|
Ми перекушуємо завжди і скрізь. Коли нам не хочеться готувати, коли ми зайняті, коли ми в дорозі, просто так. Але найчастіше цей перекус містить стільки калорій, скільки повноцінний обід, а ось енергії від нього замало.
Отже, ось кілька ідей про те, як перекусити смачно і що б з'їсти, щоб зарядитися з енергією.
Низькокалорійні снеки
1. Лакрица.
Останні дослідження показали, що в ній міститься речовина, яка допомагає зменшувати жирові відкладення. Це відбувається через те, що лакріца зменшує апетит і впливає на ензими, які відповідають за накопичення жиру в організмі.
2. Батончики мюслі.
Вони містять всього 130-140 калорій. Чудовий варіант для тих, кому хочеться солоденького. Його можна приготувати самій або купити в будь-якому магазині.
3. Йогурт.
У даному випадку мова йде про натуральний йогурт. У ньому немає такої кількості цукру. Можна замінити його на знежирений кефір. Хочете різноманітності? Тоді додайте ягід.
4. Жувальна гумка.
Це важко назвати снеків, але коли хочеться чогось пожувати, і при цьому хочеться, щоб це було смачно і низкокалорийно, тоді жуйте жуйку. Найкраще, звичайно, це робити після їжі, щоб не нашкодити своєму організму. Жувати треба не більше 10-15 хвилин.
5. Салат з яблуком.
Ще стародавні лікарі стверджували, що з'їдаючи яблуко в день, можна знизити ймовірність виникнення різних захворювань. Якщо у вас є 5 хвилин, візьміть яблуко, почистіть його, змішайте з горіхами і кленовим сиропом. Така суміш не тільки смачна, але вгамує голод і зарядить вас енергією.
6. Вівсянка швидкого приготування.
У магазинах є широкий вибір таких каш з різними наповнювачами. Залийте окропом і смачний і корисний перекус готовий.
7. Фруктовий лід.
Якщо на вулиці спекотно, а хочеться чогось холодного, але ви сидите на дієті, тоді спробуйте фруктовий лід. Він містить набагато менше калорій, ніж інші види морозива.
Їжа, яка заряджає енергією
Погодьтеся, коли сидиш на дієті, досить часто відчуваєш постійну втому. Це відбувається тому, що наш організм недоотримує різні мікроелементи і речовини. Але є такі продукти, які допоможуть отримати заряд бадьорості.
1. Чай Мате.
Він містить кофеїн та інші речовини, які допоможуть підбадьоритися.
2. Курага.
Ви можете заперечити, що вона далеко не низькокалорійна. Згодна, але вас ніхто не просить з'їдати кілограм. Досить 5-6 штук за обідом. Крім того, що ви зарядитесь енергією, ви допоможете своєму серцю. Адже курага містить багато поживних речовин і мінералів, які допомагають підтримувати нашу серцево-судинну систему в тонусі.
3. Коричневий рис.
Він багатий вуглеводами, які допомагають нашому мозку краще працювати. Крім того, вуглеводи допомагають підняти настрій.
4. Райдужна форель.
Почнемо з того, що риба сама по собі корисна, оскільки містить речовину омега-3, яке володіє масою корисних властивостей. І яке, на жаль, наш організм сам не виробляє. Тому не забувайте включати у свій раціон рибу. Постає питання, чому згадали саме форель? Справа в тому, що в ній міститься ейкозапентаєнова кислота, яка допомагає нашим клітинам відновлюватися.
5. Темний шоколад.
Думаю, що про чудесні властивості цих шоколаду ви вже чули. Тим же, хто не переносить гіркий шоколад, можна спробувати з'їсти трохи молочного.
6. Вишня.
Це смачний і корисний продукт. Він допомагає придушити апетит і містить речовини, які допомагають розігнати кров.
7. Кава.
Насправді, досі точаться суперечки про те, корисний чи шкідливий кави. У кожному разі, маленька чашка кави допоможе вам підбадьоритися, тільки пити його краще з ранку, коли тиск низький.
8. Низькокалорійний сир Рікотта.
Містить велику кількість амінокислот, які дадуть заряд бадьорості. До того ж, тут міститься молочний білок, який є хорошим матеріалом для будівництва м'язів.
9. Шавлія.
Додайте трохи в чай і ви відчуєте, що в вас стане більше сил. Крім того, дослідження показали, що шавлія надає сприятливу дію на мозок людини. Тільки не варто вживати його постійно, так як багато хорошого - це теж шкідливо.
10. Перець чилі.
Зрозуміло, що якщо з'їсти цей перчик, жити стане веселіше. А вся справа в тому, що вчені виявили в ньому речовину, яка стимулює вироблення гормону радості. Так що, не тільки секс, спорт і шоколад, можуть подарувати нам відчуття ейфорії.
11. Кавун.
Корисних властивостей у нього маса, його навіть вважають афродизіаком. Він робить благотворний вплив на кров'яний тиск, допомагає почистити нирки, і дуже корисний для чоловіків. У кавуні міститься цитрулін, які надає сприятливу дію на чоловічі інтимні області.
