Курсові засоби та процедури краси
 В осінньо-зимовий період, коли нашому організму потрібна інтенсивна підтримка, регулярного догляду за шкірою обличчя, тіла, а також ногтяміі волоссям буває недостатньо. Оптимальним рішенням для усунення «загострилися» проблем буде пройти курс косметичних засобів або процедур. Як не розгубитися в їх виборі та прийняти найбільш виграшне рішення?

Препаратів та процедур курсового застосування на сьогоднішній день створено безліч. Дати експертну оцінку, якому з видів вам краще віддати перевагу саме зараз може тільки лікар, однак при інших рівних у ваших силах зорієнтуватися який продукт (процедуру) вам приймати зручніше.

Ампули краси

Вирішують проблеми:
  сухість шкіри, прояви целюліту, уповільнення росту волосся.

Донедавна ампули краси застосовувалися тільки у відповідних салонах, але багато фірм-виробники вже виправили упущення, випустивши лінії засобів для домашнього використання. Перевагами ампул краси є:

Помітний візуальний ефект вже після першого застосування.   Завдяки високій концентрації актівнихінгредіентов у складі, ампули надають комплексне лікування різних проблем зі шкірою і волоссям. Шкіра насичується вологою і поживними речовинами, знаходить пружність і еластичність. Волосся отримують необхідне лікування і відновлення, наслідком якого є припинення випадіння волосся, усунення сухості шкіри голови і набуття здорового блиску і еластичності.

Контроль дозування.   Герметичність ампул краси робить їх зручними для одноразового застосування. Ви не зможете перевищити дозу, тим самим зашкодивши своєї зовнішності.

Спосіб застосування:   вміст ампули слід додати в косметичний крем або шампунь і продовжити користуватися збагаченим вітамінами та поживними речовинами засобом. У ряді випадків, продукт рекомендується наносити локально.

Курс:   від 14 до 30 днів


Сироватки

Вирішують проблеми:   косметичні дефекти шкіри - акне, пігментація, зморшки.

Розмір молекул діючих речовин у сироватці в кілька разів менше, ніж в кремі. За рахунок цього, їх концентрація вище в десять і більше разів. Сироватки відмінно вирішують точкові проблеми, проникаючи в самі глибинні шари шкіри. Як правило, їх рекомендують для посилення ефективності або доповнення дії звичних косметичних засобів. Сироватки завжди наносяться під основний засіб.

Спосіб застосування:   невелика кількість продукту наноситься тонким шаром на обличчя, пропускаючи області векво уникнути набряків. Дають вбратися протягом 3-5 хвилин і поверху наносять звичний засіб. Курсове застосування продукту помітно покращує стан шкіри, роблячи її бархатистою, ніжною і сяючою.

Курс:   2-3 тижні 2-4 рази на рік.

 Курсові засоби та процедури краси


Маски для обличчя

Вирішують проблеми:   погіршення стану шкіри обличчя.

Від масок для обличчя щоденного застосування курсові засоби відрізняються великим числом (концентрацією) доглядають компонентів у складі. Мають властивості:

- Профілактика та інтенсивна корекція вікових змін шкіри, омолодження;

- Стимулювання синтезу колагену і еластину шкіри обличчя;

- Відновлення нормального водного балансу шкіри;

- Підвищення рівня стійкості шкіри до стресових впливів і старіння.

Завдяки вмісту рослинних компонентів, вітамінів і фруктових кислот курсові маски для обличчя очищають і живлять шкіру, благопріятствуя поліпшенню кольору обличчя.

Спосіб застосування:   в період лікування маски наносяться один раз на день або через день на суху чисту шкіру. Надалі для підтримки гарного стану зрілої шкіри може знадобитися підтримка у вигляді одноразового застосування маски на тиждень.

Курс:   від 7 до 20 днів.


Нутрицевтики

Вирішують проблеми:   погіршення стану шкіри обличчя, ослаблення волосся, ламкість і розшарування нігтів.

