3 головні проблеми шкіри навколо очей і їх вирішення
 «Гусячі лапки», мішки і темні кола під очима. Вам знайома хоча б одна з цих проблем? Тоді пропонуємо доступні домашні засоби для їх вирішення.

«Гусячі лапки»

Це зморшки
  в куточках очах. Вони з'являються з віком, коли шкіра втрачає колаген і гіалуронову кислоту. Одним з рішень вважають Ботокс, але цей спосіб підходить не всім: ціни «кусаються», є алергічні реакції на препарат, потрібна возобновляемость процедури. Зморшки у очей - це не тільки ознака старіння, вони бувають у зовсім молодих жінок. Причина - у зловживанні сонцем, палінні, поганої екології і не дуже хороших генах, а також у виразній міміці.

Ось прості домашні способи зменшити «гусячі лапки»:

- Яєчний білок.   Збийте білок яйця до пінистої консистенції. Нанесіть на зовнішні куточки навколо очей. Залиште на 10 хвилин і змийте холодною водою. Робіть таку просту маску раз на тиждень, а також перед відповідальними подіями і «виходами у світ».

- Папайя. Цей плід містить вітамін С, який ефективний при оновленні пошкодженої шкіри. Але якщо цитрусові мають багато кислоти в складі, то папайя благотворно впливає на шкіру. Акуратно подрібніть сиру папайю, залиште м'якоть на шкірі навколо очей на 10 хвилин, і змийте холодною водою.

- Алое вера.   Свіжий сік алое вера або гель алое вера (з аптеки) можна застосовувати як крем навколо очей, це згладжує зморшки.

- Молоко. Холодне молоко змішайте з мигдальним маслом (з аптеки), нанесіть на шкіру навколо очей і залиште на ніч.

 3 головні проблеми шкіри навколо очей і їх вирішення


Макіяж і «гусячі лапки»

Мінімізувати тонкі зморшки в куточках очей допомагає і правильно нанесений макіяж.

- Завжди починайте з зволоження шкіри. Ніякі, навіть дуже дорогі тональні засоби, не в змозі замаскувати зморшки, якщо шкіра недостатньо зволожена. Використовуйте креми для очей з вітаміном С. І почекайте, поки крем вбереться, перш ніж наносити макіяж.

- Праймери мають властивість вирівнювати шкіру і розгладжувати тонкі лінії і зморшки. Використовуйте їх. Вибирайте спеціальні праймери для очей, вони гіппоаллергенним і розроблені спеціально для шкіри навколо очей.

- Порошкові тіні краще, ніж кремові. Але текстура повинна бути шовковиста і матова, а не мерехтлива.

- Тональний засіб і консилер наносите пензликами, а не пальцями або губками.

- Уникайте, щоб рум'яна потрапляли на область навколо очей, де є зморшки, це приверне увагу до «гусячі лапки».

- Якщо немає праймера, наносите на повіки тонкий шар тонального засобу, щоб тіні не обсипалися і не скупчувалися в складочках навколо очей.

- Чіткі брови можуть також допомогти. Якщо брови яскраві і правильної форми, то вони відвернуть увагу від зморшок, будуть в цілому формувати більш гармонійний образ.

Мішки під очима

Провисання шкіри під очима викликано затримкою рідини. Ослаблена шкіра посилює проблему. Але якщо дбати про зміцнення тонкої шкіри під очима, то неприємності можна зменшити.

 3 головні проблеми шкіри навколо очей і їх вирішення


Дотримуйтесь порад, щоб мінімізувати мішки під очима:

- Набряк зменшується, якщо використовувати перевірені часом прийоми: гуртки свіжого огірка, картоплі, пакетики зеленого або трав'яного чаю.

- Пийте більше води, щоб вимивати токсини з організму і шкіри, а також для того, щоб організм не запасав рідина на майбутнє.

- Їжте менше солі і солоних продуктів. Сіль затримує рідину в організмі і шкірі.

- Застосовуйте касторове масло на ніч. Наносьте його по масажних лініях і залишайте на час нічного сну.

