Календар краси, здоров'я та схуднення, червень 2 011
 Дотримуйтесь наших рекомендацій, і в цьому місяці вам вдасться ефективно зайнятися своєю красою і здоров'ям. Бажаємо успіху в новому місяці!

Відвідування перукарні
Вдало змінити зачіску: 3 червня, 12 червня, 19 червня, 20 червня.
Не рекомендується:   2 червня, 5 червня, 7 червня, 8 червня, 9 червня, 10 червня 11 червня, 14 червня, 15 червня, 17 червня, 21 червня, 23 червня, 24 червня, 28 червня, 30 червня.
Нова зачіска може не сподобатися: 4 червня, 25 червня.
Стрижка принесе удачу: 1 червня, 6 червня, 13 червня, 19 червня, 29 червня.
Фарбувати волосся рекомендується: 1 червня, 2 червня, 3 червня, 6 червня, 7 червня, 8 червня, 9 червня, 10 червня 11 червня, 12 червня, 13 червня, 18 червня, 19 червня, 20 червня, 28 червня, 29 червня, 30 червня.

Епіляція
Рекомендується: 1 червня, 4 червня, 16 червня, 17 червня, 19 червня, 20 червня, 22 червня, 23 червня, 24 червня, 25 червня, 26 червня, 27 червня, 28 червня, 29 червня, 30 червня.
Не рекомендується : 3 червня, 5 червня, 6 червня, 7 червня, 8 червня, 9 червня, 11 червня, 12 червня, 13 червня, 14 червня, 15 червня, 21 червня.

Манікюр
Рекомендується 3 червня, 4 червня, 5 червня, 6 червня, 7 червня, 8 червня, 11 червня, 12 червня, 13 червня.
Не рекомендується:   16 червня, 17 червня, 18 червня, 19 червня, 20 червня, 23 червня, 24 червня, 25 червня, 26 червня, 27 червня.

 Календар краси, здоров'я та схуднення, червень 2 011
 Стоматологічні рекомендації
Рекомендовані дні: 3 червня, 4 червня, 5 червня, 10 червня 11 червня.
Не рекомендується : 7 червня, 27 червня.

Здоров'я, краса і схуднення на кожен день
  1 червня 2011, середа, Убуваючий місяць. Рекомендується масаж. Обмежте себе в їжі, особливо під забороною солодке, алкоголь. Показано очищення організму. З процедур - не забудьте про пілінг і чистку обличчя. Вода сьогодні володіє очищує дією, обов'язково прийміть хороший душ або ванну. Рекомендується лазня, сауна. Допустимі хірургічні операції. Якщо вирішили спробувати голодування, сьогодні для цього вдалий день.

  2 червня 2011, четвер, Новолуння. Рекомендується масаж. Уникайте будь-яких надмірностей у їжі, і не тільки. Не надто старайтеся з фізичною активністю, краще проведіть день пасивно. Постарайтеся в цей день не відмовляти собі в овочах, фруктах, кашах. Можна голодувати.

  3 червня 2011, п'ятниця, Зростаючий місяць. Займіться особою, зробіть маску для обличчя, шиї, рук. Масаж також показаний. Потрібні інтенсивні фізичні навантаження. Добре побути довше на свіжому повітрі, рекомендується лазня або сауна. Можна добре паритися, приймати гарячі ванни. Їжа рекомендована легка.

  4 червня 2011, субота, Зростаючий місяць. Живильні маски для обличчя та шиї. Масаж антицелюлітний, зміцнюючий. Відпочиньте, проведіть релаксуючі процедури, прийміть заспокійливу ванну. Активні фізичні навантаження залиште на інші дні. Можна голодувати або починати будь-яку дієту.

  5 червня 2011, Воскресіння, Зростаючий місяць. Живильні маски для обличчя та шиї. Масаж антицелюлітний, зміцнюючий. Можна дозволити собі вишукування в харчуванні, або хоча б додатковий шматочок десерту, травлення працює добре весь день. Якщо плануєте дієтичний день, то найкраще вживати молочні продукти. Не бажано голодувати.

  6 червня 2011, понеділок, Зростаючий місяць. Живильні маски для обличчя та шиї. Масаж антицелюлітний, зміцнюючий. Релакс, заспокоєння, самотність - ось девізи сьогоднішнього дня, що допомагають зміцнити і зберегти здоров'я. З фізичної активності показана дихальна гімнастика, можете попрактикувати ароматерапію. Для особи проведіть процедури по омолодженню.

