Ароматрапія у ванні
 Ванна з аромамаслами - вишукане задоволення. Це може стати цілим ритуалом вашого духовного і фізичного відновлення.

Ванна кімната - ідеальне місце в нашій квартирі, щоб насолодитися однією з найприємніших релаксирующих процедур - ароматерапією. При ароматерапії у ванні частина ефірних масел вбереться в шкіру, а решту випарується і при вдиханні надасть розслаблюючу або збудливу дію - залежно від використовуваних вами масел. Просто додайте кілька крапель чистого нерозбавленого ефірного масла в теплу, але не гарячу воду - якщо вода буде дуже гарячою, масло відразу ж випарується - і розмішайте рукою. Якщо у вас чутлива шкіра, змішайте ефірні масла зі столовою ложкою базового масла: мигдального, авокадо, з насіння винограду, абрикосового або оливкової - і вилийте у воду. Потім просто розмішайте воду рукою.

Про маслах

Одні ефірні масла мають тонізуючим ефектом, інші навпаки заспокоюють.

Шавлія   має регенеруючі властивості. Ефірне масло шавлії балансує виробництво шкірного сала (себума), застосовується при розширенні пір. Рекомендується для лікування акне. Ефективно проти целюліту. Регулює потовиділення, застосовується при надлишковому потовиділенні стоп і долонь. Надає протизапальну і пом'якшувальну дію. Масло шавлії - чудовий засіб від безсоння.

 Ароматрапія у ванні


Жасмин   надає благотворну дію на суху і чутливу шкіру, підвищуючи її еластичність. Застосовується в терапії шкірних захворювань - екземи, дерматитів. Масло жасмину - прекрасний афродизіак, гармонізує жіночу статеву систему, стімулірущім кровообіг органів малого таза.

Неролі   має антисептичні, спазмолітичні, антидепресивними і заспокійливими властивостями, а також вважається афродизіаком, тобто надає сексуально-збудливу дію.

Пачулі   має бактерицидну, антисептичну, антиоксидантну дію, а також стимулює нервову систему і прискорює регенерацію тканин. Масло підвищує пружність шкіри. Шляхетний теплий аромат пачулі відганяє негативні емоції, спонукає до творчості, легкості думок, налаштовує на романтичний лад.

Іланг-іланг   - Розкішне масло з екзотичним солодкуватим запахом, надає заспокійливу дію на шкіру; крім того, воно допомагає при сексуальних проблемах.

Важливо!   Полежіть у воді хвилин двадцять, щоб домогтися максимального ефекту від ароматерапії.

 Ароматрапія у ванні
 Ванна і душ

Згідно з даними фахівців, душ сушить шкіру, ванна ж володіє зворотним зволожуючим ефектом, а 20 хвилин - оптимальний час перебування в ній. Велика кількість бомбардуючої шкіру води в прямому сенсі «вимиває» з неї натуральні зволожуючі речовини - амінокислоти, цукор, вуглеводи і поліпептиди, які відповідають за утримання вологи. Після ж двадцятихвилинній ванни концентрація цих сполук в шкірі збільшується. Заспокійливий ефект ванни проявляється ще й у тому, що кров'яний тиск знижується. Проте тут слід дотримуватися обережності. Якщо ви проведете у ванні більше 20 хвилин, то ваша шкіра не тільки дегидрирующей, але і стане схожа на «печене яблуко». Тому після закінчення цього часу потрібно повільно і обережно - щоб не втратити рівноваги, якщо закрутиться голова, - встати і вилізти з ванни.

Дайте шкірі висохнути природним чином. Заверніться в махровий рушник і хвилин двадцять полежте на підлозі. Потім нанесіть на шкіру ваш зволожуючий крем або масло для тіла.

Аромакоктейлі для ванн

• Суміш для зняття втоми і відновлення сил: 2 краплі розмарину, 2 краплі шавлії, 1 крапля лимона.

• Для тонізації і підняття настрою: додайте у воду 2 краплі лаванди. 2 краплі неролі, 1 краплю герані і 2 краплі бергамота.

• І ще рецепт для тонізації: 4 краплі розмарину, 4 краплі сосни і 2 краплі апельсина.

