Новий анти-age тренд: рідкий макіяж
 Зазвичай рідкі засоби косметики, і особливо рідкі тональні засоби, радять застосовувати жінкам із сухою шкірою. Однак нове покоління рідких засобів декоративної косметики дозволяє безбоязно застосовувати їх для жирної шкіри і шкіри, схильної до акне.

Але особливе визнання рідка косметика отримала у візажистів, що спеціалізуються на віковому макіяжі. І зараз жінкам у віці радять повністю переходитиме на кремові засоби макіяжу: тіні, рум'яна, тональні основи, хайлайтери, лайнери.

Які переваги рідких засобів?

- Рідкі склади заповнюють тонкі лінії і зморшки, а також мінімізують пори, заповнюючи їх. В результаті шкіра більш гладка, сяюча. У той час як пудри роблять зморшки більш помітними.

- Крім цього, рідкі засоби косметики допомагають створити на поверхні шкіри захисний шар, що утримує вологу в шкірі, що особливо актуально в зимові місяці, в стресових умовах роботи, при сухій і вікової шкірі.

- Рідкі засоби макіяжу краще лягають на шкіру, не осипаються, є більш стійкими, їх пігменти - більш яскраві.

- Ще одна перевага - рідку косметику можна змішувати з зволожуючими кремами і маслами, а також з антивіковими сироватками.

- З порошковими засобами макіяжу досить важко створити ефект сяючої шкіри, у той час як рідкі кремові продукти роблять це без особливих зусиль.

- Кремові засоби макіяжу легко наносити. Візажисти користуються і пензликами, і спонжами (вологими або сухими), і наносять рідку косметику пальцями. Варіантів нанесення набагато більше, ніж у порошкових засобів.

- Якщо шкіра недостатньо відлущити, то при порошковому макіяжі це стає видно всім, з кремовими продуктами вам ніколи не загрожує вид сухою і лущиться шкіри.

 Новий анти-age тренд: рідкий макіяж

  Рідке тональний засіб Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Що в складі?   Але не кожне рідкий засіб макіяжу можна назвати оптимальним. Слід звернути увагу не тільки на форму випуску, але і на склад. Обов'язковим є наявність сонцезахисного зволожуючого крему в складі. Якщо такого немає - самі додавайте в рідку косметику крем. Особливо це зауваження важливо для тональної основи. Наявність силікону або диметикону робить тональний засіб більш легким і покривні одночасно. Всі нерівності заповнюються, шкіра вирівнюється. Тому не бійтеся силіконів. Але є й небажані складові в рідкій косметиці.

Чого уникати?   Не варто сподіватися на те, що всі рідкі засоби макіяжу ідеальні. Знову звернемо увагу на склад. Такі інгредієнти як мінеральне масло, вазелін, ізопропілпальмітат, - можуть привести до закупорки пір. Молекули цих компонентів великі за розміром, це робить кошти з ними важкими, жирними по відчуттях.

 Новий анти-age тренд: рідкий макіяж

  Рідкі рум'яна MNY Liquid Blush

З якого віку застосовувати?   Ідеальний час для того, щоб почати переходити на рідкий макіяж - 35-40 років. Але якщо бути точніше, то це роки, коли на шкірі починають з'являтися перші ознаки старіння: такі як дрібні зморшки, пігментні плями, збільшені пори, капіляри.

Як видаляти?   Демакіяж рідких засобів макіяжу може стати додатковою зволожуючою процедурою. Справа в тому, що найкраще кремові засоби видаляє засіб для зняття макіяжу на масляній основі, або будь легке рослинне масло (наприклад, кунжутне). А зволоження шкіри ще нікому не заважало.

 Новий анти-age тренд: рідкий макіяж

  Помада + блиск - ще один приклад рідкого засобу макіяжу. З одного боку, зволожуючі властивості помади, з іншого - легка рідка консистенція блиску. Продукт - MAC Hello Kitty 2 in 1 Lip Gloss + Lipstick

Чого побоюватися?   Звичайно, не можна сказати, що рідкий макіяж - ідеальне рішення. Тому що слід пам'ятати деякі нехитрі правила:

- Незважаючи на те, що рідкі засоби косметики більш комфортні для шкіри, ніколи не забувайте знімати макіяж перед сном.

