Ряд прикрих змін милого особи, ... і як з цим боротися!
 Зморшки у очей, розплився контур, сувора складка між брів, друге підборіддя, «бульдогів» щічки - зміни підкрадаються непомітно. І ось вже з досадою ми розглядаємо своє «перетворять» відображення в дзеркалі і прикидаємо в розумі, у що нам обійдеться підтяжка обличчя, і чи можна ще обійтися «уколами краси» і ліфтинг-процедурами. Чому так виходить, і чи можна запобігти такій ситуації?

На жаль, з наявних на обличчі 57 м'язів працюють у нас на повну силу хіба що жувальні, та й то, не зовсім. А ось мімічна мускулатура, яка формує вираз обличчя, і від тонусу якої залежить в значній мірі загальний вигляд обличчя, задіяна і зовсім дуже слабо. А адже, щоб не атрофуватися, ці м'язи теж потребують роботи. Звичайно, мімічні м'язи вимагають особливого підходу, вони несхожі на інші види м'язів, це шкірні м'язи - слабкі, тонкі, ніжні, пересувають вони не частини скелета, а шкіру. Під впливом цих м'язів на шкірі виникають складки, горбки, ямки, - змінюється вираз обличчя.

Поки шкіра молода і еластична, ці складки і ямки швидко розправляються після припинення роботи м'язи, а от коли еластичність падає, складки набувають постійний характер. І що виходить, - звичка супити рано чи пізно призведе до утворення глибоких зморшок між бровами, а звичка підтискати верхню губу і опускати куточки рота привіт до появи носогубних складок. Шкіра, що втратила еластичність не може розправитися, а слабкі і також втратили еластичність м'язи не можуть її повернути в початковий стан.

Ось і намітилися два шляхи профілактики та боротьби зі зміною контуру обличчя : По-перше, підтримувати еластичність шкіри (правильний догляд, маски, креми, процедури), по-друге, кожен день робити спеціальні вправи, завдяки яким лицьові м'язи будуть перебувати в тонусі. Систематичним вправою для певної групи м'язів можна домогтися багато чого, навіть певною мірою, зміни форми обличчя.

Найпростіше, корисне і приємне, що Ви можете зробити для поліпшення овалу обличчя і профілактики його зміни - посміхайтеся і цілуйтеся! Поцілунок приводить в рух 29 (за іншими даними - 34) м'язів обличчя: таке тренування є відмінною профілактикою зморшок. Щоб посміхнутися від душі, треба задіяти 40 м'язів обличчя - теж відмінна гімнастика, що підвищує їх еластичність, реактивність, тонус і силу.

Жодного шансу другому підборіддю
Подвійне підборіддя точно нікого не прикрашає! І якщо у Вас його немає - вам дуже пощастило, а щоб він ніколи не з'явився, необхідно зробити наступні профілактичні заходи - позбутися від високих подушок, звернути увагу на поставу, боротися за збереження еластичності шкіри на шиї і під підборіддям.

- Дуже важливо при ходьбі не опускати голову, підборіддя повинен бути злегка піднятий (30 градусів до горизонту), дивитися під ноги звичайно треба, але тільки поглядом.

- Щоранку, не встаючи з ліжка можна виконувати таку вправу: вихідне положення - лежачи на плоскій поверхні, повільно піднімаємо голову приблизно на 45 градусів, повільно опускаємо .  Робимо 3 підходи по 15 разів .  Якщо немає проблем у шийному відділі хребта, вправу можна ускладнити - звісити голову за край лежанки і піднімати з цього положення .  При цій вправі задіюються безліч м'язів - потиличних, шийних, у тому числі і підшкірна (або широка) шийна м'яз (m . platysma) .  Саме цей м'яз фахівці вважають головною відповідальною за утворення другого підборіддя .  У багатьох людей цей м'яз настільки тонка, що розділяється на декілька волокон, а приблизно у чверті жінок вона взагалі відсутня .  У цьому випадку вправи для зміцнення м'язи, звичайно, не дадуть ніякого ефекту .  За таких обставин, шкіра підтримується тільки за рахунок власної пружності та еластичності .  І боротися з появою другого підборіддя слід, по-перше, зменшуючи товщину жирового прошарку (якщо вона є), а по-друге, підтримуючи еластичність і пружність шкіри .

- Щоб підсилити тонус шкіри, після вмивання поколачивающими підборіддя рушником, змоченим у наступному розчині: 1 ст. л. солі, 1 ст. л. горілки, 1чайной. л. оцту або лимонного соку і 1 стакан води. Для поліпшення еластичності шкіри 1-2 рази на тиждень корисний компрес з вареної картоплі, розтертої до консистенції сметани з 1 жовтком, 1 ч. Л. меду і 1 ч. л. рослинного масла.

