Оновлюємо свій денім
 Джинсовий сезон відкрито! Основні його тренди - яскравий колір, фантазійні принти, облягаючі силуети. Оновіть свій однотонний денім прийомом градієнтної забарвлення. Для цього не потрібно бігти в магазин за новими джинсами і куртками. Все будемо робити самі!

Я пропоную два способи. Перший - це фарбування. Другий - освітлення. Вибирайте будь-який вподобаний, або обидва відразу (в цьому випадку ефект може вийти трибарвним!).

Фарбування
Головне питання - якою відтінок фарби вибрати. По-перше, не світлий: жовтий, білий, помаранчевий не підійде, вони не здатні перекрити насичений індиго джинсової тканини, і результатом буде просто бруд. Чорний і коричневий теж не раджу - занадто похмуро для літа, і не модно. А ось яскраві та насичені відтінки - будь ласка! Темно-синій, червоний, малиновий, смарагдовий, фіолетовий - це все відповідні кольори.

Мені сподобався ефект, який дає барвник відтінку фуксія. Він виглядає добре і на насичено-синіх джинсах, і на блакитних.

 Оновлюємо свій денім


Використовуємо рідкий барвник для тканин. Принцип дії простий - розбавляємо барвник у воді і занурюємо в цей розчин джинси. Чим насиченіший концентрація розчину, тим у більш темний відтінок він забарвлює. Але якщо вийшов занадто світлий відтінок - не турбуйтеся. Процедуру фарбування можна повторити. Тепер все по порядку.

Крок 1.   Офарблюємо шорти. Для початку обполіскуємо їх водою.

Крок 2.   Спочатку готуємо слабенький розчин барвника. Барвник (якщо розфасований в флакон 200 мл) розчиняємо в 2-х літрах гарячої води і перемішуємо. Якщо джинси темні, то води потрібно менше. Потім виливаємо приблизно 1/3 фарбувального розчину в тазик з водою, де відбудеться фарбування.

 Оновлюємо свій денім


Крок 3. Занурте шорти (або джинси) в тазик з фарбою і тримайте 10 хвилин. Занурюйте не повністю, до половини, щоб мати ефект градієнтної забарвлення.

 Оновлюємо свій денім


Крок 4.   Вийміть шорти з тазика, відіжміть.

Крок 5. Додайте в тазик ще 1/3 барвника.

 Оновлюємо свій денім


Крок 6.   Опустіть шорти в оновлений розчин ще на 5 хвилин, тепер уже не наполовину, а на третину довжини. Повторіть крок 4, 5 і 6 ще раз, використавши третину фарби.

Крок 7.   Промийте джинси (шорти), поки вода не стікатиме чистою.

 Оновлюємо свій денім


Дуже просто отримуємо стильну сучасну річ!

 Оновлюємо свій денім


Освітлення
А тепер - другий спосіб градиентного ефекту для деніму. Пам'ятаєте, як «варили» джинси в 80-ті? Метод такий же. Освітлюємо частину довжини джинсів (або шорт) і отримуємо потрібний ефект.

 Оновлюємо свій денім


Будемо працювати з відбілювачем! Тому не забудьте про рукавички і захист шкіри, а також будь-яких поверхонь, куди може потрапити розчин з відбілювачем.

 Оновлюємо свій денім


Крок 1.   Беремо рідкий відбілювач (наприклад, Clorox), змішуємо в тазику з водою в пропорції 1: 1. Чим темніше джинси, тим більш концентрованим повинен бути розчин. Опустіть у розчин ту частину джинс (або шорт), яку хочете висвітлити.

 Оновлюємо свій денім


Крок 2.   Залиште джинси в розчині на деякий час. Залежно від бажаного результату - від 15 до 30 хвилин. Можете періодично поглядати на получающийся ефект висветленія, щоб не пропустити потрібний момент.

 Оновлюємо свій денім


Крок 3. Промиваємо шорти (джинси) проточною водою, вішаємо сушити.

 Оновлюємо свій денім


Якщо вам не сподобався ефект, можна все повторити, посилюючи різницю у відтінках пофарбованої джинсою і висветленность.

 Оновлюємо свій денім


Якщо опускати джинси в дуже концентрований розчин відбілювача, то ефект може бути і таким. Якщо сподобалося - пробуйте!

 Оновлюємо свій денім

Автор: Юлія Шестакова


 Колекція порад: Чиним зламану косметику
 Одна з тем у нашому Форумі, де обговорювалося те, як реанімувати зламані тіні, рум'яна і косметику, викликала великий читацький інтерес. Ми вирішили розвинути тему і зібрали премудрості на цю тему від наших експертів, журналістів і друзів. Ось що вийшло.

