|
Освітлення - тренд в сучасній косметології. У моді світла шкіра, світле брови і навіть світла шкіра губ.
Тренд на освітлення шкіри
Для нас це абсолютно нова тенденція, хоча напрямок таке в косметології мало не найдавніше. Азіатські жінки всю свою історію прагнуть до порцелянової шкірі обличчя, в той час як європейки останнім часом занадто захопилися затемненням шкіри. Але зараз світова тенденція все-таки на освітлення.
Ви запитаєте: «А як же всі ці бронзатори і спреї з штучною засмагою? ». Вони, безумовно, продовжують поки залишатися затребуваними і популярними. Але одночасно з цим шириться рух за білу шкіру. Подивіться прилавки в Sephora або Л'Етуаль, поряд з бронзірующей продуктами розширюються лінійки відбілюючих кремів, BB-кремів, СС-кремів, які націлені на освітлення і сяйво шкіри. Ще якихось 5-10 років тому таких продуктів і в помині не було на європейському ринку. Ради нововведеннями і азіатські жінки, адже їм століттями доводилося вибілювати шкіру токсичним гидрохиноном або свинцевими білилами, а тепер і в їх, і в нашому розпорядженні така палітра засобів!
Освітлює шкіру
Сучасні креми для освітлення шкіри шанують далеко не всі косметологи. Фахівці попереджають, що донині деякі з цих продуктів небезпечні, і потрібно добре розбиратися в предметі, щоб купити потрібний засіб. Тому багатьом з нас залишається діяти, звертаючи увагу на профілактику і домашні засоби освітлення шкіри.
- Окислювальний процес на шкірі призводить до її потемніння. Тому так важливо захищати себе від дії вільних радикалів, для цього триматися подалі від тютюнового диму, ультрафіолету, поганої екології.
- Відбілюючі креми з гидрохиноном, як було сказано, токсичні. Крім того, багато скаржаться, що результат виходить не ідеальним - шкіра отримує білясті плями. Але наука не стоїть на місці, і є ряд інгредієнтів, наявність яких в кремі говорить про відбілюючому дії продукту. Це: корінь солодки, мучниця, лимонна цедра, ресвератрол (можний антиоксидант, одержуваний з виноградних кісточок і винограду).
- Процедура мікродермабразії може стати початком відбілювання своєї шкіри. Вона позбавить від верхнього шару клітин, позбавить шкіру від тьмяності і сірого нальоту. А світиться результат потрібно буде підтримувати старанним щоденним доглядом.
- Щоденне відлущування з коханим скрабом також може стати отбеливающей процедурою. Проводьте цикли таких щоденних пілінгів по 3 дні.
- Використовуйте засоби, спеціально розроблені для яскравості шкіри. Додавайте сироватки для сяйва шкіри і яскравість в свій зволожуючий крем. Маски для яскравості шкіри можна робити 1-2 рази в тиждень.
Якщо у вас розацея, то відлущування з скрабами вам протипоказано! Вам підійдуть сироватки для яскравості шкіри.
Освітлення губ
Губи можуть темніти через неправильного догляду. Але застосування бальзаму для губ із сонцезахисним фільтром SPF, а також відмова від шкідливих звичок, - це найбільш проста і дієва профілактика появи на губах плям, нерівностей, зміни кольору шкіри губ.
Будьте уважні до змін кольору шкіри губ, будь пігментація повинна стати сигналом до перевірки шкіри на схильність до раку шкіри.
Але якщо ви незадоволені потемнінням губ, виникає питання: чи можна спробувати освітлити їх? Можна, і навіть в домашніх умовах.
1. Для початку перевірте, чи правильно ви доглядаєте за губами. Щоб губи не змінювали свій натуральний колір, слід не забувати про регулярне пилинге за допомогою старої зубної щітки. Уникайте продуктів, які затемнюють губи на тривалий час. Все, що забарвлює зубну емаль, забарвлює і губи, - це, по-перше, каву, міцний чай, червоне вино. Відмовтеся від куріння, у паліїв рідко бувають рожеві губки, у них, як правило, тьмяні і жовтуваті губи.