Нутрицевтики - це харчові добавки, що відрізняються багатим складом мікроелементів, вітамінів і амінокислот, які організм не може виробляти самостійно в повному обсязі. Іншими словами, нутрицевтики - це пероральні засоби, що допомагають організму нормально функціонувати і повноцінно вирішувати власні проблеми.

Прийом нутрицевтиків в короткі терміни заповнює дефіцит мікронутрієнтів, сприяючи знешкодженню токсичних речовин, що надходять в організм ззовні або що утворюються внаслідок процесів обміну речовин. Крім цього, зміцнює захисні властивості організму, підвищуючи його стійкість до несприятливих впливів навколишнього середовища.

Спосіб застосування:   харчові добавки слід використовувати тільки після узгодження з лікарем.

Курс:   від 1 до 3 місяців.

ХХI-е століття дарує жінці величезне число всіляких засобів і терапій для підтримки власної привабливості та молодості. Не нехтуйте ними, щоб стати ще прекраснішим!
Автор: Наталя Бартукова


 Ефективні правила для холодної погоди
 «Зима, холоду, самотні будинку ...». Між іншим, нам ще як мінімум до квітня захищати себе від морозу та вітру. Тому не нехтуйте зимовими порадами краси. Купуйте нові продукти і трохи зміните свій відхід.

- Пілінг робіть 2 рази на тиждень , А після застосовуйте зволожуючий крем з гліцерином, щоб впоратися із зимовою сухістю.

- Не плутайте нічні продукти з денними.   Формули AM (денні) призначаються для захисту, а PM-формули (нічні) створені для відновлення.

- Для ледачих або забудькуватих:   запам'ятайте хоча б 3 основних і обов'язкових кроку в догляді за шкірою: 2 рази на день очищення (вранці та ввечері) і нічний зволоження - це закон.

- Зволожуючий крем взимку повинен бути більш насиченим.   Ця рада не раз попадався вам на очі. Але як визначити, що засіб досить «зимовий»? Лосьйон може добре пахнути, приємно обволікати тіло і робити шкіру м'якою, але це може бути абсолютно даремне засіб для зимового догляду. Якщо через п'ять хвилин після застосування зволожуючого крему ви не можете згадати, завдали ви його - то значить, це дуже легка формула, і вона не підійде для холодної погоди. Зимова формула дає більш відчутне покриття, містить такі зволожуючі інгредієнти як гліцерин (glycerin) і сорбіт (sorbitol), які утримують вологу.

 Ефективні правила для холодної погоди


- Жирна шкіра взимку теж сохне.   Одне із загальних оман: жирній шкірі не потрібен зволожуючий крем, інакше це призведе до прищів. Навпаки, зволожуючий крем потрібен жирній шкірі взимку, і особливо тоді, коли застосовуються лікувальні засоби від акне. Ці кошти сушать шкіру в місцях застосування, що веде до запалення і знову до прищів. Єдине, що потрібно знати власницям жирної шкіри - їм потрібні кошти, які підходять їх типу шкіри. Важкі потяги тільки нашкодять, слід купити продукт з легкої формулою, без масла (oil-free) або з маркуванням «Некомедогенний» (noncomedogenic).

- Додавайте вологу під час очищення.   Мило або гель для вмивання не повинні бути пінливими (це показник великої кількості суша шкіру сульфатів), а краще шукати в їх складі зволожуючі компоненти: екстракти рослин, натуральні рослинні масла.

- Уникайте засобів з гліколевої кислотою.   Вона іноді міститься в пілінгах і ськрабах. Це не зимовий інгредієнт: гліколева кислота посилює сухість шкіри.