- Для підтримки краси шиї важливо стан і так званої двубрюшной м'язи, - ця міцна м'яз сприяє правильному (прямому) куту між підборіддям і шиєю, її ослаблення позначається на стані подбородочной зони. Одне з простих і веселих вправ для зміцнення цього м'яза - підняти кінчик носа і спробувати "вкусити" себе за ніс нижньою губою.

- Ще одна вправа - притиснути мову до верхнього неба, напружити мова (разом з ним напружується і двубрюшная м'яз), потім розслабити його. Виконувати від 10 до 100 разів, потім перемістити мову під передні нижні зуби з внутрішньої сторони, і знову напружити від 10 до 100 разів.

- Проста вправа - писати носом в повітрі алфавіт (будь - латинський або російська). Виконувати хоча б два рази на день

Геть «скорботні» складки
Щоб не з'явилися носогубні складки і вертикальні зморшки на верхній губі, слід позбутися звички підтискати і тримати напруженої верхню губу. Нехай вона буде розслабленою і трохи відчиненими.

Вправи проти носогубних складок, а також для загального моделювання обличчя:

1.Сільно надувайте щоки і повільно випускайте повітря через рот;

 Ряд прикрих змін милого особи, ... і як з цим боротися!
   2. Додайте вказівні пальці обох рук в куточках рота і утримуйте їх у цьому положенні протягом виконання всього вправи. Робіть спробу виштовхнути куточки рота вгору, одночасно перешкоджаючи цьому руху за допомогою тиску пальців.

Виконуючи цю вправу, постарайтеся максимально розслабити лицьові м'язи, які не беруть в ньому участь.

Щоб були щічки-яблучка, ворушити вухами ...
Щоб щоки зберігали пружність, дуже важливо стан жувального м'яза. Здавалося б, вже це те м'яз у всіх задіяна максимально, навіщо її ще спеціально тренувати! АЛЕ не так все просто!

Будучи однією з найважчих, цей м'яз, ослабляючись, обвисає, утворюючи мішечки, "бульдогів щічки", огрубляя, обтяжуючи овал обличчя, позбавляючи його витонченості і молодості.
Так, ми все життя тренуємо цей м'яз, поїдаючи тверді сирі овочі і фрукти, але цього виявляється замало. Необхідні ще й спеціальні гімнастичні вправи, які здатні повернути у вихідне положення, цей м'яз та інші пов'язані з нею м'язи, - скроневу і три вушні. Як показує практика, один з найефективніших вправ, що сприяють підтримці тонусу жувальної м'язи - ворушіння вухами.

Хоча жінкам це вміння дається не просто, але при наполегливості освоїти його можна.
Подумки уявляйте собі, як ваші вуха і обличчя з боків піднімаються, і намагайтеся задіяти відповідні м'язи. Потім, уявляйте собі, як ваші вуха відтягуються тому, в той час як щоки розширюються.

Не турбуйтеся, якщо ви спочатку не відчуєте ніякого руху. З часом все вийде ... Рух вух не тільки зміцнює м'язи щік, але і сприяє «стирання» мімічних зморшок навколо очей.

Ще одна вправа для зміцнення м'язів щік: доторкніться кінчиками середніх пальців до куточків рота. Посміхніться, розтягуючи куточки рота вгору - у напрямку до скронь (рахуйте до шести). Ви повинні відчувати, як з кожним рухом піднімаються ваші м'язи. Затримайтеся в цьому положенні на 6 секунд, а потім повільно, порахувавши до шести, поверніться у вихідне положення.

Чіткий овал
Для збереження чіткого овалу обличчя, крім ворушіння вухами, можна запропонувати і ряд інших вправ.

1. Відкиньте голову злегка назад, підборіддя висуньте вперед, втягніть губи. Повільно посміхніться. Затримайтеся в цьому положенні на п'ять секунд. Поверніться у вихідне положення п'ятьма повільними рухами.

2. Сформуйте за верхньою губою невеликої пружну кульку з повітря. Щільно стиснувши губи, із зусиллям рухайте ця кулька по колу під праву щоку, під нижню губу, під ліву щоку, під верхню губу. Зупиніться на пару секунд. Повторіть ще кілька разів, поки не відчуєте сильне тепло в області губ і щік.

Ця вправа - відмінна профілактика і виправлення відвисання щік, розгладження зморшок носогубного трикутника, виправлення лінії підборіддя.

