Інновація в косметології: кошти з пробіотиками
 Коли питаннями жіночої молодості та краси займаються вчені, результат не може не вражати. Інноваційна розробка американських дослідників - косметика з пробіотиками гарантує досконалий омолоджуючий ефект!

Про чудесні властивості пробіотиків сьогодні відомо навіть школяреві. В аптеці, супермаркеті, холодильнику дбайливої ​​господині стоять міні-пляшечки і баночки з збагаченими кисломолочними продуктами. Йогурт, кефір, ряжанка та інші види продовольства з «живими» бактеріями допомагають нормалізувати роботу мікрофлори кишечника, покращують процес травлення, сприяють виробленню необхідних організму ферментів, тим самим, підвищуючи імунітет. Не дивно, що пробіотикам сьогодні відкрита дорога і в інші сфери життя людини. Але давайте розберемося, чи потрібна вам косметика з «живою» культурою!

Завдання косметичних продуктів з пробіотиками - забезпечити шкіру корисними бактеріями для її нормального функціонування. Ви тільки подумайте, сумарне число бактерій, що мешкають на поверхні нашої шкіри і всередині організму більше двох кілограмів! Тому так важливо створити сприятливі умови для життєдіяльності саме корисних бактерій. Адже згідно думку авторитетних учених, молодість і краса жінки перебувають у прямій залежності від стану нашого організму і загального самопочуття. Хто б сумнівався!

 Інновація в косметології: кошти з пробіотиками


Чому косметика з пробіотиками потрібна кожному?

Головною причиною більшості проблем і вікових змін нашої шкіри є зовнішня дія несприятливих факторів навколишнього середовища. Агресивна випромінювання ультрафіолету, погана екологія мегаполісу, неякісна вода - все це призводить до порушень обмінно-відновних процесів в дермі і епідермісі. Тому шкірі кожної з нас просто необхідна «жива» підтримка!

Що дають кошти з пробіотиками?

До складу продукції з пробіотиками (нічних і денних кремів, засобів для очищення і тонізації шкіри) входять фрагменти біфідобактерій і лактобацил. Вони надають тривалий позитивний вплив на шкіру:

- Покращують захисні функції;
- Зменшують і усувають запальні процеси;
- Активізують роботу фібробластів;
- Попереджають втрату вологи;
- Стимулюють вироблення структурних компонентів - еластину і колагену.

Проведені численні експерименти показали, пробіотики дають виражений підтягаючий ефект контуру обличчя, покращують регенерацію шкіри, повертаючи їй життєвий тонус, скорочуючи кількість і глибину зморшок.

В очікуванні змін

Результат від застосування косметичної продукції з пробіотиками помітний практично відразу. Однак максимальний ефект буде досягнутий тільки через 4-6 тижнів - це час повного циклу оновлення шкіри людини. Для жінки старше п'ятдесяти років цикл оновлення може становити три місяці і більше, оскільки зріла шкіра відчуває природне уповільнення всіх процесів відновлення.

 Інновація в косметології: кошти з пробіотиками


Де знайти косметику з пробіотиками?

Вчені не стоять на місці, щохвилини ведеться удосконалення косметики з «живими» культурами. На даний момент невирішеним залишається питання масового виробництва таких засобів. Поки це не реально. Всьому виною жорсткі умови, пропоновані до виробництва даної продукції. Штами корисних бактерій повинні міститися в компактних одноразових флаконах і капсулах, кількість синтетичних добавок мінімально, тому термін їх зберігання - не більше двох діб. В іншому випадку чарівного ефекту не буде! З цієї причини знайти косметику з пробіотиками сьогодні можна тільки в наукових лабораторіях і одиничних європейських клініках. Але незабаром ситуація зміниться на благо кожної з нас!

Вже зараз кошти з пробіотиками були включені в лінійки продукції косметичних компаній Decleor, Clinique, Lancome, Burts'n Bees, Christina, Amala, Payot і Dr.Pierre Ricaud.

Посилення ефективності засобів з пробіотиками

З метою якнайшвидшого поліпшення стану шкіри жінки вчені рекомендують косметику з пробіотиками комбінувати з іншого науковою розробкою - засобами з пребіотиками. Під пребіотиками подразумевают речовини, наявність яких створює додаткові, максимально вигідні умови для життєдіяльності корисних мікроорганізмів. Це відомі багатьом вітаміни групи B, мікроелементи, вітамін D, молочна кислота, пантенол і молочний цукор (лактоза). Всі ці речовини можна знайти в складі активних сироваток і кремів для догляду за шкірою обличчя і тіла, а також в гелях і пінках для інтимної гігієни.

Використання інноваційних розробок індустрії краси відкриває перед жінкою величезні перспективи. Будьте молоді тілом і душею!
Автор: Наталя Бартукова


 Вeauty-антітренд: "переухоженное" обличчя
 Все частіше косметологи і фахівці естетичної медицини стикаються з таким явищем як «переухоженное» обличчя. Лялькові обличчя дівчат з нерухомим чолом, неприродно великими губами або надмірно округлими вилицями не викликають захоплення. Будемо гранично відвертими, явна штучна краса справжньої леді не до лиця. Як же вберегти себе від такого ефекту?

