Як мінімізувати пори?
 Від розширених пор наша шкіра стає більш жирної і недоглянутою. І ця проблема затьмарює навіть самих косметологів. Але впорається з нею цілком реально. Головне - не доводити процес до крайнощів, адже пори - це потрібні для організму вихідні канали, що допомагають уберегти шкірні покриви від пересихання.

Саме в порах знаходяться волосяні фолікули, які є по всьому тілу, крім повік, підошов і долонь. Їх розмір визначається найчастіше генетикою: якщо у ваших батьків була проблема розширених пор, то, швидше за все, вона не мине і вас. Крім цього, на розмір пір дуже сильно впливає навколишнє середовище та харчування. Наведемо кілька корисних порад, щоб звузити пори і зробити шкірні покриви більш привабливими.

 Як мінімізувати пори?


Очищаємо

Шкірний жир, омертвевшая шкіра і пил можуть сильно забити пори. Заповнюючи їх, вони розтягують пори і роблять їх дуже помітними. Для того щоб позбавиться від забруднень необхідно скористатися спеціальним милом з вмістом саліцилової кислоти. Саме воно допоможе видалити омертвілі клітини.

 Як мінімізувати пори?


Отшелушивающиеся

Гарне миючий засіб, скраб і пілінг зможуть добре очистити пори. Якщо забруднення помітні дуже сильно, то можете користуватися пілінгом щодня, поки результат не буде видно неозброєним поглядом. Якщо ж шкіра не схильна до жирності, то бажано підібрати не пілінг, а м'який скраб на рослинній основі. Їм можна користуватися дуже довгий час. Але не забудьте після відлущування обов'язково нанести на шкіру обличчя зволожуючий крем. Він допоможе запобігти запалення.

Не чіпаємо обличчя руками

На наших пальцях міститься величезна кількість різноманітних бактерій, багато з яких є хвороботворними. Якщо ви часто торкаєтесь руками обличчя, то вони відповідно потраплять на нього. Крім цього, якщо ви торкаєтеся до будь-якої частини свого тіла, то тим самим стимулюєте виділення шкірного сала і в цій області. Воно ж, у свою чергу, також засмічує пори. Якщо ви хочете мінімізувати пори на обличчі, намагайтеся рідше торкатися його.

 Як мінімізувати пори?


Використовуємо парові смужки

Парові смужки - це всього лише шматочки тканини, які попередньо потрібно покласти в гарячу воду, а потім на шкіру обличчя. Вони повинні висохнути. Саме ці смужки допоможуть вам витягнути з пор весь бруд і видалити омертвілі шматочки шкіри. Якщо ви не хочете робити їх самостійно, то просто придбайте в будь-якій аптеці або ж косметичному магазині.

 Як мінімізувати пори?


Видаляємо чорні крапки

Чорні крапки і білі вугри нерідко з'являються від того, що в порах збирається жир і бактерії. Їх необхідно видаляти. Тоді ваші шкірні покриви засяють чистотою і здоров'ям. Це досить важка і болюча процедура, що вимагає акуратності. Для цього існує кілька способів:

1. Змішайте столову ложку меду і половину ложки кориці. Натріть цією сумішшю шкіру. Через три хвилини змийте її теплою водою.

2. Збийте яєчний білок. Тонким шаром нанесіть на обличчя. Воно повинно добре висохнути. Після цього маску сміливо можна змивати.

3. Купуйте пакетик косметичної глини і відповідно до інструкції приготуйте маску.

Використовуємо спеціальну косметику

Зараз на прилавках косметичних магазинів величезну кількість коштів для зменшення пір. Для того щоб знайти підходящий варіант, необхідно буде поекспериментувати з ними. Найчастіше такі засоби застосовуються під час душу або ж відразу після нього. Але врахуйте, що вони можуть пересушити навіть саму жирну шкіру, тому не лінуйтеся користуватися зволожуючим кремом.

 Як мінімізувати пори?


Не забуваємо про основу під макіяж

Основи потрібні для того, щоб вирівняти тон особи перед нанесенням макіяжу. Виберіть ту, яка не буде просочуватися в пори і забивати їх. До того ж ваш макіяж з використанням основи буде виглядати більш закінченим і цільним.

 Як мінімізувати пори?


Користуємося водяною банею

Таку процедуру можна провести не тільки в салоні, але і в домашніх умовах. Для цього просто закип'ятіть каструлю з водою і потримайте своє обличчя над парою протягом п'ятнадцяти хвилин. Після цього обов'язково обполосніться холодною водою. Парова лазня може використовуватися як підготовка до інших очисним процедурам.

 Як мінімізувати пори?


Уникаємо зневоднення

Вода допоможе зберегти вашу шкіру здоровою і більш зволоженою. Завдяки цьому також можна істотно поліпшити стан ваших пор. Зневоднені пори спочатку зменшуються, а потім в кілька разів збільшуються і стають набагато помітніше.

 Як мінімізувати пори?

Користуємося льодом

Даним способом можна користуватися тільки в крайньому випадку. Наприклад, якщо терміново потрібно зменшити пори для фотозйомки. Лід зможе негайно ж зменшити пори до такого стану, що вони будуть ледь помітні. Але не потрібно використовувати даний засіб часто, адже ефект у нього нетривалий.

