|
Нічний ритуал краси - мало не найважливіший. А для зайнятих жінок ніч - справжній порятунок. Якщо немає часу вдень відвідати салон, заглянути до масажиста - є рішення, як заповнити прогалину в догляді за собою. Це сучасні нічні продукти. Дізнайтеся, який мінімум вам необхідний.
Зволожуючий нічний крем
Зволоження - найперше завдання у догляді за шкірою, і вдень, і вночі. Шукайте в нічних зволожуючих кремах:
- Гіалуронову кислоту, потужний зволожуючий компонент
- Гліколеву кислоту, для м'якого пілінговими ефекту і більш яскравою шкіри
- Вітамін А та інші багаті антиоксидантами інгредієнти (зелений чай, виноградні кісточки, білий чай), для відновлення шкіри і боротьби зі старінням.
Зверніть увагу, креми з вітаміном А - це переважно нічні засоби, креми і сироватки з ретинолом теж, ретинол - це по суті вітамін А. Якщо вам більше 35 років, то нічний крем обов'язково повинен містити анти-age компоненти, це допоможе запобігти рання поява ознак старіння.
Але пам'ятайте, що крем не може робити свою роботу, якщо не почати «з чистого аркуша», тобто очищення особи - перший важливий крок в нічному зволоженні.
Нічний крем проти зморшок «Еколлаген 3D», збагачений гіалуроновою кислотою; Нічний крем інтенсивної дії 40+ SPF15 + Eveline «ретинол Престиж & гіалуронової кислоти».
Нічний крем для очей
Навіть якщо ви добре висипаєтеся, нічний крем для області навколо очей допоможе уникнути мішків під очима і темних кіл. Шкіра навколо очей більш тонка, тому звичайні зволожуючі креми для обличчя можуть бути дуже важкі для області навколо очей.
Відновлюючий комплекс для шкіри навколо очей «24 години» ANEW від Avon (2 в 1: крем для обличчя і для області навколо очей); крем навколо очей Lumene, Time Freeze.
Нічний крем від прищів
Днем складно сподіватися на те, що креми будуть «працювати». Адже макіяж, шкірне сало і міська пил тільки забивають пори, а головна умова боротьби з вуграми - це чистота пір. В якості нічного лікування прищів вибирайте креми з:
- Саліцилової кислотою
- Перекисом бензоїлу, або цинку.
Восьми-шести годин таких засобів достатньо, щоб глибоко впливати на вугри.
Нічний догляд для губ
Спочатку отшелушьте губи, підійдуть найпростіші склади. Якщо шкіра губ не дуже тонка - можете нанести скраб на м'яку зубну щітку і помасажувати шкіру губ. Можна і користуватися просто чистою і м'якою щіточкою для відлущування губ.
Потім нанесіть на губи бальзам на всю ніч. Можна замість покупного бальзаму скористатися медом (одного тонкого шару достатньо).
Скраб для губ Lush lip scrub
Нічний догляд за ногами
М'які п'ятки - розкіш для зайнятої жінки. Ногами часто немає часу займатися. Ніч приходить на допомогу! Два рази на тиждень після теплої ванни відлущує мозолі і ущільнення пемзою. Потім намажте товстим шаром свій улюблений крем для тіла. Надіньте бавовняні шкарпетки поверх. Цього догляду цілком достатньо, щоб не ховати ноги в закрите взуття. До речі, ця процедура підходить і для шкіри рук.
Якщо у вас є спеціальне масло для кутикули - обробляйте якомога частіше, це допоможе мати ефект професійного педикюру. Замість покупного масла для кутикули можна скористатися будь-яким іншим рослинним маслом.
Нічне обгортання для волосся
Найпростіше і ефективне - це гаряче масляне обгортання. Нагрійте масло на водяній бані (краще оливкова). Нанесіть на волосся, оберніть целофаном, а потім - теплим рушником. Так лягайте спати. На ранок змийте масло шампунем і вас не будуть турбувати неслухняні пасма, посічені кінчики і відсутність блиску. Усього одна ніч і ефект як від відвідування спа-салону.
Можна зробити і так. Помийте волосся шампунем. Нанесіть кондиціонер. Але не змивайте, а з ним вирушайте спати (можна укутати волосся рушником). Вранці прийміть душ і змийте кондиціонер. Ніякого стороннього запаху (як, наприклад, від масел), волосся м'які, слухняні і здорові.
