Збираємося у відпустку: пакуємо косметику
 Літо майже настав, і у багатьох вже спланований відпустку. Якщо рішення, куди поїхати, прийнято - прийшов час для іншої задачі: що взяти з собою і скільки. Поговоримо про косметичний мінімумі.

Багатьох лякає думка, що у відпустці їм доведеться опинитися без улюблених і перевірених часом косметичних продуктів. Але можливості багажу, на жаль, обмежені. Та й хочеться взяти побільше обновок. Значить - доведеться підійти до зборів та упаковці косметики з розумом! Пропонуємо поради, як і що зібрати на свою тревел-косметичку.

 Збираємося у відпустку: пакуємо косметику


1. Визначтеся з тим, що вам потрібно

Якщо проаналізувати, то більшість з нас використовує дуже багато денних і нічних засобів. Однак у коротких вояжах (близько 10 днів) в такій кількості продуктів необхідності немає. Збирайте тільки предмети першої необхідності. Ні до чого класти в багаж кілька видів денного крему і кілька флаконів з маслами. Ось, що вам точно потрібно:

- Миючий засіб для особи, 1 штука (!). Це може бути гель для вмивання або травел-упаковка рідкого мила.

- Зволожуючий сонцезахисний крем, SPF не менше 30, якщо збираєтеся на південь.

- Бальзам для губ. Річ потрібна, не займе багато місця.

- Нічний крем, 1 штука (!). У повсякденному житті ми часто користуємося декількома нічними засобами плюс сироваткою і ще додаємо масла. У відпустці обмежтеся 1 баночкою нічного крему.

- Лосьйон для тіла. Це засіб знадобиться навіть у тому випадку, якщо ви не страждаєте сухою шкірою: сонце і вітру сушать шкіру.

Отже, у нас вийшло всього 5 засобів для щоденного догляду. Далі - рекомендації опціонні:

- Продукти лікувальні. Вони потрібні тим, хто має шкірні проблеми і бореться з ними. Наприклад, якщо ваша шкіра - жирна і схильна до акне, вам знадобиться скраб з ВНА-кислотами. А тоніки, маски, скраби і сироватки можна залишити вдома.

- Шампуні і кондиціонери, а також гелі для душу потрібні тільки в тому випадку, якщо вам потрібні спеціальні дерматологічні продукти (наприклад, шампунь від лупи). Але більшість готелів і курортів пропонують своїм постояльцям все необхідне для душу: шампуні, кондиціонери, гелі для душу. І це ще один спосіб заощадити місце в багажній сумці.

2. Виберіть правильні продукти

Як тільки ви визначилися зі списком засобів, слід підібрати правильні варіанти, які будуть відповідати клімату, часу сезону, вашим потребам.

- Якщо відпочинок планується в місцях з жарким і вологим кліматом, то краще вибрати легкий зволожуючий крем, без масел і з більш прозорою і рідкої текстурою, чим ви користуєтеся зазвичай.

- Ви їдете туди, де сухо і прохолодно? Тоді зволожуючий крем може містити масла.

- У тропіках зволожуючий крем може не знадобитися, замість цього слід взяти сонцезахисний крем з дуже високим показником SPF.

3. Рідини замініть на тверді альтернативи

Коли будете формувати ручну поклажу, згадайте про правила, які є у авіакомпаній. Не беріть з собою тонік, термальну воду, різні спреї. Вам все одно не дозволять провезення таких коштів. Замість цього візьміть в дорожню косметичку серветки. Вам знадобиться кілька варіантів: паперові серветки, очищаючі для зняття макіяжу і освіжаючі, просочені вологою.

Те ж саме можна сказати про рідкому милі. Якщо вам необхідний індивідуальний продукт, або ви не впевнені, що в місці вашого відпочинку вам запропонують цей продукт в номері, - доведеться зупинитися на твердому милі. Звичайно, воно може бути агресивним по відношенню до шкіри. Але пошукайте делікатний продукт - наприклад, гліцеринове мило на відварах трав або продукт від Dove з вмістом крему.

Хороші тверді альтернативи можна знайти в магазинах hand-made косметики, наприклад, Lush або Fresh Line. У них багато продуктів в твердому або желеподібному вигляді, всі вони здорові, натуральні, до того ж - піднімають настрій своїми ароматами і незвичайним зовнішнім виглядом.

4. Вибирайте багатозадачні кошти

Коли є можливість - вибирайте багатозадачні продукти. Наприклад, кондиціонер для волосся можна використовувати як засіб для гоління. На ринку можна знайти засіб 2-в-1 шампунь + гель для душу. У повсякденному житті краще використовувати два різні продукти, а от для подорожей - це якраз хороший вибір.