Якщо ви використовуєте хоч частину з наведених вище рекомендацій, то з часом зможете зауважити, що шкірні покриви стали набагато рівномірніше, а розширені пори пропали.
Автор: Альбіна Рогова


 5 сироваток для вашої шкіри
 Сироватки зробили переворот в області краси. Широке коло їх застосування і практично миттєва позитивна динаміка зумовили до них любов багатьох російських жінок. Якщо ви поки не входите до їх числа, дізнайтеся, ніж концентрати будуть корисні саме вам!

Перші сироватки з'явилися в 90-і роки минулого століття. У той час їх використовували тільки в професійному догляді в умовах салону. Досить швидко новинка знайшла свого споживача, і на радість усім, виробники випустили концентрати для домашнього застосування. Головна відмінність останніх від професійних сироваток - розфасовка. Салони отримують концентрати здебільшого у вигляді ампул з коктейлем, а в домашньому побуті зручніше використовувати флакони з дозатором або піпеткою. Втім, ви можете вибрати розфасовку продукту на свій розсуд!

Що у складі диво-засоби?

Залежно від виду сироватки рознится її складу. У косметичному засобі може бути від однієї діючої речовини до цілого комплексу біоактивних інгредієнтів. Щоб вони легко і швидко проникали в шкіру, в формулу концентрату включають особливі речовини-провідники (ліпосоми, хроносфера).

Особливістю сироваток є їх вузька спрямованість. Вони не вирішують безліч проблем одночасно, вони націлені на одну, але зате усувають її в лічені миті. Втім, якщо ви потребуєте системному підході, ви можете використовувати кілька сироваток одночасно.

 5 сироваток для вашої шкіри


5 сироваток для вашої шкіри

Зволожуюча сироватка   (Гидратирующие, що підвищує тургор). Завдання цього продукту - забезпечити якісним зволоженням вашу шкіру. Звичайно, без гіалуронової кислоти це зробити непросто. Тому вона - перший інгредієнт в її формулою. Серед інших компонентів, які також важливі для шкіри - колаген, рослинні полісахариди та цінні амінокислоти.

Сироватка, що підвищує пружність.   Її роль - підтягнути овал обличчя, який з віком має тенденцію «плисти» і втрачати красиву первородну форму. Відновлення каркаса дерми здійснюється за рахунок активізації внутрішніх ресурсів шкіри. Косметичним «провокатором» до позитивних змін служить дует гіалуронової кислоти і ретінальдегіда. Діючи разом, вони підвищують вироблення гіалуронової кислоти організму, тим самим забезпечуючи нам блискучий результат.

Розгладжуюча сироватка (коригувальна зморшки).   Одна з найпопулярніших сироваток. Вона не тільки зменшує прояви вікових змін, вирівнюючи мікрорельєф шкіри, але і при тривалому застосуванні починає «працювати» на перспективу. Вироблення колагену збільшується, що знижує обороти механізму старіння. Ефективні відносно зморшок такі речовини як гексапептіди з ботулоподобним дією, ретиноїди і екстракти рослин (морських водоростей, цикорію, центелли азіатської).

Освітлююча сироватка.   Найчастіше вона використовується для боротьби з віковою пігментацією шкіри. Така сироватка регулює меланообразованіе і стирає з лиця старі прояви пігментних плям. Щоб попередити розсип нових, потрібно після курсу цього концентрату використовувати круглий рік креми з захисним фактором SPF 50+. В іншому випадку, проблема може повернутися.

Протизапальна сироватка.   Вона володіє стійким заспокійливим ефектом, нейтралізує запальні процеси шкіри ще в зародку, повертаючи їй тонус і свіжий вигляд. У складі цієї сироватки такі речовини як гліціррізіновая кислота, гліцин і рускус.

 5 сироваток для вашої шкіри


Як використовувати сироватки?

У салонному догляді концентрати додають до складу масок або застосовують в ході фізіотерапевтичних процедур. Все це відбувається під суворим контролем лікаря з дотриманням рекомендацій виробника.

У домашніх же умовах сироватки наносяться під крем аналогічного впливу. Ідеально, якщо крем і сироватка будуть з однієї лінійки косметичних засобів бренду.

Нанесенню сироватки має передувати ретельне очищення шкіри. Для цієї мети ви можете використовувати звичні засоби - гель, молочко, мицеллярний лосьйон.

Через те, що сироватки продукт вузькоспрямований, на благо жіночої привабливості можна застосовувати відразу декількох концентратів одночасно. Просто нанесіть їх на обличчя один за одним у необхідну кількість шарів. Наприклад, протизапальна сироватка + сироватка, коригуюча зморшки + підвищувальна пружність.

Тривалість застосування сироваток

Тривалість використання концентратів визначається масштабом проблем вашої шкіри, їх характером і ступенем вираженості. Залежно від бажаного результату косметолог може порекомендувати вам одноразове нанесення сироватки, нетривалий курс (тиждень-півтори) або повний курс (21 день). У деяких випадках потрібно проходження кількох курсів поспіль.

Важливо неухильно дотримуватися рекомендації експертів краси і не пропускати в лікуванні (корекції) жодного дня. Адже всі сироватки носять накопичувальний характер.

Якісний догляд за шкірою обличчя із застосуванням інноваційних продуктів краси завжди приречений на успіх. Будьте в курсі передових новинок області разом з MyCharm і залишайтеся юними і прекрасними!
Автор: Наталя Бартукова