Брови соболині ...
 Чи буде на нашому личку написано вічне здивування, печаль, грайливість, похмурість або горде презирство - залежить і від того, наскільки відповідально ми підійшли до питання корекції форми своїх брів.

Брови відіграють важливу роль у жіночої привабливості .  Від їх форми багато в чому залежить вираз обличчя .  А значить, чи буде на нашому личку написано вічне здивування, печаль, грайливість, похмурість або горде презирство - залежить і від того, наскільки відповідально ми підійшли до питання корекції форми своїх брів .  Перш, ніж змінювати форму брів, потрібно ретельно продумати свій майбутній образ з урахуванням будови обличчя і модних тенденцій, і свого іміджу .  Ідеальні брови довгі й елегантні, гладкі і витончено зігнуті .  Вони злегка ширше біля перенісся, далі ширина їх аж до верхньої точки вигину залишається майже незмінною, звужуючись тільки до скронь .  Але це ідеал брів для ідеального обличчя! А, так як всі ми в більшості випадків далекі від ідеалу, то і форму брів доводиться міняти, залежно від індивідуальних особливостей особи .  Як не парадоксально, в наше століття широких можливостей зміни зовнішності, форму брів рекомендується носити по можливості максимально наближене до природного .  Довжину слід обмежувати двома уявними лініями, проведеними від крил носа через внутрішній і зовнішній куточки очей у бік початку і завершення брів .  Обриси повинні бути чіткими, а колір - трохи темніше волосся і трохи світліше вій . 

Вся увага на брову ...

 Брови соболині ...
 Стилісти ділять брову на 3 частини: голівка, що починається біля перенісся, середня частина і хвіст. По тому, де закінчується хвіст брови (вище або нижче головки) визначені основні форми брови.

• Дугоподібна - цю форму можна вважати ідеальною. Її можна тільки трохи скорегувати, вискубавши окремі волоски.

• Висхідна - хвіст брови піднятий і закінчується вище головки. Така форма «врозліт» надає особі жвавість, молодить його.

• Горизонтальна - злам брови невеликий, дуга майже не піднімається над уявної горизонтальною лінією, що йде через перенісся, головка і хвіст знаходяться майже на одному рівні. Якщо, до того ж, брови густі, вони справляють враження суворості.

• Падаюча - її хвіст занадто довгий і спускається нижче голівки. Вираз обличчя при цьому здається похмурим, невеселим. Брови, що спускають до скронь, старять обличчя.

Гармонія у всьому

Лінія брови повинна гармонійно поєднуватися з розміром і формою очей і рота, з обрисами обличчя.

Округле обличчя і пухкі губи навряд чи будуть поєднуватися з прямими або різко ізломленнимі бровами, а рот з тонкими губами НЕ буде гармоніювати з широкими густими.

 Брови соболині ...
 Оптимальний варіант дуги брови - вигин, схожий з абрисом верхньої губи. При овальній формі обличчя добре виглядають плавні дугоподібні лінії брів. Що стосується дівчат з подовженим особою, то їх прикрашають прямі брови, які віддалені від перенісся.

Квадратне обличчя - тут підходять довгі, високо підняті брови, злегка дугоподібні.

Кругле обличчя - підходять брови, підняті вгору і на кінці кілька закруглені.

Трикутне обличчя - підходять підняті вгору і закруглені брови, не рекомендуються прямі.

Міняємо форму. Справа техніки

Змінити форму брів, якщо вона не гармонує з формою обличчя, можна, видаливши зайві волоски (тримминг). У домашніх умовах, в основному, цю маніпуляцію виконують за допомогою пінцета. Перш, ніж приступити до зміни, скористайтеся правилом професійних стилістів: внутрішній куточок брови повинен знаходиться на одній вертикалі з внутрішнім краєм ока, а зовнішній кут брови не повинен бути нижче внутрішнього (інакше погляд здається сумним). Також потрібно враховувати, що зовнішній куточок брови повинен знаходитися на дотичній - куточок губ і зовнішній кут ока.

