Мильна опера: вибираємо засіб для умивання і очищення
 Скільки продуктів краси сьогодні створено для умивання і очищення шкіри обличчя - і не злічити. Як вибрати з них найбільш гідне, яке буде ідеальним для вашої шкіри, продовжуючи її молодість і здоров'я, розповідає myCharm.

Всі кошти для умивання і очищення шкіри обличчя виконуються по одному образу і подобою. Головну роль у них виробники віддають воді і поверхнево-активних речовин, які знімають макіяж. Питання приналежності продукту краси до певного типу шкіри вирішується за рахунок включення до нього додаткових інгредієнтів йому корисних. Так, аллатонін і пом'якшувальні масла ідеальні для сухої шкіри, а цинк і кислоти потрібні її жирного типу.

Вибираючи змивку, перше, на що ми звертаємо увагу це тип шкіри. І це вірно! Можна спробувати кілька продуктів краси і вибрати серед них кращий. Але ця схема працює лише в одному випадку - якщо ви користуєтеся звичайною, а не стійкою косметикою. Вся справа в тому, що водостійка косметика видаляється з особи за своїм певним законам. Неможливо добре очистити шкіру обличчя від водостійкого тонального крему легкої пінкою для вмивання, в засобі, його снимающем неодмінно повинні бути масла.

Має значення також рівень рН косметичного продукту. У більшості очищувальних засобів він дорівнює 5, 5, тобто кислий. А от у продуктах для очищення контуру повік або для чутливої ​​шкіри, схильної до алергії він, як правило, нейтральний. З цієї причини засіб «2 в 1», призначене для очищення шкіри обличчя та контуру століття на жирному типі повною мірою працювати не буде - недостатньо кислотності.

Далі поговоримо про антивікових інгредієнтах, які виробники часто включають в змивку. Які компоненти варто віддати перевагу, що працює найкраще? Відповідь на це питання вас здивує, широко розрекламовані антивікові речовини, які покликані дарувати нам молодість і красу в цих коштах не працюють - склад не той! Має сенс шукати анти-age в кремах і сироватках, але тільки не в очищаючих продуктах краси.

Скраби, пілінги, легкі склади

Косметологи закликають нас мати на туалетному столику масу коштів - від легких пінок для вмивання до скрабів з твердими частинками. Як все це використовувати знає навіть старшокласниця: пінки і делікатні змивки - щодня вранці і ввечері, а скраби і пілінги - не частіше 3-х разів на тиждень. Захоплення очищенням шкіри до «скрипу і блиску» загрожує її пересушування, почервоніння та лущення. Скраби і пілінги з твердими частинками в невгамовному прагненні позбутися від мертвих клітин шкіри можуть завдати відчутної шкоди живим.

Вся справа в тому, що під час пілінгу ми позбавляємо епідерміс гідроліпідної плівки, яка служить природним захисним бар'єром. Нашкодити можуть не тільки пілінги і скраби, але і більш делікатні текстури, якщо в їх складі є кислоти та ензими. Цими інгредієнтами зловживати не можна!

 Мильна опера: вибираємо засіб для умивання і очищення


Як правильно користуватися очисними засобами?

Ми не будемо говорити зараз про масажних лініях особи, в напрямку яких повинен віддалятися будь-який макіяж. Це правило №1 у використанні будь-якого продукту краси, і сподіваємося, що ви ніколи про нього не забуваєте. Зараз ми розберемося в тонкощах використання найбільш популярних видів очищувальних засобів.

Гель, пінка для вмивання.   Щоб цей продукт краси під час видалення макіяжу не витягнув зі шкіри вологу, залишаючи після себе відчуття сухості, потрібно перед застосуванням з'єднати його в руках з водою і спінити. Робити це на обличчі не можна! Масажувати отриману суміш на обличчі потрібно не більше хвилини, змивати її слід водою кімнатної температури або теплою, але тільки не гарячою. Природно, потрібно пам'ятати, що хлор у водопровідній воді не те речовина, яка шкіра приймає з вдячністю. Якщо ви не користуєтеся фільтрами, варто подумати про термальної чи міцелярної воді.

Пілінги, скраби.   Глибоке очищення шкіри обличчя проводиться виключно на вологій шкірі. Нанесіть косметичний засіб, помасажуйте шкіру делікатними рухами без натискання і змийте його. Після цього відразу ж нанесіть зволожуючий крем. Його інгредієнти зараз повною мірою проникнуть в глибинні шари, подарувавши шкірі блиск, пружність і сяйво.

Масла.   Це улюблений продукт краси більшості візажистів, оскільки знімає забруднення буквально одним рухом. Наносити масло потрібно за аналогією зі скрабами і пилингами на вологу шкіру, перед цим з'єднавши його в руках з невеликою кількістю води. При змішуванні з останньою, масло «перетворюється» в емульсію і легко змивається. Шкіра після такого очищення стає ідеально чистою і зовсім не жирною.

Японські ритуали краси.   Комплексний догляд, яким знамениті японські набори засобів, що користуються зараз небувалою популярністю - справа хороша. Лосьйон для особи, продукт для догляду за шкірою контуру повік, умивання з пінкою або гелем, а також делікатний пілінг і тонізація - відмінна схема відходу. Ось тільки діяти по ній, повторюючи щодня крок у крок все ж не варто. Краще орієнтуватися на тип своєї шкіри і підбирати мінімальну кількість коштів для її догляду. А японськими ритуалами очищення краще користуватися в особливих випадках.

Будьте красиві!
Автор: Наталя Бартукова


 Відбілювання зубів в салоні: все, що ви хотіли знати
 Сода і відбілюючі смужки для зубів - ці речі у кожної сучасної дівчини завжди під рукою. Але такий результат, який дає професійне відбілювання зубів, - вам не дасть жоден домашній спосіб. У клініці зуби можна відбілити і зробити емаль навіть світліше власного відтінку. Значить - йдемо до стоматолога.

