Суха шкіра, схильна до акне - буває й так
 Коли мова заходить про акне, то, як правило, прийнято вважати, що ця проблема турбує власниць жирної шкіри. У дерматологів є такий термін як «жирна, схильна до акне шкіра», а виробники косметики пропонують широкий спектр засобів для цього типу шкіри. Однак акне може бути і проявом сухої шкіри. Такі випадки не часті, але все таки зустрічаються.

Причинами сухої шкіри з проявами акне можуть стати багато факторів. Про деякі ви навіть не здогадуєтесь. Наприклад, частими тригерами сухості і акне буває холодна погода і низька вологість клімату. Іншими причинами дерматологи називають генетику, старіння шкіри, деякі захворювання, наприклад, такі як захворювання щитовидної залози і зниження імунітету. І не рідко проблеми шкіри поглиблюються, коли обрана невірна програма догляду за шкірою.

Догляд за шкірою, в якій поєднуються сухість і акне, - дещо відрізняється від звичних принципів догляду за жирною, схильної до вугрів шкірою. Спробуємо скласти власну програму догляду за сухою шкірою з акне.

1. Очищення. Уникайте твердого мила і агресивних миючих засобів, які містять лаурилсульфат натрію, ця речовина позбавляє шкіру масел, і якщо для жирної шкіри така дія не страшно, то для сухої - згубно. Шкірне сало і масла - природний зволожувач для шкіри, і не можна шкіру повністю позбавляти цього важливого елемента захисту та харчування.

Для вмивання купите засіб у вигляді пінки або мусу, чистячий глибоко в порах, але містить ніжні поверхнево-активні речовини.

2. Тонізація.   Вважається, що тонік - засіб, необхідний для жирної шкіри, але необов'язкове для сухої. У разі якщо суха шкіра схильна до акне, тонік є продуктом, від якого не можна відмовлятися. Він позбавляє пори від можливих залишилися частинок миючого засобу, і це гарна профілактика виникнення вугрів, тому що головною причиною є засмічені пори.

До вибору тоніка слід підійти уважно. У складі не повинно бути спирту або ментолу, ці речовини дратують суху шкіру. Купуйте тонік, призначений для сухої шкіри - це вкрай важливо.

3. Отшелушивание. Не користуйтеся жорсткими скрабами з вмістом абрикосових кісточок або лушпиння волоських горіхів. Вони роблять шкіру суші, дратують її і навіть ранять. Щітки типу Clarisonic також не рекомендуються, вони погіршують стан сухої шкіри, схильної до акне.

Для відлущування використовуйте скраби на основі ВНА-кислот (бета-гідрокси-кислоти), це, наприклад, скраби з саліцилової кислотою. А якщо бачите, що такий скраб дратує і сушить, то можна спробувати продукт з AHA-кислотами (альфа-гідрокси-кислоти), такими як гліколева або молочна кислоти.

4. протівоугревие інгредієнти в косметиці.   До основних анти-акне інгредієнтам відносяться:

- Саліцилова кислота (проникає всередину пор шкіри, відлущує шкіру всередині пор);

- Перекис бензоїлу (вбиває бактерії, що викликають акне);

- Ретиноїди (зокрема, адапален - ретиноид нового типу, речовину, що прискорює оновлення клітин.

Ці інгредієнти ефективні в боротьбі з прищами, проте саме вони часто провокують сухість шкіри і вугри. Проблема в тому, що перевищуються концентрації цих інгредієнтів, так як вони містяться не тільки в антіугревих препаратах, але також в антивікових і доглядають засобах для шкіри.

 Суха шкіра, схильна до акне - буває й так


Рішення у тому, щоб знайти правильне поєднання доглядають і антіугревих продуктів. Не можна використовувати одночасно крем з ретинолом і скраб з саліцилової кислотою, це додасть сухості і роздратування. Наприклад, можна спробувати такі варіації:

- Ексфоліант з саліцилової кислотою вдень + крем з ретиноїдами вночі;

- Ретиноїди через день + перекис бензоїлу через день;

- Вдень і вночі кошти з саліцилової кислотою, проте не зі звичною концентрацією в 10%, а зі зниженою концентрацією саліцилової кислоти до 2%.

Для сухої шкіри актуально комбінувати антіугревая препарати з коштами, багатими антиоксидантами. Це можуть бути популярні сироватки з вітамінами С і Е.

5. Зволоження.   Присуха шкірі виникає спокуса використовувати для зволоження жирні і насичені зволожуючі засоби. Але, на жаль, у більшості випадків, це помилка. Жирні і важкі масляні зволожуючі інгредієнти можуть засмітити пори і спровокувати нові вугри та прищі.

Замість жирного зволожуючого крему купите зволожуючий засіб з гелевою текстурою, легке і невагоме по відчуттям, і багате антиоксидантами. Обов'язковим є наявність SPF в денному кремі і будь денної косметиці, оскільки збитки, яких завдають шкірі сонячні промені, буде тільки посилювати неприємні відчуття сухості і наявність прищів. Не рекомендуються також зволожуючі засоби, у складі яких є мінеральні масла. Незважаючи на те, що виробники запевняють, що мінеральне масло не комедогенной, у великій кількості випадків воно посилює акне.