Не бійтеся, що у вас немає часу на салони! У вас є ціла ніч!
|
«Гарні навесні в саду квіточки,
Ще краще дівчата навесні ... »
(Популярна радянська пісня)
Так, дійсно, зворушливо ніжні, як конвалії, або буйно яскраві, як маки і тюльпани, весняні квіти дивно гарні, радують погляд і душу. Ну і звичайно, та дівчата намагаються не відставати, адже нікому не хочеться блідо і тьмяно виглядати на тлі квітучої природи.
Ось тільки непосвячені й не здогадуються, яких зусиль і якої кількості декоративної косметики підчас коштує ця ніжність і чистота фарб. Адже у більшості з представниць прекрасної статі шкіра навесні далека від досконалості і не радує здоров'ям і свіжістю.
Навесні для шкіри характерні: тьмяний колір, сухість, млявість, пігментація. Уникнути цих проблем вдається хіба що тим целустремлённим і відповідальним особам, які почали готувати шкіру до весни ще з середини осені, коли вона перебувала на піку свого здоров'я. Потрібно дуже старатися, вчасно коригувати уходовую косметику в сооттветствіі зі зміною погодних умов, не лінуватися і систематично підгодовувати шкіру живильними масками, зволожувати всіма доступними способами, стежити за харчуванням і в зимові місяці, коли ми відчуваємо дефіцит свіжих овочів і фруктів, знаходити альтернативні джерела вітамінів і мікроелементів. Ну, а ще, звичайно, вести здоровий спосіб життя: займатися спортом, регулярно гуляти на свіжому повітрі, не курити і не проводити багато часу в суспільстві кращих (що шкідливо майже так само, як куріння), висипатися і т.д. і т.п.
За умови виконання всіх цих пунктів, напевно, багатьох весняних проблем зі шкірою можна було б уникнути. Але, на жаль, такий ідеал самоорганізації більшості з нас не по плечу. Та й, чесно кажучи, навіть дотримання всіх цих умов не гарантує на сто відсотків весняне здоров'я шкіри. Адже її стан багато в чому залежить від загального стану організму, а весна - час складне, йде прискорена перебудова ендокринної, травної систем і інших. Навесні нерідко загострюються хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, навіть такі про які ми й не підозрюємо, а шкіра, як відомо, це дзеркало роботи травного тракту. Залежить стан шкіри і від гормонального фону, який навесні також змінюється.
Виправити ситуацію можна, і діяти потрібно відразу в багатьох напрямках. Якщо стан шкіри явно залишає бажати кращого, і проблеми з нею супроводжуються погіршенням загального стану, - кишечник погано виконує свої функції, поболює шлунок або підшлункова, дошкуляє безсоння, різкі коливання настрою і т.д. - Виберіть час, і боротьбу за здорову шкіру почніть з обстеження у відповідного спеціаліста (гастроентеролога, ендокринолога, невропатолога, дерматолога та ін.). Але і, власне, оздоровленням шкіри займатися не припиняйте!
У весняний період, як, втім, і в будь-який інший, важливо ретельно і дбайливо доглядати за шкірою. Очищення, харчування, зволоження, захист - жоден з цих етапів не повинен бути недооцінений.
Чистота - запорука краси
Щоб шкіра була гладкою і чистою, її потрібно своєчасно очищати від пилу, жиру, поту, відмерлих лусочок шкіри, що забивають пори і заважають нормальному диханню шкіри, від залишків косметики. Якщо ваша шкіра нормально переносить воду, то вмиватися можна і водою, краще кип'яченою. В якості миючих засобів для чутливої, сухої шкіри можна застосовувати вівсяну або мигдалеву борошно, вони діють як м'який скраб, добре очищають шкіру, не травмуючи її.
Можна очищати шкіру і спеціальним туалетним молочком або вершками. Ці косметичні засоби не тільки щадним чином очищають шкіру, але ще і зволожують її, заспокоюють роздратування. У разі вершків, жирні олії, що входять до їх складу, захищають шкіру, зберігають і відновлюють її власні захисні функції. І молочко, і вершки містять різні біологічно активні речовини, які затримують вологу, регулюють клітинний обмін, покращують мікроциркуляцію крові і лімфи, підвищують пружність шкіри, нормалізують роботу сальних залоз. Все це дуже важливо для шкіри, особливо навесні.
Після очищення шкіри (будь-яким способом), протріть обличчя відповідним тоніком, купленим або приготованим самостійно, з кореня алтея, квітів липи, лляного насіння. На злегка вологу шкіру нанесіть крем, вранці - денний зволожуючий, ввечері - нічний живильний, через 15 хвилин надлишок крему видаліть серветкою.
