Очищаємо пори і робимо їх менше
 Забиті пори на носі, підборідді, навколо губ - можуть швидко перетворитися на прищі або вугри. Крім цього, вони роблять шкіру обличчя тьмяною, сіркою, не яскравою. Все переконує нас у тому, що потрібно позбавлятися від цього недоліку. І літо - саме час для цього.

Очищення забитих пор

Чистка обличчя - перший крок на шляху вирішення проблеми. Вмивати обличчя слід як мінімум 2 рази на день. Спочатку віддаляється макіяж за допомогою ватних дисків і лосьйону. А потім слід ретельно умити обличчя з миючим засобом і теплою водою. Глибоко припадає в пори і прочищає їх саліцилова кислота. Тому від чорних крапок слід використовувати м'який миючий засіб з саліцилової кислотою в складі. Такі засоби підходять навіть тим, у кого є прищі і вугри. Інша вимога до миючих засобів - oil-free (тобто, на безмасляної основі).

При схильності до забитих порам не варто пропускати такий продукт як тонік. Його застосовують після миючого засобу, він не тільки тонізує шкіру, а ще видаляє залишки миючого засобу.

 Очищаємо пори і робимо їх менше

Лінія Seaweed Line від The ​​Body Shop, спеціально створена для очищення забитих порист мінімізації їх

Пілінг - важливий крок у справі очищення пір. Один або два рази на тиждень можна отшелушивать шкіру за допомогою скрабів на основі фруктових кислот. Скраби з жорсткими частинками краще не використовувати, вони тільки сушать і дратують шкіру обличчя. Залиште абрикосові кісточки і цукор для шкіри тіла. Скраб для чищення пір може також містити саліцилову кислоту (близько 2%).

Інший ефективний спосіб очищення забитих пор - пар. Знайома для багатьох процедура - тримати обличчя над гарячою водою або гарячим чаєм, накрившись рушником.

Якщо не допомагає пар або пілінг, то слід приступити до лікування за допомогою спеціальних засобів:

- Смужки-пластирі для глибокого очищення пір.   Смужки, які можна купити в магазинах, містять заспокійливі агенти, наприклад, масло чайного дерева, ментол або гаммамеліс. І це ефективний засіб глибокого очищення пір. Такі смужки-пластирі можуть бути тільки для носа, а бувають для підборіддя, лоба, або універсальні (які підходять будь-якого ділянці особи).

 Очищаємо пори і робимо їх менше


В якості альтернативи деякі дівчата використовують звичайний канцелярський скотч або пластир. І так само задоволені результатом, як споживачки покупних смужок.

- Маски для очищення пір.   Використовуйте маски, спеціально розроблені для глибокого очищення пір. Це можуть бути маски-плівки або змиті маски. Хороші інгредієнти, які мінімізують пори - блакитна глина, вулканічний попіл, вугілля, морські водорості.

 Очищаємо пори і робимо їх менше

  Вугільна маска Origins Clear Improvement charcoal mask для глибокого очищення пір

Виняток закупоривающих продуктів

Якщо закупорені пори - ваша часта проблема, то слід уважно ставитися до вибору косметики для обличчя. Є інгредієнти, які слід виключити, це комедогенние агенти. До них відносяться:

- Кокосова олія.   Кокосова олія має хороший зволожуючий ефект, але краще його використовувати для тіла, а не для обличчя. Цей продукт є комедогенним.

 Очищаємо пори і робимо їх менше


- Вазелін.   Використання вазеліну на обличчя не так проблематично, як кокосове масло, але тим, хто схильний до закупорки пір, - не рекомендується його застосовувати. Вазелін не провокує комедони, але має жирну текстуру, яка забиває широкі пори. Вазелін не варто використовувати тим, хто має шкіру, схильну до акне. Хіба що - для губ.

- Оливкова олія.   У деяких випадках теж можна назвати закупорює пори. Це пов'язано з тим, що оливкова олія в чистому вигляді погано всмоктується шкірою, в результаті накопичує бруд на обличчі, що призводить до чорним точкам.

Дуже багато масла, на жаль, можна назвати комедогеннимі, але серед них є й така «перлина» як масло ши . Він абсолютно не засмічує пори, може бути використано на обличчя без побоювань. Крім цього, масло ши має здатність загоювати шкіру після прищів і акне, без ризику мати забиті пори.

Чи можна зменшити пори?

Бажання багатьох, у кого широкі пори, - зменшити їх. Однак, ви, швидше за все, вже зрозуміли, що чарівних засобів не існує. Ви не зможете раз і назавжди, тільки за допомогою догляду та косметики це зробити, розмір пор визначений генетично. Є хірургічні методи, які допомагають зменшити пори. Або тимчасові способи мінімізувати пори, вони допомагають, але не назавжди.

Хороший спосіб зменшити пори - використовувати такий продукт як праймер. Взагалі, він створений як грунтовка перед макіяжем, але ефективний для мінімізації будь-яких нерівностей, в тому числі розширених пор і зморшок. Праймер як би затягує пори, утворює невидиму плівку на обличчі, не дає порам накопичувати бруд і шкірні масла. Візажисти радять використовувати безмасляний праймер для тих, хто прагне зробити пори менше.

