Ніч - особливий час для збереження краси
 Головні процеси відновлення клітин відбуваються в нічний час. І слід допомогти клітинам шкіри і волосся, щоб зробити ці процеси максимально ефективними. Перевірте, чи всі ви робите правильно в нічному догляді?

Гарне нічний оновлення та відпочинок - ключ до здорового і бадьорого увазі протягом дня. Це природне гальмування процесу старіння, збереження молодості надовго.

Очищення

Нічний догляд шкіри починається з очищення. Миючий засіб м'яко масажуйте на обличчі і шиї, а потім змивайте теплою водою. Не тріть шкіру рушником, а промокніть рухами сухим рушником. Не забувайте про губах - їх слід теж ретельно мити перед нанесенням зволожуючого бальзаму, але постарайтеся не зрушувати шкіру, щоб не провокувати появу ранніх зморшок.

 Ніч - особливий час для збереження краси


Одне з головних правил - вибрати миючий засіб, відповідне вашому типу шкіри:

- Для жирної шкіри.   Миючі засоби для жирної шкіри спеціально розроблені, щоб видалити надлишок масел і тримати пори чистими. Вони повинні бути на безмасляної основі, ніжні, за консистенцією - рідкі миючі засоби.

- Для сухої шкіри.   У сухої шкіри пори, як правило, звужені, тому в глибокому очищенню пір немає необхідності. Основна мета миючих засобів для сухої шкіри - запобігти зневоднення. Якщо після вашого миючого засобу у вас лущиться особа - то пора міняти своє засіб. Хороший засіб має бути поживним, мати в складі вітаміни А, С і Е, бути без алкоголю, з зволожуючими агентами і в консистенції рідкого мила.

- Для комбінованої шкіри.   Для такої шкіри краще використовувати відразу два типи миючих засобів: для Т-зони - засіб на водній основі, а для сухих ділянок - м'яке і безалкогольне засіб. Засоби з ромашкою і алое вера можуть стати хорошим рішенням.

- Для чутливої ​​шкіри.   Можна використовувати засоби на кремовій основі, але без ароматів і барвників. Основними інгредієнтами можуть стати гліцерин, оливкова олія, лаванда.

Якщо говорити про волосся, то багато хто залишає миття голови на ранок. А даремно. По-перше, варто поберегти цінне ранковий час, щоб зайві кілька хвилин посидіти в тиші за чашкою чаю. По-друге, волосся буде більш еластичними і живими, якщо їх помили кілька годин тому. Те ж саме можна сказати і про сухому шампуні. Останні поради від стилістів - застосовувати сухий шампунь не вранці, а на ніч. Це дозволить абсорбуючим жир частинкам зробити свою «роботу» повністю і з максимальною ефективністю.

Зволоження

Незважаючи на те, що хочеться подовше зберегти відчуття чистої шкіри, не обтяженої ніякими засобами, не лягайте спати без зволоження. Як альтернатива - можна використовувати зволожувач повітря для спальні. Але хороший зволожуючий крем необхідний, а зволожувач повітря буде хорошим доповненням.

 Ніч - особливий час для збереження краси


Для молодої шкіри можна порадити легкий зволожуючий крем Clinique Youth Surge Age Decelerating Night Moisturizer, а для більш вікової - L'Oréal Collagen Moisture Filler Daily Moisturizer Night Cream. Головне, щоб продукт був спеціально призначений для нічного застосування. Це важливо, в таких продуктах є інгредієнти, які можуть діяти всю ніч. У денні креми їх не кладуть, щоб не було масляного блиску і закупорки пір.

 Ніч - особливий час для збереження краси


Після 30 років переходите на нічний крем з ретинолом, він підвищує вироблення колагену і зберігає шкіру здоровою, діючи як профілактика зморшок та інших ознак старіння. Хороші засоби з ретинолом є у Vichy, ROC: Vichy Liftactiv Retinol HA Night, ROC Retinol Correxion Deep Wrinkle Night Cream.

