Локшина - вибір сучасної людини
 Локшина в Азії символізує довге і щасливе життя. За традицією в День Народження для іменинника готують страву з однієї неймовірно довгої локшини.

Сьогодні популярність азіатської локшини поширилася далеко за межі Азії - її обожнюють і в США, і в Європі.

Сучасна людина віддає перевагу саме азіатської локшині, не тільки тому, що вона дуже смачна, особливо з різноманітними соусами - гострими, кисло-солодкими і пряними. З неї можна зробити багато різних екзотичних страв; вона завжди різноманітно і ніколи не набридає.

А ще, азіатська локшина швидко готується, вона поживна, але при цьому низькокалорійна і містить масу корисних речовин.

Поступово на зміну суші-барах приходять кафе і ресторани спеціалізуються тільки на локшині. У них локшину варять, охолоджують в шматочках льоду, обсмажують з грибами, м'ясом і морепродуктами; роблять з нею супи, салати і багато екзотичні страви.

Треба сказати, що видів азіатської локшини набагато більше, чим звичною європейської: є гречана локшина. (SOBA), бобова вермішель (Фунчоза), бататная локшина, рисова локшина (Fo-Kho, Hu-Teu), яєчна локшина, також є і пшеничне локшина (SOMEN, UDON), але за смаком і консистенції вона відрізняється. Всі види азіатської локшини дуже смачні і відносяться до дієтичного харчування.

Інтернаціональний продукт

З усіх азіатських видів локшини Фунчоза займає особливе місце. Сьогодні це практично інтернаціональний продукт - її їдять у всьому світі. У США її називають «целофановою», в Росії і Європі - «скляної». А все від того що готова фунчоза має прозорий апетитний вигляд.

Найбільшу популярність за межами азіатських країн фунчоза отримала як корейського гострого салату, який набирає все більшої популярності серед європейців. Корейська салат з фунчози хороший як повсякденне блюдо і як святковий салат (закуска) на вашому cтол.

Правильно вибираємо фунчозу

Смак якісної фунчози нейтральний, а якщо виробники хочуть здешевити її виробництво, то зменшують кількість бобової борошна, замінюючи її на рисову; через це фунчоза змінює свій смак і консистенцію, стає більш білястої в готовому вигляді. Тому вибираючи фунчозу зверніть увагу на її структуру - в сухому вигляді кристальних прозорих елементів повинно бути багато.

Фунчоза марки «Сен Сой Преміум» (компанія «Состра») - є прекрасним прикладом якісного продукту, недарма вона популярна в Росії і в інших прилеглих країнах. Фунчоза цієї марки поставляється не тільки в ваші улюблені магазини, але також і у ваші улюблені азіатські кафе і суші-бари. Її вам подають у вигляді смачного азіатського страви «ЧАПЧ» («Chapchae»), у в'єтнамській кухні її додають у фарш для смажених млинчиків   Нем і до спринг-роллам (spring-roll); можуть подати в гострому кокосовому супі з грибами шиітаке, печерицями, морепродуктами або в пекучому корейському салаті .

 Локшина - вибір сучасної людини


Фунчоза марки «Сен Сой Преміум» - вибір російського споживача, вибір шеф-кухарів; «Сен Сой Преміум» - марка, якій довіряють вже більше 10 років.

 Локшина - вибір сучасної людини


І в бенкет, і в світ

Фунчоза вважається дієтичним пісним продуктом, вона готується тільки з бобової борошна без використання яєць. Фунчоза не містить білка глютену, який є в звичайної пшеничної локшині; тому фунчоза є гіпоалергенним продуктом і підходить для дитячого харчування .

Фунчоза - їжа без клопоту

Фунчоза сама по собі має нейтральний смак, але якщо до неї додати інгредієнти (рибу, м'ясо, соуси, гриби, овочі) - то ви отримаєте дуже цікаве блюдо; фунчоза обволікає інші інгредієнти, легко вбирає їх смак і аромат, страва виходить дуже ніжним і м'яким.

