|
Залишилися від літа футболки? Саме час зробити з них маленькі шедеври і вразити знайомих на домашній вечірці або в нічному клубі. Ви витратити тільки на фарбу, а отримаєте авторську річ, яку можна носити самої, а можна подарувати, зробивши дуже оригінальний подарунок.
Футболка «Галактика»
Ви вже навчилися робити нейл-дизайн «галактика»? Якщо поки немає, то спробувати можна на ... футболці. Зробимо незвичайну річ самі. Для дому, дискотеки, навчання. Для роботи
нам буде потрібно:
- Чорна футболка;
- Фарба для тканини (3-4 кольору і обов'язково білий), тут - кілька відтінків синього, рожевий, фіолетовий;
- Губка;
- Стара зубна щітка;
- Картон;
- Пластикове блюдо (можна одноразову тарілку) як палітри;
- Блискітки (за бажанням).
Крок 1.
Вибравши кольори, близькі в колірному колі (синій, рожевий і проміжний фіолетовий), можна не турбуватися, що будуть брудні відтінки, тому що всі ці кольори вдало поєднуються між собою, утворюючи новий чистий колір. Всередину футболки помістіть шматок картону, щоб малюнок був тільки на обличчі футболки. А фарби видавіть на палітру, щоб зручніше було використовувати. Почніть з першого обраного вами кольору. Трохи нанесіть на губку і як би втирайте фарбу в тканину футболки. Ніколи не беріть занадто багато фарби! Чим менше тим краще.
Крок 2.
Потім додавайте нові й нові шари, витираючи об футболку губку з іншими відтінками. Розподіляйте колір хаотично, без усякої системи. Загальний силует «принта» теж не повинен бути правильної форми. Я пробувала робити коло, але це не так креативно виглядало, нехай буде безформне пляма.
Крок 3.
І останній штрих - потрібно зробити «зірки». Візьміть трохи білої фарби на чисту зубну щітку і проведіть по щетинкам нігтем - «зірки» так і посипляться в різні боки, хаотично вляжуться на футболці. Якщо немає зубної щітки - такий же ефект розбризкування можна створити провівши пензлем по гребінці з густими зубчиками. Додайте блискітки за бажанням, тоді це буде яскравий дискотечний наряд.
Увага:
як тільки футболка підсохне, може здатися, що кольори стали більш бляклими. Тоді просто повторіть свою творчість ще раз. Новий шар ляже більш яскраво. Тільки переконайтеся, що фарба просохла, перш ніж робити висновки про яскравість кольору.
Футболка «Сніжинка»
Я назвала так цю ідею, тому що мені вона дуже нагадала дитячу забаву з вирізання сніжинок. «Сніжинка» цього разу буде трафаретом для принта. Ідея гранично проста, всього один колір фарби, а дизайн виходить цікавим, багатоплановим.
Нам буде потрібно:
- Футболка;
- Фарба для тканини (в спреї);
- Папір;
- Ножиці;
- Картон.
Якщо немає фарби в спреї, то потрібно взяти флакон з наконечником у вигляді розпилювача, і налити туди фарбу. Фарба в цьому випадку може бути будь-який (і порошковим, і рідкою). Якщо у вас барвний порошок - розведіть його у воді і вже в розведеному вигляді залийте у флакон-розпилювач.
Порада:
перш ніж фарбувати футболку, випробуйте фарбу на будь-який інший тканини, щоб переконатися, що вона не капає, чи не густа і добре розподіляється.
Крок 1.
Не забудьте прокласти всередину футболки картон перед початком роботи. А тепер згадайте, як ви в дитинстві робили сніжинки. Зігніть аркуш формату А4 як мінімум в 4 рази і виріжте геометричний візерунок. Чим дрібніше ви зігнете лист, тим дрібніше деталі вийдуть (тобто, за бажанням можна складати і в 6, і в 8 разів).
Крок 2.
Прикладіть до футболці (по центру). Зверху розпорошите фарбу. До речі, якщо ви не проти трохи забруднити руки, то можна розподіляти фарбу губкою. Розпорошуйте обережно, по чуть-чуть.
Крок 3.
Нехай фарба висохне, потім треба пропрасувати футболку через тканину, щоб закріпити принт.
Футболка «Рукописна»
Якщо ви хочете проявити свій талант, трохи малюєте або навчаєтесь малювати - чому б не залишити на футболці авторський росческ? Звичайно, прекрасно, якщо ви професіонал, і у вас вийде продемонструвати на футболці картинку з особистого портфоліо, як наприклад, це зробила відома фешн-ілюстратор Гаранс Доре.
