|
«Я стала супермоделлю після того, як посивіла» - стверджує Сінді Джозеф, жінка, яка у свої 60 років дивиться на нас з рекламних постерів. Читайте про те, як почати кар'єру моделі в 60, а також поради макіяжу від Сінді.
Як і більшість жінок, Сінді завжди вважала, що супермоделі - це такі дуже худі і дуже молоді дівчата. І, звичайно, ніколи б не подумала, що вже в досить поважному віці якийсь агент з пошуку моделей зустріне її на вулиці і запросить на кастинг.
Це було в Нью-Йорку. Сінді розповідає, що в той час вона вирішила перестати зафарбовувати сивину. У неї закінчилася фарба для волосся, і більше вона вирішила не купувати нову упаковку. Дивно, але саме з сивим волоссям її помітили. Тепер вона уособлює те, як витончено може старіти жінка. Її рекламні зйомки для Olay, Target і D & G мають неймовірний успіх.
Сінді Джозеф як модель розкрив модний фотограф Стівен Майзель, він робив пробні знімки, коли Сінді підписала контракт з модельним агентством Ford Models. Одна з перших робіт Сінді - робота для Dolce & Gabbana, незабаром послідували зйомки для Aveda і Ann Taylor.
Перша робота для D & G, тут Сінді вже за 50
Сінді каже, що рада своїм віком, а в модельному бізнесі відчуває себе неймовірно впевнено, незважаючи на те, що її оточують молоді й стрункі.
Сінді Джозеф затребувана не тільки рекламними агентствами, вона з успіхом з'являється в модному глянці, у тому числі на обкладинках.
Але сама Сінді вважає, що у вікових моделях приваблює не зовнішність, а внутрішній світ і життєвий досвід. Саме тому вона вільно конкурує з молоддю, адже у неї є те, чого немає у них - її індивідуальність і життєвий шлях.
Треба відзначити, що вікові моделі потрібні були завжди, але особливу популярність стали набувати в останні роки. Початок цьому поклала Крістен МакМенамі, яка в 46 років не боїться демонструвати свої сиві довге волосся, і запрошується на найпрестижніші зйомки і покази, одні з останніх її гучних контрактів - з Calvin Klein і Chanel.
Сінді швидко збагнула, що її образ може приносити дивіденди, і відразу задумалася над запуском власної лінії косметики. Результати не змусили себе чекати, партнери та інвестори знайшлися швидко. Зараз лінія BOOM! by Cindy Joseph дуже популярна в Штатах. Це косметика саме «для віку», а не «проти віку», - говорить модель.
Знамениті стіки BOOM! by Cindy Joseph, це продукт два в одному - блиск і бальзам для губ і тіні для повік, для вікових жінок
У чому ж секрет молодості Сінді?
Сама Сінді каже - в тому, що вона якраз не приховує свій вік. «Будь-яка жінка виглядає чудово, коли її шкіра жива і здорова, - говорить модель. - Але ми робимо дуже велику помилку. Використання важкого тонального засобу, який нібито заповнює зморшки, насправді, не може обдурити нікого. Все одно видно, скільки нам років. Наші обличчя більш унікальні, ніж ми думаємо. Нам треба тільки підкреслювати свою красу, а не намагатися бути схожими на інших ».
Сінді знає, про що говорить. Справа в тому, що у неї є освіту візажиста і досвід роботи в макіяжі. Це їй допомагає завжди підбирати правильну палітру, що, на її думку, і є ключем до молодого і природному виду.
Сміливі відтінки тіней відволікають від нашої краси, а не додають її, вважає Джозеф. Модель радить використовувати відтінки глини і шампанського.
І ще порада від Джозеф: Ніколи не носіть тіні для повік, які темніше вашої шкіри. Краще вибирайте такого ж тону, що і колір шкіри, або трохи світліше. У віці це дуже важливо, це піднімає повіку, а не звішує його вниз.
|
Наші прапрабабусі, судячи з дійшли до нас портретів і опису, виглядали нітрохи ні гірше нас. Хоча, звичайно, ніяких кремів, лосьйонів, шампунів, гелів і всього іншого різноманітності косметичної промисловості вони не мали. Зате мали чисту природу і охоче користувалися її дарами.