 Очищаємо пори і робимо їх менше

Праймери oil-free від Smashbox і Laura Mercier

Інший прийом мінімізувати розширені пори - матова шкіра. Блиск на обличчі виявляє рельєф пір, а матова поверхня не дає рельєфу бліковать, виявляти себе. Тому використовуйте ВВ-креми, праймери або тонують зволожуючі креми з матовим або напівматовим фінішем.

Також, будь-яке тональний засіб на безмасляної основі - більш виграшний варіант для страждаючих розширеними порами. Цього ж правила варто дотримуватися при виборі зволожуючого денного крему.
Автор: Юлія Шестакова


 Літній догляд за шкірою
 Мало хто буде сперечатися з тим, що літо це чудово і чудово. Ми із задоволенням поглинаємо всілякі вітаміни у вигляді овочів, фруктів, зелені, оздоровлюючи і молодіючи зсередини. Наша шкіра насолоджується сонцем, водою, відпочиває від декоративної косметики, можна сказати, свежеет на очах. Але, на жаль, сонце несе нашій шкірі не тільки благо.

Всі ми знаємо, що від палючих променів обличчя краще ховати під широкими полями капелюха, та й взагалі уникати прогулянок по пригріві. Але заборонити засмагати більшості жінок влітку практично неможливо. Тому повернувшись з пляжу, потрібно просто подбати про себе .

- Наприклад, приготувати «Зелені вершки» для обличчя
10 гр. зелені кропу, 10 гр. Зелене петрушки, подрібнити і залити киплячими вершками, накрити кришкою і залишити на півгодини. Покласти зелень між шарами марлі, злегка віджавши і накласти на очищене обличчя на 15-20 хвилин. Вмиватися водою кімнатної температури.
- Решта вершки процідити і протирати ними вечорами очищене обличчя протягом двох днів. Зберігати вершки в холодильнику.

 Літній догляд за шкірою
   Шкіру влітку, як і в будь-який час року, слід очищати, але очищення в спеку має бути більш щадним   і з застосуванням трав.

- Парова ванночка з полином гіркою
1 ст. ложку полину залити 1 літром окропу, дати трохи охолонути, щоб не обпектися. Нахилитися над парою, сховавшись з головою махровим рушником. Для сухої шкіри тривалість парової ванночки 2 хвилини, для нормальної - 5, для жирної -8, для сильно забрудненої 10 хвилин. Вимити обличчя з дігтярним милом теплою водою. Протерти обличчя кубиком льоду. Така процедура покращує колір обличчя, робить шкіру пружною.

Можна робити також очищаючі маски .

- Очищуюча маска з огірка
1 невеликий огірок натерти на тертці, додати ½ чайної ложки борної кислоти, добре перемішати, нанести на 10 хвилин на обличчя. Змити прохолодною кип'яченою водою або охолодженим відваром петрушки.

- Маска очищаюча для сухої шкіри
Огірок нарізати тонкими шматочками і залити молоком так, щоб воно повністю закрило скибочки, залишити на 20 хвилин. Вийняти скибочки і накласти на обличчя на 10 хвилин. Вмиватися водою кімнатної температури. Залишилися огірковим молоком протирати обличчя вранці і на ніч протягом 2-х днів. Зберігати в холодильнику. Шкіра помітно посвіжішає.

- Для жирної шкіри
Для того щоб підсушити жирну шкіру і зняти блиск і лосненіе, її протирають вранці і на ніч відваром хвоща. 1 ст. ложку хвоща залити 1 склянкою холодної води, довести до кипіння, зменшити вогонь і кип'ятити на повільному вогні 25 хвилин, остудити, процідити. Зберігати в холодильнику.

- Маска для жирної шкіри з вуграми
2 ст. ложки подрібненого деревію залити ½ склянки окропу і залишити на 1:00. Процідити. Додати в подрібнену гущу стільки рослинної олії, щоб вийшла кашка, накласти на обличчя на 10 хвилин. Змити залишилися відваром і не вмиватися години півтори.

- В'язка маска
1 ст. ложку подрібнених квіток липи залити ½ склянки окропу, прогріти на вогні хвилин 5 і нанести на обличчя товстим шаром на 15 хвилин. Змити водою кімнатної температури і нанести зволожуючий крем.

 Літній догляд за шкірою
 Природно, що влітку шкіра потребує зволоження , Для цього підійдуть маски з трав.

- Трав'яна маска
Змішати по щіпці трави і квіток звіробою, ромашки аптечної, календули, перемішати, залити ½ склянки окропу, настоювати 15-20 хвилин. Процідити. У кашку додати трохи вершків і нанести на обличчя на 10-15 хвилин. Змити залишилися відваром і не вмиватися 2:00.

- Маска тонізуюча
1 ст. ложку квіток ромашки залити ½ склянки окропу на 15 хвилин. Процідити. І залити настоєм 2 ст. ложки подрібнених на кавомолці вівсяних пластівців, дати їм розбухнути. Додати 1 чайну ложку меду і 1 курячий білок. Перемішати, нанести на обличчя на 15 хвилин. Змити водою кімнатної температури.
Автор: Наталя Алексєєва