  7 червня 2011, вівторок, Зростаючий місяць. Живильні маски для обличчя та шиї. Масаж антицелюлітний, зміцнюючий. Бережіть горло, можливі застуди. Зігрійтеся ввечері теплою заспокійливої ​​ванною. Відмовтеся сьогодні від курячих яєць.

  8 червня 2011, середа, Зростаючий місяць. Живильні маски для обличчя та шиї. Масаж антицелюлітний, зміцнюючий. Ця місячна доба найбільш сприяють голодування, а також будь-які процедури для очищення душі і тіла. Сьогодні саме час для чищення печінки. Можна починати будь-які дієти.

  9 червня 2011, четвер, Зростаючий місяць. Живильні маски для обличчя та шиї. Масаж антицелюлітний, зміцнюючий. Краще провести цей день в тиші і самоті, запалити свічки, займатися медитацією і концентрацією. Чищення печінки показана, як і початок або продовження дієти

  10 червня 2011, п'ятниця, Зростаючий місяць. Живильні маски для обличчя та шиї. Масаж антицелюлітний, зміцнюючий. Для важкого фізичного навантаження день підходить мало. У цей день корисні будь-які водні процедури, вони стануть корисними і для краси, і для здоров'я. Побільше пийте води в цей день.

  11 червня 2011, субота, Зростаючий місяць. Не варто робити чистку обличчя, але маски для обличчя сприятливі. Сьогодні фізична активність необхідна. Побільше пити в цей день. Застудитися область сечового міхура!

  12 червня 2011, Воскресіння, Зростаючий місяць. Не варто робити чистку обличчя, але маски для обличчя сприятливі. Показаний масаж, що зміцнює або антицелюлітний. Протягом дня злегка обмежте себе в їжі, але пийте більше рідин. Фізичне навантаження можна собі дати, але невелику. Дуже добре голодувати. Підходить день і для чищення печінки.

  13 червня 2011, понеділок, Зростаючий місяць. Відвідайте косметолога, з домашніх процедур для обличчя показані живильні маски, але не активні чистки. Можна записатися на масаж. У цей день вживайте більше їжі, що містить корисні речовини, - це запорука відмінного самопочуття, схуднення і здоров'я. Побільше пийте, проведіть процедури для чищення верхніх дихальних шляхів, серця, легенів, печінки

  14 червня 2011, вівторок, Зростаючий місяць. Всі види масажу рекомендуються. Для особи - тільки маски. У цей день корисно проводити очищення кишечника або голодування. Краще пити поменше рідин. Можна чистити печінку. Для особи ефективно пройдуть омолоджуючі процедури.

 Календар краси, здоров'я та схуднення, червень 2 011
   15 червня 2011, середа, Зростаючий місяць. Всі види масажу рекомендуються. Для особи - тільки маски. Рекомендується їсти гарячу їжу з терпким смаком, наприклад, боби або гороховий суп, і уникати солодкого, не зловживати і рідинами. Корисно пити заспокійливі трав'яні відвари. Корисно сухе голодування. Менше пити. Сприятлива фізичне навантаження.

  16 червня 2011, четвер, Полнолуние. Можна робити чистку особи, а також маски. Відвідайте масажиста. Рекомендуються неспішні прогулянки, легка фізичне навантаження, споглядання природи. Бажано хоча б деякий час побути на самоті. Дуже корисно робити все, що пов'язано з миттям, бажано приймати душ. Корисно голодувати, дотримуватися дієти. Рекомендується лазня, сауна.

  17 червня 2011, п'ятниця, Полнолуние. Можна робити чистку особи, а також маски. Відвідайте масажиста. Гарні фізичні вправи і кровоочисні процедури показані. Не вживати тваринної їжі.

  18 червня 2011, субота, Полнолуние. Небажані процедури з особою. Показані силові фізичні вправи. Тільки бережіть ноги. Рекомендується лазня або сауна, корисне голодування.

