|
Любов ... Так, так, це доведено наукою. І все тому, що стан закоханості, окриленість підтримує на високому рівні здоров'я.
Наприклад, закоханість захищає від алергії, виробляючи речовини понижуючі чутливість до неї.
Закохані худнуть ... У них сам собою знижується апетит, а тут ще й поцілунки спалюють калорії, не кажучи вже про секс.
До того ж, любов - це найсильніший стимул стежити за собою не тільки в плані зайвої ваги, але і взагалі доглянутості.
В організмі при стані закоханості підвищується рівень статевих гормонів, що захищають серце, судини, мозок від старіння, гіпертонії, інфарктів, інсультів.
Ніжні дотики закоханих один до одного зміцнюють нервову систему, роблять людей менш сприйнятливими до стресів. Обійми підвищують рівень гемоглобіну.
Поцілунки укріплюють зуби, тому як в слині підвищується рівень кальцію і фосфору.
Цілуючись, люди обмінюються бактеріями, змушуючи активніше працювати імунну систему. Поцілунки очищають легені, змушуючи частішати дихання, вони сприяють насиченню організму киснем. Люди, що люблять цілуватися, виглядають молодше за своїх однолітків, тому як під час глибокого поцілунку працюють 39 лицьових м'язів, оберігаючи обличчя від зморшок.
При цьому швидше струмує кров, виводячи шкідливі речовини і тим самим оздоровлівая весь організм.
Тим, хто вже закохався і хотів би повністю насолодитися любов'ю, деякі
поради минулих століть
.
•
Щоб поцілунок був приємним на смак
, А дихання завжди свіжим, зовсім необов'язково жувати «дирол» та інші жуйки, достатньо взяти в рот 1 гвоздичку (пряність) і розкусити її. Деякі дами в старовину постійно носили її за щокою. Коли настане час поцілунків, гвоздику можна з'їсти або непомітно виплюнути.
•
Ви хочете спокусити обранця і зробити так, щоб ніч кохання запам'яталася йому надовго?
- Колись дівчата, бажаючи приворожити коханих, плели вінки з листя селери і надягали юнакам на голову. Зараз це, напевно, малореально. Але запах селери, дійсно служить стимулом любові і прихильності, тому можна зробити будь
коктейль з додавання соку селери
.
Наприклад, такий:
- ½ склянки свіжовичавленого соку селери;
- ½ свіжовичавленого соку моркви;
- Сік ½ лимона;
- 1 чайна ложка оливкової олії (можна замінити соняшниковим нерафінованою)
Спосіб приготування: Змішати сік селери і морквяний сік, налити лимонний і додати масло. Ретельно розмішати і випити вдвох невеликими ковтками.
- Не хочеться коктейль, можна додавати як листя, так і стебла, і коріння селери в будь-який салат, супи і т.д. Але краще він діє у свіжому вигляді.
- Існує так само
любовний напій з трав
. Трави краще купити в аптеці.
Взяти по 1 чайній ложці подрібненої трави звіробою, м'яти, конюшини, кропиви, перемішати. 5 чайних ложок суміші залити 1 літром окропу і залишити в термосі на півгодини. Цей напій розкріпачує і чоловіків, і жінок, підсилює любовний потяг та ловлення. Жінкам допомагає позбутися фригідності, чоловікам від імпотенції.
- Якщо літр цього відвару виливати у ванну температурою + 37С і приймати її 15-20 хвилин 1-2 рази на тиждень шкіра набуває гладкість, пружність, матовість. Жінка стає привабливою для протилежної статі.
- Хороший ефект дає ранкове і вечірнє умивання таким настоєм. Але умиватися потрібно кожен день протягом місяця і більше.
- Надає жінці магію сексуальності і привабливості аромат іланг-ілангу. Для цього потрібно приймати ванни з додаванням 6-8 крапель ефірного масла іланг-ілангу перед любовним побаченням, і просто чудово споліскувати водою з додаванням цього масла волосся після кожного купання.
- І найголовніше - не розлучатися з посмішкою. Чоловіки люблять усміхнених і веселих жінок.
|
Кожна жінка з роками змінюється. На жаль, молодість не можна законсервувати. Деякі улюблені нами актриси доводять з екранів телевізорів - такі спроби плачевно закінчуються. Вік потрібно поважати, а життям потрібно насолоджуватися. Кожному часу свої плоди. Як же ставитися до макіяжу досить дорослій жінці?
Часто жінки з віком взагалі відмовляються від макіяжу - обмежуються гігієнічними процедурами. Це не правильно. Торгівля пропонує сьогодні косметику в найширшому асортименті. Можна підібрати засоби, що відповідають будь-яким запитам і вимогам.
Деякі дами чомусь раптом переходять на більш яскраві фарби: темний колір волосся, чорні брови, яскрава помада. З боку видно, що таке рішення рідко буває вдалим.
Зустрічається інший варіант. Це консервативний підхід до макіяжу, коли жінка старанно підганяє себе під образ, створений колись. З роками змінюється колір і тип шкіри, овал обличчя, з'являються зморшки, припухлості навколо очей. А у жінки в косметичці все ті ж перламутрові тіні яскраво-блакитного кольору, чорна підводка для очей і олівець для ниточок замість брів. Це невиправдана тактика.