 Ефективні правила для холодної погоди


- Пам'ятайте і про зволоження рук.   У сезон застуд їх слід мити дуже часто. Це може призвести до висихання шкіри. Зберігайте лосьйон для рук там, де ви миєте руки (у ванній і на кухні), щоб не забути зволожувати руки після кожного миття. Формули кремів і лосьйонів для рук з сечовиною або бджолиним воском максимально зберігають вологу. Якщо не любите часто наносити крем для рук (деяким не подобаються жирні відчуття на руках), то підберіть мило, яке матиме зволожуючі властивості (наприклад, мило з кокосовим маслом або соєвим молоком).

- Вирішили скористатися порадою   поставити зволожувач повітря в спальні?   При покупці зверніть увагу на моделі, які випускають прохолодні струмені пари, такі парові зволожувачі не призводять до зростання бактерій.

- Масла - типовий зимовий продукт.   Не ігноруйте масла. Шукайте їх в косметиці, засобах макіяжу, застосовуйте в чистому вигляді для шкіри, волосся, нігтів:

Для тіла.   Відразу після душу нанесіть на вологу шкіру тіла кілька крапель олії. Якщо шкіра суха, то можна наносити олію на тіло протягом дня.

  Для обличчя.   Наносьте масло тільки на чисту шкіру. А для додаткового зволоження спробуйте використовувати масло для очищення. Взагалі, це гарна ідея для літа, так як починає працювати принцип, що масла розчиняються не в воді, а в маслі. І якщо ви додаєте в свій відхід боле масляні кошти, то й очищати шкіру легше маслами.

Для волосся.   Використання обгортань з підігрітим маслом - хороша зимова процедура. Наносьте підігріте масло на сухе волосся на 20-30 хвилин. Промивайте шампунем, а кондиціонер в цьому випадку не потрібен. Раз на тиждень робіть глибоке зволоження, залишаючи масло на волоссі на всю ніч (під шапочкою).

Для нігтів.   Зволожуйте кутикулу спеціальним маслом для кутикули або іншим універсальним маслом. Після масажу з маслом, дерев'яною паличкою відсуньте кутикули. Потім слід знежирити нігті перед нанесенням лаку. Але як тільки лак для нігтів повністю висохне, можна знову зволожити кутикули маслами.

 Ефективні правила для холодної погоди


- Силікон   - Один з головних рятівних інгредієнтів для волосся взимку. Він захищає від високих температур (взимку ми частіше користуємося феном або щипцями), розгладжує волосся і прибирає статичну напругу. Купуйте кондиціонери і стайлінгові кошти з силіконом

- Статична напруга на волоссі   - Типово зимова проблема. Позбутися від цього протягом дня допоможе будь-який зволожуючий продукт. Розітріть на долонях трохи гелю, помади для волосся, масла або навіть зволожуючого крему, і пригладьте неслухняні волоски. Впливає і якість гребінця. Не користуйтеся в холодну погоду синтетикою, перешкоджати статиці на волоссі буде гребінець з натуральної щетини, наприклад, кабана.

- Нігті теж страждають від холодів , І їм теж потрібно додаткове зволоження. Тримайте при собі масло для кутикули або хоча б крем для рук. А якщо немає нічого поруч, то можна використовувати для кутикули улюблений бальзам для губ.

 Ефективні правила для холодної погоди


- Носіть рукавиці не тільки на вулиці, але і вдома.   Звучить дивно? Але це хороший рада. Звичайно, рукавиці повинні бути різними. Для зими у вас має бути три різновиди рукавичок або рукавиць: для вулиці, для дому та для прибирання будинку. Вуличні - теплі і вовняні. Для дому - це бавовняні рукавиці або рукавички, які можна одягати на пару годин поверх шару жирного крему, це позбавляє від тріщин, сухості, свербіння. І гумові - для прибирання, не забувайте захищати свою шкіру під час миття посуду і інших робіт по дому.

- Якщо стан нігтів дуже погіршився - сходіть в салон на парафіновий манікюр і педикюр.   Це призведе руки і ноги в порядок в найкоротші терміни.
Автор: Юлія Шестакова