2. Занадто часте застосування темної помади для губ - також може стати причиною потемніння губ. Тому, коли користуєтеся сливовими або бордовими відтінками, наносите спочатку основу у вигляді праймера або хоча б шару тонального крему.
3. Постійне зволоження - це захист губ від зміни кольору. Постежте за собою: намагайтеся на кусати і не облизувати губи протягом дня, це позбавить губи від обезводнення, залишить на них природний відтінок. Також корисно застосування вазеліну, який утримує вологу на губах. Наносьте вазелін перед сном.
4. Мигдаль є хорошим народним способом для освітлення шкіри губ. Для цього використовують мигдальне молоко або мигдальне масло. Їх слід наносити на губи протягом декількох тижнів, перш ніж ви побачите результат.
5. Домашні рецепти для освітлення губ - це буряк, коріандр, гранатовий сік, огірковий сік.
6. Ще одним домашнім і ефективним засобом для освітлення губ називають мед. Кожен день перед сном наносите на губи суміш з меду і соку алое вера, або з меду і полуниці.
7. Лимонний сік - швидке рішення для вирівнювання кольору губ.
Освітлення брів
Навіть призберігається моді на чорні густі брови, зберігається достатня кількість жінок, що мріють хоча б трохи освітлити цю рослинність на обличчі. На допомогу приходять макіяж, перекис водню і маленькі народні хитрощі.
1. Фарбу для волосся краще залишити професіоналам в салоні. Будинки і без особливих навичок можна зіпсувати і брови, і шкіру навколо брів, і навіть пошкодити очі. У домашніх умовах є чимало секретів, які допоможуть освітлити брови.
2. Найпростіший і найдієвіший спосіб освітлити брови будинку - це креми, покликані висвітлювати волосся на обличчі над верхньою губою (наприклад, від Sally Hansen). Перед нанесенням крему на брови, проведіть тест - нанесіть на лінію підборіддя і залиште на кілька хвилин. Застосуйте на брови в тому випадку, якщо не виникне алергічна реакція. На брови наносите засіб акуратно і дотримуйтесь тимчасові рамки, обумовлені в інструкції. При цьому, не намагайтеся відразу домогтися потрібного результату, найбільш правильна стратегія - поступове освітлення, тобто крем доведеться наносити не однократно, 2 або 3 рази.
3. Освітлити брови можна і не вдаючись до кардинальних змін. Це робиться за допомогою макіяжу. По-перше, зверніть увагу на такий засіб як кольоровий гель для брів. По-друге, є матові покриття - тонують тіні для брів або пудри для брів. Матовий результат буде виглядати більш природно, а блиск гелю навпроти привертає увагу до себе. І третій продукт макіяжу для освітлення брів - світлий олівець (сірий, охра, білий).
4. Одне з доступних домашніх засобів освітлення брів - суміш лимонного соку і ромашкового чаю. Щодня змочуйте брови цим складом. Через деякий час результат буде помітний. Однак занадто чорне волосся це висветленіе не візьме.
5. І найдієвіший засіб - як і раніше, перекис водню. Нанесіть 3% розчин перекису на ватний тампон, змочіть ним брови. У перший раз тампон можна тримати близько 2 хвилин. Якщо результат не задовольнить, то після цього доведеться ще кілька разів повторити процедуру. Правда, в наступні прийоми тримати тампон вже не потрібно, досить змочити брови, і потім змити перекис.
|
Ніщо не віщувало біди ... Але тут ви дивитеся в дзеркало, а, замість фарфорового личка, бачите шкіру, покриту червоними плямами. Інфекція, алергія, гіперемія? А може реакція на солярій або морозний вітер? Варіантів безліч. Давайте спробуємо розібратися, звідки напасти і як з нею боротися.