Одним з чарівних засобів по догляду за обличчям і тілом, яким користувалися красуні минулого, була роса.
Роса, що випала на луг і повисла мерехтливими зірочками на різнотрав'я, не тільки здатна зберегти красу, омолодити, але й оздоровити організм. Адже більшість трав там лікарські, ті ж деревій, пустирник, валеріана, грицики і багато інших, в них міститься величезна кількість речовин, корисних для організму людини, і частину своєї цілющості вони передають росам.
Росу з пустирника можна збирати і пити при серцево-судинних захворюваннях, роса з м'яти заспокоїть нерви, а з деревію майже всі внутрішні органи.
Наші ж прабабусі в росі купалися. Звичайно, зараз важко уявити дівчину або жінку, що валяється на траві рано вранці. Хоча якщо є різнотрав'я на дачній ділянці і ділянка не проглядається сусідами, цілком можна дозволити собі побути русалкою і скупатися вранці у росі. Від кількох таких процедур шкіра помітно помолодшає і придбає ніжний атласний вигляд.
Найбільш цілющими вважаються купальські роси, які випадали на Івана Купала (з 6 на 7 липня). Це самий розпал літа, час пишного цвітіння трав.
Роси особливо корисні при теплій сухій погоді. Росу, що випала вранці, висушує сонечко, а на квітках і листі рослин залишаються речовини, які вона витягла ввечері і вранці. Нова роса розчинить ці речовини, і якщо їй вмитися або викупатися, то оздоровитися все тіло і особливо шкіра.
В давнину по траві саме каталися оголеними. Жінки, які примудрялися довго не старіти, входили в купальську ніч в росяні зарості іван-чаю і намагалися там промокнути наскрізь, а ті, що сміливіший, забиралися в ці зарості голими, струшували з рожево-лілових квіток ароматні краплі і омивали тіло росами. Водяні кульки скочувалися по шкірі, холодили і умиротворяли не тільки тіло, а й дух. Так що купання в росах це ще й зміцнення нервової системи. Для нервів особливо гарна роса, узята в новолуння з ромашкового поля.
Але якщо не хочеться чи ні можливості повалятися вранці на травичці, то можна на траві розстелити простирадло, а коли вона намокне, обернутися їй після душу і побути в росяній простирадлі хвилин 7-10.
Купальську росу наші предки збирали про запас, для чого тягали по траві лляне полотно, віджимали його в чисту посудину і додавали туди спирт.
Точно так само можна зробити і зберігати чарівний засіб в холодильнику, протираючи обличчя їм вранці і додаючи в лід для протирання обличчя. Можна додавати і в трав'яний відвар.
І будь-яку росу, але тільки за містом, в чистому місці, можна збирати в кухоль, келих, струшуючи в них травинки, квіточки, гілочки, квітки. Частина роси можна заморозити, частину додати в лосьйони, частина законсервувати за допомогою спирту, закупорена і зберігати в холодильнику.
Маски з росами:
-
Зволожуюча
Натерти на тертці 1 яблуко, додати ½ чайної ложки роси. Нанести на обличчя на 15 хвилин, змити тампоном, просоченим росою. Вмиватися не потрібно.
-
Маска омолоджуюча
До 1 чайній ложці огіркового соку додати 1-2 краплі рожевого ефірного масла і ½ чайної ложки роси. Нанести на обличчя пальцями або пензликом на 10-15 хвилин. Змити тампоном, змоченим в росі.
-
Маска, що робить шкіру бархатистою
1 чайну ложку сухої ромашки заварити ½ склянки окропу, настоювати 20 хвилин, процідити, остудити до теплого, додати 2 чайних ложки роси. Намочити в розчині марлю, складену в декілька шарів і накласти на обличчя на 20-25 хвилин. Вмиватися не потрібно.
Масаж голови з росою робить густими і пишними волосся, зникає лупа і з'являється яскравий живий блиск.
|
«Підніміть мені повіки ...»