Насамперед, потрібно критично бачити зміни, які з шкірою і рисами обличчя, щоб вносити корективи в звичні прийоми візажу.
Неупереджений погляд на свої проблеми допоможе вчасно змінити звичну палітру декоративної косметики на більш відповідну у зв'язку зі змінами.
Отже,
якщо вам за ...
- Це привід ретельно ознайомитися з новинками косметичного ринку і вивчити його асортимент.
- По можливості, отримаєте консультацію досвідченого візажиста. Він порекомендує оптимальну для вас колірну гаму, допоможе освоїти прийоми нанесення макіяжу, виходячи з індивідуальних особливостей вашого обличчя.
- Краще придбати мінімум необхідної декоративної косметики, але самої вищої якості в доступному для вас ціновому діапазоні. Доросла жінка може виглядати благородно і розкішно одночасно.
- Необхідно чітко розділяти денний і вечірній (святковий) макіяж.
- Днем досить створити видимість свіжості шкіри: нанести живильний крем з фотозахисним ефектом, скористатися розсипчастою пудрою, підфарбувати губи помадою природних відтінків. При бажанні, надати виразність очам за допомогою туші для вій або косметичного олівця.
- Вечірній макіяж вимагає ретельного виконання, вимагає опрацювання всіх деталей особи, допускає більш виразну колірну гамму.
Думаю, варто розібрати докладніше
рекомендації візажистів
жінкам гідного віку.
Перед нанесенням складного макіяжу шкіра вимагає підготовки. Шкіру потрібно ретельно очистити, протерти тоніком. Потім нанести живильний або зволожуючий крем. Краще скористатися кремом з ефектом ліфтингу, це підтягне шкіру. Навколо очей і на повіки наносимо антивікової спеціальний крем для цієї області обличчя.
А тепер приступимо до макіяжу.
Брови
. Природна, чітка лінія брів може оживити погляд, надати обличчю виразність. Ні в якому разі не вищипуйте брови в нитку і не офарблюйте їх в чорний, важкий колір. Брови вимагають легкої підводки зовнішніх закінчень. Використовуйте олівець, близький за кольором до вашого природному. І акуратно розчешіть їх. Цього достатньо.
Шкіра обличчя
. Замаскувати зморшки і великі пори повністю неможливо. Зробити їх менш помітними - цілком здійсненне завдання. Спочатку на шкіру наносимо рідку основу під макіяж, бажано на силіконовій основі. Основа заповнює нерівності і робить зморшки менш рельєфними. Основу краще вибрати зі светоотражающим ефектом. Це пожвавить особа, додасть свіжість.
При необхідності можна скористатися коректором, але пам'ятайте, велика кількість тону утяжелит макіяж, може підкреслити вік.
Тональний крем потрібно вибирати обов'язково з рідкою ніжною текстурою, не фіксуються в зморшках. Не зупиняйте вибір на стійких матирующих засобах. Вони роблять зрілу шкіру млявою, грубою. Краще, якщо тональний засіб має ефект легкого сяйва.
Можна використовувати розсипчасту пудру замість тонального крему. Дубляж тонального покриття шаром пудри може утяжелить мейк-ап.
Тонуючі засоби бажано підібрати так, щоб вони збігалися з тоном шкіри, в крайньому випадку, були трохи світліше. Темний тон, як і загар, старить шкіру, це слід пам'ятати.
Очі.
Блискучі перламутрові тіні, тіні яскравих неонових кольорів, краще виключити зі свого арсеналу. Можна нанести шар кремових тіней нейтральних природних відтінків, як основу, а зверху - фініш сатиновою фактури: світліший тон на всю повіку, рухливе віко покрити більш насиченим тоном, зовнішній кут століття злегка виділити темним тоном палетки.
Важливо добре розтушовувати нанесені тіні і не зловживати їх кількістю. Туш використовувати хорошої якості, без грудочок і не обсипається темним нальотом під нижню повіку. Придивіться до кольорової туші: сіркою, темно-коричневою, синьою. Залежно від кольору очей і предпочитаемой колірної гами макіяжу.
Рум'яна.
Не потрібно обважнювати макіяж, накладаючи рум'яна рясно. Краще не користуватися темними рум'янами з коричневим відтінком. Легкого торкання кистю на верхню частину скули, ближче до центру, буде достатньо. І обов'язково добре розтушувати. Рум'яна повинні всього лише злегка пожвавити особа, а не прикрасити.
Губи.
Вибираючи помаду, уникайте жирні, перламутрові, з вираженим блиском. Така помада охочіше розтікається по дрібних зморшках навколо губ. Губи краще обвести контуром, розтушувати його від краю до центру губи, а потім заповнити всю поверхню шаром помади з ефектом злегка вологих губ або шовку. Колір краще підібрати індивідуально. Краще, щоб це були природні кольори, близькі до природних, але це не означає, що губи повинні бути блідими. Природна яскравість, не виходить за рамки природності - ось мета ефектного макіяжу для елегантної жінки, впевненою в собі.
Дама гідного віку не може дозволити собі недбалості в макіяжі. Тільки продумані штрихи і гармонія кольору. І балуйте себе найкращими подарунками косметологів. Осінь повинна бути золотий!
|
|
|
|
|
|