Мікродермабразія на дому
 Якщо ви хоч раз пробували процедуру мікродермабразії в салоні або клініці, то знаєте всі переваги, які вона дає нашій шкірі. Недолік один - на салон часто не вистачає часу. До того ж, микродермабразия варто не зовсім дешево (в Москві від 2 тисяч рублів за одну сесію) і вимагає декількох відвідин салону для гарного результату. Тому логічним є запитання: а чи можна зробити мікродермабразію на дому? Відповідь радує: звичайно, можна, і серед домашніх способів є вибір.

Що таке мікродермабразія? По суті, це фізичний пілінг шкіри, відлущуючий верхній шар клітин, що надає шкірі здоровий блиск і допомагає оновленню і росту клітин. Додатковими перевагами процедури можуть бути помітне пом'якшення шкіри, зменшення зморшок, шрамів і навіть полегшення акне. Мікродермабразія однаковою мірою хороша для жирної і сухої шкіри, і тільки при чутливій шкірі варто дотримуватися обережності.

Салонна процедура триває близько 60 хвилин (одна сесія), і вимагає повторення кожні 2-4 тижні для поліпшення результату. У той час як домашню шліфовку шкіри можна робити в будь-який час і не витрачати на неї стільки часу. Правда, домогтися салонних глибоких результатів навряд чи вдасться, але значно поліпшити стан шкіри можливо і домашніми методами.

 Мікродермабразія на дому


Варіант 1. Косметичні креми з ефектом мікродермабразії

На російському ринку представлені одні з найкращих прикладів подібних засобів:

- Mary Kay TimeWise Microdermabrasion.   Це двоступенева система відлущування шкіри. Вона представлена ​​двома засобами. Крок перший: це засіб Refine, дуже добре відлущуючий крем, поліруючий і шліфуючий. Крем містить кристали оксиду алюмінію, які використовуються дерматологами в салонах при професійному догляді за шкірою. Другий крок: сироватка Replenish з антиоксидантну та протизапальну дію. Обидва засоби разом стоять як один салонна процедура мікродермабразії (2100 руб.), Але розраховані на кілька застосувань. Використовувати можна 2 рази на тиждень.

 Мікродермабразія на дому


- Estee Lauder Idealist Micro-D Deep Thermal Refinisher. Наносити засіб потрібно на зволожену шкіру. Скраб термальний, тому спочатку ви відчуєте легке тепло, можливо невелике поколювання. Це означає, що пори відкриваються і починають позбуватися від мертвих клітин, шкірного сала і забруднень. Результати будуть видні після першого ж застосування: шкіра як шовкова і пори закриті. А використовувати засіб можна раз на тиждень. Вартість - більше 2 тисяч рублів, але в перерахунку на кількість застосувань економія все одно відчутна в порівнянні з салонної процедурою мікродермабразії.

 Мікродермабразія на дому


- Olay Regenerist Microdermabrasion & Peel System.   Це двоступенева система, складається з скрабу на основі кристалів і активирующей сироватки з молочною кислотою. І, як підсумок, - зморшки вирівнюються, навіть глибокі носогубні складки стають менше, шкіра яскрава і свіжа. Додатковий бонус - приємний цитрусово-квітковий аромат засобів. Вартість цієї пари продуктів трохи більше 600 рублів (в Інтернет-магазинах). Відмінна альтернатива дорогою салонної процедурою.

 Мікродермабразія на дому


Варіант 2. Домашні масажери і вібратори

Домашні комплекти, як правило, мають більш скромні можливості, ніж салонна процедура, але більш ефективні, ніж креми. Домашні системи не проникають глибоко в шкіру, тому справляються тільки з відлущуванням. Варто, щоправда, визнати, що роблять це якісно і ефективно.

Це такі портативні пристосування, які дозволяють посилювати дію скрабів за рахунок вібруючих рухів або масажу. Як правило, система являє собою набір з масажера і скрабу (або абразивних патчів). Основний активний компонент в патчах або ськрабах - кристали оксиду алюмінію, які використовуються і в професійному обладнанні для мікродермабразії. Іноді масажером виступає щітка для обличчя. Відчуття як від салонної процедури мікродермабразії. Є доступні за ціною варіанти і дорожчі. І краще довіряти перевіреним брендам, якщо вибираєте таку систему для дому. Наприклад:

- Neutrogena Microdermabrasion System.   Систему можна використовувати 3 рази на тиждень. Вона складається з масажера і насадок-аплікаторів. Кожна з насадок - це одноразовий продукт, у складі має кристали, а також гліцерин. Вся процедура домашньої мікродермабразії складається з чотирьох кроків: 1) прикріпити насадку до масажеру; 2) намочити насадку; 3) включити масажер і масажувати особа протягом 1-2 хвилин; 4) ретельно обполоснути обличчя.