 Ніч - особливий час для збереження краси


У нічному зволоженні потребують і волосся. Раз на тиждень можна робити глибоке кондиціонування для волосся, залишаючи маски, масла або кондиціонер на волоссі на всю ніч. Краще не надягати косинку на волосся, а то волосся не будуть «дихати». Наволочку покрийте шаром тканини, а довге волосся можна закріпити у вільний високий пучок (низький пучок буде заважати). Масла або маску на ніч слід нанести по всій довжині волосся.

Використовуйте крем для очей

Більшість з нас мають можливість купити хороший нічний крем для шкіри навколо очей. Але один з важливих моментів - правильне його використання. Основне правило: не наносите крем занадто близько до країв повік і до слизової очей. Вночі крем сам «добереться» до лінії росту вій, але якщо відразу нанести велику кількість крему на повіки, то на ранок ви прокинетеся з опухлими очима і набряками.

 Ніч - особливий час для збереження краси


Чому потрібна хороша наволочка

Це важливо і для шкіри обличчя, і для волосся. Наволочка не повинна поглинати масла зі шкіри та волосся, щоб клітини вночі отримували харчування, а не сохли. Тому шовк, атлас - хороші приклади матерії для наволочки. А волосся не будуть сплутуватися, ламатися, не віддаватимуть свою вологу, не втратять блиску.

 Ніч - особливий час для збереження краси


Один час було захоплення спати без подушок або на дуже низькій подушці. Однак часто такий підхід призводить до набряків, мішкам під очима. Тому подушка повинна бути помірно високою.

Чим тонше волосся, тим вони більш схильні до сплутування. Позбавити волосся від сплутування допоможе не тільки атласна наволочка, але й не тугі коси. Фахівці при цьому радять заплести дві і більше кіс, закріпити стрічкою. Одна коса буде перетягувати волосся, заважати повертатися уві сні.
Автор: Василина Кузіна


 Ваксинг для брів
 Ваксинг - швидкий і простий спосіб позбутися від небажаних волосків на бровах. Це займає менше часу, ніж вищипування. Звичайно, потрібно деяка сміливість. Якщо вона у вас є - дізнайтеся, як зробити ваксинг для брів в домашніх умовах.

Одна з переваг Ваксінг для брів в тому, що одночасно можна видалити кілька волосин, на відміну від вищипування пінцетом, коли доводиться діяти по одному волосу. При цьому видалення волосків за допомогою воску не більш болісно, ​​ніж вищипування. А результат буде тривати значно довше. Віск також кращий, якщо волоски дуже короткі, вони не завжди легко захоплюються пінцетом.

Кому потрібен ваксинг брів

Зараз в моді досить пишні брови, як у Кари Делевінь або Брук Шилдс. Тому зайве видалення волосків з брів небажано. Але є деякі правила форми брів. Нехай вони ростуть густо, але нижня їх кордон має бути ідеальною, і волоски можуть вибиватися вгорі, але не внизу. Якщо у вас багато зайвих волосків внизу брів - то ваксинг видалить їх краще, ніж вищипування.

Інша категорія жінок, яким потрібна ваксинг для брів - це ті, у кого брови з'єднуються посередині. Іноді це не так помітно для оточуючих, але впевненості додасть повна відсутність волосся на переніссі.
 Ваксинг для брів


Підготовка до ваксингом брів

Перед початком процедури слід переконатися, що віск не викличе алергічну реакцію шкіри. А, значить, спробуйте продукт на зап'ясті.

Обов'язково слід робити ваксинг на чисту шкіру, щоб віск добре прилипав до шкіри. Це означає, що потрібно видалити залишки макіяжу з брів і з шкіри навколо брів. Майстри в салонах, коли роблять ваксинг брів, очищають брови і шкіру навколо них за допомогою миючого засобу на безмасляної основі, щоб переконатися, що шкіра чиста і без масел. А після посипають тальком. Ви можете використовувати дитячу присипку.

Щоб знеболити місця Ваксінг, можна прикласти кубики льоду на шкіру брів (кубики оберніть в рушник), де буде застосовуватися віск.

