Як працюють анти-age креми?
 З віком у всіх нас шкіра втрачає пружність і еластичність, з'являються зморшки, особливо від частого перебування на сонці. Куріння, неправильне харчування, нездоровий спосіб життя і погана екологія сприяють прискоренню процесу старіння. А його так хочеться хоч трішки призупинити.

І кожна жінка в надії на те, що стрілки годинника можна відвести назад, готова витрачати достатньо коштів на омолоджуючу косметику. А антивікові креми і сироватки, як ми знаємо, - продукти не з дешевих! Але ми тратимося, оскільки виробники нам обіцяють, що ми будемо виглядати років на 10 молодше. Але чи так добре «працюють» ці продукти?

Якщо відповідати на це питання коротко, то відповідь: «Так, працюють». Але, на жаль, не настільки ефективно, як обіцяють глянцеві сторінки.

Отже, розберемося, що ж насправді можуть анти-age інгредієнти в популярних косметичних продуктах?

1. Зволожена шкіра виглядає молодшою.

 Як працюють анти-age креми?
   Всі омолоджуючі засоби містять зволожуючі шкіру компоненти. Коли шкіра зволожена, вона виглядає більш натягнутою, розгладженою, зморшки і тонкі лінії скорочуються, як би заповнюються, що і додає вид помолоділої шкіри. Але ці результати є лише тимчасовими, варто вам тільки припинити використання даного засобу, як ви тут же побачите, що все повернулося назад. Тому, звичайно, варто визнати, що певний ефект омолодження в кремах з зволожуючими компонентами присутній, але тільки тоді, коли ви ними користуєтеся. Зморшки розглядалися, але не назавжди, врахуйте це.

2. АНА і BHA кислоти роблять шкіру гладкою.

 Як працюють анти-age креми?
   Кислоти Alpha Hydroxy (альфа гідро), такі як гліколева або молочна, або BHA кислоти (наприклад, саліцилова кислота), володіють відмінним отшелушивающим властивістю. Вони видаляють омертвілі клітини на поверхні шкіри, таким чином, виявляється більш яскрава і здорова шкіра, яка перебувала під мертвими клітинами. Шкіра виглядає гладкою, значно зменшується кількість зморшок, особливо в області очей і рота. Але говорити про те, що ці кислоти вас омолодили, теж неправильно, як ви розумієте.

3. Антиоксиданти допомагають запобігти зовнішнє шкідливий вплив на шкіру.

 Як працюють анти-age креми?
   Антиоксиданти, такі як вітаміни С і Е, екстракт зеленого чаю, екстракт виноградних кісточок і коензим Q10, борються з вільними радикалами і нейтралізують їх. А саме вільні радикали вважаються основною причиною старіння шкіри. Тим не менш, у той час як антиоксиданти запобігають шкіру від утворення нових зморшок, вони не можуть позбавити вас від зморшок, які вже існують. Так що, цей компонент антивікових продуктів необхідний, але він не універсальний.

4. Вітамін А дійсно допомагає зменшити зморшки (але не чекайте чудес!).

 Як працюють анти-age креми?
   Майже всі вищезазначені інгредієнти рекламуються виробниками як зменшують зморшки, хоча насправді, вони можуть тільки трохи загальмувати їх поява або візуально зменшити .  І тільки єдиний компонент, який дійсно здатний скоротити зморшки, це - вітамін А (так звані Retinoids, ретиноїди) .  Вітамін А запобігає дію вільних радикалів, відлущує шкіру, зменшує руйнування колагену (що відбувається з віком у всіх) і навіть сприяє його виробництву .  І це єдиний компонент, який має наукові підтвердження того, що здатний прибирати зморшки .  Але! На жаль, навіть наявність цього прекрасного вітаміну не означає, що якщо ви почнете використовувати ретиноїди для своєї шкіри, то будете виглядати років на 10 молодше щотижня .  Для того, щоб побачити результати дії вітаміну А на шкіру, потрібно користуватися цим компонентом регулярно, постійно і тільки через деякий час можна буде побачити поліпшення стану шкіри і певний ефект омолодження .

Як висновок   хочеться відзначити. Анти-age косметика - це не чудо-продукти, здатні повернути час назад. Поки сучасні засоби з антивіковим ефектом здатні лише трохи заповнити дрібні зморшки, трохи розправити їх, зробити візуально менше, але ніяк не прибрати їх остаточно і безповоротно. Дорогі анти-age засоби суперзірок з ретиноїдами ніби і здатні справлятися зі зморшками, але як кажуть фахівці, концентрації цього компонента настільки малі, що доведеться чекати достатньо часу, щоб побачити перші результати. І, звичайно ж, ці результати не настільки революційні, і не можуть зовсім розгладити шкіру, інакше ми з вами вже давно б ходили з молодими і гладкими особами.

 Як працюють анти-age креми?