5. Побільше міні-упаковок

Травел-упаковки та пробники - допоможуть не тільки скоротити обсяг сумки, але і її вагу. У міні-форматах випускаються не тільки шампуні і кондиціонери, ви можете знайти міні-упаковки навіть засобів макіяжу (лаки для нігтів, помада, бальзам для губ) і аромати.

Крім цього, травел-упаковка допоможе уникнути проблем в аеропортах. Тому що деякі авіаперевізники висувають вимоги, щоб будь-який продукт в ручній поклажі не перевищував обсяг 100 мл. І якщо ви не хочете, щоб в аеропорту у вас вилучили флакон дорогих парфумів або люксового зволожуючого лосьйону, - запасіться міні-упаковками і пробниками. Хоча б в ручній поклажі.

 Збираємося у відпустку: пакуємо косметику


Деякі бренди піклуються про своїх клієнток і випускають до літа спеціальні травел-набори, в яких є все необхідне для подорожі, упаковано це в стильну косметичку, і підібраний з урахуванням вимог відомих авіакомпаній.

 Збираємося у відпустку: пакуємо косметику


У косметичних магазинах і безпосередньо в аеропортах також можна знайти набори порожніх міні-контейнерів. Вони створені спеціально для мандрівниць, щоб ви могли перелити улюблений продукт в міні-упаковку.

 Збираємося у відпустку: пакуємо косметику


І ще маленька порада для тих, хто пакує валізи. Всі кошти з антиоксидантами, а також з сонцезахисними фільтрами кладіть у непрозорі контейнери і перевіряйте герметичність кришечок. Ці продукти найшвидше псуються від контакту з повітрям і світлом.
Автор: Тамара Василівна


 Новинки сучасної домашньої косметології
 Минув той час, коли новомодні косметичні процедури можна було б випробувати тільки в салонах краси. Завдяки сучасним високим технологіям зараз з'являється все більше різних гаджетів. З їх допомогою можна досить швидко і просто в домашніх умовах отримати чудові результати, заощадивши тим самим і гроші, і час. Ось кілька з косметичних новинок.

1. Аерограф Temptu для макіяжу та бодіарту

Професійний аерограф з компресором і насадками для щоденного використання в домашніх умовах, за допомогою якого можна швидко і зручно нанести макіяж. У комплект входять тональні засоби, рум'яна і хайлайтери. Ті, хто вже спробували це пристрій, з захопленням відзначають ефективність і якість основи для макіяжу, яка виглядає на обличчі максимально природно. Незважаючи на свою громіздкість, прилад дуже зручний і гігієнічний. Потреба в пензлику або спонжіком для очищення обличчя відпадає сама собою, а отже - немає побоювань отримати бактеріальне забруднення. Насадки для основи, рум'ян, хайлайтера, а також для автозасмаги (він не входить в основну комплектацію) можна замінити, замовивши їх у постачальника в середньому від 30-45 $ за кожен. В цілому новий прилад коштує близько 200 $. В асортименті пропонується ще аерограф для складного вечірнього або весільного макіяжу, вартість якого від 85-200 $.

 Новинки сучасної домашньої косметології


2. Silk'n Blue

Це перший кишеньковий світлодіодний прилад для лікування акне. Синє світло і обігрів шкіри допомагає нейтралізувати бактерії, що викликають акне. Прилад послідовно виконує три завдання: руйнує бактерії, зменшує акне і лікує шкіру. Згідно відгуками, такий засіб вельми зручно і просто використовувати вдома. Але найголовніше - воно ефективно позбавляє від невеликих прищів на шкірі за 1-2 дні. Крім очищення шкіри цей прилад покращує її загальний стан. Для отримання кращого результату рекомендується використовувати пристрій щодня протягом 3-4-х хвилин протягом 3-7-ми тижнів. У спа-центрі або косметичному салоні процедура очищення шкіри за допомогою синього світла коштує не менше 80-100 $ і проводиться протягом 20-30 хвилин. Заплативши за Silk'n Blue близько 150 $, можна значно заощадити час і гроші.

 Новинки сучасної домашньої косметології


3. Нагрівач воску GiGi All Purpose

Ця невелика гущавина підтримує необхідну температуру для воску, тим самим позбавляючи від безглуздого болю під час процедури воскової епіляції. Експериментуючи і пробуючи, можна знайти оптимальну температуру не тільки для кожного типу, а й для потрібної ділянки шкіри. Прилад здатний нагрівати всі типи воску і при необхідності перетворити м'який віск у більш щільний. Але перед тим як користуватися нагрівачем, обов'язково потрібно ознайомитися з інструкцією, щоб не обпектися воском. Враховуючи ціну GiGi All Purpose в 50 $, а також ціну баночки воску - близько 15 $ (на кілька застосувань), можна добре заощадити. Адже воскова епіляція в салоні обійдеться в середньому від 40-80 $ і більше.