- Не наносіть кремовий макіяж повністю на все обличчя. Макіяж - це не зволожуючий крем, це не засоби догляду за шкірою, це всього лише засоби декоративної косметики. Завдання зволоження вирішують креми і сироватки.

- Влаштовуйте шкірі мейкап-фрі дні - дні відпочинку від будь-якого макіяжу.

- Пудрові і розсипчасті засоби макіяжу можна поєднувати з кремовими, але краще їх не змішувати. Слід спочатку наносити кремову косметику, а потім поверх - розсипчасту.

- Занадто густе кремове засіб завжди можна трохи розбавити і зробити більш податливим, додавши при нанесенні трохи денного зволожуючого крему.

- Якщо рідка косметика погано ковзає по шкірі і погано розтушовують, змастіть пальці зволожуючим кремом - це допоможе виправити ситуацію.

- Кремові засоби макіяжу, як правило, мають більш короткий термін служби, тому, переходячи на рідкий макіяж, будьте готові до того, що оновлювати запаси косметики доведеться частіше.
Автор: Тамара Василівна


 На службі анти-age: Екстракт кісточок винограду
 Косметичні компанії завжди знаходяться в пошуку натуральних екстрактів, які будуть боротися зі зморшками, зволожувати шкіру, прибирати темні кола під очима, зменшувати гіперпігментацію ... Іноді знаходять, але розрекламовані обіцянки про новинки з новими екстрактами розбиваються об правду від наукових досліджень. Але є інгредієнти, що пройшли через сито дослідників і тестів. Один з таких - екстракт виноградних кісточок.

Правда, варто зауважити, що дослідження не закінчені, і тривають досі. Хоча про дещо вже можна говорити з упевненістю. Наскільки можна бути впевненими в екстракті виноградних кісточок?

Що таке екстракт виноградних кісточок?

Екстракт з виноградних кісточок, відомих ученим під ім'ям Vitis Vinifera, виходить з цілісних насіння винограду. Склад екстракту відразу вразив вчених і косметологів. Адже в ньому: проантоціанідіни, поліфеноли, флавоноїди, антоціани. Всі ці речовини відносяться до розряду потужних антиоксидантів, які можуть зменшити шкоду, що наноситься діяльністю вільних радикалів і сонячних променів, а ця шкода, у свою чергу, - перша причина передчасного старіння шкіри.

Потужний антиоксидант

Екстракт виноградних кісточок є потужним антиоксидантом, який може боротися з вільними радикалами і працювати для стабілізації колагену і еластину, підвищуючи пружність шкіри і покращуючи її зовнішній вигляд. Дослідження 2000 року, в якому були порівняні антиоксидантні дії екстракту виноградних кісточок та інших компонентів, з'ясувало, що у справі захисту від вільних радикалів і пошкодження ДНК досліджуваний екстракт перевищує властивості навіть таких визнаних захисників як вітаміни С, Е і β-каротин.

 На службі анти-age: Екстракт кісточок винограду


 На службі анти-age: Екстракт кісточок винограду
  На службі анти-age: Екстракт кісточок винограду

  Біодобавки «Екстракт виноградних кісточок» борються зі старінням, пігментацією шкіри, покращують колагенові зв'язку в шкірі, захищають імунну систему.

Захист від сонця

У тому ж дослідженні було виявлено, що місцеве застосування екстракту виноградних кісточок підвищує фактор захисту від сонця шкіри людини. Це знову-таки пов'язано з високим вмістом антиоксидантів в екстракті. Правда, не можна говорити про повноцінному захисту від сонця. Антиоксиданти лише зменшують руйнування шкіри під дейтсвія сонячних променів, а не блокують їх. Це означає, що екстракт виноградних кісточок підвищує ефективність сонцезахисного крему, але не може замінити його.

Ранозагоювальну дію

У 2001 році було опубліковано дослідження, яке підтвердило, що екстракт виноградних кісточок має лікувальний ефект для загоєння ран. В основному, завдяки ресвератролу, проантоціанідному з'єднанню, яке містить. Екстракт виноградних кісточок містить 5000 мг ресвератрола.

