Календар краси на квітень-2010
 Сплануйте заздалегідь відвідування перукарні, косметолога, процедуру епіляції, а також манікюр і педикюр. Дізнайтеся, в які дні боротьба із зайвою вагою буде найбільш ефективна, а коли краще відвідати стоматолога або масажиста. Скористайтеся порадами професійного астролога і астропсихологія Тетяни Занадворова.

Відвідування перукарні

Рекомендовані дні : 5, 6, 7 (до 16:52), 15, 16, 22, 23, 24, 25, 26, 27 квітня. Пострижені 15-27 квітня волосся буде відростати швидше. А стрижки, що припали на 1-13 і 29-30 квітня, дадуть більш повільне відростання волосся, така зачіска довше збереже свою форму.

Якщо від зачіски потрібно чіткість ліній, передбачаються стрижки з драбинками, філювання, до майстра краще буде записатися на 24 або 25 квітня, коли Місяць буде йти по знаку Діви.

Зачіска, зроблена 22 або 23 квітня, в період проходження Місяця по знаку Лева, дасть візуальний ефект більшої густоти волосся.

5, 6 і 7 квітня найкраще підійдуть для зачіски в класичному стилі.

На 7 (після 16:52), 8, 9, 17, 18, 19 (до 15:40) числа місяця варто звернути увагу бажаючим поекспериментувати над своєю зовнішністю (7-9 Місяць у Водолії, 17-19 в Близнюках).

Чи не рекомендовані дні : 10, 11, 12 (до 17:32) (Місяць у Рибах), 14 (Новий місяць), 19 (після 15:40), 20, 21 квітня (Місяць у Раку).

Вплив на волосся із застосуванням сильних хімічних засобів (фарбування, довгострокові укладання і завивки) не варто виробляти 1, 2, 9, 10, 11, 12, 23, 28, 29 квітня.

 Календар краси на квітень-2010


Від будь-яких експериментів у плані радикальної зміни іміджу, походу в новий салон або до нового майстру бажано утриматися 7 (між 12:19 і 16:52), 17 (до 10:09), 23 (після 19:36) квітня, в періоди Місяця без курсу.


Відвідування косметолога

Для процедур, метою яких є живлення і зволоження шкіри, краще підходить період з 15 по 27 квітня.

Для проведення очисних процедур, усунення явних дефектів шкіри вибираємо час 1-13 або 29-30 квітня.

12-14 квітня варто проявити помірність у застосуванні декоративного макіяжу. 15 і 16-го намагаємося не турбувати область шиї і декольте.

Пілінг, пластичні операції, видалення косметичних дефектів не варто призначати на 5, 6, 7, 13, 14 квітня. Від оперативних втручань бажано також утриматися 27-29 квітня.


Епіляція

Рекомендовані дні : 3-13 і 30 квітня. 1-2, а також 28-29 допустима лише механічна епіляція.

Небажано : 14-28 квітня.

Категорично не рекомендується : 22-25 квітня.


Манікюр

Рекомендовані дні : 3, 4, 5, 6, 7 (до 16:52), 9, 15, 16, 23, 26, 27, 30 квітня.

Не рекомендуються:   17, 18, 19, 20, 21 (до 19:43)

Граничну обережність   в роботі з якими гострими, ріжучими предметами варто проявити в період 12-14 квітня. Обережність у застосуванні хімічних засобів буде потрібно 1, 2, 10, 11, 12, 28, 29 квітня.


Педикюр

Рекомендовані дні:   5, 6, 7, 24, 25 квітня

Від процедур бажано утриматися:   10, 11, 12 (до 17:32), 19 (після 15:40), 20, 21 квітня.


Стоматологічні рекомендації

Оптимальні дні   для видалення зубного каменю - 1-4, 8-13 квітня. Для заміни пломб та зубопротезування рекомендовані 1-4, 8-11.

Лікування та профілактичні процедури у пародонтолога найбільш ефективно пройдуть у період з 1 по 11 квітня.

27, 28 і 29 квітня вкрай небажані   відвідування стоматолога-хірурга (за винятком екстрених випадків).

Від будь-якого лікування зубів варто утриматися   5, 6 і почасти (до 16:52) 7 квітня, за винятком випадків, що вимагають невідкладного втручання фахівця.