А вийшла дуже оптимістична картина. Тепер не варто засмучуватися, якщо раптом поламався стик помади або розсипалася пудра. Є прості та ефективні рішення.

Відвідувачки багатьох б'юті-форумів говорять про те, що зламана косметика - не така вже й рідкісна проблема. Порошкові основи бувають зламані вже відразу після покупки, це дуже засмучує. Отже, ось які поради дають дівчата з усього світу з приводу зламаної косметики.

Зламана помада. Прямо скажемо, дуже шкода, коли стик помади ламається. Адже помади залишається предостатньо, а користуватися нею вже не можна. Не поспішайте викидати зламану помаду. Її можна реанімувати.

 Колекція порад: Чиним зламану косметику
   По-перше, її можна як би запекти заново. Для цього нагрійте помаду за допомогою фена, попередньо обернувши поламаний стик в целофан, потім заморозьте в холодильнику. Скоро у вас буде абсолютно новий стик помади. Другий спосіб ще легше. Якщо помада сама по собі досить жирна і в'язка, то просто відновите стик в місці зламу, щоб він став однорідним і прямим, і покладіть в морозилку. Через 1:00 у вас буде нова помада.

А якщо не вдається знову запекти помаду, то, можливо, в неї доведеться додати трохи воску. Тобто, спочатку повністю вийміть з тюбика всю зламану помаду. Покладіть в столову ложку.

 Колекція порад: Чиним зламану косметику


Додаємо бджолиного воску, якщо хочемо, щоб стик став більш міцним і більше не ламався. Розтоплюємо.

 Колекція порад: Чиним зламану косметику


Залишається залити помаду в форму, можна взяти абсолютно новий флакон, і охолодити в холодильнику.

 Колекція порад: Чиним зламану косметику


Можна й не намагатися з зламаною помади зробити нову, а зробити з неї блиск. У момент нагріву додати потрібно не віск, а масло (мигдальне, жожоба, кокосову), і упакувати суміш в баночку з-під бальзаму для губ.

 Колекція порад: Чиним зламану косметику
 Розбита компакт-пудра.   Якщо пудра впала на підлогу і висипалася, то краще не намагатися її зібрати. Мікроби і бактерії нам не потрібні, дешевше купити нову пудру, ніж потім все життя мучаться від шкірних проблем. Але якщо пудра розбилася всередині упаковки, то не потрібно нічого викидати. Візьміть щось типу циліндра, підійде туба туші для вій або помади. Тупим плоским кінцем, акуратно потовчіть все, що залишилося до однорідного стану. Постарайтеся на особливо сильно дихати, щоб порошок не здувається. Розрівняйте все. А потім капніть кілька крапель спирту і залиште на кілька годин. Ще важливо: продезінфікуйте кінчик туші, яким ви будете товкти пудру, щоб уникнути неприємностей з бактеріями.

Зламані тіні . Принцип такий же, як було з пудрою. Але тут я покажу більш детально. Отже, ми маємо зламані тіні. Вони як правило пакуються в палетки маленького розміру, тому нам важливо зберегти кожен грам. Накриваємо плівкою, щоб не розсипати ні крупинки. Потім ложкою растолчем до однорідності.

 Колекція порад: Чиним зламану косметику


Крапни трохи спирту, а потім утрамбуем. Можна через тканину притиснути якимось предметом, відповідним по контурах до розміром і формою палетки. В даному випадку підійшла монетка.

 Колекція порад: Чиним зламану косметику


Засохлий лак для нігтів.   Зовсім засохлим лаком ви, звичайно, нічого не зробите. А от якщо засохла тільки кришечка, і ви не можете відкрити лак, але його консистенція ще підходить для роботи, - в цьому випадку є така порада.

 Колекція порад: Чиним зламану косметику
   Заповніть миску теплою водою і помістіть туди флакон лаку, краще догори ногами. Потримайте в теплій воді 5 хвилин. Після цього лак легко відкриється. Якщо на кришечці є засохлі залишки лаку - приберіть їх, використовуючи пінцет. До речі, злегка загуснув лак можна зробити трохи більш рухливим таким же чином - трохи його нагріти феном або гарячою водою.

Крихкий олівець. Лайнер для очей або губ, який постійно ламається, - це проблема. Можливо, він падав у вас кілька разів і грифель поламався всередині оболонки. А, може, він з часом став руйнуватися. Вирішити проблему можна. Покладіть ламкий лайнер в морозилку на 2:00, він за цей час зміцниться, і вже не буде доставляти неприємностей.

Такі речі як туш для вій і рідкі підводки реанімувати не рекомендується. Останнім часом дерматологи все частіше говорять про те, що все, що безпосередньо стикається з очима, потрібно намагатися використовувати не довше двох місяців.
Автор: Ваша Тамара Василівна