Сяюча шкіра - до Нового року!
 Прийшов грудень, і ми починаємо зворотний відлік до новорічних вечірок, зустрічей, корпоративів. Пропонуємо не тільки зайнятися нарядами і косметикою, а й спробувати зробити шкіру обличчя сяючою і молодшою ​​всього за місяць!

Спробуйте слідувати нашим радам, і вже до кінця грудня ви побачите різницю. Навіть якщо у вас буде час на наш план лише раз на тиждень.

Очищення та живлення
Від якості вашого миючого засобу для обличчя залежить не так уже й мало. Потрібно, щоб очищення не сушило шкіру і не залишало частинки забруднення в порах. Спробуйте миючий засіб на масляній основі. Воно підійде для всіх типів шкіри, якісно видалить макіяж і забруднення одночасно. Справа в тому, що найчастіше шкіру потрібно очищати від забруднень, які ввібрали шкірне сало і масла, а вода не розчиняє масло. Тому масляна основа, хоч це і здається трохи незвичним, оптимально впорається з забрудненням. Крім того, таке очищення відновлює природний баланс шкіри, роблячи її м'якою і підходящої для макіяжу, а не сухою і лущиться.

Що стосується харчування шкіри, то найкращий час для цього - ніч. Якщо ви користуєтеся нічними зволожуючими сироватками, то перед тим, як лягати спати, пробуйте не тільки наносити цей засіб, але і легко вмассіровать його в шкіру, це дозволить живильним інгредієнтам поглинутися шкірою належним чином.

 Сяюча шкіра - до Нового року!
   Ну, а рада нашої редакції, як завжди, доступний і економічний. На ніч користуйтеся мигдальним маслом (продається в аптеці за ціною 50 рублів, є також у деяких брендів натуральної косметики, таких як Body Shop, Lush, Eves Rocher, ін.). Наносьте так само, легко масажуючи. Це стимулює кровообіг, дозволить маслу добре вбратися. На ранок ви побачите не тільки зволожену шкіру, але навіть загальний тон стане рівніше.

Відлущування
Спробуйте на місяць перед святами м'яке щоденне відлущування. Це запобіжить нарощування мертвих частинок шкіри на поверхні, а також здорово оживляє шкіру. Перестаратися не варто, не потрібно користуватися щодня скрабами, особливо з абразивними частинками, при щоденному відлущуванні це поранить шкіру. Але щовечора мити обличчя з м'якою губкою або махрової рукавичкою, або користуватися легким скрабом для чутливої ​​шкіри - це можна, і потрібно.

Після злущення не залишайте шкіру без турботи. Обов'язково нанесіть зволожуючий крем. Або те ж масло.

 Сяюча шкіра - до Нового року!
 Сяйво
Домашній масаж - найбільш ефективний спосіб оживити шкіру і домогтися світіння. Використовуйте зволожуючий крем, який підходить вашому типу шкіри, і кінчиками пальців починайте масаж. Це повинні бути легкі натискання на шкіру. Почніть з шиї і масажуйте аж до декольте круговими рухами. Коли масажуєте особа, то всі рухи виконуйте по напряму вгору, круговими рухами. Це допомагає не тільки освіжити шкіру, але і зняти мертві частинки. Використовуйте безіменний палець і дрібними круговими рухами просувайтеся від перенісся, до крил носа і далі до вуха. Цей рух стимулює дренаж і допомагає позбавитися від набряклості під очима.

Інший рада для сяйва шкіри - застосування холоду. Приготуйте кубики льоду, нехай вони завжди будуть в холодильнику. Холод стимулює кровообіг і зменшує набряклість. Можна зробити так: заморозьте свій зволожуючий крем (можна навіть з тонуючим ефектом) і протирайте таким крижаним засобом шкіру.

А традиційні засоби для сяйва шкіри - гліцерин і рожева вода - як і раніше популярні, і візажисти не бачать причин, щоб від них відмовлятися.

Зволоження
Купуйте зволожуючий крем, який містить гіалуронову кислоту. Цей інгредієнт є чи не найефективнішим зволожувачем. Гіалуронова кислота здатна утримувати обсяг води, в 3000 разів перевищує власний. Тому це дійсно реальний спосіб втамувати спрагу шкіри і позбутися від сухості.

