Прибуток для молодості вашої шкіри
 Як відомо, лише 20% корисних речовин наша шкіра бере ззовні, а основну частину все ж отримує зсередини. Ось чому правильне харчування відіграє таку велику роль для здоров'я і молодості шкіри, і Інтернет рясніє переліком продуктів і страв для шкіри. Але список з омега-3, овочів, фруктів і ягід буде зовсім не повним без ще одного важливого елемента живлення.

Це пробіотики. Вони важливі для нашого здоров'я в цілому, і для молодості шкіри особливо. Доктор Франк Ліпман, особистий консультант Гвінет Пелтроу, підтверджує це майже в кожній своїй публікації про шкіру. Його клієнтки помітили різницю, коли почали дотримуватися його рекомендацій і стали приймати пробіотики щодня, це виразилося в ясності тони і підтягнутості шкіри.

Відома актриса Джеймі Лі Кертіс теж є великою пропагандистської прибутків. Вона рекламує їх по телебаченню і в пресі. І робить це тільки тому, що на собі відчула благотворний ефект. І до неї вже приєдналися Шакіра, Віра Брежнєва, Таша Строга.

 Прибуток для молодості вашої шкіри


Виходить, цей продукт гідний того, щоб дізнатися про нього більше і розібратися, як звернути його корисні властивості на службу власної краси і молодості.

Що таке пробіотики

Пробіотики - це так звані «хороші» бактерії, які живуть в нашому кишечнику і відіграють значну роль у загальному здоров'ї організму.

У здорової дорослої людини кишковий тракт містить більше +100000000000000 дружніх бактерій (це в 10 разів більше, ніж кількість клітин в організмі!). Ці бактерії допомагають у процесі травлення, підвищують здатності імунної системи, тому що поглинають погані бактерії. Корисні бактерії виробляють ключові поживні речовини і обмежують зростання дріжджових і шкідливих бактерій. Одне з дій прибутків - запобігання поганого травлення, проносу, а також непереносимості деяких продуктів харчування, наприклад, лактози.

Де шукати пробіотики

З віком, через хвороби, стресів власний запас прибутків знижується. І організму слід допомагати заповнювати число прибутків, які так йому потрібні для здорового функціонування. Щоб підвищити рівень корисних бактерій, можна почати приймати пробіотичні добавки. Це БАДи, які краще приймати після консультації з лікарем.

Інший більш природний і доступний спосіб збільшити число хороших бактерій в кишечнику - це споживання деяких продуктів харчування. Наприклад, таких як місо, квашена капуста, кефір.

Ви запитаєте: «А як же йогурт? ». Дійсно, багато купують йогурт, бо вважається, що він є джерелом корисних бактерій. Але це далеко не так. Часто бактерії, які містяться в йогуртах (такі як L. bulgaricus і S. Thermophilus), не є ключовими корисними бактеріями. Але навіть не це головне. Велика частина йогуртів пастеризується. Це робиться, щоб збільшити термін зберігання продукту. Але пастеризація руйнує всі переваги йогурту. Тому важливо купувати правильний йогурт, який містить потрібні нам культури. На упаковці має значитися «живі активні культури». І, звичайно, купуйте йогурти перевірених брендів, і ті молочні продукти, які не були здійснені за допомогою антибіотиків або гормонів.

 Прибуток для молодості вашої шкіри


Що дають пробіотики шкірі

Щоб зрозуміти це, потрібно спочатку розповісти про те, які взагалі переваги для здоров'я дають ці речовини.

Прибуток запобігають проблеми з травленням (запор, діарея, коліт, синдром подразненого кишечника) і позбавляють від них. Вони також виділяють речовини, що підвищують імунітет і вбивають хвороботворні мікроорганізми. Прибуток рятують при виразці шлунка, харчовому отруєнні, непереносимості лактози, грибкової інфекції, дріжджовий інфекції, корисні від шкідливих бактерій, вірусів і грибків.

Зв'язок між здоровим шлунково-кишковим трактом і чистою шкірою - сама пряма. Коли кишкова флора не в порядку, і поганих бактерій більше, ніж хороших, - виникає безліч проблем, в числі перших: хронічне запалення, що є причиною прищів і інших шкірних вад. Роздратування викликається поганими бактеріями, грибком або дріжджовими речовинами. Ось чому, якщо ви прагнете до красивою і молодий шкірі, то почати потрібно з кишечника!

 Прибуток для молодості вашої шкіри


Пробіотики і ваш план дій

Якщо ви часто відчуваєте шкірні проблеми, спробуйте благотворну дію пробіотиків, дотримуйтесь простій програмі дій:

1. Почніть з хорошого Детокс кишечника. Видаліть з раціону борошняне, цукор і молочні продукти приблизно на 2 тижні. Одночасно з цим починайте прийом пробіотиків, щоб зменшити запалення в кишечнику і не провокувати розвиток прищів і акне. Прибуток для початку можна вживати у вигляді харчової добавки. Поряд з цим, можна також доповнити своє меню добавками з риб'ячого жиру для зменшення запальних процесів.