Щоб бачити, наскільки симетрично виходить форма брів - краще мати два дзеркала. Одне - маленьке зі збільшенням (воно допоможе бачити найдрібніші подробиці процесу), а інше - велике, щоб відразу охоплювати все обличчя.

Краще купувати готовий комплект для ваксинга, де є все необхідне: баночка або тюбик воску, лопаточка-шпатель, ткані смужки для видалення воску. Слід уважно вивчити інструкцію перед застосуванням, там є точні рекомендації, до якої температури слід нагрівати віск, щоб не було опіків шкіри.

Спосіб застосування воску для брів

- Нанесіть тонкий шар теплого воску в напрямку росту волосся, під бровами. Не беріть багато воску на шпатель, наносити потрібно акуратно і точно.

- Найкраще почати з кількох волосків, а потім, пристосувавшись і придбавши упевненість, продовжити з великою кількістю волосся.

- Не дозволяйте воску стати твердим, відразу після нанесення теплого воску - наноситься смуга тканини. Притисніть тканину до шкірі, зачекайте кілька секунд.

- Закрийте очей, видаліть смужку тканини в напрямку проти росту волосся. Повторюйте до тих пір, поки не видалите всі небажані волоски.

- Останній штрих - пінцет, з його допомогою видаляються ті волоски, які ростуть занадто близько до століття або ті, які не вдалося видалити за допомогою воску.

- На завершення слід почистити брови, видалити залишки воску.

 Ваксинг для брів


Після Ваксінг брови будуть ідеально рівними, погляд - більш молодим і красивим. Взагалі, можна досягти дуже хорошого і гладкого результату.

Засоби для ваксинга брів на дому

Виробники знають, що нам завжди потрібен вибір. Тому для догляду за бровами пропонується велика палітра засобів. І серед них є воски та воскові смужки для ваксинга брів.

- Воскові смужки для брів.   Для тих, хто поки не знайомий з процедурою, можна порадити вигнуті смужки, щоб не помилитися з формою брів. Якщо ж ви знаєте, чого чекаєте від Ваксінг, то можна купити звичайні прямі смужки. Ось приклади:

Смужки з воском для брів Brow Shapers Surgi Wax від Surgi Wax   (виробництво США). Ці смужки легко використовувати, оскільки вони мають універсальну вигнуту форму. У наборі дві депіляційні смужки для обробки верхньої і нижньої частин брови. Весь процес видалення непотрібних волосків займає не більше 30 секунд, процедура безболісна і безпечна. Смужки однаково ефективно видаляють як великі волоски, так і дрібні, які при звичайному вищипуванні можуть бути недоступні. У складі воску спеціальні компоненти, що уповільнюють ріст волосся і знімають роздратування шкіри.
 Ваксинг для брів


Смужки Parissa Broe Shaper.   Це класичні маленькі смужки довжиною всього пару сантиметрів і шириною не більше 5 мм. Але призначені для чутливої ​​шкіри. Маленький розмір смужок дозволяє діяти дуже делікатно і точно, видаляти волоски навіть дуже близько до століття.
 Ваксинг для брів


 Ваксинг для брів


- Набори з воском для брів.   Набори для домашнього Ваксінг брів включають в себе, як правило, віск, текстильні смужки для видалення воску, шпатель (дерев'яна або пластикова лопаточка для нанесення воску).

Один з найкращих прикладів - набір для ваксинга брів, обличчя та губ - Microwaveable Eyebrow, Face & Lip Wax від Sally Hansen . Професійна якість Ваксінг на дому, - як обіцяє виробник. Судячи зі складу набору, це дійсно так. У наборі ви знайдете: віск, який розігрівається в печі СВЧ; шпатель; міні-пінцет; заспокійливий лосьйон після Ваксінг з 5% бензокаїном. Воски від Sally Hansen взагалі вважаються одними з кращих серед професіоналів. Ви можете не хвилюватися - цей продукт має живильної формулою, у складі якої природні смоли дерев, бджолиний віск і алое вера.
 Ваксинг для брів

Автор: Юлія Шестакова