Спіть на шовкових наволочках, вони не вбирають вологу з шкіри, і протягом ночі шкіра продовжує насичуватися зволожуючими інгредієнтами ваших нічних засобів.

 Сяюча шкіра - до Нового року!
 Маски залишаються чудовою знахідкою для якісного зволоження. Використовуйте інгредієнти, які містять антиоксиданти, вітаміни і отшелушивающие компоненти. Наприклад, мед - натуральний зволожувач, до нього добре підходить молоко або йогурт, вони живлять, а банани - живлять і заспокоюють шкіру. Змішайте разом ці складові, нехай вийде паста, залиште на шкірі на 15 хвилин.

Турбота
Ми вже розповіли про відлущування, наскільки воно важливо, щоб оживити шкіру. Але, нагадуємо, що мова йшла про дуже делікатною і м'якою процедурою. Тільки так! А ось від глибоких пілінгів і інтенсивних скрабів варто відмовитися. Це міф, що скраб - необхідний компонент для відновлення шкіри. Іноді він приносить більше шкоди, ніж користі. Ретельно вибирайте скраб, він не повинен містити дряпають шкіру абразивних частинок. М'який скраб з мікро-часточками застосовувати можна, але не частіше, ніж два рази на тиждень. А безпечне рішення - скраби без абразивних частинок, ті, у складі яких містяться альфа-гидрокислоти.

Профілактика прищів
Більшість людей страждають від проблем зі шкірою час від часу. Так що не впадайте у відчай і не корите себе, якщо раптом схопився прищ або з'явилося почервоніння і припухлість. Якщо до прищі або припухлості торкатися боляче, то не варто чіпати це місце, краще зробити холодний компрес, щоб позбутися від набряку і припливу крові, а потім покласти на проблемні зони маску з глини або грязьову маску.

Щоб уникнути неприємностей зі шкірою в період свят, простежте в ці дні за своїм харчуванням. Виключіть з раціону (на час) молоко, і постарайтеся перейти на овочі та фрукти. Також починайте день зі склянки води з лимоном, це забезпечить хороше травлення, що безпосередньо впливає і на прищі, і на сяйво шкіри.

Бажаємо успіху! До Нового року вас чекають не тільки подарунки, а й прекрасна сяюча шкіра!
Автор: Василина Кузіна


 Зволоження - запорука гарного самопочуття нашої шкіри
 Осінь. Земля відпочиває від спеки і насичує себе вологою, насолоджуючись так необхідними їй дощами. Природа розумна і живе за своїми законами. Давайте і ми візьмемо з неї приклад, адже в осінній період наша шкіра вимагає дуже дбайливого догляду. Після надмірного впливу сонця, вітру, сухого повітря ми якомога частіше повинні балувати себе зволожуючими засобами. Благо - асортимент різноманітний, і нам є, що вибрати для себе коханих. Це і крему, і спеціальні зволожувачі, і різні емульсії, лосьйони, тоніки. Головне призначення даної продукції - підтримувати водний баланс шкіри за рахунок формування захисної плівки, яка затримує випаровування вологи, підвищує пружність і еластичність.

У чому ж полягає особливість зволожуючих засобів?

  До складу зволожуючого крему повинні входити такі речовини як гідранти. Це активні зволожувачі шкіри. Одним з найсильніших діючих компонентів є гіалуронова кислота . Вона здатна проникати в найглибші шари шкіри і насичувати її цілющою вологою.

Дуже важлива наявність в кремі таких найцінніших косметичних компонентів як вітамінів А і Е . Вони сприяють швидкій регенерації клітин шкіри і покращують мікроциркуляцію крові. Вітамін Е є активним антиоксидантом. Він нейтралізує вільні радикали, захищає колагенові волокна шкіри від деградації, попереджає появу зморшок, активно зволожує і захищає шкіру від дії УФ-випромінювання.

Кілька поступається за ефективністю гіалуронової кислоти хітозан   - Речовина, що отримується з хітинових оболонок ракоподібних. Але його механізм зволоження цінний для краси нашої шкіри.