2. Постежите в цей час за своєю шкірою. Ви зможете сказати, що пробіотики вам допомогли, якщо за 2 тижні помітите поліпшення травлення, більш ясну шкіру, більш сильний імунітет (наприклад, ви станете менш схильні до застуд).

3.   Слідкуйте за регулярністю присутсвия пробіотиків у вашому раціоні. Деякі дівчата пишуть в соц мережах, що як тільки вони закінчували прийом пробіотиків, прищі поверталися. Тому краще не зупинятися на досягнутому, і вводити пробіотики у своє життя. Купуйте добавки або живі йогурти, які містять пробіотики. Споживайте пробіотичні продукти 1 або 2 рази на день, бажано під час їжі.

4. Не буде зайвим дотримуватися харчування, в якому не буде місця цукру (особливо рафінованому), виробам з білого борошна і великій кількості оброблених продуктів. Якщо немає можливості кардинально поміняти своє харчування, то допоможуть пробіотичні добавки. Їх регулярний прийом покращує стан шкіри, запобігає прищі і акне.

5. Якщо вам прописаний прийом антибіотиків, то обов'язково приймайте і пробіотики. Справа в тому, що антибіотики, вбиваючи погані бактерії, знищують і хороші, руйнуючи кишкову флору. Тому кожна доза антибіотиків повинна супроводжуватися і прийомом пробіотиків.
Автор: Василина Кузіна


 Худнемо на грибах
 Автори м'ясних дієт недовго спочивали на лаврах. Вчені назвали більш здорову альтернативу м'ясу, яка не менш ефективна при схудненні. Це гриби.

На грибах худне швидше

Вчені з Університету Джона Хопкінса активно просувають такий недооцінений продукт харчування, як гриби. Чому недооцінений? Та тому, що в більшості страв грибам відводиться другорядна роль - то вони виступають як смакова добавка до курки, то взагалі як прикраса страви.

Однак гриби можуть використовуватися в харчуванні як рівноцінна альтернатива м'ясу. При цьому людина, яка переходить з м'яса на гриби, не тільки нічого не втрачає в плані поживних речовин, а й набуває в питанні позитивного впливу на організм. Ароматний грибний суп або ситна ніжна грибна запіканка - вибирати вам. Всі однаково корисно і неймовірно смачно!

Цікаво, що гриби проявили себе не тільки як корисний продукт, але і як більш ефективний компонент харчування для позбавлення від зайвої ваги. Так що грибна дієта - це зовсім не міф!

В експерименті, організованому науковцями Університету Джона Хопкінса, взяли участь люди у віці близько 48 років, більшість піддослідних - жінки (88%). Учасниць розділили на дві групи. Протягом року половина випробуваних харчувалася однаково лише з однією відмінністю. У першій групі учасниці в якості основного блюда отримували м'ясо, а в другій групі замість м'яса давали гриби. У результаті в «грибний групі» випробуваним вдалося скинути більше ваги. Вчені звернули увагу і на їх здоров'ї. Ніяких негативних наслідків грибний дієти виявлено не було. Навпаки - здоров'я жінок і чоловіків покращився.

Вчені зробили висновок, що гриби сміливо можна назвати компонентом правильного харчування і ефективної дієти. На тлі ж шкоди м'яса для організму (наприклад, раніше було доведено, що червоне м'ясо сприяє раку грудей) гриби і зовсім виступають як здорова і ситна альтернатива, про яку слід серйозно задуматися, складаючи меню на тиждень або роздумуючи, що замовити в ресторані. Тим більше про те, що смачніше - м'ясо або гриби - можна ще посперечатися.

 Худнемо на грибах


Портобелло - і ти bella!

Ні для кого не секрет, що для успішного схуднення або підтримки нормальної ваги важливо, щоб в організмі не накопичувалися цукор і жири.

Фахівці, що займаються дослідницькою роботою на базі Університету Буффало, провели цікаве дослідження і з'ясували, що гриби Портобелло чудово регулюють рівень цукру в крові, а значить, перешкоджають розвитку ожиріння і допомагають позбавитися від надмірної ваги тим, що не задоволений своєю фігурою.

В рамках зазначеного дослідження Пітер Хорварф вивчив характер впливу грибів на рівень цукру в крові. Вчений і його команда залучили до дослідження чоловіків і жінок, у яких взяли аналіз на вміст в організмі глюкози і жиру. При цьому першій групі давали солодкі напої з додаванням порошку Портобелло, другій групі пропонувалися аналогічні напої, проте вже без Портобелло. У ході експерименту було доведено, що Портобелло знижує рівень глюкози та інсуліну, що позитивно впливає на масу тіла, тобто допомагає схуднути.

Слід зазначити, що Портобелло діє дуже швидко. Досить 20-25 хвилин, щоб привести рівень цукру в норму. І все завдяки особливому складу грибів - антиоксиданту ерготионеїн і Фітонутрієнти.

Вчені впевнені, що включення даного рослини в дієту може допомогти вирішити проблему ожиріння. При цьому самі гриби виключно низькокалорійні і корисні - завдяки присутності вітаміну D, міді, селену, ніацину, фібри і білків.

Успішного вам схуднення на грибах!
Автор: Марина Тумовская