А якщо ви хочете гостроти, то фунчоза, якнайкраще підходить для створення гострих екзотичних страв, наприклад, полюбився всім росіянам корейський гострий салат з фунчози - прекрасне блюдо і улюблена закуска до святкового столу.

А якщо у вас немає часу на створення кулінарних шедеврів і не хочеться перебиватися сухомятку або макаронами швидкого приготування, які, до речі, не можна назвати корисними, то вам досить залити окропом фунчозу на 5 хвилин, злити воду і додати справжнього соєвого соусу або кунжутного масла із зеленим цибулею і все - самостійне, смачне і ситне блюдо готове.

 Локшина - вибір сучасної людини


Локшина в коробочках

Фунчоза - універсальна екзотика, для тих, хто економить час, хто піклується про своє здоров'я, красу, фігурі; для тих, хто хоче урізноманітнити звичне меню і просто обожнює екзотичні японські і паназіатські страви.

До слова про швидкому харчуванні - вже багато хто чув про локшині в коробочках , А тепер таку смакоту можна брати з собою на роботу, в дорогу або на екзотичний «Бізнес-ланч». Причому якщо замовляти з ресторану, то це буде дорожче, ніж придбати ось такі цікаві екзотичні смаки додому і брати і за потребою.

 Локшина - вибір сучасної людини


Фунчоза - продукт на кожен день

Вибираючи сучасну їжу, приготування якої займає мінімум вашої енергії, варто завжди пам'ятати про корисність ; адже в сучасному світі, щоб бути мобільним, успішним, позитивним - треба бути здоровим і сильним .

Фунчоза відповідає цим вимогам , Адже вона готується з борошна зелених бобів. А зелені боби - це джерело багатьох необхідним вітамінів, мікроелементів (білок, вітамін PP, B1 B2 C, каротин, мінеральні солі, фосфор, марганець, залізо, селен, кальцій, цинк, мідь) - все це позитивно позначається на нервовій системі, тонусі м'язів, кольорі шкіри, здоров'я волосся і нігтів. Крім безсумнівної користі свого складу, зелені боби ще і дієтичний продукт - їх калорійність складає всього 60 ккал.

З фунчозой ЛЕГКО ХУДЕТЬ: Стрункість - ЦЕ ЛЕГКО!

Смачного!



 Як готувати калорійні страви, щоб залишатися стрункою?
 Чомусь так виходить, що найсмачніші страви, найчастіше, дуже калорійні. Насправді, не завжди, а тільки тоді, коли ми вирішуємо, що маємо зайву вагу, і ставимо перед собою «благородну» мета його подолати. Слово «благородну» взято в лапки не випадково: обмеження в їжі більше шкодить, а неможливість з'їсти те, що хочеться, не кращим чином позначається на нервовій системі. Овочі та фрукти вже зовсім не до смаку, а ночами сняться торт і піца. Але гірше, коли від таких дієт починає страждати вся родина, і на кухні вже давно не пахне пирогами, тому що вони занадто калорійні.

Вихід з цієї ситуації дуже простий: більшість страв можна зробити менш калорійними, якщо знати маленькі секрети їх приготування. Але ось, що найприємніше, - їх смакові якості при цьому зовсім не погіршаться.

  Звичайно, котлети, приготовані в пароварці, на смак відрізняються від смажених котлет. Але, якщо їх запекти в духовці (жиру для них буде потрібно значно менше), то вони будуть нічим не гірше будь-яких інших котлет. Те ж саме стосується і риби, і сирників, і смаженої картоплі, і багатьох інших страв. Їжа, приготована в духовці, набагато корисніше смаженої їжі.

  Отже, якщо прийнятно приготування тієї чи іншої страви в пароварці, вибираємо пароварку, в іншому випадку воліємо духовку. А страви, для яких жарка є незамінним способом приготування, готуємо на сковороді з антипригарним покриттям.

  Пропоную дуже смачний рецепт тефтелей в пароварці :

  Для приготування страви беремо 500 г курячого філе, 100 г довгозерний рису, 20 г імбиру, 4 лаврові листки, 2 ст. л. лимонного соку, 30 мл кунжутного масла, 3 г морської солі, 2 ст. л. кип'яченої води і 1 ріпчаста цибуля.

