Квасоля - самий збалансований продукт
 Цінність збалансованого харчування не тільки в гордій заяві «я харчуюся правильно! ». Уміння скласти меню так, щоб у ньому були присутні всі поживні речовини, необхідні організму, - це запорука прекрасного самопочуття, гарного настрою і здатності радіти кожному дню. Як же підрахувати всі ці калорії, грами і відсотки? - Запитаєте ви. Все не так вже й складно - просто потрібно вибирати цінні за своїми властивостями продукти, які самі по собі - джерело корисних речовин. Один з таких продуктів - квасоля.

  Веселка вітамінів і мінералів
Найбільше квасоля славиться своїми білками, які - у порівнянні з «м'ясними» - засвоюються набагато швидше і легше. Це означає, що вам не доведеться обтяжувати організм непосильними харчовими навантаженнями для того, щоб забезпечити його необхідною кількістю білка. Якщо ви включите квасоля в своє щотижневе меню, вона може стати основним джерелом цієї корисної речовини (поряд з м'ясом - його ніхто не відміняв).

Квасоля вражає і багатством "вітамінною бази» - тут є вітаміни С, РР, В1, В2, В6. Серед макро- і мікроелементів найнеобхіднішими для людини є цинк, мідь і калій. Високий же рівень заліза дозволяє захистити організм від інфекцій.

Вибираємо на свій смак
Квасоля буває різна: біла, чорна, червона ... Втім, і інших видів. Щоб зробити правильний вибір, познайомтеся з коротким описом різноманіття різновидів квасолі.

Біла квасоля нам як «рідна»   - Ми всі пам'ятаємо її ніжний смак і «розсипчастість». Ця квасоля відмінно підходить для гасіння та консервування. З неї можна приготувати безліч смачних, поживних і корисних страв - як на кожен день, так і для святкового меню. Це прекрасний дієтичний продукт, який надовго прожене відчуття голоду і врятує від шкідливих перекусокв.

 Квасоля - самий збалансований продукт
  Квасоля - самий збалансований продукт


Червона квасоля Кідну   ідеально підходить для приготування супів, гарнірів і салатів, нею також фарширують помідори та перці. Кідну - це не тільки приємний смак, але і прикраса вашого столу, оскільки сама квасоля має яскраву вишнево-бордову забарвлення, яка після опрацювання стає рожевою. Поєднується з різними спеціями, оскільки чудово вбирає їх аромат.

 Квасоля - самий збалансований продукт
  Квасоля - самий збалансований продукт


Чорна квасоля   приваблює своїм незвичайним кольором. Її відрізняє ніжна, але щільна текстура. Солодкуватий смак з ледь помітною гірчинкою створює широке поле для кулінарної фантазії. Чорну квасолю використовують в супах, рагу, салатах, овочевих і м'ясних стравах.

 Квасоля - самий збалансований продукт
  Квасоля - самий збалансований продукт


Чорний очей   - Це ніжна квасоля з яскраво вираженим овочевим ароматом. Зручно, що її не потрібно заздалегідь замочувати і довго варити. Всього якимось півгодини - і страва готова! А який у неї оригінальний зовнішній вигляд! У США з цієї квасолі готують традиційне новорічне блюдо «Стрибаючий Джон». Може, і вам здивувати своїх гостей на Новий рік? ..

 Квасоля - самий збалансований продукт
  Квасоля - самий збалансований продукт


Пінто - Строката квасоля, яка після відварювання, як і Кідну, набуває рожевий колір. Її відрізняє м'який вершковий смак, який є універсальним і тому підходить для приготування будь-якої страви - чим би ви не задумали здивувати своїх домочадців або гостей. Правда, замочувати доведеться не менше 4:00, а варити ще 1, 5:00. Але результат того вартий.

 Квасоля - самий збалансований продукт
  Квасоля - самий збалансований продукт


Квасоля лима   не тільки порадує вас вершковим смаком, але і сподобається зовні. Вона чимось схожа на морську мушлю. Завдяки своєму смаку і здібності прекрасно зберігати форму при температурній обробці, продукт широко використовується в супах, рагу, запіканках.

 Квасоля - самий збалансований продукт
  Квасоля - самий збалансований продукт


Квасоля маш найкраще підходить для кулінарних експериментів зі стравами японської, корейської, китайської та індійської кухні. У вареному вигляді у маш ніжний трав'яний смак і горіховий аромат. Вариться маш не більше 40 хвилин. Якщо ви не охочі до азіатської їжі, можна приготувати з маш і традиційні гарніри і рагу. Ця квасоля вас не розчарує.

 Квасоля - самий збалансований продукт
  Квасоля - самий збалансований продукт


Такий величезний вибір квасолі - прекрасний привід для того, щоб урізноманітнити своє меню корисними і смачними стравами. А компанія «Містраль» допоможе вам надавши широкий асортимент всіх сортів.

