|
Як зробити перекус не тільки смачним, але і корисним для фігури? Так-так, ви не помилилися: утамувати відчуття голоду можна і без шкоди для талії. Для цього досить замінити шкідливі шоколадні батончики і снеки напоями стрункості. Представляємо вашій увазі кілька ідей з приготування цих чудо-коктейлів. На їх основі ви можете розробити свої авторські рецепти, які будуть не менш ефективні.
* Імбирно-лимонний напій
Речовини в складі основних інгредієнтів сприяють зниженню апетиту, чатують на обмін речовин і поліпшують настрій. Напій рекомендується вживати по ранках і протягом дня замість чаю і кави. Досить з вечора додати в термос порізані невеликий корінь імбиру і лимон, заливши їх літром окропу. Вранці, після трапези, додайте в чудо-еліксир крапельку меду і випийте ароматну субстанцію. Однак якщо шлунково-кишковий тракт - ваше слабке місце, утримайтеся від його вживання.
* Апельсиново-коричний коктейль
Неможливо переоцінити користь цього дуету для бажаючих схуднути, тому його дія регулює не тільки апетит, але і вуглеводний обмін, покращує травлення і прискорює метаболізм. Вам достатньо мати в розпорядженні великий апельсин, пару паличок кориці (або 1/4 чайної ложки спеції в порошку), літр гарячої води і термос. Технологія приготування аналогічна попередньому рецепту, тільки пити напій слід до сніданку, а не після.
* Напій на основі кисломолочного продукту
Краса цього коктейлю в тому, що інгредієнти ви підбираєте на свій смак, ми ж можемо запропонувати лише вихідні варіанти. Так, в якості основи підійде кефір, ряжанка, сироватка, айран, варенец, йогурт без добавок, яка міксується із зеленню. У якості останньої можуть виступати кріп, зелена цибуля, селера, салат, петрушка. Як варіант, можна додати редис, кабачок, огірок, часник. Досить змішати інгредієнти блендером і пити кожен раз перед тим, як сідаєте за стіл. Ви гарантовано з'їсте менше і наситите організм порцією вітамінів.
* Фруктово-ягідний компот без цукру
Головний елемент в ньому - свіжі фрукти, ягоди або сушені плоди, яких повинно бути не менше 1/5 частини загального обсягу напою. Обов'язкова умова - мінімальний час варіння, щоб збереглися всі корисні речовини. Якщо ви берете соковиті плоди або ягоди, достатньо буде просто залити їх окропом. Як часто слід вживати компот? Щоразу перед прийомом їжі або виникненні бажання що-небудь перекусити.
* мятний чай
Неймовірно простий рецепт напою, який очистить кишечник, призведе обмін речовин в норму, поліпшить травлення і заспокоїть нервову систему. Все, що вам потрібно - залити столову ложку листя перцевої м'яти склянкою окропу, давши настоятися чаю 8-10 хвилин. Для більшого ефекту можна додати до настою чайну ложку кориці, чебрецю або колечко лайма. Рекомендується пити чай теплим, тому в такому стані він може проявити свої найкращі властивості.
* Пюреобразниє коктейлі смузі
Подібні напої з фруктів, ягід або овочів багаті вітамінами і клітковиною, а в схудненні - це саме те, що доктор прописав. При приготуванні дійте згідно своєї фантазії: до улюблених фруктам, ягодам або овочам додавайте зелень, прянощі, горіхи, злаки, мед, молоко, мюслі, змішуйте плоди один з одним ... До речі, «обважений» варіант смузі здатний замінити собою повноцінний сніданок або перекус.
Як бачимо, нічого складного в приготуванні напоїв стрункості немає, зате користь безсумнівна. Крім складу, багатого вітамінами і мікроелементами, вони зводять нанівець основний страх бажаючих наблизитися до фігури мрії - почуття постійного голоду. А чи це не привід негайно випробувати чудо-коктейлі в дії?
|
Фруктові десерти - це не тільки вишукані ласощі, але й джерела вітамінів, мікроелементів та інших речовин, необхідних для нормального функціонування людського організму.
Фруктові десерти здатні підняти настрій, а також задовольнити фізичну і моральну потребу в солодощах. Це відмінна заміна кондитерським виробам (торти, тістечка та інші солодощі), і ідеальний варіант для тих, хто дотримується здорового і дієтичного харчування. Морозиво, желе, креми, йогурти, парфе, салати, сирні десерти - і це не повний список десертів, які можна приготувати з свіжих або консервованих фруктів.
Сьогодні фрукти цілий рік присутні у величезному асортименті в магазинах і на ринках, і не потрібно чекати літа, щоб насолодитися ароматними нешкідливими ласощами. Вони можуть стати безпрограшним доповненням святкового столу, причому як дитячого, так і дорослого. Цілий розділ кулінарії, який також не обходиться без таких складових як фрукти - новорічні рецепти. Адже останнім часом багато сімей навіть на новорічному столі хочуть бачити корисні десерти, а не пишні бісквіти, просочені висококалорійними і ненатуральними кремами.
Фруктовий салат
Одним з найбільш популярних і простих варіантів таких десертів є фруктові салати. Свіжість, заряжающая бадьорістю, вітамінний вибух і фонтан смаку - все це можна сказати про це ласощах. Апетитні, легкі й оригінальні салати з фруктів принесуть максимум користі, особливо в міжсезоння, коли організм відчуває нестачу вітамінів.
Рецепт фруктового салату
Інгредієнти:
* Ківі - 1 шт;
* Банани - 2 шт;
* Гранат - 0, 5 шт;
* Апельсин - 1 шт;
* Груша - 2 шт;
* Яблуко - 2 шт;
* Йогурт або нежирні вершки - 250-300 мл.
Приготування:
Ківі гарненько промивають, очищають від шкірки за допомогою ножа і нарізають невеликими кубиками. Банани очищають, нарізають кружальцями і збризкують лимонним соком для запобігання потемніння. Апельсини очищають, поділяють на часточки, кожну часточку розрізають навпіл або на 3-4 частини. У груш і яблук видаляють серцевину з насінням, а потім нарізують їх маленькими кубиками. Яблука також можна збризнути лимонним соком. Гранат очищають і вибирають зернятка. Всі фрукти перемішують і викладають в креманки або великі фужери і заливають йогуртом або вершками.
Фруктове желе
Фруктове желе - смачна і незвичайна солодкість. Його корисні властивості високо цінують багато фахівців по здоровому харчуванню. Доведено, що в желе з використанням желатину присутні речовини, що перешкоджають утворенню артритів, а желе, приготоване за допомогою пектину, здатне вивести з організму солі важких металів.
Рецепт яблучного желе
Інгредієнти:
* яблука - 5-6 шт;
* желатин;
* цукор за смаком.
Приготування:
Яблука ретельно промивають, розрізають на дві частини, видаляють серцевину з кісточками і складають у каструлю з невеликою кількістю води. Каструлю ставлять на вогонь і варять до розм'якшення яблук. Готову масу остуджують і пропускають через сито з дрібними осередками, позбавляючись від шкірки. У пюре додають цукор за смаком і варять ще 2-3 хвилини після закипання, потім додають 0, 5 л гарячої води. Желатин (див. Інструкцію на упаковці) замочують, як тільки він набубнявіє, його опускають у пюре, розведене водою, перемішують, виливають у силіконові формочки і остуджують в холодильнику до загустіння.
|
|
|
|
|
|