Чудово, якщо зволожуючий засіб містить сорбітол   - Це один із самих м'яких і делікатних зволожувачів групи цукрів. По механізму дії він схожий на амінокислоти. Утворює дуже комфортну м'яку плівку, що сприяє довготривалому утриманню вологи в роговому шарі.

У багатьох кремах можна знайти пантотеноловую кислоту   вітаміну В. У препаратах по догляду за шкірою вона дає додаткове зволоження, проникаючи глибоко в нижні шари шкіри і утримуючи там вологу.

Влагоудерживающим ефектом володіє гліцерин, (але останнім часом від нього майже зовсім відмовилися, оскільки при короткочасному контакті зі шкірою він надає зволожуючу дію, але потім - навпаки, посилює її сухість, витягаючи вологу), а також низькомолекулярні речовини, такі, як амінокислоти , пептиди, органічні кислоти, глюкозамін, креатинін, неорганічні іони.

Чудово, якщо зволожуючі засоби містять натуральні масла або віск.

  Так масло Ши очищає, пом'якшує, зволожує і живить вітамінами А, Е і F, допомагає запобігти передчасному старінню шкіри, проявляючи регенеруючі властивості на синтез колагену, заспокоює роздратування і є відмінним УФ-фільтром.

Масло масляного дерева оберігає шкіру від втрати вологи і захищає її від зовнішніх факторів. Ці ефекти з'ясовні високим вмістом необхідних для шкіри жирних кислот, вітамінів, і мікроелементів.

Екстракт алое   - Відомий зволожувач - покращує кровообіг, має протизапальну дію, знімає роздратування, стимулює процес регенерації клітин шкіри. Алое віра підвищує ритм оновлення клітин в 6-8 разів, виводить мертві клітини, насичує вологою суху шкіру і глибоко проникає її шари.

  Присутність таких масел, як персикове кісточкове, абрикосове кісточкова, мигдальне, масло жожоба, бджолиний віск - тільки покращує зволожуючий ефект.

У зволоженні потребує будь-який тип шкіри: як жирна, так і суха.

При сухості шкіри дуже добре використовувати зволожуючий крем, у складі якого присутні екстракти пелюсток троянди і зародків пшениці, вітамін Е. Один раз на тиждень необхідно підживлювати суху шкіру маскою з жирних молочних продуктів: сиру, сметани, кефіру, кислого, вершкового йогурту. А от від парових ванн краще відмовитися і віддати перевагу ополіскуванню особи прохолодною водою з додаванням молока або мінеральної води.

При жирному типі   шкіри слід застосовувати нежирні, легкі креми, гелі та емульсії. А парові ванночки будуть вельми до речі.

Що ж нам пропонують виробники косметичної індустрії для зволожуючого догляду за шкірою?

Лабораторії   VICHY   створили гаму зволожуючих засобів "Термаль С", що фіксують вологу на 24 години. Всі продукти цієї гами містять серин - речовина, присутня в шкірі і здатне утримувати вологу. Унікальність засобів "Термаль С" в тому, що вони не просто живлять шкіру водою, але і запускають природний цикл зволоження. Насичена рідкісним поєднанням мінералів - Термальна вода Vichy здатна фіксувати вологу всередині і міжклітинному просторі шкіри.

 Зволоження - запорука гарного самопочуття нашої шкіри
 Гамма HYDRAPHASE спеціально створена фармацевтичної лабораторією "La Roche-Posay"   для зволоження чутливої, збезводненої шкіри. Інтенсивне тривале зволоження забезпечується, завдяки формулі з високою концентрацією термальної води "La Roche-Posay" (пом'якшення), гліцерину (зволоження) і натрієвої солі гіалуронової кислоти (фіксації вологи). Відшкодування необхідного рівня води в епідермісі відбувається за рахунок відновлення захисної ліпідної плівки.

  Косметична лінія "La Roche-Posay" створила зволожуючі і відновлюючі засоби "LIPIKAR". Завдяки унікальному складу мінеральних солей та мікроелементів, і особливо високої концентрації селену, Термальна вода з джерела Ля Рош-Позе є природним антиоксидантом і нейтралізатором вільних радикалів. Добре збагачує шкіру ліпідами.