Головна порада при виборі продуктів для сухої шкіри, схильної до акне: Перевірте, щоб жодне з ваших косметичних засобів не містило агресивних інгредієнтів, таких як алкоголь, лаурилсульфат натрію, гаммамеліс або ментол. Краще витратити час на вивчення складу продукту, ніж потім з'ясовувати причину, чому прищів не стає менше.
Автор: Юлія Шестакова


 Генеральне прибирання: як вивести плями на обличчі й тілі?
 Плями на шкірі і репутації виводяться однаково погано. Тому краще їх не допускати. Але якщо пігментація на обличчі й тілі вже дала про себе знати, MyCharm допоможе вирішити цю проблему. Ефективно, безболісно і безпечно для вашої репутації.

З проблемою підвищеної пігментації стикаються майже всі жінки після 50 років. Це закон природи, протистояти якому буває непросто. Але в наших силах вже зараз зробити все можливе, щоб відтягнути момент появи ляпок на обличчі і тілі. І, звичайно ж, не допустити їх виникнення в юному і молодому віці.

Чому з'являються плями?

Дивно, але будь-яка проблема, з якою доводиться стикатися жінці в боротьбі за красу своєї зовнішності завжди має одні й ті ж коріння. Це - ведення нездорового способу життя, незбалансований раціон, послаблення імунної системи, зловживання естетичними процедурами та хронічні захворювання. Говорячи про пігментації, цей список можна доповнити ще однією тезою - захоплення сонячними ваннами. І тоді можна вважати, що пазл склався - у наявності основні «провокатори» плям на обличчі і тілі. Боротися з якими не тільки можна, а й треба! Головне, робити це завжди, систематично і без перерв на вихідні.

«Кляксологія»: які бувають плями?

Залежно від причин появи ляпок на вашій шкірі фахівці їх поділяють на кілька видів. Розрізняти їх потрібно обов'язково, оскільки саме типологія естетичних похибок шкіри дозволяє точно визначити ефективні методи їх усунення. Отже, беремо «під олівець»:

Веснянки   - Милі «зірочки» прикрашають особи світловолосих і вогненно-рудого дівчат і жінок обумовлені генетичною схильністю. Особливо примітними веснянки стають в пік сонячної активності, тобто влітку. Боротися з ними чи ні - справа вибору кожної окремої красуні. Але заради справедливості зауважимо, що чоловікам подобаються ці теплі сонячні цятки.

Хлоазми   - Ці плями вже можна віднести до естетичних проблем зовнішності. Вони псують настрій своїм власницям зважаючи насиченою темного забарвлення і неправильної часто значною форми ляпок. Кажуть хлоазми про серйозні порушення в роботі печінки і надниркових залоз.

Мелазми   - А ось ці прояви плям безпосередньо пов'язані з сонячною активністю. Вони є відповідною реакцією нашого організму на надлишок ультрафіолету. Провели весь день на сонці без засобів захисту і головного убору? - Чекайте «дива» - некрасиві плями вас наздоженуть, якщо ви не приймете екстрені заходи!

Посттравматичні плями   - Як випливає з назви, ці плями дають про себе знати після травм, ударів і ударів. Чому виникає подібний збій в організмі відповісти складно, тому просто бережіть себе!

 Генеральне прибирання: як вивести плями на обличчі й тілі?


Засоби для виведення плям: як забути про проблему?

Як ми вже згадували вище, причини підвищеної пігментації мають переважно медичні коріння. Тому так важливо звернутися до лікаря-дерматолога чи косметолога для визначення характеру «біди», причин її виникнення і визначення тактики «лікування». На жаль, доводиться констатувати, що повністю позбутися від неприємних плям не завжди представляється можливим. Але якщо запастися терпінням і завзятістю - у вас все вийде! Позитивні зміни обов'язково будуть.

Вибір за Вами:

1. Домашні методи

Вони є, скоріше, доважком до інших видів терапії, але іноді і цієї тактики буває достатньо. У домашньому догляді користуються особливими отбеливающими косметичними засобами - сироватками, кремами, тонікамі та лосьйонами. При систематичному підході плями стають менш помітними.

2. Салонні процедури

Мезотерапія в поєднанні з пилингами з гліколевої кислотою або ретинолом - відмінне рішення для «заплямованою» шкіри. Ця армія борців з ляпками в тандемі з попереднім методом - творить чудеса.

3. Елостерапія

Ще одна салонна методика, яка застосовується не тільки при підвищеній пігментації, а й супутньому перебігу ряду проблем. Якщо ви зіткнулися з розтяжками, в'ялістю шкіри і рассредоточением неприємних плям - це оптимальний вихід. Результати будуть помітні неозброєним поглядом.

4. Лазеротерапія

Лазери вже давно зарекомендували себе в списку кращих винаходів людства. Це вони допомагають нам виглядати зовсім, незважаючи на роки і похибки нашого способу життя. Відносно підвищеної пігментації вони діють жорстко і прицільно. Результатом виконаної роботи фахівця стане ідеальна гладкість і чистота особи, оновлення епідермісу.

 Генеральне прибирання: як вивести плями на обличчі й тілі?


Поява пігментних плям - це спроба вашого організму почати з вами діалог. Задумайтеся про причини естетичної проблеми, змініть ставлення до свого здоров'я, і ​​попереду вас чекає світле «незаплямоване» майбутнє! Будьте красиві і здорові!
Автор: Наталя Бартукова