- Застосовуйте під очі ананасовий сік, залиште його на шкірі на 20 хвилин і змийте холодною водою.

Темні кола під очима

Деякі з причин цієї проблеми - старіння шкіри, сухість, недолік сну, нездоровий план харчування або дієти, а також часті сльози.

 3 головні проблеми шкіри навколо очей і їх вирішення


Жінки всього світу стикаються з цією проблемою, і вже знайшли кілька домашніх і дієвих засобів:

- Сік сирої картоплі.   Він містить натуральні відбілюючі речовини, які допомагають освітлити шкіру під очима. Нанесіть сік сирої картоплі на 10-15 хвилин під очі і змийте холодною водою.

- Томатний сік.   Змішайте чайну ложку томатного соку з 1 чайною ложкою лимонного соку (свіжовичавленого). Нанесіть на темні круги і змийте через 10 хвилин.

- Молоко.   Спробуйте компрес з крижаної води і холодного молока. Покладіть його на закриті очі і залиште на 15-20 хвилин. Цей рецепт допомагає багатьом Індійкам.

- Спеції.   У холодні вершки додайте куркуму. Нанесіть суміш під очі і змийте через 10 хвилин. Цей склад можна також наносити і на все обличчя в якості маски.

- Кокосова олія.   Натуральним кокосовим маслом м'яко помасажуйте шкіру під очима. Ця рада часто рекомендують американські косметологи.

 3 головні проблеми шкіри навколо очей і їх вирішення


Макіяж і темні кола під очима

Не завжди вдається впоратися з темними колами під очима швидко, тому маскування за допомогою макіяжу знадобиться:

- Зволожуючий крем навколо очей повинен містити вітамін С, Е, К, а в зимову пору року - ретинол. Наносьте його до засобів макіяжу.

- Консилер - кращий продукт від темних кіл. Вибирайте відтінок під тон вашої шкіри або світліше, але тільки не темніше вашої шкіри.

- Віддайте перевагу консілера з ефектом світіння, що відбивають світло, це полегшує темряву під очима.

- Пудра не може покрити темні круги. З цим справляються тільки рідкі тональні засоби: консилер, BB-крем, тональний крем.

- Не використовуйте для шкіри під очима косметику з ароматами і сильними ароматами, це негативно позначається на тонкій шкірі навколо очей. Не варто також використовувати засоби макіяжу з вмістом саліцилової або гліколевої кислот, ці інгредієнти подразнюють шкіру, викликаючи шкірні реакції.
Автор: Тамара Василівна


 Про що кричить ваша шкіра?
 Зізнаємося чесно: ми - жінки часто відкладаємо візити до лікаря. І якщо вже відвідування ескулапа медицини входить в розпорядок сьогоднішніх справ, значить, сталося щось надзвичайне. Дізнатися про хворобу в той час, коли вона вже міцно влаштувалася в організмі і істотно зіпсувала здоров'я - не найприємніший розклад. Тут в пору і задуматися, чому дана ситуація повторюється із завидною регулярністю? Може, вся справа в тому, що ви не чуєте поклик вашої шкіри?

Дивно, але факт - наша шкіра завжди попереджає нас про неполадки всередині організму. Спочатку вона робить боязкі зауваження, закликаючи звернути увагу на певні органи або системи, і тільки якщо ви не вживаєте ніяких дій - вона переходить на крик. Так про що ж кричить шкіра?

У вас з'явилися прищі

Якщо на вашому обличчі раптово з'явилися висипання, це означає, що замість звичної заміни крему, тоніка або лосьйону прийшла пора зробити більш рішучий крок - пройти загальне обстеження. І почати його краще з відвідин лікаря-дерматолога. Пізніше акне може свідчити про діяльність мікроскопічного кліща, що влаштувався на вашій шкірі.