Дізнайтеся, що вас чекає в кабінеті лікаря, коли ви прийдете на відбілювання зубів. До речі, літо - зручний час для салонного відбілювання, тому що в клініках не так багато клієнтів, і температура навколишнього середовища не є стресовою і контрастною для щойно вибілених зубів.

Питання перше: чи боляче це?

Ні, це безболісно. Принаймні, сам процес, який вас очікує в салоні. Але після процедури у вас можуть бути хворобливі відчуття. Від них позбавить знеболююча таблетка, наприклад, ібупрофен.

Деякі пацієнтки клінік іноді відчувають біль при наступних процедурах, але не в перший візит. Деякі також відчувають дискомфорт, коли губи фіксуються спеціальними капами. Але заспокойтеся, губи при цьому не розтягуються, їм шкоди не заподіюється.

 Відбілювання зубів в салоні: все, що ви хотіли знати


Питання друге: скільки часу це займає?

Перша процедура займає від 45 хвилин до 1:00. Потім повинні слідувати ще три 15-хвилинні сесії. Але часто стоматологи передовіряють пацієнтам здійснювати ці наступні процедури самостійно. Для цього дають на будинок спеціальний відбілюючий гель і капи для зубів. Але можна скористатися і послугами фахівців. І 15-хвилинними сесіями краще не нехтувати, вони покращують і закріплюють результат.

Питання третє: як довго триватиме ефект?

Багато що залежить від ваших харчових звичок і напоїв, які ви п'єте. Але в цілому, ефект відбілювання триває від 6 місяців до 1 року.

Питання четверте: як продовжити ефект?

У клініці, якою ви робили відбілювання, швидше за все, можуть запропонувати додаткову послугу - зробити для вас відбілюючий гель і капи для зубів. Не відмовляйтеся від неї. Звичайно, це зажадає грошей, але професійні засоби набагато ефективніше, ніж домашні. І ви зможете продовжити білизну зубів, використовуючи гель щораз, як помітите потемніння зубної емалі.

Є різні варіанти для гелів, але якщо ви ведете активний спосіб життя і працюєте, то краще вибрати систему типу NiteWhite, яка передбачає застосування протягом ночі (є і денна система DayWhite). Для підтримки гарного результату достатньо буде використання нічної гелю 2-3 рази на місяць.

І варто нагадати про такий момент як «дієта для вибілених зубів». Її варто дотримуватися протягом 48 годин після салонної процедури і після нічного гелю. «Дієта для вибілених зубів» - це повне виключення кави, червоного вина, деяких соків, а також бальзамічного оцту. Але, простіше кажучи, не пийте нічого, крім води, і цього буде достатньо, щоб зберегти результат від таких дорогих процедур. А є, зрозуміло, можна, але тільки не кольорові продукти (до таких можна віднести яскраві овочі, всі ягоди, червоні і помаранчеві фрукти, шоколад).

 Відбілювання зубів в салоні: все, що ви хотіли знати


Питання п'яте: Скільки коштує?

Процедура не дешева. Але якщо врахувати тривалість ефекту і кардинальність результатів, то вкладення точно окупляться. Ви зможете освітлити зуби відразу на декілька тонів (до 8-ми!), І це дійсно дуже велика різниця. Для порівняння: відбілюючі домашні смужки освітлюють емаль всього на півтону або на 1 тон. А результат від професійного відбілювання буде тривати місяцями.

Фахівці радять повторювати салонне відбілювання кожні 6 місяців. І тоді це може встати «в копієчку». А ось, якщо робити це 1 раз на рік (наприклад, кожне літо), то ціна буде цілком виправдана. І в перервах між процедурами користуватися отбеливающими смужками і відбілюючим гелем.

Вартість відбілювання залежить від регіону і класу клініки. Але розкид цін наступний: в Москві - це від 20 000 рублів, в регіонах - від 12 000 рублів. Правда, швидше за все, вам належить ще ряд підготовчих процедур. У більшості випадків перед відбілюванням потрібна професійна чистка порожнини рота і видалення зубного каменю. І якщо вам це знадобиться, то додаткова послуга коштуватиме від 3-4 тисяч рублів.

 Відбілювання зубів в салоні: все, що ви хотіли знати


Коментарі фахівців

Отже, ви зважилися на салонне відбілювання. Що ще вам треба знати про процедуру? Нижче наведені рекомендації від лікарів, які зібрані з сайтів стоматологічних клінік.

1) наявність не вилікуваного карієсу може стати перешкодою для проведення процедури відбілювання.

2) Захворювання ясен також часто не дозволяють робити відбілювання в салоні.

3) Якщо ви молодше 16 років, то, швидше за все, вам доведеться почекати з відбілюванням, оскільки вважається, що до цього віку зубні тканини ще не до кінця сформовані.

4) Вагітним і годуючим жінкам не робиться відбілювання в клініках. Для вас доступні тільки механічні види відбілювання (содою або піскоструминним апаратом), або природними матеріалами (лимонним соком або зеленим чаєм). Відбілюючі зубні пасти і смужки також небажані, оскільки їх інгредієнти можуть проникати у внутрішні органи.

5) Після процедури зуби обробляються складом з фтором, щоб зміцнити емаль. І бажано, щоб ваш відхід зубів після салонного відбілювання також містив фтор (мова про зубній пасті і бальзамі-ополіскувачі).

6) Десни і порожнину рота при відбілюванні не постраждають, лікар обов'язково захистить їх спеціальними засобами.
Автор: Василина Кузіна