Густота і молодість волосся від виноградних кісточок

Екстракт виноградних кісточок можна зустріти і в засобах для волосся. Це і шампуні, і кондиціонери. А також добавки. Для густоти волосся працюють катехіни виноградних кісточок, вони підсилюють мікроциркуляцію крові, захищаючи волосся від випадіння та надаючи їм силу і пружність.

 На службі анти-age: Екстракт кісточок винограду

Добавка Inneov «Густота волосся» з екстрактом виноградних кісточок


Екстракт виноградних кісточок в медицині

Екстракт виноградних кісточок - визнаний медиками як корисний в лікуванні багатьох захворювань:

- Сердечних хвороб (симптомами яких є високий кров'яний тиск і високий рівень холестерину).

- Він також здатний перешкодити зростанню ракових клітин.

- Активний відносно ВІЛ, пригнічуючи вираз вірусу.

- Ефективний при загоєнні ран.

- Допомагає при підвищеної щільності кісток.

- Використовується при лікуванні остеопорозу.

- Застосовується при набряках і венозної недостатності.

Правда про консервативних властивостях екстракту

У момент, коли парабени (основні консерванти косметики на сьогоднішній день) були визнані шкідливими, виробники усього світу перейнялися пошуками нових, менш небезпечних консервуючих агентів. І на якийсь час одним з таких був визнаний екстракт виноградних кісточок. Але, на жаль, не варто думати, що цей екстракт воістину чарівний. Щось він може, а щось - ні. Є дослідження, яке поставило крапку на очікуваннях консервативних властивостей від екстракту виноградних кісточок. У 1999 році Університетом Грайфсвальд, Німеччина, були розглянуті консервативні властивості декількох природних компонентів. Консервуючі речовини (триклозан і метилпарабен) були знайдені тільки в екстракті насіння грейпфрута, а в екстракті виноградних кісточок його немає.

 На службі анти-age: Екстракт кісточок винограду


Масло виноградних кісточок

Коли ми говоримо про виноградних кісточках, то варто відзначити не тільки такий продукт як екстракт, але і масло. Воно володіє практично такими ж властивостями, що екстракт. Але більш доступно, адже масло виноградних кісточок можна купити у звичайній аптеці.

- Сяйво шкіри. Використовуйте масло виноградних кісточок замість або разом з нічної сироваткою для шкіри. Щоночі наносите на обличчя 3-4 краплі. Масло виноградних кісточок легко засвоюється, не залишає жирних слідів. Крім цього, масло виноградних кісточок володіє терпким ефектом, тому на ранок ви побачите тільки натуральне сяйво, без жирного блиску.

- Масло виноградних кісточок зменшує варикозне розширення вен.

- Потужні антиоксидантні властивості масла виноградних кісточок не менше, аніж у екстракту. Антиоксидантів в маслі в 50 разів більше, ніж у вітаміні Е, і в 20 разів більше, ніж у вітаміні С.

 На службі анти-age: Екстракт кісточок винограду

Крем Green Mama Анти-age «Масло виноградних кісточок і протеїни пшениці»

- Використовується в кулінарії. Воно безпечне при нагріванні до високих температур, тому може бути використано не тільки в салатах і маринадах, але і при смаженні, випічці. Використовується в якості інгредієнта домашнього майонезу.

- Масло виноградних кісточок - ексклюзивне масло для масажу тіла. Воно зволожує і легко ковзає по шкірі.

- Можна спокійно застосовувати масло для делікатної шкіри навколо очей.

- Додавайте масло виноградних кісточок в денний зволожуючий крем, в лосьйони для тіла, в сонцезахисні креми.

- Використовуйте масло в якості бальзаму для губ.

- Маслом виноградних кісточок лікують розтяжки, а також такі проблеми шкіри ніг як свербіж, лущення, навіть поганий запах.

- Біологічно активні добавки з маслом виноградних кісточок призначені для лікування варикозного розширення вен, пігментації шкіри, серцево-судинної системи, виведення шлаків, очищення організму.

- Після гоління ефективно використовувати цю олію, спробуйте самі і порадьте своєму чоловікові, особливо якщо у нього чутлива шкіра.
Автор: Тамара Василівна