Залежно від вихідної форми брів існує кілька варіантів корекції:

• у брів падаючої форми необхідно вищипнути «хвіст», оскільки крім відчуття старіння він робить погляд сумним, і надати олівцем потрібну форму (у випадку, якщо кордон контуру не чітка);

• бровам горизонтальній форми необхідно надати форму дуги, вищипнути зайві ділянки посередині нижнього краю брови. Якщо ширина брови дозволяє, можна вищипнути також верхню частину хвоста, можна підкоригувати брови олівцем;

• занадто густі брови вищипуються по верхній і нижній лініях брови - так би мовити, по всіх фронтах, що зробить їх більш тонкими. Немає необхідності використовувати коректуючий олівець, тому що за допомогою епіляції і так можна додати їм потрібну форму;

• у зрощених брів правильно буде вискубувати волоски, що ростуть між бровами. Це підкреслить лінії обличчя.

Якщо ви займаєтеся корекцією брів в домашніх умовах, то робіть це тільки при яскравому світлі і не забувайте дотримувати необхідні правила гігієни, щоб не занести інфекцію в волосяний фолікул.

Ретельно вимийте обличчя і руки!

1. Нанесіть жирний крем на область, де будете вискубувати волоски. Зачекайте 10 хвилин.

2. Зніміть крем ватяним тампоном.

3. Протріть шкіру спиртовмісних розчинів.

4. Щіточкою для брів розчешіть брови, направляючи їх наверх.

5. Намітьте білим олівцем бажані контури брів.

6. Спеціальними щипчиками для брів вищипнути волоски, що знаходяться за намальованою кордоном. Намагайтеся висмикувати по одному волоску - так менше травмується шкіра.

7. Після закінчення процедури протріть шкіру навколо брів спиртовмісних розчинів.

Видаливши все непотрібне, переходимо до домальовування відсутнього. Для цього можна застосовувати тіні і олівці для брів. Тіні для брів мають натуральні тони, з їх допомогою можна легко затушувати невеликі нерівності і освіжити колір. Для більш серйозної корекції краще скористатися спеціальним олівцем.

 Брови соболині ...
 Використовуючи твердий олівець для брів, слід акуратно профарбовувати прогалини між волосками, не акцентуючи штрихи. Дрібні і тонкі, вони зімітують відсутні волоски. Олівці і тіні краще вибирати в тон своєму волоссю або на 1-2 відтінки темніше.

Причесати і укласти

Перед нанесенням макіяжу на обличчя слід розчесати брови спеціальною щіточкою і зафіксувати їх форму. Для виконання завдання досить вибрати один засіб, що сполучає ці функції - спеціальний гель. Гелі для брів бувають прозорі і відтінкові, упаковані вони в компактні тюбики і забезпечені щіточкою. Досить витягти щіточку з гелем і, одночасно з розчісуванням, надати бровам бажану форму.

Безбарвні гелі фіксують форму і додають блиск темним бровам, що не вимагає колірної корекції, а «кольорові» можуть і злегка підкоригувати відтінок брів.

Зміцнюємо брови

Для брів корисні всі засоби, що рекомендуються для росту та відновлення волосся, які виробляють для волосяного покриву голови. Корисно робити аплікації з реп'яхової, касторової або оливкової олій з додаванням ефірних: ладану, ромашки, їли, розмарину, кедра, чебрецю.

Зміцнити ослаблені, стоншені брови, сприяти їх рівномірному росту можна за допомогою щоденного масажу щіточкою, змоченою теплою олією (касторовою, оливковою, персиковим) з додаванням вітамінів А, D, F, E. Масажувати брови необхідно від перенісся в напрямі скронь: спочатку щіточкою, а потім середніми пальцями обох рук, здійснюючи легкі погладжують руху у напрямку росту волосся.

Отже, ваші брови підкориговані, доглянуті і «готові» до виходу в світ! Залишається лише додати: мода недовговічна і непостійна, що не особливо довіряйте цієї вітрогонкою! Орієнтуйтеся на свій смак і свою зовнішність, звичайно, прислухаючись до порад фахівців. І тоді ви завжди будете виглядати прекрасно!
Автор: Ольга Травлеева


 Секрети краси рук
 Шкіра рук піддається впливу навколишнього середовища значно більшою мірою, ніж шкіра обличчя. Однак ми чомусь ставимо догляд за руками в кращому випадку на друге місце, в той час як і догляд за обличчям і шиєю, і догляд за руками однаково важливі для нас.