• Освіжаюча ванна: 2 краплі бергамоту, 2 краплі лимона, 1 крапля апельсина.

• Для збудливою ванни додайте у воду 4 краплі сандалового масла, 1 краплю олії іланг-іланг і 1 краплю шавлії.

• Для стимуляції мозку: 4 краплі грейпфрутового масла, 2 краплі мандаринового і 1 крапля лимонного.

• присипляти ванна: 2 краплі шавлії, 2 краплі лаванди і 2 краплі майорану.

• Тонізуюча ванна, після хвороби: додайте у воду 2 краплі ялівцю, 3 краплі лаванди і 1 краплю розмарину.
Автор: Інна Сєдих


 Цукрові вуста. Частина 1
 Губи завжди привертали до себе увагу. Пухкі, сексуальні, червоні, цукрові ... Як тільки їх не величають. І жінки споконвіку користувалися таким «прикрасою» свого обличчя. Існувала й існує певна мода на «губи».

Археологи виявили імовірно перших фарбу для губ епохи неоліту! А такі відомі красуні і фатальні жінки, як Нефертіті і Клеопатра, підкреслювали красу губ карміном (фарба, що одержується з комахи кошенілі). Єгиптянки воліли фарбувати губи в темні тони - так рот здавався маленьким і витонченим.

  В середні віки в макіяжі переважно виділялися очі і блідий колір обличчя, а в деякі періоди макіяж взагалі вважався ознакою куртизанок або занепалих жінок.

  Але дами всіляко намагалися прикрасити своє обличчя.

  Подейкують, що сам Нострадамус робив чудові помади для двору Катерини Медічі.

  У XVII столітті англійський парламент навіть видав закон, за яким чоловік міг відразу ж розлучитися з дружиною, яку він викрив у прикрашанні себе до весілля і різко подурневшую після такої.

У Франції жінкам довгий час заборонялося користуватися помадою: за часів короля Сонця фарбувати губи могли тільки чоловіки (так вони виділяли рот на тлі бороди і вусів).

  У ХVII столітті колір помади свідчив про соціальний статус жінки: придворні дами користувалися гранатово-червоним відтінком, буржуа - світло-червоними квітами, а жінки легкої поведінки - фіолетовими.

  Змінювалася мода і ставлення до косметики. Довгий час косметика порицалась церквою, рахуючись творінням диявола, і суспільною мораллю. До речі, і шкоди від «тієї» косметики для здоров'я було більше (часто в складі косметичних засобів були свинець, ртуть, сірка). На полотнах майстрів тієї епохи персонажі не знайдеш пухких губ, натомість люди зображувалися з маленькими сухенькими губками.

  Тільки з тих пір, коли живопис стала світською, на полотнах картин можна побачити яскраві і пухкі губи.

  Але навіть на початку ХХ століття косметика, в т.ч. і помада, була доступна жінкам, що належить до еліти. І тільки до кінця 40-х років помада з'явилася в косметичці майже кожної жінки і стала одним з головних знарядь у боротьбі за чоловіка. Слід зазначити, що мода на «губи» в ХХ столітті багато в чому залежала від кінематографа. До кінематографа жінкам особливо замислюватися і страждати над формою губ не доводилося. Кіно ввело моду на такі форми губ, як «бутон троянди», «губи вампіра», «губи, укушені бджолою», «лук мисливця».

  Зате в нинішній час мода на різну форму губ, колір і блиск помади змінюється чи не щороку. Ще років п'ять тому Асоціація американських пластичних хірургів оголосила ідеалом особа Кетрін Зета - Джонс, а їй уже «наступають на п'яти» більш «губатого» діви, наприклад, Анжеліна Джолі.

  Яскраві губи, безумовно, привернуть до себе увагу, але не факт, що сподобається їх господиня.

  Психологи стверджують, що чоловік, звертаючи увагу на губи жінки, підсвідомо визначає її сексуальність.