Масаж

Масаж з метою розслаблення, зняття судом, виведення шкідливих речовин краще всього приурочити до періодів з 1 по 13 і 29-30 квітня. На ті ж самі терміни рекомендований антицелюлітний масаж.

Масаж зміцнюючий, регенеруючий дасть більший ефект, якщо приурочити його до періоду 15-27 квітня.

Зняття нервової напруги легко досяжно, якщо курс масажу потрапляє, у тому числі на 17, 18 або ранок (до 15:40) 19 квітня.

Для лікування у мануального терапевта найкраще підійдуть 5, 6, 7 (до 16:52), 15, 16, ранок (до 10:09) 17, 24 і 25 квітня.

Для процедур лімфодренажу рекомендовано не пропустити дати 1, 2, 10, 11, 12 (до 17:32), 19 (після 15:40), 20, 21, 28, 29 квітня.

 Календар краси на квітень-2010


Боротьба із зайвою вагою

У період з 1 по 12, а також ще 30 квітня ви можете скинути вагу без особливої ​​напруги для організму , Достатньо лише дотримуватися помірності в їді.

13, 14 і 15 квітня незайвим буде влаштувати розвантажувальні дні, по можливості в ці дні рекомендується і постити, пити більше рідини (звичайна чиста вода, чай без цукру, трав'яні відвари, свіжовичавлені соки) - все це за відсутності медичних протипоказань.

У період з 16 по 27 квітня по можливості намагаємося не їсти після 18 годин, не обмежуємо себе в питті (звичайна чиста вода, зелений чай, трав'яні відвари).

28 і 29 березня показана фруктово-овочева або сокова дієта.


Час всюди вказано московське (з урахуванням дії на території Росії річного декретного часу).
Автор: Тетяна Занадворова, професійний астролог і астропсихолог


 Таємниці родимки
 Напевно, на світі немає людини, на тілі якої не було б хоча б однієї родимки, і який не задавався питаннями: звідки вони беруться, чи треба з ними боротися, у чому магія родимок, що означає їх розташування на нашому тілі? Дійсно, хто правий - ті, хто вважає, що родимок потрібно боятися, або люди, впевнені в тому, що родимки - це знаки долі, і по них можна читати людину як книгу?

Подивимося спочатку на питання з точки зору науки. Вчені стверджують, що родимки (по-науковому - «невуси») - це ділянки видозміненій шкіри. Визначено два види родимок : Судинні та несудинними. Знаходили на своєму тілі червонуваті або рожеві точки, які світлішають при натисканні? Це - судинні родимки , Або ангіоми. Вони можуть з'явитися через пошкодження шкіри. До речі, часто їх поява провокує видавлювання вугрів на обличчі, так що задумайтеся, перш ніж «докласти руки» до обличчя - може, краще сходити до косметолога?

Несудинними родимки   нам знайомі краще. Це і темно-коричневі «крапушкі» («лентиго»), які виглядають так, ніби вас окропили фарбою, і темні горбки («невуси») не більше одного сантиметра в діаметрі, на деяких з яких є волоски.

Несудинних родимок можна нарахувати до декількох сотень, а ось гладкі на дотик, блакитні і гігантські плоскі родимки і плями зустрічаються, на щастя, значно рідше. Пам'ятаєте, як у дитинстві, сівши в гурток, ви з заздрістю дивилися на щасливчиків, які могли похвалитися невеликими рідними плямами на тілі? Ця демонстрація завжди була оповита містикою і ореолом таємниці, і ви щиро вірили, що «родимі плями» - це якась, поки невідома і загадкова мітка ... А ось нещасні володарі великих, опуклих і темних плям, покритих, до того ж, волоссям , стають ізгоями серед дітей, та й дорослі, захоплений середньовічними забобонами, частенько кидаються вбік ...

Скільки разів доводилося слухати на дитячих майданчиках і в парках як матусі захлинаючись розповідають один одному про раптове появі родимки на тілі свого малюка! Хтось із захопленням виявляє аналогічні цятки у себе або у родичів на тілі, інші з жахом штовхають коляску до лікаря ... Мами «чистих» немовлят хто з тривогою, хто з нетерпінням чекають появи коричневих точок. Не варто переживати з цього приводу - на думку вчених, родимки раптово з'являються і зникають протягом усього життя людини.