Давайте поговоримо про правильний догляд за шкірою рук. Розберемося, як же вибрати якісні відповідні засоби для шкіри рук.

Доглянуті, гарні руки - доля лентяек. Так, на жаль, думають багато жінок. І помиляються. Ще Кант писав: «Рука - це вийшов назовні мозок». А хіба ні? Весь зовнішній вигляд людини створює цілісний образ в мозку і пам'яті оточуючих людей. І як би ви модно і дорого ні одягалися, якою б макіяж ні накладали, недоглянуті руки видадуть вас з потрохами. А що вони, власне, видадуть? Про що говорять нам руки?

Доглянуті руки красиві, в першу чергу, естетично . Це ознака достатку, оскільки в суспільстві міцно вкоренилася думка, що тільки забезпечені люди можуть собі дозволити добре виглядати, а дуже забезпечені - знайти час і засоби для догляду за руками. Звичайно, це помилка, але не будете ж ви доводити це всім зустрічним?

Доглянуті руки говорять про те, що їх власник стежить за собою . А значить, людина не схильний упускати деталей, високо себе цінує і високо оцінюється оточуючими.

• І звичайно ж, руки красномовно заявляють про стан здоров'я людини . Будь-які відхилення у здоров'ї позначаються на стані шкіри рук. Бліда, суха шкіра, почервоніння, лущення шкіри рук навряд чи додадуть шарму вашому образу. Додайте сюди недоглянуті нігті, Розшарувався, бліді або жовті, і сумна картина на обличчя.

Навіть якщо вам все одно, як вас сприймають оточуючі, якщо вам не потрібно, скажімо, справити хороше враження на потенційного роботодавця, клієнта, партнера, все одно обходити увагою руки не варто. Нездорова шкіра на руках може неабияк зіпсувати вам життя і перерости в захворювання шкіри.

Не варто забувати і такий важливий аспект, як енергетика людини. Через руки протікають потужні енергетичні потоки. Доглядаючи за руками, ми активізуємо ці потоки, змушуємо їх працювати на нас - очищати тіло і мозок, наповнювати енергією, яка потім контролюватиме діяльність внутрішніх органів.

Прийшов час подбати про своїх ручках.   Нам доводиться незліченну кількість разів на день мити руки. Це рятує нас від шкідливих бактерій, але вбиває шкіру рук. Що ж робити? По-перше, намагатися по можливості використовувати м'яке мило , Наприклад, з гліцерином. По-друге, після миття обов'язково витирати руки насухо , Особливо в холодну пору року, - це запобіжить сухість шкіри і її розтріскування. Прекрасно, якщо у вашому розпорядженні завжди є легкий гель для рук   - Він нейтралізує дію води і мила і вбирається в одну мить.

Тримайте у своїй похідній косметичці вологі серветки , В просочення яких входять екстракти лікувальних трав і пом'якшувальні компоненти. Вони стануть в нагоді у випадках, коли в потрібний момент поруч не виявиться крана з водою і мила, а також, якщо вид мила в громадському місці не викликає у вас довіри (навряд чи у громадських вбиральнях ви зустрінете зволожуючу мило).

 Секрети краси рук


Тепер перейдемо до домашньому догляду за шкірою рук . Якщо ви один раз на тиждень присвятіть трохи часу своїм ручкам, повірте, вони будуть вам безмежно вдячні.

- Перед процедурами зробіть пілінг для шкіри рук . Чудово підходить для цього простий рецепт: змішайте 3 частини кавової гущі (чим крупніше помел, тим краще) з 1 частиною сметани (жирність не має значення, проте, якщо у вас дуже суха шкіра, можна взяти сметану пожирніше). Цю суміш нанесіть на руки і масажуйте їх одну об іншу, приділяючи особливу увагу огрубілим ділянок шкіри. Через 3-5 хвилин змийте суміш теплою водою і витріть руки насухо. До речі, кава чудово освіжає колір зблідлий шкіри.