 Новинки сучасної домашньої косметології


4. Набір для гелиевого манікюру SensatioNail

У базовий комплект SensatioNail входить: гель для нарощування нігтів в домашніх умовах, пилочка, апельсинова паличка, серветка і світлодіодні лампи. Гель має дуже якісні компоненти, що дозволяють йому швидко висихати, чудово і тривало триматися на нігтях (близько двох тижнів). Навіть через п'ять днів ваш манікюр буде виглядати так, як ніби ви щойно вийшли з салону. Весь процес нанесення гелю вельми простий і зрозумілий навіть починаючому. Багато хто, хто придбав цей набір, практично забули про походи в манікюрний салон. Гель в комплекті поставляється певного кольору, який можна вибрати перед покупкою (рожевий, червоний або бордовий). Інші кольори представлені у великому асортименті за окрему ціну від 12 $ кожен. Базовий набір коштує в середньому від 60 $.

 Новинки сучасної домашньої косметології


5. Фотоепілятор Silk'n Flash & Go для перманентного видалення волосся

Чудовий пристрій для фотоепіляції на дому для отримання постійного результату завдяки технології імпульсного світла .  Згідно з проведеними клінічними дослідженнями, після трьох місяців застосування приладу волосся на тілі зменшуються на 70 відсотків .  Фотоепілятор використовує ніжні імпульси світлової енергії (до 5000 спалахів), припиняють природний ріст волосся .  Ця енергія поглинається волосяними фолікулами, в той час як температура навколишнього їх тканини не змінюється .  Існують дані, що після восьми місяців застосування фотоепілятора раз на два тижні волосся на небажаних ділянках можуть повністю зникнути .  При необхідності можна заправити картриджі - 1000 спалахів буде коштувати близько 40 $ .  Ціна самого приладу - близько 200 $ .  Власницям занадто смаглявою або занадто світлої шкіри користуватися фотоепилятору не рекомендується .  Також не можна застосовувати пристрої для видалення сивого волосся .  У кожному разі, перед його покупкою бажана консультація фахівця . 

 Новинки сучасної домашньої косметології


6. Епілятор Emjoi Light Caress

Особливість цього епілятора в тому, що завдяки його крихітним обертовим дискам пучки волосся захоплюються м'яко і видаляються відразу з коренем. Він може бути використаний на обличчі, руках, в області пахв, ніг і лінії бікіні. Назвати процедуру абсолютно безболісної можна, однак, за словами багатьох випробували цей прилад, біль зменшується у міру використання. Даний епілятор не тільки видаляє волосся, але і перешкоджає росту волосся протягом довгого часу. Волоски поступово світлішають, стають тоншими, а незабаром будуть і зовсім не помітні. Пристрій працює від мережі і від акумулятора, який періодично потрібно заряджати, що не витрачаючись при цьому на батарейки. Вартість його близька до 90 $.

 Новинки сучасної домашньої косметології


7. Система мікродермабразії PMD Personal Microderm

Цей апарат призначений для домашньої процедури мікродермабразії. Він добре відлущує і очищає шкіру від відмерлих клітин за допомогою містяться в ньому мікрокристаликів. Шкіра після його використання набуває здоровий колір, свіжий вигляд, значно розгладжується. До того ж пристрій допомагає позбутися акне, рубців і запалення на шкірі після прищів. Згідно з численними відгуками, навіть після разового використання апарату можна помітити вражаючі результати: шкіра м'яка, гладка і більш сприйнятлива до косметичних засобів по догляду за нею - вони здатні проникати глибше і діяти ефективніше. У салоні за одну годинну процедуру мікродермабразії особи можуть попросити близько 165 $. Але відчутні результати зможуть з'явитися лише після 6-7 рази. Пристрій PMD Personal Microderm коштує близько 180 $ і вельми зручно для домашнього застосування, що значно економить ваші кошти.

 Новинки сучасної домашньої косметології


8. Пристрій для тонізації особи NuFace Classic

NuFace являє собою портативний пристрій для тонізації шкіри обличчя. Воно діє за допомогою мікрострумів, які здатні підтягнути шкіру, позбавити її від дрібних зморшок, поліпшити контури і тон особи. Це пристрій вважається поки єдиним апаратом для безопераційної мікрострумової підтяжки та омолодження обличчя. Творці приладу обіцяють його користувачам «миттєвий ліфтинг і поліпшення циркуляції крові», а також позбавлення від тонких ліній і зморшок. NuFace пропонується в двох його варіантах: NuFace Classic і NuFace Trinity. Другий з них більш функціональний і продається в комплекті з різними насадками, у тому числі для інфрачервоної фототерапії. Перший апарат коштує близько 150 $, а другий - 325 $. У кожному разі, їх купівля набагато вигідніше, ніж періодичні мікрострумову процедури в спеціалізованому салоні.

 Новинки сучасної домашньої косметології

Автор: Альбіна Рогова