Я особа зліпила з того, що було ...
 Важко знайти жінку повністю задоволений тим як виглядає її обличчя. Навіть визнані красуні завжди відшукають, щоб у себе поліпшити, - то ніс покороче зроблять, то підборіддя підправлять. Ну а вже коли підступне час вносить свої корективи, - втрачає чіткість овал, в кутах губ утворюються глибокі скорботні борозни, а пружні щічки поступово перетворюються на «бульдогів мішечки», то тут вже виникає почуття те саме паніці і всі думки займає бажання терміново все виправити.

Є, звичайно, пластична хірургія, яка вирішує питання кардинально, але, в силу тих чи інших причин не всі готові лягати під ніж, а виглядати добре, привабливо хочуть усі. Апаратні методи омолодження також не завжди вихід, сеанси в салоні займають багато часу і вимагають значних фінансових витрат.

 Я особа зліпила з того, що було ...


Лицьова гімнастика під привабливими назвами, - фейсліфтінг, фейсформінг, фейсбілдінг, лицьова йога, «скульптурне моделювання обличчя» - обіцяє виправити багато недоліки, прибрати сліди старіння, підтягнути тканини і м'язи, і притому все це можна сказати, не виходячи з дому. Назви різні, а суть цих комплексів в основному одна - "розворушити" обличчя, дати роботу тим його м'язам, якими ми зазвичай не користуємося, розслабити ті, які затиснуті і вкорочені, поліпшити кровообіг. Не слід думати, що гімнастика для обличчя це якесь нове слово в науці про красу і молодість. Техніки впливу на риси обличчя шляхом спеціальних вправ існують з глибокої давнини, так що все нове, і в цьому випадку, це вчасно згаданий старе.

 Я особа зліпила з того, що було ...


Фейсбілдінг - збільшуємо тонус і пружність м'язів

Сучасну інтерпретацію стародавніх практик, в середині минулого століття, запропонував німецький пластичний хірург Рейнхольд Бенц   і назвав свій комплекс вправ фейсбілдінг (Face Building ), Від "face" - особа і "building" - будівництво.

Фейсбілдінг по Бенцу був побудований на прийомах самомасажу і тренуванні м'язів обличчя шляхом зміни виразу обличчя (гримаси) в певній послідовності, і вправ для лицьових м'язів виконуються за допомогою рук. Комплекс налічує близько 30 вправ, частина з яких є динамічними, а частина - статичними.

Заняття фейсбілдингом рекомендується починати, коли з'являються перші ознаки старіння шкіри і зміни овалу обличчя. Кожне вправу слід виконувати 3 рази по 15 хвилин вранці, вдень і ввечері. Причому перерви в тренуваннях дуже небажані. Приступати до занять фейсбілдингом слід з легкого масажу обличчя, який є своєрідною розминкою. Далі вправи йдуть блоками для кожної частини обличчя.

 Я особа зліпила з того, що було ...


Якщо ви вирішите самостійно освоїти фейсбілдінг, придбайте хороший навчальний відео урок, і розучуйте вправи перед дзеркалом, контролюючи правильність їх виконання. Це дуже важливо!

Вже після місяця систематичних занять можна чекати наступні результати: збільшення тонусу і пружності м'язів обличчя, зникнення (або помітне зменшення) носогубних складок, що виникають від зайвого м'язового напруги, мішків під очима, другого підборіддя, відновлення овалу обличчя, надання йому чіткості, позбавлення від обвислості щік, поліпшення стану шкіри.

Фейсліфтінг - підтягуємо те, що висить, прибираємо те, що заважає ...

Якщо комплекс Рейнхольда Бенца здається вам занадто складним, спробуйте що-небудь простіше, наприклад селфліфтінг (самоподтяжка)   від Камілли Волер .

Популярна французька тележурналістка Камілла Волер   склала свій комплекс з простих, зрозумілих і легко здійсненних вправ. Умовно його можна розділити на 5 частин:
- Вправи для зміцнення шиї (від в'ялості шиї);
- Вправи для підтяжки підборіддя (проти другого підборіддя);
- Вправи для губ (проти зморшок навколо рота);
- Вправи для овалу обличчя (підтяжка щік);
- Вправи для очей і лоба (проти мішків під очима).

Причому Камілла наполягає, що виконувати комплекс потрібно саме в такому порядку, - знизу (шия) - вгору (лоб). На виконання всього комплексу потрібно 15 хвилин, а щоденні вправи зажадають всього лише 7 хвилин.

 Я особа зліпила з того, що було ...


Ще одна проста, елегантна і логічна гімнастика для обличчя у Софі Годар . Її гімнастика також налаштована на те, щоб повернути активність пасивним м'язам і розслабити занадто «працьовиті» групи м'язів. Адже особливість м'язів обличчя в тому, що одні м'язи працюють інтенсивніше і швидше, інші слабкіші й повільніше. До того ж часто ми задіємо м'язи обличчя несвідомо, абсолютно не уявляючи, як це на ньому відбивається. Періодичну скорочення «інтенсивних» м'язів призводить до утворення мімічних зморшок. Кожна вправа комплексу розрахована на тренування певних груп м'язів, і труднощі в тому, щоб не напружувати ті м'язи, які при цьому повинні залишатися розслабленими. Софі Годар вчить, як це робити.