(М. Гоголь «Вій»)
Погляд жінки - лукавий, сяючий, таємничий, щирий, сумний або іскристий радістю, він так багато може виразити. Саме «говорить» погляд здатний ясно передати наші емоції, почуття і бажання. І як прикро, якщо очі ховаються під важкими припухлими століттями, або потворні мішки під очима надають всьому особі змучений хворобливий вигляд.
Верхні повіки, не естетично нависають над очима, роблять нас старше років на п'ять. Не доводиться говорити про «гру поглядом», коли самі очі хочеться заховати за великими темними окулярами! Що робити: зважитися і позбутися проблем раз і назавжди радикальним способом, або спробувати альтернативні методи боротьби?
Чому з'являються «очні грижі»
Незважаючи на те, що важкі верхні повіки і припухлі нижні, зустрічаються і в молодому віці, в основному, проблема все-таки вікова. Перші ознаки старіння шкіри навколо очей виявляються, коли ми досягаємо тридцяти - сорока років. Тонус кругових м'язів обличчя знижується, а шкіра повік втрачає свою еластичність і починає розтягуватися і обвисати. Очні яблука кожної людини в цілях безпеки «прикриті» жировою тканиною, у вигляді найдрібніших грудочок. Зазвичай вони непомітні, проте якщо при збігу обставин (вік, хвороби, спосіб життя, генетичні особливості) слабшає зв'язка, що утримує жирову тканину, - ці грудочки можуть поступово перетворитися на важкі некрасиві очні «жирові грижі».
Провисання в області верхніх повік часто посилюється зміщенням надлишків тканин чола нижче лінії брів. Очі буквально ховаються під навислими століттями, що іноді веде навіть до обмеження поля зору і збільшення навантаження на очі, не кажучи вже про естетичну сторону питання.
Втрата еластичності шкіри нижніх повік загрожує появою «мішків» під очима. Крім вікових є й інші причини появи таких гриж - стреси і перевтома, алкоголь і куріння, зайве вживання солі, недосипання, надлишок ультрафіолету. Що ж ми можемо протиставити такого недоліку, як очні грижі?
Радикальний спосіб - блефаропластика, або корекція повік
У деяких випадках це дійсно кращий вибір. Вдавшись до операції, можна не тільки позбутися від таких проблем, як жирові грижі під очима або "важкі" верхні повіки, але і від інших вікових змін, можна навіть скорегувати форму і розріз очей.
Розрізняють блефаропластику нижніх і верхніх повік:
• При проведенні
блефаропластики верхніх повік
часто одночасно роблять ендоскопічну підтяжку чола. Хірург під час операції розправляє шкіру над верхніми століттями, усуває її надлишки, піднімає навислі брови і прибирає складочки на лобі. Розрізи на верхніх століттях проходять в природних складках повік, так що не варто турбуватися про те, що сліди операції будуть помітні.
•
Пластика нижніх повік
проводиться за наявності "мішків" під очима, шкірних надлишків і глибоких складках на століттях. Залежно від наявних недоліків, хірург в індивідуальному порядку підбирає спосіб блефаропластики нижніх повік - відкритий або закритий (Транскон'юнктивальна блефаропластика). При закритому способі операції розріз проходить з внутрішньої поверхні повік, через їх слизову оболонку (кон'юнктиву), і через нього віддаляються надлишки жиру. Шкіра при цьому не січуть. Відкритий спосіб має на увазі висічення смужки м'язи і шкіри. Розріз в цьому випадку, робиться під віями і практично не видно.
Результат операції зберігається приблизно на десять - п'ятнадцять років.
Блефаропластика має ряд протипоказань
: Це важкі захворювання внутрішніх органів, інфекційні, онкологічні недуги, порушення згортання крові, підвищений внутрішньоочний тиск, деякі захворювання щитовидної залози.
Незважаючи на гадану легкість операції по омолодженню повік, іноді все ж виникають ускладнення. Найбільш поширене ускладнення - опущення краю нижньої повіки (контракция), також можливі запалі очні яблука, помітні післяопераційні рубці, зсув очних яблук, контурування нижнього краю очниці, несмиканіе століття під час сну.
