Антивікові продукти: голі факти
 Здається, що антивікові засоби займають головне місце серед виробників косметичної продукції. Одна з трьох жінок Великобританії і Північної Ірландії у віці старше 30 використовує креми, що уповільнюють процес старіння.

Ви дивитесь щоранку в дзеркало і хмуритеся при вигляді зморшок? Ви не самотні в цьому. У 2002 ми витратили £ 652 мільйонів на антивікові кошти, і було проведено 72000 косметичних операцій.

Але яка причина? Відповідь - пропаганда молодості, завдяки якій ми починаємо розчаровуємося у своїй зовнішності, якщо вік вже перейшов тридцятирічний рубіж.

У той час як для чоловіків одна - дві зморшки - це своєрідна гарт харктера, жінкам ці зморшки приносять неприємне нагадування про вік. Але чи є способи їх запобігання на першій стадії?

«Одночасно з генетичним впливом на процес старіння, велику роль відіграє і ваш стиль життя», - говорить доктор Ніколас Лав на конференції Royal Society of Medicine. «Близько 30% впливу надає генетика, все інше - несприятливий вплив сонця, тютюну та інших факторів навколишнього середовища і способу життя»

Що щодо антивікових кремів? Ми витрачаємо гроші даремно або дійсно можемо розраховувати на результат?

Відповідь така: інгредієнти, знайдені в складі багатьох антивікових кремів, довели свою ефективність.

Вітамін А зменшує глибину зморшок, завдяки його стимулюючій дії, яке робить зморшки менш глибокими.

Вітамін C виробляє блискучий ефект, оскільки може допомогти виробленню колагену.

Кислоти (АНА або фруктові кислоти) покращують зовнішній вигляд шкіри, покращуючи відшарування мертвих клітин.

Ретиноїди - речовини, які прискорюють процес відновлення шкіри, захищаючи її.

Через місяць або два після використання, шкіра стає гладкою, і зморшки зменшуються, а через шість місяців результат буде такий, якого ви домагалися. Якщо ви припиняєте використання, шкіра повертається до свого попереднього стану.

Ефект не поширюється на глибокі зморшки і розширені вени.

Якщо крем містить вищеперелічені речовини, тоді теоретично він повинен працювати за певною схемою

Яка ця схема? Один з журналів вирішив провести дослідження. Було вибрано 12 звичайних зволожуючих засобів і 12 антивікових кремів. Групи з чотирьох жінок перевіряли дію кожного продукту протягом чотирьох тижнів. Жодна з 96 жінок не знала, який продукт вона використовувала, і врешті випробування, їх просили здогадатися, що вони використовували: простий або антивікової крем.

І що ж показало дослідження? Стало ясно, що засоби, що містять малу кількість спеціальних речовин, приносять той же результат, що і звичайний зволожуючий крем.

"Немає такого диво-інгредієнта, який скине ваші роки , - Говорить Гізель Світ, фахівець з косметиці і засновник Mir. «Єдине диво полягає в тому, що індустрія косметики уповільнює процес старіння. Однак я вважаю, що багато з цих коштів прискорюють старіння замість того, щоб запобігати його ».

«Ретиноїди подразнюють шкіру, так що, можливо, поява сухості і лущення, іноді навіть почервоніння і припухлості. Деякі фахівці вважають, що ретиноїди пригладжують зморшки за рахунок несприятливого впливу на шкіру »

«АНА-кислоти також є подразниками і стають причиною появи різних червоних плям на обличчі».

«Ми не даємо 100% гарантії, що ця продукція захистить і позбавить від зморшок, не заподіюючи ніякої шкоди шкірі обличчя», - говорить Світ. «В останні роки чутливість шкіри зросла, на мою думку, це вина косметичних засобів. Тільки деякі антивікові крему містять вітаміни, але таких продуктів дуже мало. Можна бути точно впевненим в тому, що ваша дієта, що містить правильний баланс мінералів і вітамінів, принесе більше користі вашому організму ».

Що б ви не вирішили для себе, пам'ятайте, що головне - збалансована дієта, знаходження поза сонця і димних місць. Це важливіше використання дорогих препаратів.