Міцний горішок
 Зараз з'явилася одна дуже модна і корисна для здоров'я тенденція - стежити не тільки за своїм зовнішнім виглядом, але і за своїм харчуванням. Ні для кого не секрет, що правильне харчування головним чином впливає на нашу красу. Поліпшується стан шкіри, волосся, нігтів. Отже, пропоную розбавити щоденний раціон горіхами.

З давніх пір вважається, що кедрові горіхи   здатні зцілювати людину від будь-яких недуг. Зерно істини в цьому є. Горішки кедра містять в собі дуже корисні для організму вітаміни, білки, амінокислоти, мікроелементи.

 Міцний горішок


Вітаміни групи В благотворно впливають на діяльність нервової системи, сприяють поліпшенню складу крові. Вітамін А сприяє росту і розвитку. Вітамін Е покращує роботу м'язів, завдяки йому жири краще засвоюються в організмі. Макро і мікроелементи, що містяться в кедрових горіхах, підтримують роботу всіх важливих процесів, що відбуваються в нашому організмі.

Таким чином, вживання цих горішків сприятиме:
- Швидкому загоєнню ран;
- Зміцненню не тільки нервової, але, що не мало важливо, серцево-судинної системи;
- Поліпшенню імунітету, а це дуже важливо не тільки для дорослих, але і для дітей;
- У боротьбі з авітамінозом;
- Нормалізації тиску;
- Боротьбі з застудою;

Не варто забувати, що все добре в міру, тому захоплюватися вживанням кедрових горіхів не варто. Цілком достатньо менше 100 гр в день.

Поліпшити пам'ять, роботу печінки і серця допоможе волоський горіх .

 Міцний горішок


У ньому містяться такі вітаміни, як А, Е, В. Вживання цього горіха особливо необхідно тим, хто дотримується вегетаріанського харчування. Він значно знижує необхідність організму в білках. Якщо у вас є захворювання щитовидної залози, то волоський горіх допоможе при його лікуванні, так як в ньому міститься йод. Також вживання цього горіха допоможе при лікуванні недокрів'я, серцево-судинних захворювань, гіпертонії, зміцнить стінки судин, поліпшить розумову діяльність і навіть зніме нервову напругу. У день необхідно вживати не більше 3-4 горіхів.

Не рекомендується вживати ці горіхи при захворюваннях кишечника!

Також рекомендується до вживання масло волоського горіха   при лікуванні ран і опіків, туберкульозу. Також корисним воно буде вагітним і годуючим жінкам. Масло волоських горіхів знайшло застосування в косметології для зволоження сухої шкіри.

Поліпшити стан шкіри, волосся, зубів і колір обличчя допоможе мигдаль . Це відбувається завдяки вітаміну Е, а також мікроелементам, кислотам, білкам і клітковині. Мигдаль - це справжнє джерело корисних речовин!

 Міцний горішок


Цей горіх допоможе людям, що страждають розладом травлення. Для тих, хто стежить за своєю фігурою, мигдаль допоможе утримати потрібну вагу. Також цей горіх допоможе при лікуванні легких і нирок.

Поліпшити обмін речовин і уповільнити старіння організму допоможе фундук .

 Міцний горішок


Білки і вітамін Е, що містяться в цьому горісі, впливають на наші м'язові тканини, зміцнюють організм. Допоможе при гіпертонії і підвищеному рівні холестерину. Також фундук сприяє поліпшенню роботи головного мозку, а значить, не замінимо для школярів, студентів та працівників розумової праці. Страждаєте варикозним розширенням вен? Тоді вже сьогодні починайте вживати ці горіхи. Фундук допоможе очистити організм і зміцнити імунну систему.

Масло фундука   містить вітаміни, амінокислоти і мікроелементи. Завдяки кальцію масло фундука зміцнить кістки. Вегетаріанці, вживаючи це масло в їжу, зможуть отримати необхідну кількість білка. Пам'ятайте, що це масло при зберіганні в теплі може придбати гіркий смак, тому зберігайте його в холодильнику.

Про користь горіхів, загалом і зокрема, можна говорити нескінченно. Головне, що всі вони несуть нескінченну користь нашому організму, тому їх обов'язково потрібно включити в свій раціон.
Автор: MIRovaya


 Дієта - ні те не їж, ні це ...
 Більшість жінок при спілкуванні у вузькому колі обговорюють не тільки чоловіків, а й саме наболіле - фігуру і дієти для її поліпшення, хвороби і знову ж дієти для них. Кожна дієта, запропонована в журналі або телепередачі, «обіцяє» швидке і не стомлююче схуднення і вилікування, але при цьому таїть у собі багато підводних каменів, які найкраще обговорювати з лікарем.

Збалансоване харчування передбачає такий вид харчового раціону, коли всі органи людини одержують важливі для його розвитку та життєдіяльності компоненти: вуглеводи, жири, білки, вітаміни, мінерали. Як вважають вчені, в організм має надходити в середньому близько 50 різних поживних речовин.

Фран Лебовіц сказав, що «Їжа - це важлива частина збалансованої дієти» . Наприклад, пити тільки воду і не шкодити таким голодуванням іншим органам - неможливо. Необдумані дієти можуть порушити обмін речовин і привести до нарощування токсинів, серцево-судинних захворювань, діабету і навіть раку в травній системі. Тому, перш ніж підібрати дієту, необхідно зважити, чи отримає організм всі необхідні поживні речовини при її втіленні в реальність.

Дієти для схуднення, або «де моя талія? »
По-перше, ви повинні поставити для себе мету. Без чіткої мети і хорошою мотивації жоден результат не буде досягнутий.