Вибираємо по губах

Пухкі губи   - Символ сексуальності. Вважається, що чим крупніше губи, тим більшу насолоду вони обіцяють. Такі жінки (втім, і чоловіки) знають толк в чуттєвих задоволеннях, будь то секс, їжа або красиві речі. Вони прагнуть оточити себе тільки найкращим. Як тут не згадати Анжеліну Джолі? І сама сексуальна, і Бреда Піта відхопила! А Мерилін Монро, яка, «складала» губи в бантик, і своїм повітряними поцілунками зводила з розуму мільйони чоловіків!

Вузькі губи   бувають у замкнутих, вдумливих і мовчазних людей. Зазвичай це жінки, які досить багато трудяться, щоб домогтися свого. Психологи стверджують, що володарі вузьких губ болісно сприймають успіхи оточуючих, часто гострі на язик і говорять те, що думають. Але зате це - найвірніші подруги, на яких завжди можна покластися.

Виступаюча верхня губа   говорить про те, що її власниця - вельми цілеспрямована і впевнена в собі дама. Іноді ця впевненість перетворюється на самовпевненість, і тому сперечатися з такою жінкою марно - все одно переконати не вдасться.

Відстовбурчені нижня губа   свідчить про егоїзм, непередбачуваності і неврівноваженості. Настрій таких жінок змінюється дуже часто. Втім, володарки таких губ частенько переводять своїми примхами і непомірними вимогами не тільки оточуючих, а й себе.

Різко окреслені, злегка кирпаті губи   звичайно належать жінкам, які можуть задовольнятися малим, мають занижену самооцінку, консервативні й воліють синицю в руці журавлю в небі. Їм не варто різко змінювати життя - інакше їх наздожене депресія. Втім, і на ризик такі жінки врядли підуть.

  Пухлість губ за останні років 20 винищила чимало жінок і справила багато способів цю саму пухлість заіметь.

1. Можна піти вчитися на курси французької мови

Є думка, що на форму губ впливають мовні особливості. У французів (або, точніше, франкофонів) губи більш чуттєві: через специфіки мови м'яз верхньої губи постійно активна, в результаті чого набуває певної рельєфність. Такий спосіб додання обсягу губам не тільки повністю безпечний, але й корисний - фахівець зі знанням іноземної мови цінується куди більше.

2. Можна провести корекцію губ

- Коригувальний макіяж   дозволяє візуально збільшити обсяг губ. Слід пам'ятати, що теплі і світлі тони візуально збільшують і надають обсяг. Темні і холодні тони - зорово зменшують. Існують спеціальні прийоми макіяжу: губи, обведені м'яким контурним олівцем натуральних відтінків, здаються більше (відповідно, губи, що мають чіткий темний контур і покриті темною помадою, будуть здаватися менше); блиск збільшує обсяг.

  Деякі виробники декоративної косметики включають в помади або блиски речовини, що додають обсяг губ. Наприклад, об'ємний блиск "Supergloss" (Collistar), Блиск "Effet 3D" (Bourjois), олівець-помада "Шовковий шепіт" (Faberlic), "Volume Shine" блиск для губ (Nivea Beaute).

«Плюс»:   завжди можна виправити помилку в макіяжі; безпечний (звичайно, за умови якісної косметики).

«Мінус»:   вимагає вправності і невеликої підготовки; щодня процес починається спочатку; макіяж може «підвести» в лазні, сауні, басейні, на пляжі, та й просто в жарку погоду.

- Татуаж (перманентний макіяж)   - Процедура дермопігментаціі (введення у верхні шари шкіри фарбувальних речовин) з метою зміни форми губ.

  Для такої процедури необхідний відмінний фахівець, який добре володіє технікою. Зверніть увагу на те, щоб татуаж проводився апаратом з одноразовими голками і ковпачками для пігменту.

«Плюс»:   корекції вистачить на 3-5 років; завжди «бойова готовність» в макіяжі.

«Мінус»:   корекція проводиться вибраним кольором, під який доведеться «підлаштувати» весь макіяж на найближчі 3-5 років (почасти заручник образу); необхідно місцеве знеболення; необхідно вибрати час для процедури (1, 5-2 години); потрібна спеціальна підготовка до процедури (прийом протигерпетичних препаратів за 5-7 днів до процедури) і відновний період після неї (після процедури спостерігається набряк губ + необхідно наносити мазь від герпесу протягом 7-10 днів; може бути лущення губ; іноді необхідний прийом антибіотиків ). У 70% випадків необхідна повторна корекція через 1-1, 5 місяці, тому в ході відновлення шкіри губ пігмент «губиться», а після зменшення припухлості і зменшення проявів герпесу можуть «виплисти недоробки».