На сьогоднішній день культ молодості в суспільстві настільки великий, що скоро процес омолодження буде рекомендований дівчаткам в пелюшках. Вже сьогодні поодинокі батьки в ім'я майбутнього своїх дочок застосовують засоби, що не підходять за віком, станом шкіри і типу обличчя дитини. А якщо вже існує цілком реальна проблема, то бажання вирішити її негайно - головне на порядку денному.

Але перш, ніж зробити цілком конкретні кроки по ідеалізації свого обличчя або дитини подумайте, наскільки це безпечно зараз і чим загрожує в майбутньому!

Феномен «переухоженного» особи - хто винен?

Своїм виникненням даний феномен зобов'язаний ... самим косметологів. Вся справа в тому, що косметологія 21-го століття володіє багатьма терапевтичними практиками і методиками вдосконалення осіб пацієнтів, що це не може не викликати попит.

Але важливо інше, коли прагнення жінки стати красивою «у що б то не стало», і в неї відключається почуття міри, завдання саме лікаря зупинити її.

У практиці багатьох фахівців медицини є випадки, коли клієнт вмовляє ввести максимальну дозу філлерів, провести більше процедур або зробити гранично глибокий пілінг. Якщо один доктор відмовляється йти на поводу клієнта, пацієнт шукає практика зговірливими.

Буває таке, що одна жінка за один день в різних клініках проводить цілий ряд процедур для більш видимого результату, позбавляючи шкіру можливості відновитися. Пацієнти свідомо приховують протипоказання здоров'я і не говорять лікарям про нещодавно проведених заходах!

Буває й зворотна ситуація, коли отриманий ефект від процедури - виключно вина лікаря. Адже відмінно пророблена робота - це, насамперед, природний результат. На жаль, неправомірне використання лазерних технологій, хімічних пілінгів або занадто поспішне призначення молодим пацієнтам «важкої артилерії» теж зустрічається.

Єдиний висновок в сформованих обставинах - гранична відвертість лікаря і пацієнта, здорове почуття міри обох сторін і повна взаємодія.

 Вeauty-антітренд: "переухоженное" обличчя


Позиція пацієнта: що я повинен знати?

Ви повинні розуміти, що підміняючи механізми природного саморегулювання шкіри штучними, ви приносите утрату власної привабливості. Наведемо приклад.

Існує проблема - надмірне саловиділення шкіри. Теоретично (і це доведений факт!) Клітини шкіри можуть самостійно врегулювати цей процес. І якщо дії фахівця спрямовані на те, щоб допомогти організму це зробити звичним шляхом, результат вас порадує. Але якщо буде створена штучна регуляція салоотделения і механізм оновлення прискорений, ви отримаєте спочатку пересушену, а потім і зневоднену шкіру обличчя!

Тільки на перший погляд посилення роботи клітин шкіри, які виробляють гіалуронову кислоту, еластин і колаген - це прекрасно. Багато існуючих апаратні методики і процедури краси спрямовані на це. Але важливо враховувати, що клітини шкіри діляться не нескінченно і не за горами час, коли ваша шкіра перестане відповідати на стимуляцію.

З усього вищесказаного випливає, що головне в проведенні процедур краси знайти відмінного фахівця. Цим ми зараз і займемося!

Хороший лікар - який він?

Відрізнити грамотного фахівця від комерсанта, охочого збагатитися за ваш рахунок досить просто. Перш ніж призначити дату процедури лікар повинен:

- Оцінити фенотип пацієнта і вікові показання до естетичної корекції;

- Пояснити можливі наслідки гіперкорекції;

- Запропонувати вибір процедур омолодження, що складається не тільки з ін'єкційних методик, а й більш щадних косметичних, апаратних доглядів;

- Підібрати повсякденний домашній догляд, відповідний віку клієнта.

Чи може домашній ритуал краси призвести до «переухоженному» особі?

Ні, це виключено! Оскільки кошти, які продаються в звичайних магазинах, менш ефективні і концентровані, ніж ті, які знаходяться в руках професіоналів. Істотно змінити характеристики своєї шкіри ви не зможете! Це під силу тільки сильнодіючих препаратів!

 Вeauty-антітренд: "переухоженное" обличчя


Які процедури можуть спровокувати ефект «переухоженного» особи?

Як правило, це ті, які дають високий омолоджуючий ефект і при цьому вельми агресивні. Це - лазерні, хімічні, механічні пілінги, шліфування, дермабразії. Роблячи їх занадто часто, ви ризикуєте виснажити біологічний ресурс шкіри. Тому завжди дотримуйтесь інтервали між процедурами.

Коли про міру можна не думати?

Краще, звичайно, думати про неї завжди. Але дійсно існують процедури, якими шкіру, як і кашу - «маслом не зіпсуєш». Мова йде про реабілітують техніках на професійній косметиці.

Стан шкіри тільки покращиться, якщо ви віддасте перевагу «агресії» биоревитализацию гіалуронової кислотою або плазмаліфтінг. Але й тут важливо дотримуватися інтервали між процедурами, даючи шкірі шанс відновитися і накопичити новий потенціал для боротьби з віком.

Будьте чарівні!
Автор: Наталя Бартукова