Нагодуй і захисти
Засоби догляду підбираються індивідуально, залежно від типу шкіри. Але є й загальні рекомендації для весни. Навесні бажано застосовувати антистресову косметику, яка добре відновлює втомлену шкіру, повертає їй пружність і свіжість. До складу такої косметики входять: вітаміни А, С, Е, колаген, пантенол, різні кислоти і масла, а також антиоксиданти, нейтралізуючі дії вільних радикалів.
Весняні креми повинні надійно захищати обличчя від ультрафіолету. Причому ступінь захисту повинна бути досить високим - не менше 30, а для проблемної шкіри і всі 100. За консистенцією для весняного сезону ідеально підходять легкі зволожуючі креми і гелі, емульсії і сироватки. Для підтримки шкіри у формі регулярно робіть живильні і зволожуючі маски для обличчя, шиї і області декольте.
Якщо шкіра не занадто пересушена і зневоднена, корисно робити парові ванночки для обличчя з відваром цілющих трав, тоді поживні речовини з косметичних засобів будуть краще засвоюватися шкірним покривом.
Допоможуть захистити шкіру і додадуть їй здоровий доглянутий вигляд сучасні тональні креми і пудри. Якісні тональні засоби не тільки вирівнюють колір обличчя і ефективно маскують недоліки шкіри, але і володіють ухаживающими властивостями: зволожують, живлять, контролюють вироблення шкірного секрету, захищають від ультрафіолету.
З салонних процедур навесні будуть ефективні мезотерапія і різні професійні маски, а ось до пілінгу слід підходити дуже обережно.
Утамуй її спрагу навесні
Достатнє зволоження шкіри - запорука її довгої молодості, у той час як зневоднення призводить до втрати еластичності і пружності шкіри, викликає раннє старіння. Поряд із застосуванням різних зволожуючих засобів, не забувайте і про зволоження шкіри зсередини. Адже вода надходить у шкіру не тільки зовні, але і зсередини, через стінки судин. Пийте достатньо рідини, суворої норми тут не існує, потреба в рідині дуже індивідуальна, приблизно 2 - 2, 5 літра рідини на день. І в принципі організм сам сигналізує нам про необхідність поповнити водні резерви виникненням почуття спраги. Не ігноруйте ці сигнали, інакше внутрішні органи будуть забирати воду у шкіри.
Про шкірі подбає природа
Весняні зміни в природі, що створюють стресову ситуацію для організму і впливають на стан шкіри, в той же час дають нам і цілющі засоби для боротьби з цими негативними впливами. Саме навесні з'являються трави і квіти, багаті вітамінами, органічними кислотами та іншими біоактивними компонентами, які можна з успіхом застосовувати для догляду за шкірою.
Дуже цінний засіб для шкіри - весняний
сік берези
. Ви можете просто вмиватися їм уранці, можете робити з березового соку прекрасні косметичні маски, поєднуючи з медом, жовтком, соком алое.
Одні з перших квітів, які радують наше око навесні - яскраві, жовті
кульбабки
, Теж можуть надати неоціненну користь нашій шкірі. Лосьйони і маски з кульбаби застосовують для харчування, зволоження, відбілювання та омолодження шкіри обличчя.
-
Відбілюючий лосьйон з кульбаби
2 ст. ложки молодих подрібнених квіток кульбаби залити двома склянками окропу, поставити на повільний вогонь. Зняти з вогню через 30 хвилин, остудити, процідити і перелити в ємність. Лосьйоном протирати обличчя вранці і ввечері при ластовинні та пігментних плямах.
-
Омолоджуюча маска з кульбаби
Столову ложку подрібнених свіжих листя кульбаби залити 1 ст. ложкою теплих вершків, додати половину жовтка. Нанести маску на обличчя, через 20 хвилин змити теплою водою і нанести живильний крем.
А як хороша квітуча
бузок
у весняних садах, а адже з її квіток, листя і бруньок можна приготувати настої які чудово тонізують, очищають і знезаражують шкіру.
-
Лосьйон для жирної шкіри
Залийте півсклянки квіток білого бузку склянкою горілки, настоюйте в темному місці. Через тиждень процідіть і відіжміть сировину. Додайте до отриманої настоянці 2 столові ложки гліцерину і цедру половини лимона. Перед вживанням лосьйон необхідно розбавляти кип'яченою водою (1: 3). Протирайте жирну шкіру обличчя вранці і ввечері.
-
Маска для сухої в'янучої шкіри
(живить і освітлює шкіру).
Змішайте подрібнені квітки бузку зі сметаною, у співвідношенні (1: 1), нанесіть маску на обличчя. Через 15 хвилин змийте маску теплим молоком. Така маска освіжає і освітлює шкіру, надає їй пружність.
|
|
|
|
|
|