Синці під очима
 Напевно, немає жодної жінки, у якої жодного разу б не було цих синців, найчастіше, вони з'являються під час критичних днів, а потім самі собою зникають. Але у деяких синці тримаються досить довго.

Причиною цьому може бути нестача вітамінів, недостатня кількість сну, перевтома, стреси, спадковість і захворювання внутрішніх органів. Наприклад, вони можуть з'явитися при хворобах нирок і серця.

Фахівці радять усім, хто веде правильний спосіб життя і, тим не менш, страждає від синців під очима, обов'язково звернутися до лікаря.

Ще темні кола можуть бути наслідком алергії на шерсть домашніх тварин, пил, пилок і деякі продукти харчування. На що алергія - теж може з'ясувати тільки лікар.

Якщо ж жінка здорова, а кола з'являються часто, то причина, швидше за все, в її неправильному способі життя, у шкідливих звичках. Синці нерідко з'являються від пристрасті до тютюну і схильності розслабитися після роботи за допомогою алкоголю (наслідуючи героїням різних фільмів).

 Синці під очима
   Ще одна і, можливо, сама основна причина в тому, що, що сучасні жінки страшно перевантажені. Багато з них займаються відповідальною напруженої роботою у фірмах і на підприємствах, яка з'їдає у них масу сил і нервів. Плюс до того, приходячи додому, жінка замість того, щоб відпочити, знову починає працювати, тепер уже займаючись домашнім господарством. Часу не вистачає, і жінка забирає його у сну, недосипання у багатьох стає постійним. А вранці знову на роботу, і не відпочила жінка намагається підтримати тонус і заданий робочий ритм все великою кількістю кави.

Лікарі радять замість кави пити зелений чай з лимоном або мінеральну воду з додаванням лимонного, апельсинового, мандаринового, грейпфрутового соку. І їсти цитрусові цілком.

Стомлює очі і сидіння за комп'ютером. Фахівці радять час від часу відриватися від монітора, подивитися в одну сторону, в іншу, вгору, вниз, сильно закрити очі, відчинити, поморгати.

Для позбавлення від синців під очима існує маса народних способів .

 Синці під очима
 - Найпростіший
Помити, очистити картоплину, відрізати два кружальця і ​​покласти на очі. Полежати з ними в темній або заштореній кімнаті півгодини.

- Маска з вершкового масла
Розтопити шматочок справжнього вершкового масла (без рослинних добавок), змочити їм щільну бавовняну тканину і накласти на очі, на півгодини. Залишки масла зняти серветкою і вмитися прохолодним відваром з петрушки, а краще протерти повіки кубиком льоду з відвару петрушки.

 Синці під очима
 - Маска з огірка
Можна накласти просто кружечки за типом картоплі. Або натерти на тертці половину огірка, взяти 2 ст. ложки маси, додати трохи густих вершків, так, щоб маса не розтікалася. Розділити на дві частини, кожну частину загорнути в марлю і накласти на очі на 20 хвилин. Вмиватися слабкою заваркою зеленого чаю.

- Маска зі сметани і петрушки
Подрібнити невеликий пучок петрушки дрібно-дрібно, взяти 2 ст. ложки маси, додати 1 ст. ложку сметани, добре перемішати, розділити на дві частини, кожну загорнути в марлю і накласти на очі на 20-25 хвилин. Вмиватися трохи теплим відваром петрушки.

- Відвар волошки
Купити в аптеці квітки волошки. 1 чайну ложку заварити ½ склянки окропу, остудити, намочити у відварі ватні тампони і накласти на очі, на півгодини. Вмиватися не потрібно. Або зробити з відвару косметичний лід, заливши його у формочки і заморозивши. Льодом протирають очі щодня вранці після вмивання і на ніч перед сном.

Синці можуть з'явитися і від того, що організму не вистачає кисню, тому перед сном корисно гуляти хоча б протягом тридцяти хвилин у найближчому сквері, алеї або хоча б у дворі з собакою, з коханою людиною або ще краще - всією сім'єю.
Автор: Наталя Алексєєва


 Зима кидає виклик красі!
 Незважаючи на глобальне потепління, зиму поки ще ніхто не відміняв, а, як відомо, зима аж ніяк не найкращий час для нашої шкіри.

У морозну вітряну погоду сухе повітря забирає зі шкіри безцінну вологу, під впливом низької температури повітря знижується активність сальних залоз, шкіра стає грубою і шорсткою, ніжна шкіра починає лущитися. Чи не меншими неприємностями, ніж мороз і вітер, загрожує нам і перебування в пересушеному центральним опаленням повітрі приміщень і вдома і на роботі.