Погода
Червоні плями можуть з'явитися через механічних пошкоджень шкіри. Якщо довго перебувати на вулиці при низьких температурах, можна обморозити деякі ділянки обличчя. У результаті цього в епідермісі з'являються мікротравми, які виглядають як почервоніння, а в наслідок лущення.
Як цього уникнути? Слід правильно підбирати засоби для догляду. За годину, до виходу з дому, нанесіть на шкіру живильний жирний крем. А ось зволожуючі засоби взимку варто наносити тільки перед сном. Чому? У складі зволожуючих кремів міститься великий відсоток води. А значить, якщо після нанесення подібного засобу вийти на мороз, вода, що входить до його складу, перетвориться на кристали льоду, які будуть травмувати шкіру.
Занадто довге перебування на сонці, також веде до почервоніння, а часто і до опіку шкіри. Щоб уникнути неприємностей, використовуйте креми з високим значенням SPF.
Алергія
Інша поширена причина появи червоних плям на шкірі - алергія. Згадайте, що нового ви стали вживати в їжу? А може бути, у вашій косметичці з'явився засіб від що раніше не випробуваної вами фірми? Якщо червоні плями, які вкрили обличчя, не проходять кілька днів, а так само супроводжуються свербежем або печінням, краще звернутися до фахівця.
Щоб знизити ризик виникнення алергічних реакцій на шкірі, уважно підбирайте косметику. Краще якщо на засобі буде написано, що воно гіпоалергенні.
Спосіб життя
Шкіра - індикатор внутрішнього стану організму. Неправильний спосіб життя дуже скоро може дати про себе знати зовнішніми проявами - такими як червоні плями. Екологія, алкоголь, куріння, стрес, неправильне харчування (надлишок жирної і гострої їжі) - все це веде до розширення судин, а, як наслідок, до утворення судинної сіточки. У підсумку почервоніння на обличчі з'являються все частіше, а іноді подовгу не проходять.
Як правило, до цього схильні люди старше 35 років. Щоб знизити частоту виникнення червоних плям, слід відмовитися від спиртного та цигарок і не вживати в їжу гострих страв.
Швидка допомога
Ваша шкіра настільки чутлива, що миттєво покривається червоними плямами? Зверніть свою увагу на косметику, до складу якої входить
зелений чай, мімоза і апельсин
. Ці екстракти прекрасно зміцнюють судини.
Також зверніть увагу на температуру води, якою вмиваєтеся. При шкірі, схильної до почервоніння, не рекомендується вмиватися гарячою водою. Також забудьте про маски, розпарюють шкіру, і агресивних ськрабах. Постарайтеся знизити будь-який механічний вплив на шкіру, наносите косметику і крему дуже обережно. Кілька разів на тиждень робіть компреси з ромашкового настою.
Від почервоніння існує прекрасна
домашня маска
. Для цього розведені молоком до консистенції сметани дріжджі з додаванням кількох крапель лимона наносять на обличчя, витримуючи 15 хвилин. Потім змивають таку маску теплою водою.
Зняти почервоніння і відбілити шкіру допоможе сік петрушки. Непоганий результат дає курс масок на її основі. Для цього протягом 7-10 днів через день, на шкіру наносять суміш з рубаної зелені і сметани. Змивати слід також через 15 хвилин.
Влітку можна зробити прекрасну
охолоджуючу і зволожуючу маску
. Тертий свіжий огірок, змішують з чайною ложкою оливкової олії і сиру, після чого на 15-20 хвилин наносять на обличчя. Після процедури, слід змастити шкіру соком алое - до речі, він також чудово знімає почервоніння.
Щоб візуально замаскувати почервоніння, використовуйте коректор із зеленим відтінком, і тільки потім наносите тональний крем звичного відтінку. Зелений колір нейтралізує почервоніння.
Дотримуйтесь цих нескладних порад - і тоді красною дівицею вас можна буде назвати виключно за вашу красу, а не червоність!
|
|
|
|
|
|