Процедуру татуажу не рекомендується робити при вагітності, годуванні груддю, аутоімунних захворюваннях, схильності до утворення рубців, зниженому імунітеті і т.д.

- Застосування косметичних засобів, що збільшують об'єм губ.   Останнім часом на ринку косметичної продукції з'явилися препарати (бази під помаду, крему, помади-бальзами), що містять комплекси, що стимулюють вироблення колагену і гіалуронової кислоти безпосередньо в шкірі губ. У доповненні такі косметичні засоби доглядають за губами і захищають від негативного впливу факторів зовнішнього середовища. Наприклад, "Lip Volumizer" - безбарвна основа під помаду (Max Factor), "Lip Explosion" - гель для губ (Body Innoventions), Двофазна система збільшення обсягу губ "XVOL" (Univerlook), "Belweder", засіб для обсягу та контуру губ "Liplift" (Barbara Laboratories).

«Плюс»:   безпечно (лише іноді виникають алергічні реакції); комплексний догляд і захист шкіри губ; стимулюється вироблення власного колагену і гіалуронової кислоти в шкірі губ, що сприяє збільшенню чи відновленню (з віком губи зменшуються в розмірі) природного обсягу губ.

«Мінус»:   обсяг губ поступово повертається до вихідного після припинення застосування даних препаратів. Тому рекомендується використовувати дані препарати курсами (в середньому по 1 міс. 2-4 рази на рік).

-   Контурна ін'єкційна пластика   припускає введення препаратів на основі гіалуронової кислоти (Рестилайн, Перлайн, Матрідекс) в область губ.

  За допомогою цих процедур можна збільшити обсяг губ і / або відкоригувати їх контур.

  Важливо вибрати хорошого фахівця, який підбере матеріал і якісно проведе процедуру. Процедура проводиться в клініці стерильними одноразовими інструментами протягом 30-40 хв.

«Плюс»:   препарати на основі гіалуронової кислоти практично безпечні (не вимагають попередньої проби), гіпоалергенні, виводяться з організму природним шляхом. Косметичний ефект спостерігається 6-9 міс., При повторних ін'єкціях - 12-15 міс .; за допомогою такої процедури можна істотно збільшити обсяг губ; після першої корекції можна «оцінити» нову форму або об'єм губ і наступного разу внести зміни. Корекцію губ можна проводити безліч разів.

«Мінус»:   процедура болюча і потрібно місцева анестезія. Можливі ускладнення: відразу після введення препарату - свербіж, почервоніння, набряклість і болючість шкіри, які тривають протягом 5-7 днів. Можливі інфекційні процеси на губах (у тому числі герпетичні висипання) і навіть утворення гранульом. У такому випадку лікар призначить необхідне лікування. При занадто глибокому введенні можливе утворення синців навколо рота. Після процедури можлива асиметрія контуру або обсяг губ, що потребують нової корекції.

  Протипоказано робити ін'єкційну контурну пластику   при вагітності, годуванні груддю, аутоімунних захворюваннях, схильності до утворення рубців, зниженому імунітеті і т.д. Не рекомендується застосовувати даний вид корекції губ, якщо у вас вже раніше був введено окрашивающее речовина на основі силікону, акриламіду та інших синтетичних полімерів.

  При повторній корекції краще використовувати препарати одного виробника. Щоб уникнути алергічних реакцій бажано утриматися від повторної корекції препаратами іншого виробника мінімум на 6 місяців.

  У деяких випадках корекцію губ проводять Біополімерний гелем - в такому випадку тривалість ефекту спостерігається до 5 років, або гортексом - імплантатом у вигляді еластичних ниток, які вводяться під шкіру губ. Гортекс відторгається і не виводиться організмом і залишається на все життя, зберігаючи форму губ.

Далі буде...
Автор: Маслова Валерія