Персиковий пушок на шкірі обличчя
 Вираз «шкіра м'яка як у персика» не завжди викликає позитивні емоції у жінок. Адже є ще такий показник шкірки персика як легкий пушок. І ось з ним щось представниці прекрасної статі бажають розпрощатися.

Це тільки для дитячої шкіри хороший показник, а дівчата, що володіють дуже рясним пушком на шкірі, комплексують і засмучуються. Тим більше що часто пушок росте на обличчі - над верхньою губою, на щоках. Пушок стає особливо помітним, коли наноситься тональний засіб або пудра. Хороша новина: пушок на обличчі мало помітний оточуючим, більшість чоловіків його не бачать (згідно з опитуваннями). Проте дівчата продовжують турбуватися і шукати способи позбавлення від рослинності.

На жаль, не всі ефективні засоби видалення волосся «працюють» для таких волосся.

Що не працює
- Лазер.   Так як пушок на шкірі має світлий колір, важко видалити його за допомогою лазера. Причина в тому, що лазер «шукає» темне волосся, і видаляє їх. А направляти лазер на кожен волосок практично неможливо, так званий пушок зростає занадто рясно і часто.

- Електроліз. Це процес, при якому електричний струм знищує волосяні фолікули, струм пропускається через голчасті пристрій. У такого методу багато прихильників, бо повторення процедури не потрібно. Але це при видаленні звичайних волосся. А для таких тонких волосків, якими є пушок на шкірі, виконати цю процедуру занадто складно, щоб потрапити голкою в кожен фолікул.

Що працює, але діяти потрібно з обережністю
- Засоби для видалення волосся.   Такі засоби засновані на хімічному процесі, який розчиняє волосся, що знаходяться над шкірою. Цей метод ефективний для видалення гармата, однак є і застереження. Багато хто може відчувати роздратування на шкірі після використання таких коштів, тому до вибору варто поставитися з увагою, і припинити використання при перших ознаках алергії і роздратування шкіри. Як приклад засобів для видалення волосся можна привести: Набір для депіляції волосся на обличчі від Sally Hansen, Крем для видалення волосся на обличчі Surgi Cream Hair Remover.

 Персиковий пушок на шкірі обличчя


- Віск.   Ваксинг працює, але варто мати на увазі подальше роздратування на шкірі. Використання воску протипоказано, якщо ви використовуєте креми з гліколевої кислотою, саліцилової кислотою. У цьому випадку шкіра отримає дуже велику травму при видаленні волосся воском. Занадто агресивний віск і для шкіри, схильної до акне.

Що працює
- «Хірургічний» метод.   Робиться тільки фахівцями в клініках і салонах. Цей спосіб передбачає використання скальпеля як бритви. Волосся зрізаються, не зачіпаючи при цьому шкіру. Метод дає хороший професійний результат.

 Персиковий пушок на шкірі обличчя
 - Крем, блокуючий ріст волосся.   Відомі такі препарати як Vaniqa і Eflora, це креми з активним компонентом - 13, 9% Ефлорнітин. Крем блокує фермент, який стимулює ріст волосся. Без цього ферменту ріст волосся в застосовуваної області сповільнюється, і в кінцевому підсумку може повністю зупинитися.

Є експерти, які вважають, що Vaniqa і Eflora працюють тільки в комплексі з іншими процедурами з видалення волосся (лазер, хірургічний метод), але є й інші думки, що крем може працювати сам по собі. Однак щоб повністю зупинити ріст волосся від пацієнта потрібно деяка прихильність до препарату - від 6 тижнів до 8 місяців. Тоді ви побачите результат. Дослідження говорять, що чим довше крем використовується, тим краще результати. Vaniqa і Eflora застосовується двічі на день.

 Персиковий пушок на шкірі обличчя
 Найкраще Vaniqa і Eflora підходять саме для гармата і для застосування на невеликих ділянках шкіри (над верхньою губою, на щоках, підборідді, шиї). Білі та непігментовані волосся, які не реагують на лазер, видаляються кремом типу Vaniqa найкраще. Для ніг і рук потрібно велика витрата препарату, і це буде дуже дорого, тому що одна упаковка крему коштує в різних місцях від 500 до 6000 рублів і більше.

- Гормональні таблетки. До них відносяться оральні контрацептиви та інші гормональні препарати. Причиною небажаного волосся можуть стати репродуктивні проблеми, відхилення в гормональному балансі, найчастіше це стан, зване синдром полікістозних яєчників. Лікування включає в себе прийом препаратів для зниження рівня андрогенів (чоловічих гормонів, пов'язаних з надмірним зростанням волосся) плюс протизаплідні таблетки. Хороший результат дає таке лікування в комплексі з кремом на основі Ефлорнітин (блокуючого ріст волосся в певних місцях).
Автор: Василина Кузіна