 Мікродермабразія на дому


- Olay Pro-X Advanced Cleansing System.   Це альтернатива дорогим щеткам для обличчя від Clarisonic. На відміну від системи Neutrogena, дана річ відлущує шкіру не тільки за допомогою кристалів, але і за допомогою щітки. Використовувати систему слід 1 раз на тиждень.

 Мікродермабразія на дому


Варіант 3. Алмазні системи

Це більш дорогий, але і більш ефективний варіант. Коштує один такий прилад більше 200 доларів (найскромніший варіант). Результат як від салонної процедури. Основні клієнтки таких систем - це жінки зі старіючої шкірою.

Процедура мікродермабразії набуває особливу роль для вікової шкіри, і часто вважається омолоджуючої косметичною процедурою. Адже наша шкіра потовщується з віком. Коли ми молоді, у нас на шкірі утворюється 5-6 шарів мертвих клітин. З віком число шарів зростає до 7-8. Мікродермабразія допомагає позбутися додаткових шарів і робить шкіру молодою і сяючою.

 Мікродермабразія на дому


Алмазна мікродермабразія вважається більш безпечною в порівнянні з кристалами. Процедура відлущує мертві клітини, масажує шкіру обличчя і як пилосос позбавляє шкіру від пилу, бруду і мертвих частинок. Алмазна дермабразія вдома здійснюється спеціальними апаратами із алмазними наконечниками. Такі домашні системи можуть не тільки відлущити шкіру, але і освітлюють шкіру, вирівнюють зморшки, і навіть зменшують шрами.

Є тільки один недолік таких апаратів - їх дорожнеча і малий охоплення ринку. Купити їх можна в основному в Інтернет-магазинах, а заплатити доведеться більше 200 доларів.

 Мікродермабразія на дому


Варіант 4. Домашні рецепти

Це найдоступніший спосіб зробити мікродермабразію на дому. Домашні рецепти обходяться в копійки, адже для них використовуються дуже прості і дешеві інгредієнти. Є кілька варіантів:

- Фізичний пілінг за допомогою мочалки, пемзи, губки.
- Отшелушивание за допомогою пляжного піску.
- Домашні скраби з коричневим цукром і медом.
- Отшелушивание за допомогою морської солі. Раніше косметологи радили використовувати харчову соду, але зараз цей інгредієнт застосовується менш активно, і тільки для тіла, не для особи.
- Скраби з англійською сіллю.

Варто тільки попередити, що фізичний пілінг потрібно проводити не частіше 2 разів на тиждень, і не очікувати зменшення зморшок і пігментних плям - домашні рецепти здатні тільки отшелушивать.
Автор: Юлія Шестакова


 Зимовий догляд: як підготувати шкіру до холодів і як їм протистояти
 Холодне повітря і вітру діють на шкіру абсолютно не так, як сонце і вологість. Тому важливо підготувати свою шкіру до нових викликів, і не боятися зими. Якщо підготуватися до неї, то вона не принесе шкірі занепокоєнь.

Готуємо шкіру до зимових холодів

Холодна погода робить суху шкіру ще суші. І ви повинні змінити не тільки гардероб, але й перейти на інші щоденні продукти догляду за шкірою.

- Змініть лосьйони на креми і масла. Це дозволить створити для шкіри додатковий бар'єр, щоб не втрачати вологу. Креми дають інші відчуття, це правда, але доведеться звикнути до цього продукту на зимовий час, тому що такі важчі текстури краще захищають шкіру від низьких температур і холодного сухого повітря.

 Зимовий догляд: як підготувати шкіру до холодів і як їм протистояти


- Змініть гарячу воду на теплу, тривалі гарячі ванни - на короткі і теплі. Взагалі, водні процедури повинні стати набагато коротше з приходом холодів. Головне - не приймати ванну або душ безпосередньо перед виходом на вулицю, шкіра повинна повністю висохнути, і витирання рушником цю процедуру не закінчується. Відразу після виходу з теплої ванни слід нанести на шкіру зволожуючий засіб. Крім цього, слід перейти на зволожуючі миючі засоби, тобто ваші гелі для душу повинні містити масла, а не просто екстракти трав.