Особливо значні зміни в кількості і якості родимок і «родимих ​​плям» відбуваються в період бурхливої ​​гормональної перебудови в організмі - в підлітковому віці і під час вагітності. Часто ми можемо спостерігати появу пігментних плям у літніх людей через зменшення кількості рідини в клітинах шкіри і, як наслідок, більш глибокого проникнення ультрафіолетових променів.

Коли варто починати турбуватися?

 Таємниці родимки
   Дерматологи солідарні у відповіді на це питання - коли родимки починають рости «вшир і вгору», тобто збільшуватися в розмірах, ставати опуклими, шорсткими, починають свербіти і піч. Будь-який з цих симптомів - привід для візиту до лікаря, оскільки все це говорить про швидкому розмноженні меланоцитів - пухлинних клітин, які під впливом сонячних променів загрожують перерости в ракові.

Тільки, будь ласка, не обв'язуйте родимки, згідно поширеній помилці, шовковою ниткою в надії, що вони «відсохнуть», залишивши лише спогади. Самолікування може призвести до дуже сумних наслідків. Не економте гроші і час і зверніться до кваліфікованого фахівця, який справить біопсію (зішкріб) клітин шкіри і запропонує варіант оперативного видалення освіти. Найбільш популярні зараз такі методи, як електрокоагуляція   (видалення родимок струмом високої частоти), видалення лазером   і випалювання рідким азотом . Якщо є вибір, проведіть краще електрокоагуляцію, оскільки вона дозволяє обробити більш глибокі шари шкіри і, на відміну від лазера, залишає ледве помітний шрам. Зверніть увагу: неповне видалення родимки може привести до її повторного росту!

"Ну ось! А говорили, що родимки не страшні! »- Скажете ви. Але не забувайте: хворобу легше попередити, ніж вилікувати. А профілактика появи злоякісних утворень дуже проста : Не перестарайтеся, приймаючи сонячні ванни і загоряючи в солярії, адже чим довший і потужніше вплив ультрафіолету, тим небезпечніше це для вашої шкіри. Майте на увазі, що у білошкірих світловолосих людей захист організму від сонячних променів працює гірше, ніж у смаглявих представників людства. Друге правило профілактики полягає в дбайливому ставленні до тих ділянок шкіри, на яких є пігментні плями, особливо, виступаючі над її поверхнею. І будьте уважнішими до себе, не рідше одного разу на місяць оглядайте свою шкіру на предмет появи і змін якості пігментних плям.

Ще в наукових колах існує думка, що порушення пігментації шкіри може бути наслідком будь-яких хвороб печінки, залоз внутрішньої секреції і браку вітамінів. Так що будьте уважні до свого здоров'я, оскільки меланома в даний час складає 3-4% усіх злоякісних пухлин.

Ви скажете: «Все це цікаво і повчально, але як щодо містики, що зачаровує роздивляються родимі плями дітей? Чи це просто плоди дитячої фантазії на зразок «чорного-чорного будинку в чорному-чорному лісі»? ». Звичайно ж, як і всьому іншому в нашому світі, появі і розташуванню на тілі родимок і плям є езотеричне пояснення . З давніх часів всі народи надавали містичне значення пігментних плям. У стародавній Індії вважали, що вони несуть певну інформацію про майбутні події в житті людини і про те, якими ці події будуть - радісними або приносять печаль. Родоначальник цього вчення - Брахмагупта - визначав за родимками час майбутніх подій, і навіть імовірність загрожують людині хвороб.

У середньовіччі вважалося, що родимка у жінки насет в собі печать зла і її володарку чекало спалення на багатті у випадку, якщо від проколу родимки з неї не текла кров. На щастя, в 17 столітті дослідники виявили наявність родимки на обличчі Венери і з тих пір ставлення до «крапушкам» на тілі різко змінилося і навіть увійшли в моду так звані «мушки» - помилкові родимки. Їх наклеювали на обличчя відповідно до певних правил.

 Таємниці родимки
   Еротизм і невірність символізувала родимка зліва біля самого краю рота. Бажають підкреслити свою дипломатичність і феноменальну пам'ять чоловіки, наклеювали «мушку» під лівою бровою, фантазери і мандрівники - на переніссі. Ворожки і ворожки прикрашали помилкової родимкою особа між бровами, а жінки, чиїм призначенням було материнство і щедрість, наклеювали родимку між верхньою губою і носом, а незалежні люди відзначали «мушкою» середину верхньої губи.