І ще одне. Антивікові кошти нам потрібні, хоча, як видно зі складу цих коштів, багато чого (зволоження, відлущування) в антивіковому догляді ми можемо робити самостійно. Крім того, ніхто ще не скасують ефекту плацебо. І якщо вам дарують ваші сироватки і креми відчуття молодості і впевненості, то сміливо вибирайте їх. А якщо ви налаштовані скептично з приводу ефекту антивікової косметики, то вивчайте склад і шукайте тільки ті компоненти, які вам потрібні.
Автор: Ольга Ларсен


 Стоп зморшкам!
 Процеси старіння шкіри генетично запрограмовані і починаються практично непомітно з 25-30 віку. Саме в цей період оновлення клітин шкіри починає сповільнюватися, шкіра втрачає свою пружність і еластичність, з'являються зморшки.

Найбільш помітні перші зморшки в області навколо очей і носогубного трикутника. Однак не тільки генетичний фактор впливає на швидкість старіння шкіри, існують ще й зовнішні вороги краси і молодості шкіри, навчившись боротися з якими, можна значно сповільнити процес утворення зморшок.

Вороги шкіри

Старіння шкіри прискорюють такі фактори як сонце, вітер, холод, сухе повітря і куріння. Більшість з цих «ворогів шкіри» провокують утворення вільних радикалів - молекул, які викликають порушення клітинного обміну і призводять до старіння шкіри.

Гормональні зміни під час менопаузи також діють на нашу шкіру необоротно. Через зниження рівня вироблення жіночих гормонів, шкіра стоншується, стає сухою і покривається сіточкою зморшок.

Як допомогти шкірі

У будь-якому віці турбота про шкіру повинна включати регулярне її очищення, зволоження та живлення. Щоб продовжити молодість шкіри, потрібно захищати її від негативного впливу сонячних променів і забезпечувати достатнє насичення киснем. Застосування різних апаратних методик, використання «кисневої» косметики, сонцезахисних кремів - все це допоможе зупинити активне утворення зморшок, зробить шкіру пружною і еластичною.

Відмова від такої шкідливої ​​звички як куріння - це ще одна обов'язкова умова для краси і молодості шкіри.

Турбота про шкіру в різному віці

Освіта зморшок можна зробити менш інтенсивним, якщо використовувати спеціальну косметику, що враховує потреби шкіри в різному віці. Так, в 30 років догляд за шкірою все ще носить профілактичний характер і полягає в регулярному застосуванні косметичних засобів, які допомагають очистити шкіру від відмерлих частинок епідермісу, насичують її киснем і живильними речовинами. Навколо очей в цьому віці вже можна використовувати спеціалізовані креми, які розгладжують дрібні зморшки і не дають утворюватися більш глибоким.

У 35 років вже потрібно переходити до засобів по догляду за шкірою з антивіковим комплексом: гелі та флюїди для догляду за шкірою днем ​​і нічний крем проти зморшок.

До 40-50 років основним завданням догляду за шкірою стає зменшення негативних наслідків гормональних змін: активне живлення шкіри, відновлення клітинного обміну і рівня ліпідів.

 Стоп зморшкам!
   Крім косметичних засобів молодості шкіри сприяють збалансоване харчування, багате вітамінами, мінералами, поліненасиченими жирними кислотами. Для додаткового живлення шкіри можна використовувати спеціальні вітамінні комплекси, призначені для здоров'я і краси шкіри, волосся і нігтів.

Ефективні компоненти антивікових кремів

Сучасна косметична промисловість використовує при виробництві антивікової косметики як натуральні природні складові, так і інноваційні компоненти - результат серйозних наукових розробок. Ті чи інші компоненти, у складі крему проти зморшок, роблять на шкіру різну дію, залежно від якого їх і рекомендують при різній вираженості вікових змін.

Фруктові кислоти   надають на шкіру ефект пілінгу і надають їй гарний, здоровий колір. Шкіра, очищена від мертвих клітин, починає «дихати», активніше вбирає корисні речовини з косметичних засобів, довше залишається молодою. Перед застосуванням кремів з фруктовими кислотами, потрібно проконсультуватися з косметологом з питання схеми їх використання, оскільки занадто часте й інтенсивне застосування таких косметичних засобів може прискорити вікове витончення шкіри.

Наявність у складі косметики по догляду вітамінів Е, С, бета-каротину - антиоксидантів , Допомагає шкірі боротися з негативною дією вільних радикалів і покращує її зовнішній вигляд. Бета-каротин також стимулює клітинне оновлення, однак найефективніше його використовувати саме в якості профілактичного засобу. При використанні антивікової косметики потрібно намагатися не перевантажувати шкіру і використовувати одночасно лише один засіб з тим чи іншим ефектом.

Допомога естетичної медицини

Різні методики естетичної медицини дозволяють прибрати зморшки і повернути втрачену молодість. Використовувані апаратні технології та методи естетичної медицини стають все більш досконалими, мають виражений омолоджуючий ефект і мають мінімум побічних дій. Для того щоб прибрати наявні зморшки, може бути використаний комплекс різних методик, які підбираються фахівцем, в кожному випадку індивідуально.

Для позбавлення від зморшок може призначатися проведення лазерного пілінгу, ін'єкційних методик, кріопроцедур, мезотерапії, ін'єкцій Ботокса та інших ефективних сучасних процедур по омолодженню шкіри.
Автор: Наталя Біатова