|
Прихід нового осіннього сезону знаменується багатьма звичними речами: босоніжки і топи відправляються на зберігання, дістаються теплі шарфи і кардигани. Коралові та персикові відтінки декоративної косметики прибираються також подалі, бо на перший план виходять теракотові й сливові. А що відбувається у вашому догляді за шкірою з приходом осені?
Багато хто відповість, що все залишається як і раніше. І це помилка.
Новий сезон - новий догляд за шкірою
, - Запам'ятайте це просте правило. А як перейти на осінь у справі догляду за шкірою, дізнайтеся з наших рад.
1. Турбота №1 при переході від літа до осені - підтримка вологості шкіри.
Клімат стає холодніше і суші, зберігати природний захисний бар'єр шкіри важче. А вихід досить простий і звичний для багатьох - ніжного очищаючого кошти для боротьби з сухістю недостатньо, потрібен зволожуючий крем, що живить і захищає шкіру. Літня спека також сприяла виділенню поту і забивання пір, все це дратувало і позбавляло харчування. І це ще один аргумент на користь денного зволожуючого крему для осені. Ще один порятунок від сезонного зневоднення - гіалуронова кислота. Підберіть крем з цим супер-зволожуючим інгредієнтом. Хороше рішення - зволожуюча сироватка, її потрібно наносити під зволожуючий денний крем, вона буде працювати весь день, і в цьому випадку свій улюблений крем можна не міняти з приходом осені, а лише доповнити його сироваткою.
2. Увага до сонцезахисним кремам залишається.
Багато хто думає, що сонцезахисний крем - не осінь продукт. Але це не зовсім так. За літо шкіра стала тоншою, ультрафіолетові промені позбавили шкіру захисного шару, підвищилася чутливість шкіри, часто виражається в розацее, адже тепло і вологість призводять до збільшення припливу крові до шкіри. Для такої шкіри навіть не агресивне осіннє сонечко може бути шкідливим. Сонцезахисний крем потрібен! Тим більше що дерматологи радять восени якомога більше бувати на сонці, запасатися вітамінами на зиму.
3. Антиоксиданти і вітаміни щодня!
Тоді перехід до нової погоді не стане стресом для шкіри, не додасть зморшок. Щоранку - антиоксиданти, - якщо вони містяться в денному кремі, то можна сміливо йти на вулицю. Кожен день в продуктах для шкіри повинні бути присутніми вітаміни С і Е. Вітамін А, як і влітку, краще застосовувати тільки ночами і не частіше 2-3 разів на тиждень, він погано сусідить з сонячним світлом, робить шкіру чутливою і схильною до прищів. У харчуванні дотримуйтесь правила вибирати різнокольорові фрукти і овочі і пити багато води.
4. Додайте сяйва.
З приходом більш сухого періоду шкіра перестає сяяти. Використовуйте можливості вітаміну Е (креми і сироватки з цим компонентом), а також додавайте у страви побільше рослинних олій.
5. Must-have для осені - зволожуючі серветки.
Знову про зволоження, воно дійсно важливо восени. Шкіра повинна звикнути до нових умов. Щоб їй допомогти - носіть з собою зволожуючі серветки, протирайте обличчя час від часу. Це зручніше, ніж постійно наносити крем або хвилюватися з приводу того, як зараз виглядає обличчя.
6. Захищаємо капіляри.
Лопнули капіляри - ознака осінньої шкіри, цьому сприяють коливання температури (денний і нічний, температури усередині приміщення і зовні). Для зміцнення стінок капілярів допоможуть анти-age продукти, що стимулюють вироблення еластину і колагену.
7. Приймайте вітамін D.
Восени його може не бути в необхідній кількості, особливо, якщо дні видаються хмарні і дощові. Якщо вітаміну D недостатньо, це позначається на здібностях імунної системи, а ослаблення імунітету безпосередньо відбивається на шкірі - вона стає більш чутливою, менш захищеною, з'являються прищі і почервоніння, счезает здорове сяйво.
8. Захищайтеся від застуд.
Здоров'я зсередини - це і здорова шкіра. Для зміцнення імунітету включіть в свій раціон пробіотики раз на день (дослідження показали, що здоровий кишечник дозволяє боротися з простудними захворюваннями), їжте зелень і особливо темно-зеленого кольору, рухайтеся і спіть не менше 8:00.
9. Зверніть увагу на риб'ячий жир або інші Омега 3 кислоти.
Вони прекрасно підходять для запобігання сухості восени. А крім цього, піднімають настрій і знижують депресії.
10. Не включайте у ванній вентилятор або кондиціонер.
Після прийняття душу волога висить у повітрі. Нехай вологість і пар затримаються в приміщенні довше. Це зволожить повітря в квартирі, він восени стає сухішою, і допоможе шкірі увібрати побільше вологи.
11. Зволожуйте повітря в спальні.
Найкраще купите зволожувач. Подумайте, сухе повітря в спальні буде впливати на вашу шкіру 8:00, іноді з таким напором не впораються навіть хороші нічні зволожуючі засоби.