 Дієта - ні те не їж, ні це ...
   По-друге, не намагайтеся сісти на дієту, яка «обіцяє» схуднення за тиждень і ще менший термін. Таким способом ви тільки нашкодите своєму організму, навіть якщо і скинете непотрібні кілограми. У тому числі, подібні миттєві результати рідко затримуються надовго, а що ще гірше - вага повертається в подвійному обсязі. Якщо ваша дієта спрямована на досягнення стабільного результату, вам буде потрібно час і запас терпіння. Під час більш тривалих дієт організм поступово перебудовується на новий режим харчування, нормалізуючи обмін речовин. Дієтологи вважають, що втрата ваги до 700 грам на тиждень є найбезпечнішою для здоров'я людини. Тому не женіться за гаслами рекламних роликів та глянцевих журналів «10 кілограмів за тиждень», це не зробить вас щасливішими.

По-третє, не допускайте помилку, «перестрибуючи» з однієї дієти на іншу. Уявіть, як вас б'ють бейсбольною битою по голові - боляче, не дуже приємно, злить. З організмом також! Кожна нова дієта, наступна майже відразу ж за нинішньої, травмує його. Також вченими доведено, що чим частіше ви «сидите» на дієтах, тим менш ефективною стає кожна наступна.

По-четверте, пам'ятайте, раціон дієтичного харчування підбирається не тільки з урахуванням ваги людини, але і з урахуванням його щоденного фізичного навантаження і захворювань внутрішніх органів. Дієти для схуднення категорично забороняються в період загострення хронічних захворювань. Адже кожна жінка індивідуальна і її організм теж, тому іноді трапляється так, що одне лікуємо однієї і тієї ж дієтою, а інше калічимо.

Більшість дієт для схуднення передбачають мінімум білків і жирів тваринного походження. Подібні дієти обмежують вживання борошняних виробів та напівфабрикатів і по максимуму рекомендують свіжі овочі і фрукти.

По-п'яте, щоб пройти цей складний шлях під назвою «дієта» від початку до кінця, намагайтеся урізноманітнити свій раціон, не обмежуйтеся самим мінімумом. І пам'ятайте, що навіть при самих жорстких дієтах, завдяки кулінарним навичкам, можна приготувати різноманітні смачні страви, які допоможуть триматися і не падати духом.

 Дієта - ні те не їж, ні це ...
 Особливу увагу хотілося б приділити вегетаріанській дієті . Вона повинна бути заснована не просто на фруктах і овочах, а й на рівномірному і правильному їх вживанні. Тільки у випадку, якщо в їжу фрукти та овочі будуть прийматися не менше 4 разів на день і включати якомога більше цитрусових, що містять вітамін С, така дієта буде збалансованою і здоровою.


Лікувальні дієти - ні те не їж, ні це ...
Лікувальне харчування - це природне засіб, необхідний при різних захворюваннях і дозволяє нормалізувати ряд внутрішніх процесів в організмі, у тому числі обмінних, посилити лікувальний ефект і зменшити побічну дію деяких лікарських препаратів. Але що можна, а що не можна при деяких видах захворювань?

Людям з захворюваннями серця   кардіологи рекомендують постійно дотримуватися індивідуальних дієт, призначуваних лікарем. У таких випадках необхідно зменшувати прийоми гострої і жирної їжі, в тому числі смаженої, скорочувати споживання жирного м'яса і їсти побільше риби. Корисними будуть сухофрукти, особливо урюк і курага. Всі молочні продукти найкраще вживати знежиреними, обмежити борошняне і солодке, кухонна сіль, тонізуючі напої, алкоголь (при ішемічній хворобі серця алкоголь протипоказаний!). Намагайтеся частіше їсти виноград, брокколі, ківі, банани, цитрусові, тому міститься в них калій зменшує ризик виникнення гіпертонії.

 Дієта - ні те не їж, ні це ...
 При цукровому діабеті   рекомендується висівковий і житній хліб, овочеві супи, нежирні сорти м'яса / риби / птиці у відвареному вигляді, горіхи, напої без цукру, гранатовий сік (будь фруктові соки рекомендується розбавляти водою в пропорції 1 до 3). Важливо виключити алкогольні напої, дуже солодкі і з високим вмістом крохмалю овочі (картопля, буряк, морква, бобові) і фрукти (банани, суниця, виноград і т.д.), прянощі, випічку, шоколад та інші солодощі, мед і цукор. Є і ще один нюанс: харчування при даному захворюванні має бути частим і регулярним (приблизно 5 разів на день).

Дієта при анемії . Це захворювання найчастіше викликано нестачею в організмі заліза, рідше - фолієвої кислоти і вітаміну В12. Тому розумно, що при анемії в харчування повинні включатися всі продукти, багаті залізом. Це можуть бути шпинат, буряк, соя, насіння кунжуту, латук, мигдальні горіхи, гречка, артишоки, черешня, чорниця, чорна смородина, печінка; В12 сконцентрований в м'ясі, курячих яйцях та молочних продуктах (сири, вершкове масло, кефір тощо). Корисними будуть будь-які свіжі фруктові та овочеві соки. Шкідливими та утруднюють засвоєння заліза є кава і чай.

Які б дієти не розглядалися, завжди незамінними в людському харчуванні залишаються овочі та фрукти, хлібні злаки, м'ясо, риба, курка. Збалансована дієта з присутністю цих продуктів гарантує збагачення організму необхідними поживними речовинами і вітамінами, що підвищує опірність організму простудним захворюванням, стимулює фізичну і розумову діяльність.

Будьте здоровими і пам'ятайте - наше здоров'я в наших руках!
Автор: Alesya Marchenko