  19 червня 2011, Воскресіння, Убуваючий місяць. Небажані процедури з особою. Займіться розслаблюючими масажами. Стати активними. Для цього бажано скоротити час сну і змусити себе встати раніше і дати собі хоча б помірне фізичне навантаження. Інакше можливі небажані наслідки для здоров'я: цю місячну добу можуть спровокувати шкірні хвороби. Рекомендується чистити кишечник, нирки, добре поголодувати. Бажано провести очищення шкіри, не завадять лазні з хорошим парою.

  20 червня 2011, понеділок, Убуваючий місяць. Небажані процедури з особою. Займіться розслаблюючими масажами. У цей день протипоказані алкоголь і переїдання. Добре чистити шлунок, кишечник і пряму кишку.

  21 червня 2011, вівторок, Убуваючий місяць. Виключіть маски для обличчя. Запишіться на масаж. Відмовтеся від серйозних фізичних навантажень, від важкої їжі. Дуже корисно в цей день поголодувати. Уникати алкоголю, кави і різних ліків. Добре відвідувати лазню.

  22 червня 2011, середа, Убуваючий місяць. Виключіть маски для обличчя. Запишіться на масаж. Цей день дуже гарний для оздоровлення та загартовування, участі в масових спортивних заходах. Рекомендуються ванни, загартовування, фітотерепія, будь-яке очищення. Виконувати фізичні вправи бути на повітрі. Уникати алкоголю, кофя і різних ліків. Добре відвідувати лазню.

  23 червня 2011, четвер, Убуваючий місяць. Добре чистити обличчя. Маски не рекомендуються. Запишіться на масаж. Можна щільно поїсти. Слід уникати переохолодження області попереку і надмірних навантажень на неї - вразливий нижній відділ хребта. Не рекомендується голодувати і постити. Пити побільше води. Менше вживати шоколаду, кави, цукру.

  24 червня 2011, п'ятниця, Убуваючий місяць. Добре чистити обличчя. Маски не рекомендуються. Запишіться на масаж. Обмежте себе в їжі, повністю виключіть алкоголь. У цей день протипоказаний секс - він може стати руйнівним для здоров'я. Дайте собі серйозне фізичне навантаження. Або просто погуляйте по парку або за містом. Головне - постарайтеся зберігати душевний спокій незважаючи ні на що. Пити побільше води. Менше вживати шоколаду, кави, цукру.

  25 червня 2011, субота, Убуваючий місяць. Добре чистити обличчя. Маски не рекомендуються. Запишіться на масаж. Можна дати собі велике фізичне навантаження, можна активно займатися сексом, можна вживати більше їжі, ніж зазвичай. Дуже корисно проводити будь оздоровчі та очисні процедури, так як день сприятливий для звільнення від всього непотрібного, чужого, віджилого. Гарні силові фізичні вправи, йога. Пити побільше води. Менше вживати шоколаду, кави, цукру.

  26 червня 2011, Воскресіння, Убуваючий місяць. Добре робити масаж і чистити обличчя. Маски не рекомендуються. Займіться розслаблюючими масажами. Корисно очищення органів, голодування і дихальні очищаючі практики. Рекомендується лазня, сауна. День гарний для неспішних прогулянок, роздумів, медитації, а також для оздоровчих заходів, які не потребують надмірної напруги. Гарні, наприклад, помірні водні процедури, обмеження в їжі, сокова терапія.

  27 червня 2011, понеділок, Убуваючий місяць. Добре робити масаж і чистити обличчя. Маски не рекомендуються. Займіться розслаблюючими масажами. Рекомендується голодувати. Більше відпочивати. Дуже корисні масаж і лазні.

  28 червня 2011, вівторок, Убуваючий місяць. Найбільш сприятливий час для масажів. Не вживати алкоголь. Постарайтеся погуляти на свіжому повітрі. Дуже корисні будь-які водні процедури. У цю добу рекомендується більше спати, а також проводити очисні процедури.

  29 червня 2011, середа, Убуваючий місяць. Найбільш сприятливий час для масажів. Рекомендується соковий голод. Обмежити себе в їжі. Не слід давати тілу великих фізичних навантажень і напружувати зір - по можливості менше читати, не дивитися телевізор і не працювати за комп'ютером.

  30 червня 2011, четвер, Убуваючий місяць. Найбільш сприятливий час для масажів. Проводити всілякі очищення всього тіла. Обов'язково проводите водні процедури, особливо перед сном: бажано прийняти душ, уявляючи собі, як вода змиває з вас всю негативну енергію.
Автор: Василина Кузіна