12. Перейдіть на більш м'яке миючий засіб.
Може, варто спробувати масляний спосіб очищення? Миючі засоби з великою кількістю піни (гелі, рідкі мила), як правило, містять лаурилсульфат натрію, лаурет сульфат натрію або лаурет сульфат амонію. Ці інгредієнти є поверхнево-активними речовинами, очисними і сокращающими кількість масел з поверхні шкіри. Але вони занадто жорсткі і позбавляють шкіру вологи, сушать при кожному застосуванні. Як результат - ви починаєте застосовувати більше жирних кремів. А чи потрібно це? Чи не краще перейти на такий спосіб очищення, який не позбавляє вологи. Це так важливо в сухі періоди: восени і взимку.
|
Багато дівчат з жирною шкірою думають, що краще б мати суху, і власницям жирної шкіри набагато складніше, ніж усім іншим. Поспішаємо заспокоїти: особливих проблем жирна шкіра не несе, є навіть переваги. Треба тільки уважно доглядати за нею.
Переваги
Спочатку про особливості жирної шкіри. Ви побачите, що не все так погано:
- Жирна шкіра краще загоряє. Ми знаємо при цьому, що особливо захоплюватися засмагою не варто, проте можна і порадіти тому, що у власниць жирної шкіри виходить більш рівномірний загар.
- Жирна шкіра повільніше, ніж будь-яка інша, старіє і проявляє передчасні ознаки старіння. Дівчата з жирною шкірою, це ще одне ваше перевага - жирна шкіра приховує зморшки!
- Природний блиск шкіри - не проблема. Ви думаєте, як набридла ця жирна Т-зона? Даремно. Деякі жінки змушені купувати спеціальні продукти макіяжу, щоб імітувати сяйво шкіри. Дівчатам з жирною шкірою хайлайтери, як правило, не потрібні.
- Жирна шкіра з віком залишається м'якою і зволоженою. Те, що в молодості викликає проблеми, у більш зрілому віці допоможе виглядати молодше. Жирна шкіра довше залишається пружною, а схильність до прищів стає помітно нижче.
- Жирна шкіра - більш товста. Що це означає? Те, що вплив навколишнього середовища позначається мінімально. Забруднене повітря, вітер, мороз, сонце - все це діє менш руйнівно, ніж на суху шкіру.
- Жирна шкіра потребує меншої наборі доглядають коштів та декоративної косметики. Так, тональний засіб стає сірим вже в середині дня, і макіяж потрібно частіше поправляти. Але в цілому, догляд за жирною шкірою простіше і дешевше, оскільки не потрібно постійного зволоження і живлення. Тільки поправити макіяж.
Догляд
Залишається з'ясувати, який догляд оптимальний для настільки прекрасною, жирної шкіри. Основний упор на те, щоб тримати виділення шкірного сала під контролем, а пори - чистими. І тоді ви взагалі забудете про те, що жирну шкіру іноді називають проблемною.
- Контролюємо масла.
Як позбавитися від зайвої сала і масел? Спробуйте дуже просту маску для обличчя: яйце + цукор. Цей склад підсушить шкіру, прочистить пори подібно скрабу. Різницю побачите відразу після застосування. Раз на тиждень раджу таку маску - яєчний жовток + апельсин. Особа після неї стає яскравим, що не жирним, матовим.
- Промокальними серветки.
Використовуйте їх після душу. Тому що рушником ви витираєте вологу, а ось масла залишаються на поверхні шкіри. Після рушники - ще й серветки, і тільки потім денний крем і засоби макіяжу.
- Зволожуючі креми вибирайте на водній основі.
Тоді шкірі вдасться краще справлятися з жировим балансом.
- В якості тональної основи використовуйте зволожуючі легкі тональні креми (Tinted Moisturizer).
Таким чином, вам не доведеться наносити на обличчя утяжеляющие продукти в декілька шарів, замість зволожуючого крему, тонального крему і пудри - легкий зволожуючий тональний крем. І трохи припудрити обличчя, тільки там, де треба, не на все обличчя.
- Отшелушивание - раз на тиждень.
Жирна шкіра дозволяє застосовувати більшість покупних скрабів. Механічне очищення за допомогою м'якої щітки або махрової рукавиці також показані.
- Абсорбірущіе масла серветки (Oil Absorbing Sheets)
. Знайдіть такий продукт. Це дуже зручна річ, тому що ними можна користуватися навіть поверх макіяжу. Такі серветки вбирають тільки масла, макіяж при цьому не чіпають.
- Пудру - з собою.
Легка розсипчаста пудра - це для дівчат з жирною шкірою. Пудра добре вбирає надлишки шкірного сала. Треба тільки не забувати оновлювати шар пудри, а ввечері обов'язково ретельно очищати шкіру.
- Уникайте засобів на спиртовій основі.
Вони, звичайно, можуть значно підсушити шкіру, однак це викличе виділення нового шкірного сала, що тільки погіршить стан шкіри.
Автор: Ваша Тамара Василівна
|
|
|
|
|
|
|