- Побалуйте свої втомлені руки ванночками . Спочатку опустіть їх на 20-30 хвилин у теплу воду. Якщо від домашньої чи іншої роботи руки сильно забруднилися або забарвилися (як, наприклад, після чищення картоплі), додайте у воду трохи солі або соди. Сіль, до того ж, зніме втому з рук. Після водної ванночки потрібно витерти насухо руки і опустити їх в підігріте рослинне масло. Не зайвим буде зауважити, що олія повинна бути ні в якому разі не смажене і краще нерафінована і не дезодорована. Якщо є можливість, використовуйте для ванночок якісну оливкову олію, але підійде і соняшникова. Час процедури таке ж, як і для водних ванночок - 30 хвилин. Після закінчення процедури не потрібно мити руки - просто зніміть масло м'якою серветкою.

- Корисно перемежовувати масляні ванночки масками для рук : Нанесіть склад на шкіру, оберніть вощеного папером і надіньте бавовняні рукавички на 30 хвилин. До складу масок зазвичай входять: мед, жовток, гліцерин, морква, сметана, масло, відварну картоплю, вода від відвареної картоплі і рису. У класичний склад живильних масок для рук входять також вівсяні пластівці і молоко. Вибір складових залежить від типу шкіри і наявності алергії на деякі компоненти.

- Чудове дію на шкіру рук роблять лосьйони   з настоїв цілющих трав, таких як подорожник, ромашка, календула. До складу таких лосьйонів додають також мед, рослинне масло, гліцерин, настій троянди і шипшини. Лосьйони освіжають і тонізують шкіру рук.

- Звичайно, не обійтися без використання кремів для рук . Вони діляться на живильні, зволожуючі і захисні; густі й легкі (емульсії). До складу якісних кремів обов'язково входять бактерицидні та живильні компоненти:
 Секрети краси рук
   • гліцерин (пом'якшує і зволожує шкіру);
• ланолін (пом'якшує грубу або дуже суху шкіру);
• рослинні і тваринні жири (утворюють водовідштовхувальну плівку, володіють захисною дією);
• екстракти лікувальних трав (знімають запалення, заліковують тріщини, володіють захисними властивостями);
• зволожуючі олії (надають бактерицидну і антисептичну дію, зволожують і живлять шкіру рук);
• вітаміни (активізують власні захисні функції шкіри);
• еластин і колаген (надають еластичність і пружність шкірі, запобігають старінню).

- На довершення цього свята милих ручок зробіть масаж . Він проводиться відразу після нанесення крему. Круговими рухами за годинниковою стрілкою масажуйте спочатку пальці від кінчиків до підстави. Потім переходьте до долоні - рухайтеся за годинниковою стрілкою від подушечки у великого пальця. Зробивши 3-5 кіл по окружності долоні, беріться за масаж центральній його частині. Після масажу долоні робиться масаж тильної її боку за таким же принципом. Багато хто помічає, що під час масажу якихось певних ділянок рук вони відчувають незвично приємні відчуття - лоскотання або поколювання. Це пов'язане із зосередженням енергетичних зон в даній області. Для кожної людини ці зони індивідуальні. Якщо вас спіткали такі відчуття, приділіть особливу увагу цим зонам - так ви активізуєте внутрішню енергетику свого організму.

Трапляється так, що шкіра на руках стала дуже сухою і грубою, а часу на ванночки і маски зовсім немає. У цьому випадку паличкою - виручалочкою стане дитячий крем . Він має жирну консистенцію, до складу сучасних дитячих кремів входять екстракти лікарських трав і він не викликає алергічної реакції. Нанесіть крем тонким шаром на шкіру рук, надіньте рукавички на бавовняній основі і лягайте спати. Вранці ви не дізнаєтеся свої ручки! Однак, не замінюйте дитячим кремом перераховані вище процедури - в цьому випадку шкіра ваших рук може не отримати так необхідних їй компонентів.

Отже, головними моментами в догляді за шкірою рук є правильний вибір засобів, регулярність і, звичайно ж, любов до своїх ручок - трудівницям . Не забувайте про це і отримуйте справжнє задоволення, як від самих процедур, так і від милування ніжними і красивими руками.
Автор: Катерина Хетагурова