Якщо дана проблема, на щастя, вас минула, зверніться за консультацією до гастроентеролога. Скупчення горбків на лобі   може говорити про збої в роботі шлунка, підшлункової залози або печінки. Висипання на скронях   - Ознака «натягнутою» роботи жовчного міхура. Прищі на щоках   «Видають» кишковий бунт, а навколо рота - вказують на гінекологічні проблеми, внаслідок порушень процесу вироблення статевих гормонів. А от червона висип , Що влаштувалися по всьому тілу, є свідченням банальної алергії.

Здолали темні кола, мішки під очима

«Балкончики під очима» найчастіше є ознакою тривалої втоми або безсонної проведеної ночі. Крім цього, вони можуть вказувати на недолік кисню шкіри або малорухливий спосіб життя. Причиною проблеми може служити також тривалий зорову напругу під час роботи за комп'ютером. Ще один актуальний варіант - неправильний догляд за ніжною шкірою навколо очей, застосування косметики, яка призначена для інших областей. Не можна скидати з рахунків і індивідуальні особливості організму - слабкість капілярів, близьке розташування судин, тонка шкіра.

Однак нерідкі також ситуації, коли корінь проблеми слід шукати у внутрішніх органах. Наприклад, кола навколо очей синього кольору говорять про порушення кровообігу, червоного відтінку - про хвороби нирок або прояві алергії, жовтого забарвлення - про хвороби печінки.

Нестача вітамінів А, С, Е, дефіцит заліза і зневоднення організму (вживання рідини менше півтора літрів в день) можуть також виявлятися подібним чином.

Якщо ж під очима утворюються набряки, найбільш ймовірна причина - затримка зайвої рідини в тканинах внаслідок порушення циркуляції. Для усунення набряків необхідно обмежити прийом рідини, як мінімум, за 2:00 відходу до сну.

 Про що кричить ваша шкіра?


Заподіюють неспокій пігментні плями

Неакуратні коричневі плями, іменовані в медицині гіперпігментація, з'являються внаслідок надлишкового вироблення клітинами такого пігменту як меланін. Залежно від причини виникнення висипань їх поділяють на хлоазми   (обумовлені внутрішніми розладами, захворюваннями) і мелазми   (є посттравматичної реакцією шкіри, наприклад, після акне; обумовлені впливом ультрафіолетових променів).

Якщо причина появи висипань не лежить на поверхні, тобто, ви виключаєте агресивна дія на шкіру сонячних променів і не здійснюєте догляд за нею з допомогою агресивних косметичних засобів або процедур, то проблему слід шукати всередині організму.

Спровокувати гіперпігментацію можуть захворювання печінки і жовчного міхура, тривала інтоксикація, розлади в роботі залоз внутрішньої секреції, порушення метаболізму. Щоб з'ясувати, що саме відбувається з вами, зверніться до лікаря або сімейного лікаря.

Засмучує тон особи

Бліда шкіра обличчя говорить про зниженому тиску, ниркової недостатності або анемії. Надзвичайна блідість свідчить про захворювання легень і важких порушеннях травлення. Жовтий відтінок шкіри вказує на хвороби печінки або жовчного міхура. Червоний колір видає схильність до сильного серцебиття і гіпертонії. Бронзовий відтінок шкіри є ознакою ураження надниркових залоз. Періодичні почервоніння шкіри можуть бути обумовлені настанням клімаксу або появою злоякісних новоутворень в тонкій кишці.

 Про що кричить ваша шкіра?


Засмучують тріщини на п'ятах

Суха і груба шкіра стоп в холодну пору року - не рідкість, оскільки часті перепади температур, а також постійне носіння закритого взуття і є поширеною причиною їх появи. Однак неестетична проблема може вказувати і на неполадки ендокринної системи, гіповітаміноз, діабет або гастрит. Перераховані стану провокують порушення кровообігу в області стоп і постачання шкіри необхідними поживними речовинами. Викликати «посуху» на п'ятах можуть і шкірні захворювання: екзема, псоріаз, грибкова інфекція.

Уміння чути шкіру - не просто актуальна тенденція самоосвіти для жінки, а й спосіб турботи про себе, здоров'я рідних і близьких. Застосовуйте отримані знання в ім'я здорового життєвого потенціалу!
Автор: Наталя Бартукова