Ну що ж, беремося за справу, вірніше за обличчя! Пам'ятаємо прості правила - до особи торкаємося чистими руками, все робимо перед дзеркалом акуратно, повільно, ніжно і з чудовим настроєм.
Автор: Ольга Травлеева


 Топ 10 анти-age інгредієнтів в косметиці
 Ефективні компоненти по догляду за шкірою існують, про це говорять не тільки виробники косметики, маркетологи і рекламщики. Це підтверджують жінки, яким вдається знайти збалансований продукт для індивідуальних потреб їх шкіри. Якщо ви зараз перебуваєте в пошуках свого продукту, а тим більше, якщо вам уже потрібен антивіковий догляд, то невеликий путівник за основними інгредієнтами в складі кремів не зашкодить.

1. Вітамін C.   Вітамін С є одним з компонентів, які можна назвати «робочими конячками» у догляді за шкірою. Значна частина клінічних досліджень підтверджують наступні його впливу на шкіру:

- Покращує синтез колагену, який робить шкіру більш щільною, допомагаючи зменшити зморшки і складки.
- Володіє антиоксидантною активністю, що зменшує пошкодження шкіри, викликані вільними радикалами (нестабільні молекули). Це також допомагає витримати вплив сонячного світла і підвищує ефективність сонцезахисних кремів.
- Збільшує ефективність вітаміну Е, який має важливе значення в захисті зв'язків між клітинами
- Вітамін С - це ще й ефективний антіпігментірующій агент
- Покращує стан шкіри, пошкодженої сонячними променями (опіками).

Застереження : Якщо концентрація вітаміну С (L-аскорбінова кислота) підібрана неправильно, то крем буде окислюватися, стане неефективним і навіть потенційно небезпечним.

 Топ 10 анти-age інгредієнтів в косметиці
Відновлюючий денний крем SPF 15 Vitamin C + і нічний крем Vitamin C + від Lumene



2. Вітамін Е.   Вітамін E, як вітамін C, є дуже ефективним антиоксидантом. Його дія спрямована на захист мембран клітин, а також зв'язків, які зберігають зволоженість шкіри. Вітамін Е в антивікових продуктах особливо добре захищає від плям і рубців. Цей компонент підсилює природну зволоженість шкіри, зберігаючи механізми клітин.


3. Ретинол . Компонент з розряду ретиноїдів - це похідні вітаміну А. Є кілька ретиноїдів: ретинол, ретинил, пальмітат, третиноїн, ін. Багато вимагають рецепта лікаря. Але в косметичних антивікових продуктах найчастіше використовується ретинол. Це справжня знахідка останніх років в анти-age відході. Його дія вражає:

- Підсилює кровотік в клітинах, що робить шкіру більш гладкою і яскравою
- Відновлює зв'язки між клітинами епідермісу, а також колагенові зв'язку і загоює дрібні кровоносні судини, внаслідок чого зморшки зменшуються, а колір шкіри стає краще.
- Нормалізація роботи сальних залоз, що допомагає зменшити розмір пор шкіри.
- Стимулює виробництво нового колагену, що робить шкіру товщі, епідерміс - більш живим і пружним.

Застереження : Упаковку з кремами, що містять ретинол, потрібно утримувати максимально герметичною, оскільки під впливом світла ретинол поводиться нестабільно. Ще одна незручність - ретинол може бути неприйнятний для деяких. Хоча більшістю людей він переноситься добре, але деякі можуть відчувати роздратування і алергічні реакції на нього. Вводити в свій відхід продукти з ретинолом слід поступово, спочатку через день-два. Крім того, треба враховувати, що ретинол підвищує чутливість шкіри до сонячного світла, тому пробуйте нічні засоби з ретинолом. Є дослідження, що продукти з ретинолом протипоказані вагітним, оскільки надають шкідливий вплив на плід.

 Топ 10 анти-age інгредієнтів в косметиці
Нічний антивіковий догляд з ретинолом RoC Retinol Actif Pur Anti-Wrinkle Moisturizing Treatment Night Moisturizer



4. Гідрохінон . Гідрохінон (Hydroquinone) був відкритий в 1930 році, цей компонент часто називають відбілюючим. Насправді, він безпосередньо не відбілює шкіру, а впливає на фермент, відповідальний за вироблення меланіну, шкірного пігменту. З часів 30-х років придумано вже чимало відбілюючих компонентів, але є косметологи, які вважають гідрохінон якимсь золотим стандартом в лікуванні гіперпігментації.

Застереження : Факт канцерогенності даного компонента поки не знайшов ні точного підтвердження, ні спростування. На всяк випадок, безпечним показано використання гідрохінону протягом короткого періоду часу - до 6 місяців.