Таке чергування сухого морозного і пересушеного теплого повітря діє на шкіру і волосся прямо-таки вбивчо, буквально засушівая їх. І, звичайно, така ситуація вимагає адекватних захисних заходів.

Захищаємо особа від зимової «засухи»
Найпростіший і ефективний спосіб уберегти ніжну шкіру обличчя на морозі - захистити її механічним способом, заховати, покрити шаром жиру, як це робили в старовину, або нанести так званий бар'єрний крем. Сучасний бар'єрний крем, крім високого вмісту високоякісних жирів і масел, відрізняється і змістом компонентів, що підтримують досить високий рівень зволоженості шкіри під захисною плівкою, таких як серин, лізин, гліцин та ін.

 Зима кидає виклик красі!
   В якості такого захисного бар'єрного крему можна запропонувати Comforton Call   від Clinique. Цей крем досить ефективний у догляді за шкірою в зимові місяці, запобігає утворенню тріщин, почервоніння і роздратування, і в теж час глибоко зволожує шкіру завдяки вмісту екстракту плодів цитрусового рослини Джабара.

У багатьох регіонах зими зараз не дуже морозні, але є й інша небезпека, слід пам'ятати, що в холодному вологому повітрі міст протягом тривалого часу «зависає» вуличний зміг, тому бажано, щоб косметичний засіб також захищало шкіру від негативного впливу шкідливих речовин, що знаходяться в повітрі. Таким захистом може служити тональний крем, який дозволяє шкірі вільно дихати, але в той же час є фізичною перешкодою на шляху холодного і не дуже чистого повітря. Непогано, якщо до тонального крему приєднається ще й пудра.

Якщо ви живете в регіоні з м'яким кліматом, то купувати спеціальний крем з позначкою «для зими» немає особливої ​​необхідності, просто підберіть досить якісний зволожуючий крем, який комфортний і підходить вашій шкірі. До складу крему повинні входити: гіалуронова кислота, вітаміни А, С, Е, натуральні масла, екстракти трав і т.д. Вибираючи крем, врахуйте: перший компонент, вказаний на баночці, - це той, якого в кремі міститься найбільше. Наносьте крем на шкіру приблизно за півгодини до запланованого виходу з будинку, щоб він встиг добре вбратися.

Якщо велику частину часу ви проводите не так на морозних вулицях, а в офісі, працюючи на комп'ютері, то вашій шкірі можна тільки поспівчувати. У таких умовах липидному бар'єра шкіри дуже важко стримувати випаровування води, вона стрімко втрачає вологу і потребує допомоги. Допоможуть врятувати шкіру від пересушеного повітря офісу зволожуючі тоніки у вигляді спрею.

 Зима кидає виклик красі!
 Спробуйте також як зволожуючого засобу для шкіри в умовах офісу крем з гелевою текстурою Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief   від Clinique , Його родзинка в тому, що наносити на поверхню обличчя його можна так часто, як ви вважаєте за потрібне. Підходить він для будь-якого типу шкіри, наноситься поверх інших засобів догляду (і навіть макіяжу!) Легкими поплескування і швидко вбирається. Можна його застосовувати і як 5-хвилинну зволожуючу маску для обличчя - розподілити товстим шаром по очищеній шкірі, а потім просто зняти серветкою, або вбити в шкіру легкими масажними рухами.

Взимку особливо корисно хоча б два рази на тиждень робити для шкіри обличчя живильні і зволожуючі маски .

- Зволожуюча маска, що повертає пружність шкірі
Десять грам дріжджів розтерти з двома ложками капустяного соку (свіжого), підігріти на водяній бані і нанести на обличчя. Збити яєчний жовток і через п'ять хвилин пензликом обережно нанести його поверх дріжджовий маски. Змити маску через 20 хвилин теплою водою, потім обполоснути обличчя холодною водою і нанести зволожуючий крем.

Доглядаючи за шкірою обличчя, не забуваємо і про губи, які також в зимовий період страждають і від сухості повітря, і від несприятливих погодних умов. Не виходьте на вулицю без губної помади, підберіть відповідну вам за кольором і обов'язково з властивостями бальзаму, до її складу повинні входити натуральні воски та олії, вітаміни. Добре захистити губи від обвітрювання зможе і гігієнічна помада на основі бджолиного воску.

Губам підходять маски для сухої і чутливої ​​шкіри обличчя, тобто ті, у складі яких немає кислого середовища. Простий і ефективний засіб для пом'якшення шкіри губ, яким користувалися ще наші бабусі - бджолиний мед. Просто змастіть медом губи за півгодини до сну, щоб він встиг вбратися. З успіхом можна застосовувати для пом'якшення і зволоження і шкіри обличчя і губ бананову маску . Робиться вона дуже просто: банан розітріть з теплим молоком до консистенції йогурту, нанесіть на обличчя і губи, через 10 -15 хвилин змийте теплою водою або зніміть ватяним тампоном.