 Зимовий догляд: як підготувати шкіру до холодів і як їм протистояти


- Не відмовляйтеся від сонцезахисних фільтрів в денних засобах. У зимовий період можна задовольнятися показником SPF 15, у той час як влітку цей показник становив як мінімум SPF 30. Сонцезахисний фільтр SPF повинен бути в тональному кремі, денному зволожуючий крем, а також помаді.

 Зимовий догляд: як підготувати шкіру до холодів і як їм протистояти


- Ви вже привчили себе пити якомога більше протягом дня? Взимку це теж згодиться. Але радимо замість 2-х літрів води випивати 2 л теплого трав'яного чаю. Це працює магічно для вашого організму: не тільки гидратирует, але прояснює розум і омолоджує тіло і шкіру!

 Зимовий догляд: як підготувати шкіру до холодів і як їм протистояти


Купуємо нові засоби для шкіри

А тепер - шопінг. Найулюбленіше наше заняття. Давайте купимо для шкіри нові продукти, які підходять для зимового сезону:

- Скраб . Відлущування взимку має стати більш делікатним, тому відмовтеся від скрабів з абразивними частинками і грубих щіток. І купіть скраб, який працює як хімічний пілінг, тобто за рахунок містяться в ньому кислот. Навіть для дуже чутливої, сухий і роздратованою шкіри підійдуть скраби з молочною кислотою. Це найменш аллергенная кислота. Для всіх типів шкіри підійде також скраб з саліцилової кислотою. Відлущування взимку слід проводити: для тіла - раз на тиждень, для особи - 2-3 рази на тиждень.
 Зимовий догляд: як підготувати шкіру до холодів і як їм протистояти


- Зволожуючий крем . Тепер можемо використовувати будь-який крем (включаючи тональний) на масляній основі. Цей вид кремів перешкоджає випаровуванню вологи з поверхні шкіри. Можна купити масло для шкіри і додавати його в свої улюблені креми, якщо ви не хочете їм змінювати. А тим, хто не любить креми з маслами в принципі, можна порадити придбати засоби на водній основі, але переконатися, щоб в їх складі були вазелін або гліцерин. І не забудьте відразу застосовувати зволожуючий крем після будь-якої водної процедури, будь то душ або умивання.

 Зимовий догляд: як підготувати шкіру до холодів і як їм протистояти


- Для зими також краще підходять засоби без запахів і ароматів . Наша шкіра занадто багато часу проводить взимку під одягом, і роздратування не уникнути. А наявність парфумерних запахів, як правило, говорить про те, що продукт містить алкоголь. Цей інгредієнт сильно сушить і дратує шкіру, особливо, якщо у нього немає можливості випаровуватися з поверхні шкіри.

 Зимовий догляд: як підготувати шкіру до холодів і як їм протистояти


Міняємо звички

- Взимку відмовтеся від додаткових нагрівальних приладів. Вони сушать повітря, а це згубно для шкіри і волосся. Якщо наявності додаткової батареї не уникнути, доведеться купити зволожувач повітря. Обов'язково включайте його перед сном, щоб під час сну повітря в кімнаті було вологим.

- Перейти на більш жирні продукти потрібно і в дієті. Мова не про шкідливі, а про корисні жирах. Жирні кислоти, такі як Омега-3, допомагають відновлювати природний бар'єр вашої шкіри. Вони допомагають зберегти шкіру зволоженою, запобігаючи сухість. Самі зимові продукти для нас: волоські горіхи, соняшникова олія, тунець, лосось, сардини. Звучить апетитно, правда?

- Парові ванночки можна робити взимку раз на тиждень. Вони відкриють пори, позбавлять від токсинів і зроблять шкіру в цілому м'якше після суворих вітрів і холодів.

- Ви можете додатково захистити руки від сухості і старіння. Будь-який крем на масляній основі - хороше рішення. А додатково допоможуть ... засоби макіяжу. Вранці, коли робите макіяж, надлишки тонального крему з пензлика наносите на тильну сторону долонь. Наявність SPF фільтру і масляної основи в тональному кремі стане додатковим захистом від морозу та вітру.
Автор: Юлія Шестакова