5. Альфа гидрокислоти (АНА) . Коли говорять про AHA, то найчастіше мають на увазі яблучну, мигдалеву, гліколеву кислоти, які отримали все більшу популярність в останні роки у зв'язку з висновками щодо їх позитивного впливу на пошкоджену сонцем шкіру.

АНА, як правило, отримують з молока і фруктового цукру. Вони працюють як скраб, отшелушивая старі та пошкоджені клітини. Цей процес зміцнює шкіру і дозволяє їй оновлюватися, стимулюючи зростання нових клітин на місці відмерлих. Дослідження показують, що кошти з альфа кислотами допомагають при наслідках надмірного впливу сонця (зморшки, пігментні плями, груба і суха шкіра). Ефект спостерігається, якщо використовувати ці компоненти щодня і протягом декількох місяців.

Застереження : Основний побічний ефект від AHA кислот - роздратування шкіри. Гліколева кислота може викликати пошкодження у людей зі смаглявою шкірою. Тому їм краще вибирати мигдалеву або яблучну кислоти. Вони, як правило, набагато безпечніше для людей з темною шкірою. AHA кислоти також збільшують чутливість шкіри до сонячних променів, тому обов'язковим є поєднання цих компонентів з сонячними фільтрами від UVA / UVB випромінювання.

Краще, якщо концентрації альфа-кислот будуть не більше 4%, більш високі показники використовуються в салонних процедурах хімічного пілінгу, які повинен проводити тільки фахівець!

 Топ 10 анти-age інгредієнтів в косметиці
Нічний крем з AHA кислотами і вітаміном С Sothys Noctuelle Night Cream with AHA and Vitamin C



6.Саліціловая кислота . Як і AHA кислоти, саліцилова кислота працює в якості пілінг-агента для епідермісу. Її часто називають бета-гідро-кислотою (BHA). Відмінність від AHA в тому, що саліцилова кислота здатна проникати більш глибоко в пори, отшелушивая і очищаючи шкіру. Також саліцилова кислота має антибактеріальні та протизапальні властивості. Все це робить цей компонент ідеальним для людей з жирною шкірою, схильною до вугрів і прищів.

Застереження : Обережніше в застосуванні, якщо у вас чутлива шкіра. Рекомендації щодо захисту від сонця ті ж, що і для AHA кислот.


7. Сонцезахисні фільтри . Це не омолоджуючий інгредієнт, але всі фахівці сходяться в одному, що без захисту від сонця все антивікові маніпуляції абсолютно марні. Сонце є джерелом приблизно 90% несприятливих впливів, пов'язаних зі старінням шкіри.

Головне, що нам потрібен захист і від UVA, і від UVB променів. До опіків і загару призводять UVB промені, а UVA викликають зморшки, вікові плями, пошкодження шкіри, а також рак шкіри. Тому краще, якщо ви знайдете сонцезахисний крем широкого спектру дії.

Крім SPF, шукайте такі компоненти як Mexoryl SX, Mexoryl XL, оксид цинку, Tinosorb M і Tinosorb S - вони захищають від UVA-променів.

 Топ 10 анти-age інгредієнтів в косметиці
Антивікові засоби від LA ROCHE POSAY з сонячними фільтрами



8. Зелений чай.   Зелений чай був помічений своїм антивіковим дією, під многм, завдяки вмісту в ньому поліфенолам (підклас флавоноїдів), що володіє потужним антиоксидантну дію. Він також зменшує запалення шкіри.

Антиоксидантну та антибактеріальну дію зеленого чаю помітно зменшує зморшки.

 Топ 10 анти-age інгредієнтів в косметиці



9. Пептиди . Пептиди являють собою білкові фрагменти, які часто показують позитивний вплив на шкіру. Наприклад, мідні пептиди мають дуже хороший ефект для заліковування ран і рубців. Це їх властивість використовується і для омолодження шкіри, оскільки стимулюється виробництво здорової шкіри.

В цілому, пептиди мають хороші властивості для регулювання обміну речовин і росту клітин шкіри, що, безсумнівно, викликає антивіковий ефект.

10. Соя.   Переваги використання сої в якості анти-age інгредієнта пов'язані з тим, що вона є ізофлавони. Ізофлавони - це фітоестрогени, тобто рослинні естрогени, імітують натуральний естроген. Цей гормон з віком особливо потребує заповненні у жінок. Соєві ізофлавони мають наступну дію на шкіру:

- Антиоксидантну дію, що допомагає запобігати вільнорадикальні пошкодження ДНК.
- Ізофлавони захищають від сонячних опіків.
- Зменшують наслідки старіння шкіри (істоньшеніе шкіри, сухість, втрата еластичності).
Автор: Ольга Ларсен