Але й дівчата зі звичайними навичками малювання зможуть себе проявити. Потрібні спеціальні маркери для малювання по тканині, або будь-які стійкі маркери (по дереву, по металу). Діставайте зі своєї фантазії найсміливіші ідеї і малюйте на футболці. А можете попросити розписатися у себе на майці своєї коханої людини.
Фото: reddishdesign.nl, collegefasion.com, фото автора
|
Якщо у вас суха шкіра, то основна проблема всієї покупної косметики для вас - це недостатнє зволоження. Звичайно, ви знаєте, що в будь-яку косметику можна додавати масла або зволожуючий крем. Але у мене є ще кілька ідей, як зробити з звичайних засобів - свої, зволожуючі.
Рідке мило
Цей рецепт мені пригодився, коли родичка подарувала дивовижне по запаху лавандова мило, привезене з Лондона. Але навіть для рук цей шматок мила не підходив, я відчувала сухість. Все-таки рідкі склади трохи мене розпестили. Тоді я вирішила на експеримент, який перетворив тверде мило в рідкий.
В Інтернеті багато досить складних рецептур. Але мій шлях - це гранично прості рецепти. Тому сподобався спосіб «вода + мило». Що може бути простіше!
Потрібно:
- Миска;
- Порожній флакон з дозатором для рідкого мила;
- Вода;
- Шматок мила (для приготування 200 г рідкого мила мені знадобилася чверть шматка твердого мила).
Спосіб приготування:
1. Натерти на тертці тверде мило.
2. Доведіть до кипіння приблизно 200 мл води.
3. Додайте мильну стружку, помішуйте, поки мило повністю не розплавиться у воді.
4. Спочатку суміш буде рідкої як вода, але у міру охолодження стане більш густий. Якщо і після охолодження суміш здасться занадто рідкою, то знову нагрійте її і додайте ще трохи мильних пластівців.
Для додаткових зволожуючих властивостей вашого нового рідкого мила можна додати кілька крапель ефірного масла, або зволожуючого масла. Кажуть, треба ще додавати гліцерин, але я робила без нього, і мене цілком влаштував результат: новий засіб і піниться добре, і не сушить шкіру.
Рідке тональний засіб
Рідке тональний засіб - справжній порятунок для сухої шкіри. Але не всі тональні креми підходять. Багато зроблені на основі води, це для холодної пори року не підходить. Ви не хочете спробувати зробити своє тональний засіб для зими? Я раджу спробувати тим, хто знайшов для себе хороший зимовий зволожуючий крем або лосьйон, який не сушить і не подразнює шкіру, і зробити тональний засіб на цій основі. Рецепт, як попередній, - дуже простий! Але у нього є два різновиди.
1. Масло для обличчя + мінеральна пудра
Потрібно ретельно змішати два інгредієнта. Я зробила з масла солодкого мигдалю. Однак бачила рецепти і з маслом жожоба, і навіть зі звичайним оливковою олією. Але у цього методу є кілька мінусів. По-перше, не всі люблять відчуття від масел на обличчі. По-друге, вже в середині дня мене відвідало невеличке відчуття сухості на обличчі. Тому мені особисто більше сподобався наступний спосіб.
2. Зволожуючий крем + мінеральна пудра
Те, що вийшло, сподобалося більше. По суті, це тонований зволожуючий крем, на шкірі залишаються приємні відчуття. Зверху можна наносити пудру, рум'яна, крем виходить як підготовче засіб під макіяж.
Праймер для сухої шкіри
До речі, якщо ми заговорили про праймерів (засобі під макіяж), то можу запропонувати ще одну свою знахідку. Це праймер під тіні. Відмінно тримають шкіру зволоженою, а мейкап - стійким. Ще одна очевидна перевага - доступна ціна, тому що цей продукт як атрибут професійної косметики, у багатьох брендів досить дорогий.
Потрібно:
- Порожня баночка для крему;
- Рідка основа або рідкий консилер, якщо засіб з мерехтінням - то це ще краще;
- Густе масло для тіла (тут використано масло авокадо Body Butter, привезено з Індії).
Спосіб приготування:
1. Змішайте рідкий тон і масло, одноразової ложечкою або держаком від пензлика. Співвідношення приблизно 1: 4, тобто масла 4 частини, рідкого тони - 1.
2. Поле цього підберіть колір найбільш близько до кольору своїх повік, додаючи за потребою ще рідкого тонального засобу.
Вийшла гарна грунтовка для тіней, я перевіряла. Шкіра не сушиться, і тіні не течуть. Для очей теж безпечно.
Увага:
всі home-made кошти не варто зберігати довше тижня. Зберігайте тільки в холодильнику. Але моя порада - робіть засіб один раз, не використовуйте отриману річ через день або два, вони втрачають властивості. Хоча теоретично повинні зберігатися до 7 днів.
|
|
|
|
|
|