Не варто приносити себе в жертву дієті, так як після того, як ви позбудетеся від зайвих кілограмів, вам потрібні будуть сили, щоб порадіти цьому факту. Худніть з розумом і будьте красиві!
|
Можливо, вода - основна складова нашого організму - здатна забезпечити нормальне функціонування кожної клітинки нашого тіла.
Вода
, Незважаючи на свою просту структуру - кисень і водень, є
основою життя
на Землі, незважаючи на відсутність поживної цінності. Рослини на 90% складаються з води, тварини - на 60-80%, людина - на 60-65%. Для існування практично будь-якого живого організму необхідно постійне утримання води в організмі в певній кількості. Зміна кількості випивається води може призвести до порушень в процесах життєдіяльності. Так як же її правильно пити?
Теорія 1. П'ємо якомога більше!
Американські вчені-медики на підставі 20-річних досліджень прийшли до висновку, що людський організм перебуває в стані хронічного зневоднення. Практично всі фізичні недуги і хвороби (алергія, астма, гастрит, тромбоз, остеопороз, коліт, зайва вага і т.д.) вчені пояснюють браком цілющої вологи в організмі. Тому що тільки вода, основна складова нашого організму, здатна забезпечити нормальне функціонування кожної клітинки нашого тіла. Однак не варто думати, що чай, каву або сік володіють подібними властивостями, незважаючи на їх рідкий стан. За результатами досліджень, вищеперелічені продукти, і аналогічні їм, - це їжа, і тільки горезвісна формула H2O здатна відновити запас рідини в організмі. На думку вчених, тільки випивання 2, 5 л води в день здатне захистити вас від проблем зі здоров'ям.
Рекомендація по скиданню зайвої ваги відомого американського доктора, автора низки досліджень про користь води, Ф. Батмангхеліджа:
«За півгодини до кожного прийому їжі і через два з половиною години після нього випивайте по 2 склянки некип'яченої води, але не менше 2 л на день. Ви будете почувати себе ситим і станете є тільки тоді, коли організму дійсно знадобиться їжа ».
Теорія 2. П'ємо якомога менше!
Однак у прихильників «пей-скільки-влізе» з'явилися вельми солідні опоненти, які вважають, що потрібно пити воду тільки тоді, коли ви відчуваєте почуття спраги і невеликими порціями. Крім того, при певних захворюваннях багато пити просто протипоказано, оскільки можуть виникнути ускладнення, аж до летального результату (хвороби серця, ниркова недостатність, і т.д.). Добова потреба у воді визначається зовнішніми факторами: навколишнім середовищем, характером навантажень і типом їжі. Надмірне споживання води може завдати значної шкоди і нашому серцю з причини збільшилася навантаження.
Якщо вам все ж хочеться пропустити стаканчик-другий холодненької водички, не забудьте про наступні закономірностях, які виявили вчені:
• Всмоктування H20 в кров відбувається не відразу, а через 10-15 хвилин, тому після випитого склянки вам ще може хотітися пити.
• Тамувати спрагу потрібно поступово, випиваючи по 20-30 маленьких ковтків, кожні 20-40 хвилин.
Однак перед тим, як стати затятою пріверженіцей однією з «водних» теорій і намагатися скинути зайві кілограми або почати строго контролювати споживання рідини, варто звернутися до лікаря, так як тільки він зможе дати вам точну пораду, пити вам воду чи не пити.
Вода воді ворожнечу
Якщо питання «пити багато або пити мало» вирішене, то варто тепер звернути увагу на те, що пити.
Важливо!
Споживання в питних цілях водопровідної води являє собою серйозну небезпеку для здоров'я людини. Разом з водопровідною водою в організм, крім інших менш шкідливих хімічних сполук, може потрапити хлор, який викликає алергічні реакції і негативно впливає на роботу травної системи.
Очищена питна вода
- Вода для пиття, реалізована в спеціальних гігієнічних контейнерах. Така вода не повинна містити підсолоджувачів чи інших хімічних складових.
Артезіанська вода
- Вода, яка знаходиться на глибині 25-200 метрів під гідравлічним тиском, укладена в водоносних пластах гірських порід між водотривкими шарами. Такі води захищені від зовнішнього забруднення найбільш надійно.
Джерельна вода
- Вода з джерела, що знаходиться на поверхні землі. Унікальною джерельну воду робить ідеальний баланс входять до її складу компонентів. Джерельна вода багата мінералами, у тому числі і тими, які входять до складу шкірного покриву людини, такими як магній, натрій і калій.
Цікаво!
Стамбульські вчені, досконально вивчили її властивості, закликають усіх вживати в день не менше 3 літрів такої води, а активно займаються спортом рекомендують змішувати її з апельсиновим соком.
Мінеральна вода
- Питна вода, мінералізація якої перевищує 250 мг / л. Не допускається штучне додавання у воду мінеральних речовин. Природні мінеральні води можна розділити на столові (солевміст до 1 г / л), лікувально-столові (солей від 1 до 10 г / л) і лікувальні (з мінералізацією більше 10 г / л). До останніх відносять також води з високим вмістом одного або декількох біологічно активних елементів (залізо, сірководень, йод, бром, фтор і т.д.), при цьому загальна мінералізація може бути і невисокою.
|
|
|
|
|
|