  Рис залишаємо на 2:00 в теплій воді. Подрібнюємо цибулю і куряче м'ясо, з'єднуємо, додаємо кип'ячену воду і кунжутну олію. Фарш добре вимішуємо і робимо з нього кульки, потім обвалюють їх в рисі. Викладаємо в пароварку, поклавши на дно лаврове листя і шматочки кореня імбиру. Тефтелі готуються 40 хвилин.

 Як готувати калорійні страви, щоб залишатися стрункою?


  Зменшуємо кількість жиру і цукру

  Ще один спосіб знизити калорійність - зменшити кількість жиру і цукру. Сметану, майонез, йогурти для заправок і соусів слід вибирати з мінімальною кількістю жиру, а то і замінювати іншими інгредієнтами, наприклад, кефіром, лимонним соком, соєвим соусом. Твердий сир для запіканок, піци цілком можна зменшити до половини норми, зазначеної в рецепті.

  А ось приготувати випічку без жиру і цукру дещо складніше. Половину жиру (маргарин, вершкове масло) для тесту можна замінити банановим або яблучним пюре. А щоб зменшити жирність молока, його потрібно розвести водою. Для вершкового крему можна взяти нежирні вершки і додати загусник (його можна додавати і в молоко).

  Кількість цукру теж можна зменшити на третину, а відсутню солодкість компенсувати якимись прянощами. Наприклад, мускатний горіх, гвоздика, кориця, різні есенції надають кондитерським виробам приємний смак і аромат, і зменшене кількість цукру, при цьому, не настільки помітно. Також є чимало рецептів солодких виробів, де цукор в тесті взагалі не використовується.

  А от від різних солодких виробів (глазурі, помадки і т.п.) краще відмовитися. На смак солодощів вони особливо не впливають, а ось калорії додають. Цукровою пудрою і кокосовою стружкою прикрашають тістечка; сиропом просочують коржі - і це все зайве для жіночого організму. Від таких солодких прикрас можна повністю відмовитися безболісно або використовувати менш калорійні замінники, наприклад, свіжі фрукти і ягоди. А каву або чай використовуються замість сиропу для просочення коржів.

 Як готувати калорійні страви, щоб залишатися стрункою?


Секрети приготування

1.   Чекаємо, поки приготовлений бульйон охолоне, і збираємо весь жир з його поверхні.

2.   Молоко для приготування каш, млинців, супів розбавляємо наполовину з водою, а для деяких страв його цілком можна замінити водою.

3.   При приготуванні їжі у фритюрі, слід почекати, поки масло не розігріється до температури 165-175 градусів, тоді продукти вбирають менше жиру. Те ж стосується і смаження на сковороді: викладаємо продукти тільки на сильно розігрітий жир. Готову страву потім ставимо на решітку для видалення зайвого жиру.

4.   Жирні м'ясні ковбаски перед смаженням треба наколоти виделкою і просто прогріти на сковороді. Жир, який виділяється з ковбасок, злити і потім довести ковбаски до готовності. Так само можна зливати жир з м'яса, з жирних сортів риби.

5.   М'ясо, яке запікається цілим шматком, в багатьох рецептах радять поливати жиром, який з нього виділяється. Щоб зменшити калорійність, навпаки, м'ясо потрібно періодично поливати яблучним соком, вином або навіть мінеральною водою.

6.   Для приготування котлет або відбивних, не обов'язково обвалювати їх у борошні й яйці, краще тільки в панірувальних сухарях, при цьому м'ясо потрібно зволожити водою або лимонним соком.

  Як бачите, способів зменшити калорійність страв дуже багато. Головне, не боятися експериментувати, коригувати рецепти у відповідності зі своїми потребами, вносити до них деякі родзинки і дійсно насолоджуватися смачними стравами, які не картаючи себе кількома зайвими калоріями.
Автор: Світлана Доскоч