Щоб руки були оксамитовими
Руки, не дивлячись на те, що в морози ми намагаємося їх заховати в рукавички і рукавиці, також страждають від холоду, адже не кожну тонку роботу можна виконати в рукавицях. Так що захисний крем для рук не буде зайвим в нашій зимової косметичці. Такий крем, до складу якого зазвичай входять силікон, гліцерин, бджолиний віск і рослинні олії (оливи, какао, материнки, зародків пшениці), утворює на руках своєрідні «рукавички», здатні захистити шкіру від обмороження навіть у найлютіші морози, і в теж час стимулює і підсилює процеси відновлення клітин. Крім захисту шкіра рук потребує зимовий період зволоження. Кілька разів протягом дня наносите на руки зволожуючий крем, після миття рук це потрібно робити в обов'язковому порядку.

 Зима кидає виклик красі!
 До речі про миття рук, в холодну пору року воно має бути особливо ніжним і ща¬дящім, відмовтеся від використання антибактеріальних сортів мила і замініть їх м'якими засобами із зволожуючим ефектом. Можна скористатися, наприклад, будь-яким милом із серії Creative Scentsations   від CND , Які не тільки прекрасно очищають, але і живлять і зволожують шкіру. Можна підібрати і більш бюджетний варіант. Наприклад, м'яке крем-мило «Ніжне очищення» для сухої шкіри рук , Або «Подвійне зволоження» (ЧИСТА ЛІНІЯ) , Використання цих коштів забезпечує шкірі м'якість і ніжність, допомагає уникнути відчуттів сухості і стягнутості шкіри, інтенсивно зволожує шкіру, підтримуючи її гідро-ліпідний баланс.

Що люблять волосся взимку
Ну, і звичайно, взимку варто подбати про волосся, адже в цей період вони страждають не менше, ніж шкіра. Через сухого повітря в приміщеннях і необхідності постійно носити теплі головні убори волосся стає сухим, ламким, страждають від статичної електрики і посічених кінчиків. Щоб локони залишалися гладкими, шовковистим і міцними, не слід мити волосся гарячою водою, яка підсилює їх ламкість.

 Зима кидає виклик красі!
 Шампунь для зими повинен володіти хорошим очищує ефектом і одночасно зволожувати і живити волосся. Можливо, вам підійде натуральний шампунь Natura Siberica   (Натура Сіберіка) для сухого волосся «Захист і Харчування» . Він містить безліч природних компонентів (Кедрова молочко, Олія Алтайській обліпихи та ін.), Добре очищає і підвищує стійкість волосся до ушкоджувальних чинників зовнішнього середовища.

Дуже важливо хоча б раз на тиждень робити маску для волосся , Наприклад таку:

- Столову ложку меду, обережно нагрійте (наприклад, над полум'ям свічки), щоб він став теплим і рідким, втирайте в чисте волосся. Через 40 хвилин змийте теплою водою без шампуню. Цю маску можна збагатити, додавши півчайної ложки куркуми і 1 ст. л. вершків. Якщо волосся сильно ослаблені, доповніть маску купленими в аптеці вітамінами В1 і В2 (по ампулі), 1 ч. Л. масляного розчину вітаміну А, і ампулою екстракту плаценти. Виходить чудова поживна, вітамінізована маска, яка поверне до життя навіть самі ослаблені волосся.

 Зима кидає виклик красі!
 Не забувайте про повноцінне харчування, в нашому зимовому меню багато місця займають солодощі та калорійна їжа, це природно, але не забувайте про вітаміни і мікроелементи. У зимовий період особливо важливі вітаміни групи В, вітаміни А, Е і С. Включайте в щоденний раціон салати з моркви та капусти, страви з гарбуза і буряка, морепродукти, не забудьте про сухофруктах. Курага, чорнослив, родзинки - повноцінні джерела калію, кальцію, вітаміну С.

Взимку збільшується потреба у сні, а, як ми знаємо, сон, спокійний і глибокий - найкраще косметичний засіб. Щоб спалося краще, зволожуйте спальню всіма доступними методами: кімнатні рослини, фонтанчики і ємності з водою і ін.

Зима, безсумнівно, складний період з точки зору збереження природної краси шкіри і волосся, але при правильному, уважному і розумному догляді холод, мороз і навіть суша центрального опалення не так вже й страшні!
Автор: Ольга Травлеева