Фейсліфтінг (Facelifting)   - Комплекс гімнастики для обличчя під такою назвою був складений англійським фахівцем з нетрадиційної медицини, Робертом Ті   і косметологом Саллі Райсмен . Автори творчо переробили багато інших методики, створили свою, і запропонували її широким верствам населення, видавши книгу "Позбавтеся від зморшок за 5 хвилин на день" , Яка швидко стала популярною, хоча щодо 5 хвилин, це вони дещо погарячкували ...

 Я особа зліпила з того, що було ...


Ще одну цікаву гімнастику під тією ж назвою - «фейсліфтінг» запропонувала Сента Марії Рунге , Власниця косметичного салону в Голлівуді. Її комплекс побудований на принципах протидії. М'язи порівнюються з еластичною стрічкою, яку розтягують, притримуючи за один кінець і натягуючи її, також і коли ми притримуємо м'яз за один кінець, ми так само можемо розтягнути її еластичні волокна дуже так повільно і широко, щоб почався хімічний процес (у м'язі). Вправи дають майже моментальний видимий результат, якщо ви не бачите результату після вправи, значить, ви його зробили неправильно.

Фейсформінг - моделюємо обличчя з Бенітою Кантіені

Журналістці Беніті Кантіені   належить система вправ для омолодження особи, що стоїть трохи осторонь від основної маси лицьових гимнастик - Faceforming (фейсформінг) .

Запатентована назва методики Беніти Кантіені - CANTIENICA .

Якщо ви не боїтеся труднощів і хочете справжніх змін, на рівні моделювання особи, - не просто прибрати якусь носогубні складки, але і поліпшити саму форму щік, підборіддя, навіть овалу обличчя, - це система для вас. Фейсформінг навчить вас володіти управляти своїм обличчям, своїми м'язами в цілому і кожним м'язом окремо, управляти ними в розслабленому стані (без спотворюють обличчя гримас). Багато уваги приділяє у своїй методиці Беніта Кантіені, правильній поставі і посадці голови. Вона вважає погану поставу, нарівні зі слабкими в'ялі м'язами, чи не основною винуватицею раннього старіння обличчя.

 Я особа зліпила з того, що було ...


Фейсформінг - дуже цікава і гармонійна система, її можна вважати енергетичної практикою, яка включає в себе елементи точкового масажу, візуалізації, йогу, і багато іншого. І що чудово, вона добре працює, хоча може і трохи складна для розуміння, та й моментального результату від неї чекати не варто. Але, думаю, це найбільш оптимальна база для того, щоб навчитися керувати кожним м'язом окремо. Фейсформінг допомагає відшукати і пробудити ті м'язи на обличчі, якими ми управляти усвідомлено не вміємо. Новий фейсформінг Кантіені, взагалі не передбачає використання рук в гімнастиці - тільки напруга м'язів зусиллям думки без зрушень шкіри і виправлення мімічних звичок і затискачів.

Скульптурна гімнастика від Керол Мадджіо

Один з найвідоміших і популярних комплексів гімнастики для обличчя розробила Керол Мадджіо   - Американський косметолог, а в минулому агент з нерухомості. Цей комплекс включає в себе дві частини, - 14 вправ для початківців і 9 більш високого рівня, для людей, які хочуть досягти ще більшої чіткості в результатах або розвинути якусь певну область на обличчі. Вправи комплексу досить ефективні, та й, дивлячись як вона виглядає в 60 з хвостиком, в це легко віриться.

 Я особа зліпила з того, що було ...


Правда є думка деяких фахівців, що виконувати їх без досвідченого інструктора не цілком безпечно, можна перестаратися і отримати защемлення або параліч який-небудь з м'язів. Так що якщо ви вирішите займатися по системі Керол Мадджіо (та й по іншим теж) дотримуйтеся обережності і починайте з простих вправ з базового курсу.

Ну а взагалі, - гімнастики для особи, хороша річ, відмінна альтернатива хірургічної підтяжки обличчя - безболісна, не забирати багато часу і коштів, що не загрожує важкими наслідками, навіть якщо ви щось зробите не так. У всякому разі, помилка пластичного хірурга обійдеться нам набагато дорожче. Крім того, в процесі тренувань в нижніх шарах шкіри починає ефективно вироблятися колаген, такий необхідний для підтримки еластичності, пружності шкірного покриву. Так що в поєднанні з якісною антивікової косметикою, правильним режимом дня, здоровим харчуванням, заняття лицьовій гімнастикою допоможуть надовго відсунути проблеми пов'язані з віковими змінами особи, зроблять його більш підтягнутим, молодим, а шкіру пружною і свіжою.
Автор: Ольга Травлеева