Секрети приготування квасолі:
Перед приготуванням замочіть квасолю у холодній воді на ніч або в окропі на 1-2 години, злийте воду. Залийте квасолю водою (на 1 склянку квасолі 5 склянок води), доведіть до кипіння. Після закипання варіть квасоля 10 хвилин на сильному вогні, а потім до готовності на слабкому вогні. Додавайте сіль наприкінці варіння, так як вона уповільнює процес приготування.

  Зберігати бобові потрібно в щільно закритих контейнерах в сухому прохолодному місці. Не змішуйте більш свіжі бобові зі старими, оскільки у них різний час приготування.



 Як виграти битву з вагою і вціліти самої
 Кожну з нас час від часу відвідують думки про поліпшення фігури - хочеться скинути зайві кілограми або забути про відвисає животі. Здавалося б, сьогодні для бажаючих схуднути створені всі умовах - немає недоліку в інформації, повно самих різних засобів - від народних «зіль» до новітніх розробок. У цій війні з кілограмами важливо вціліти самому - не підірвати власне здоров'я.

Небезпеки, до речі, у наявності. До вже відомих додався ризик значного зниження імунітету. Мало хто знає, що причиною зниження захисної системи організму є не тільки гострі та хронічні «болячки», а й засоби для схуднення.

Зловживання харчовими добавками, шкідливими дієтами неминуче призводить до розвитку вторинних імунодефіцитів. Імунодефіцити можуть проявити себе в будь-якому віці - у вигляді бронхітів, важких бактеріальних інфекцій, гнійних гайморитів. У результаті людині доводиться все життя приймати антибіотики. Також на тлі імунодефіциту можуть бути уражені деякі органи і системи, часто - вуха, горло, ніс.

Якщо подібні проблеми виникнуть, слід звернутися до алерголога-імунолога. Якщо причиною є хронічне захворювання, потрібно йти до конкретного фахівця.

Як не нашкодити собі на шляху до стрункої фігури? Вашій увазі - корисні поради.

 Як виграти битву з вагою і вціліти самої
 Порада 1. Суддівський список
Якщо в якості способу схуднення ви виберете шкідливі дієти начебто монодієт або системи живлення з різким скороченням рівня вуглеводів або жиру, неминучі побічні ефекти .  Очевидно, що один продукт (вживання одного єдиного продукту лежить в основі будь монодієти) не в силах забезпечити організм достатньою кількістю вітамінів, мікро- і макроелементів .  Низьковуглеводні дієти також призводять до дефіциту поживних речовин, які організм отримує з корисних вуглеводів .  Крім того, якщо підвищити вміст продуктів тваринного походження на тлі відмови від каш і хліба, ви постраждаєте від стрибка холестерину і, як наслідок, серцевих недуг .  З іншого боку, не варто зловживати і відмовою від жирів, багатих поліненасиченими жирними кислотами .  Словом, перед тим, як вибрати спосіб обмежити себе у звичній їжі, ознайомтеся з повним списком переваг і недоліків, щоб не вибрати шкідливі дієти . 

 Як виграти битву з вагою і вціліти самої
 Порада 2. Корегуйте кількість, а не якість
Разом взяти і кинути солоні продукти, міцний чай і каву, цукерки укупі з печивом - звичайно, відмінний план, але, на жаль, практично нездійсненний .  Аж надто багато сили волі для цього потрібно .  Програвши в битві з власними бажаннями, вас неминуче спіткає розчарування .  Тому навряд чи варто затівати цю війну, якщо тільки ви не справжня Амазонка .  Набагато простіше поставити собі ліміт на вживання побічних продуктів .  Одна моя знайома - фанатка кави - обмежила вживання цього напою до однієї чашки в день .  Вона із задоволенням випиває її з ранку, і тепер початок дня у неї викликає тільки позитивні емоції, адже можна насолодитися чашечкою кави, і при цьому ніякого зловживання кофеїном протягом дня .  Можна три рази на тиждень з'їдати по крихітній плитці темного шоколаду (20 грамів) .  Від нього теж ніхто не постраждає .  Зменшіть розмір порції .  Для цього придбайте кухонні ваги .  Не треба значних змін - корисні звички формуються поступово . 

 Як виграти битву з вагою і вціліти самої
 Порада 3. «Ти просто не вмієш їх готувати». Навчися!
Існує хибна думка, що корисні продукти рідко бувають смачними. А адже ми просто не знаємо найкращі способи їх приготування. Складіть список продуктів, які необхідно включити в меню через їх «корисності». А потім вирушайте на який-небудь великий кулінарний портал, наприклад, Povarenok.ru. Пошук за інгредієнтами допоможе вам знайти десятки страв, в яких присутня корисний продукт.

Стрункою вам фігури і міцного здоров'я!
Автор: Марина Тумовская