Джинси перетворюються ...
 До від'їзду на море всього день. А ще не всі речі для відпочинку куплені. Потрібні пустотливі шорти, стильна бейсболка і аксесуар для бадьорого настрою. Завдання вирішувана. Причому, не виходячи зі стін квартири.

Зробимо самі все, що нам треба. І змінимо офісний стиль на відпускний! Ідеї ​​підказані користувачами pinterest.com.

ШОРТИ
У вас є старі джинси? Напевно, є. Ще вам буде потрібно наждачний папір, кравецькі крейда, ножиці і металева губка для миття посуду.

Крок 1.   Визначтеся з потрібною довжиною, зробивши відмітку крейдою на одній холоші. Знявши джинси, прочертите лінію відрізу. Потрібно покласти лінійку трохи під кутом. Так, щоб внутрішній шов був трохи нижче зовнішнього.

 Джинси перетворюються ...


Крок 2.   Розріжте по лінії, але не повністю, а ділянку. Решта порвіть руками.

 Джинси перетворюються ...


Крок 3.   Починаємо робити дірки. У випадковому місці зробіть невеликий надріз ножицями. Далі - рвіть руками, потягнувши обома руками в різні боки. Повторіть в тих місцях, де хочете бачити дірки.

 Джинси перетворюються ...


Крок 4.   Візьміть велику наждачний папір і потріть краю шортів, а також розрізи (дірки).

 Джинси перетворюються ...


Крок 5.   Обробіть кишені. Спочатку розріжте верхній край (можна лезом, можна - ножицями), а потім пройдіться по краю металевої губкою, щоб вийшла бахрома.

 Джинси перетворюються ...


Крок 6.   Залишилося ще трохи повитасківать нитки. Хоча, якщо ви просто виперете шорти, то це відбудеться само собою.

 Джинси перетворюються ...


Ось яка відпускна річ вийшла:

 Джинси перетворюються ...


Модні аксесуари
У вас є кольорові нитки? Краще муліне. Ні, вишивати нічого не доведеться. Все робиться просто, без жодного шва, навіть голка нам не буде потрібно.

 Джинси перетворюються ...


Для ось таких стильних навушників потрібно кілька відтінків ниток (краще муліне, а кольори - чим яскравіше, тим краще) і ножиці.

Крок 1.   Починаємо з одного кольору. Зав'язуємо вузол на краю навушника, і обертаємо нитку навколо дроти. Щільно. Краще один кінець нитки залишити паралельно проводу і обертати її разом з проводом. Коли потрібно буде міняти колір, можна закріпити нитку, зробивши вузол. Тоді нитка не розкрутиться. Але ви можете знайти свій спосіб, як робити найбільш щільне обвиття, щоб нитка не розв'язувалася.

 Джинси перетворюються ...


Крок 2.   Міняємо колір. Краще всього відразу відрізати довільну довжину нитки, щоб котушка не заважала роботі.

 Джинси перетворюються ...


Крок 3.   Оберніть почергово різними кольорами ниток всі навушники, і стильна штучка готова.

 Джинси перетворюються ...


СТИЛЬНА бейсболки
Залишається ще одна річ, необхідна на відпочинку - головний убір. Зробимо його з принтом під зміїну шкіру.

 Джинси перетворюються ...


Для роботи потрібно шматок старого тюлю або мереживного полотна, кілька балончиків з фарбами, чорна бейсболка.

 Джинси перетворюються ...


Крок 1.   Пофарбуйте бейсболку з боків самим темним кольором, який у вас є (тут - темно-синій). Потім по центру прокрасьте другому кольором - більш світлим (у нашому випадку - світло-блакитним). І більш вузькою смужкою по центру прокрасьте третій кольором (салатовим). Зачекайте, поки всі три шари висохнуть.

 Джинси перетворюються ...


Крок 2.   Коли бейсболка висохне, покрийте її шматком тюлю. Зробіть це акуратно, щоб вся поверхня була закрита тюлем.

 Джинси перетворюються ...


Крок 3.   Тепер потрібно білий колір. Нанесіть поверх тюлю. І ви отримуєте - «зміїну шкіру».

 Джинси перетворюються ...


Удачі у відпустці!

Фото та ідеї: pinterest.com, refinery29.com
Автор: Юлія Шестакова


 Зубний порошок - робимо самі цей здоровий продукт
 Ви дивилися склад своєї зубної пасти? У ній не тільки корисні, які зміцнюють емаль і ясна інгредієнти, є досить токсичні і алергенні. Чи не думали ви знайти їм здорову заміну?

Якщо пам'ятаєте, ми якось робили домашню зубну пасту. Почитайте тут & gt; & gt; & gt ;. А тепер нова ідея.

Зараз багато стурбовані тим, щоб виключити з засобів для догляду шкідливих інгредієнтів. Ми добре з цим справляємося, пропонуючи натуральну альтернативу хімікатів в кремах для очей або шампунях, роблячи свої home-made кошти. Але цим все і обмежується. А чому? Адже навколо багато хімії. І в продуктах харчування і в засобах гігієни, наприклад, у таких як зубна паста.

Адже якщо задуматися, зубною пастою ми користуємося двічі на день, а деякі і частіше, вона стосується чутливої ​​порожнини рота, проникає у внутрішні органи. Так що ідея шукати здоровий варіант зубної пасти не позбавлена ​​сенсу.

А що такого поганого в зубній пасті, - запитаєте ви. Наприклад, триклозан, визнаний як руйнівник ендокринної системи. Або «старий друг» лаурилсульфат, який знайомий нам по руйнівним діям в шампунях. І, звичайно, різні синтетичні добавки та ароматизатори.

Зубний порошок - робимо самі
Зубну пасту робити навчилися, давайте різноманітимо свій раціон в гігієні і створимо інший корисний продукт для зубів - зубний порошок.

Інгредієнти:
- 2 ч. Ложки карбонату кальцію (відомий як харчовий барвник Е170, хімічна формула - CaCO3, а попросту - звичайна крейда або побілка для стель)
- 2 ч.л. харчової соди
- 1 ч.л. порошку мірри (продається в аптеках і магазинах для домашньої косметики)
- 1 ч.л. подрібненого шавлії
- 1 ч.л. листя малини (можна замінити на цедру лимона, кріп або гвоздику)
- 10-20 крапель ефірного масла (м'яти, лимона, гвоздики, кориці або чайного дерева).

 Зубний порошок - робимо самі цей здоровий продукт


Як робити:
- Спеції перемолоти в кавомолці або м'ясорубці.
- Перемішати всі інгредієнти.
- Пересипати в упаковку. Використовувати так: викласти кількість з горошину на мокру зубну щітку, чистити зуби як звичайно.

Запах чудовий! Я використовувала олії м'яти і лимона. Відчуття в порожнині рота хороші, свіжі. Якщо порахуєте, що склад кислуватий, то можна додати 1 чайну ложку ксиліту або стевії, це трохи підсолодить і буде безпечно для емалі.

Несподівано для мене, але домашня зубна паста і зубний порошок нітрохи не гірше покупного продукту. А одна з моїх подруг (яка, до речі, поділилася даними рецептом) відзначила, що зуби стали білішими. Хоча я поки підтвердити цього не можу, не так часто ще використала цей рецепт.

Важливо: інгредієнти повинні бути перемелені досить дрібно, щоб абразивні частинки не ушкодили емаль зубів.
Автор: Ваша Тамара Василівна