У наш час найбільш популярна астрологічна трактування розташування родимок   Вважається, що тіло людини ділиться на 12 зон за кількістю знаків Зодіаку і наявність більш-менш помітної родимки в одній з цих зон визначає домінанту в характері, способі життя і майбутні події в житті людини .  На думку кармічних астрологів, родимки на голові визначають сильну особистість, високу самооцінку і темперамент, на шиї і комірцевої зоні - успіх в галузі фінансів, торгівлі та майна, на руках і плечах - здатність розбиратися в етику взаємин .  Родимки на грудях означають схильність їх власника до створення міцної сім'ї, ведення домашнього господарства і чітке світогляд, володарі «точок» на спині - люди творчі, здатні по-справжньому любити, спраглі слави і люблячі дітей .  Якщо ви виявили родимку у себе на животі то, на думку кармічного астрології, ваше призначення в роботі, підвищенні по службі, ви любите комфорт і стежте за здоров'ям .  Родимки на попереку обіцяють удачу в шлюбі, вигідне партнерство і міцну дружбу, а на дітородних органах - політичну кар'єру, одержання спадщини і грошей партнерів .  Відмічені «знаком» стегна означають схильність до отримання освіти, подорожам і заступництву, колінах і сідницях - кар'єрне зростання, поліпшення соціального становища і дисциплінованість .  Родимки на ногах від литок до кісточок? Ви - людина компанійська, оточений друзями, успішно працює в команді .  Родимки на ступнях? Готуйтеся до випробувань у житті .  Ви - людина талановитий і чутливий, що вірить в призначення .  Також кармічні астрологи стверджують, що «щаслива» сторона тіла у чоловіків - права, у жінок - ліва . 

Але як бути, якщо все ваше тіло буквально всипане родимками всіляких форм і розмірів? Необхідно виділити найбільш виділяються з них, які і будуть говорити про домінантах, решта ж вказують на схильність до чого-небудь і можуть служити орієнтирами у виборі життєвого шляху.

З «Рідними плямами»   же все набагато простіше .  Вони бувають далеко не у всіх, і їх кількість рідко перевищує одиницю .  Подивимося на форму плями .  Хрест - нехороше передвістя з погляду містиків, він обіцяє важкі випробування в житті, а ось володарів п'ятикутної зірки, нехай навіть неправильної форми, доля береже від бід і негараздів .  Пляма схоже на шматочок географічної карти? Ви - натура неприборкана, злопам'ятна, образлива і зневажає людей .  Добрим знаком вважається пляма у вигляді птаха, особливо на грудях - ви талановиті і вас чекають великі досягнення, а от полум'я, навпаки, обіцяє ускладнення у всьому, нелегку долю, впоратися з якою, однак, вам під силу за допомогою близької людини .  А ще вам властиві екстравагантність і схильність до епатажу .  Володарів «рідної плями» у формі кота в середні віки, швидше за все, чекала б сумна доля - вважається, що кіт таїть у собі скритність і загадковість натури, схильність до містицизму і магії, здатність «наврочити» будь-якого .  Ізгоями могли б стати і володарі правильного кола на тілі за свою інтуїцію, дар передбачення, здатність до чаклунства .  Такі люди, на думку кармічних астрологів, все життя відчуваю на собі заздрість оточуючих .  Пігментну пляму, що нагадує людське обличчя, говорить про тязі до самобичування і можливості розвитку манії переслідування, а схоже на калюжу - про схильність до депресії і здібності до лікування .  «Світлими» можна назвати пігментні плями у формі губ, що обіцяють життя з низкою приємних сюрпризів, народженням цікавих і дотепних ідей .  Також щасливими вважаються плями у формі сонця, які передвіщають радість у всьому, веселий темперамент та енергійність .  Володарі таких плям йдуть по життю легко і весело на відміну від власників схожих на слона плям .  І хоча цих людей дуже цінують за їх надійність у всьому, в житті їм доводиться важко - виною тому вічна боротьба з самим собою . 

У тлумачення кармічних астрологів можна вірити чи не вірити, ставитися скептично і «мати на увазі» - це справа особистого вибору кожного. Але не забувайте, що ваше життя, її якість залежить тільки від вас самих. Зрештою, будь-яка пляма або родимку можна видалити, якщо їх наявність, форма або розташування викликає тривогу.
Автор: Катерина Хетагурова