Продукція французької дерматологічної лабораторії "Дюкре" (DUCRAY) для щоденного догляду пропонує А-Дерма Заспокійливий крем. Він містить виняткові якості унікального природного активної речовини - екстракту вівса сорту Реальба. Він виключно багатий пом'якшуючими, захисними компонентами, ліпідами, олігоелементамі, антиоксидантами. І є чи не справжнім природним еліксиром, який заспокоює шкіру і зміцнює її захисні властивості.

Натуральна італійська лікувальна косметика Dr. Taffi  Зволоження - запорука гарного самопочуття нашої шкіри
 з успіхом використовує активні рослинні компоненти, в числі яких масло авокадо, масло каріте, масло паростків пшениці, мед акації, рослинний гліцерин, мальва лісова, ратанія екстракти мальви, деревію, алтея, алое, хвоя кипариса, полин, плоди ялівцю, гваякове дерево, рожеве дерево, мускатний колір, ладан, сандал. Завдяки зволожуючим і пом'якшувальною властивостям активних компонентів, клітини епідермісу насичуються необхідними поживними речовинами.

Засоби французкой косметіеской лінії від лабораторії "Біорга містять Термальну воду Урьяж,   яка, завдяки високому вмісту мікроелементів і мінеральних солей, бере активну участь у процесі зволоження і заспокоює шкіру. А така речовина, як  Зволоження - запорука гарного самопочуття нашої шкіри
 Гідратубулін забезпечує оптимальне проникнення води в шкіру і надовго утримує її в клітинах. Використання екстрактів морських водоростей підвищує опірність шкідливого впливу навколишнього середовища.

Косметичні засоби серії "CREOM La Starta" включають в себе  Зволоження - запорука гарного самопочуття нашої шкіри
   зволожуючу емульсію для тіла з біоактивним клітинним комплексом і маску зволожуючу з морськими водоростями з біоактивним клітинним комплексом для різних типів шкіри. Вони містять у високій концентрації спеціально розроблений CREOM Laboratory багатофакторний зволожуючий комплекс, який складається з натуральних компонентів і відрізняється підвищеним проникненням у глибокі шари шкіри.

Концентрований інтенсивне зволоження обіцяє вашій шкірі Біо-крем для обличчя зволожуючий "Дика Роза" та біо-маска зволожуюча на біо-маслах дикої троянди і жожоба від Lavera.

Рослинні фактори зволоження і гіалуронова кислота на тривалий час утримують вологу в клітинах і оеспечівают особі розслаблення і відпочинок. Ідентичні самій шкірі, ліпіди-стіроли, отримані з рослинних ліпосом, взаємодіють з клітинами і позитивно впливають на процеси відновлення. Масло дикої троянди захищає поверхню шкіри; вітамін Е, масло жожоба піклуються про доглянутому і гладкому вигляді обличчя.

Великий інтерес представляє "HIRUDO DERM" - серія косметичних засобів, що містять екстракт медичної п'явки Hirudo medicinalis officinalis.   Лінія "HD EXTRA-DRY"   призначена для догляду за сухою і збезводненої шкірою. Виробники говорять про те, що застосування даної продукції сприяє нормалізації сухий, збезводненої шкіри: пом'якшує її, зменшує почервоніння і лущення, відновлює захисні властивості. Екстракт медичної п'явки покращує мікроциркуляцію і підсилює дію інших компонентів комплексу, до якого входять бетаїн, гіалуронова кислота, оливкова олія, екстракт липового цвіту і вітаміни Е і F. Ці компоненти насичують вологою верхні шари епідермісу, підвищують здатність шкіри ефективно її утримувати, заповнюють дефіцит ліпідів і зменшують випаровування вологи з поверхні. Природні поліненасичені жирні кислоти володіють прекрасним живильною і пом'якшувальною впливом.

Візьміть за правило зволожувати шкіру вранці і ввечері після очищення і тонізації.

Не забувайте: у нас завжди під рукою є чудові зволожувачі для нашої шкіри.

Прості маски з молока і меду, персиків, бананів, огірків, кабачків, баклажанів допоможуть нам виглядати вельми гідно. Використовуйте щедрі дари осені - і ви неодмінно залишитеся задоволені.

Давайте не будемо забувати, що вода для нашої шкіри - це не тільки краса і здоров'я. Це - її життя.
Автор: Надія Прушинських