До недоліків цього методу можна віднести його травматичність і наявність післяопераційного періоду. Для повного відновлення після операції буде потрібно днів 20. Протягом 3-4 днів після операції бажано знаходитися вдома, обмежити фізичне навантаження, під час вмивання обходити область століття. Що особливо прикро - макіяж можна наносити не раніше, ніж через 7-10 днів після операції. Хоча ..., що означає 10 днів без макіяжу, за порівняння з 10 роками без «мішків» під очима!
Щадна альтернатива
Якщо ви ще не готові до радикальних методів, і існуючі проблеми не дуже сильно виражені, можна обійтися і більш щадними способами, які пропонує сучасна косметологія. Наприклад, швидко і досить ефективно впоратися з проблемами шкіри повік можна за допомогою технології
радіочастотного ліфтингу
, Так званого термажа повік.
Завдяки глибокому проникненню радіохвиль в шкірні шари, ця технологія дозволяє скоротити ступінь нависання шкіри верхньої повіки, ліквідує зморшки в куточках очей, або «гусячі лапки», прибирає мішки і темні кола під очима.
Замість механічного видалення надлишків шкіри під дією радіохвиль відбувається природне посилення синтезу колагену, а також скорочення і ущільнення колагенових волокон, в результаті чого шкіра самостійно розгладжується. Крім того, термаж не вимагає реабілітаційного періоду та анестезії, процедура не пов'язана з утворенням рубців і шрамів. Ефект омолодження відбувається за рахунок активізації внутрішньоклітинних процесів, наростає протягом півроку і зберігається протягом 4-5 років.
Термаж століття є безпечною процедурою з щадним впливом на шкіру. Він не тільки ефективно бореться з в'ялістю і зморшками, але і покращує колір шкіри, повертає їй свіжість і пружність. Правда, на жаль, термаж не універсальний - занадто виражені надлишки шкіри не можуть бути скориговані цією процедурою. Протипоказань до проведення термажа небагато, але вони все ж є: будь-які імплантовані електричні пристрої (кардіостимулятор і т.п.), цукровий діабет, системні захворювання сполучної тканини (склеродермія, червоний вовчак та ін.), Загальні інфекційні захворювання і ураження шкіри в місцях передбачуваної обробки, вагітність.
Ускладнення у вигляді запаленої шкіри, пухирів, набряків бувають дуже рідко (менше 1%), при чутливій шкірі пацієнта і швидко проходять, в звичайному випадку, після процедури шкіра зберігає абсолютно нормальний, тільки більш підтягнутий вигляд. Можна користуватися косметикою і наносити макіяж.
Профілактика
Якщо проблеми з століттями ще тільки намітилися, слід терміново зайнятися профілактикою. Косметологи в цьому випадку радять випробувати зміцнюючі засоби для повік і лімфодренажний масаж (ручний або апаратний). Апаратний виконується в косметичних салонах, а ось ручної можна робити як в салоні у досвідченого фахівця, так і в домашніх умовах.
Техніка лімфодренажного масажу
- Нанесіть на шкіру обличчя спеціальний крем. Як правило, косметичні засоби для лімфодренажного масажу містять велику кількість вітаміну Е і виготовляються на основі лікарських рослин (волошки, алое, розмарину).
- Перед тим, як приступати до основних вправ, ретельно промассируйте голову. Складіть пальці у вигляді клішні і дрібними круговими рухами подушечок протягом хвилини пройдіться проти годинникової стрілки по шкірі голові. Пальці не повинні зміщуватися по шкірі. Міцно стисніть в кулаці пучок волосся у самих коренів, і гарненько потягніть вгору, пройдіться таким чином по всій голові. Ось тепер можна приступати безпосередньо до Лімфодренажна комплексу.
- Помістіть долоні на лоб так, щоб кінчики пальців «зустрілися» в центрі лоба. Акуратно «протріть» лоб від центру до країв. Повторіть три рази.
- Трьома пальцями кожної руки злегка натисніть одночасно на віскі. Тримайте так протягом 3-4 секунд. Потім відпустіть. Повторіть натискання три рази.
- Додайте пальці на обличчі так, щоб вони захоплювали і підочноямкову зону, і подбровье, і верхню частину щік, притисніть і трохи натисніть. Затримайтеся в цьому положенні на 3-4 секунди, потім розслабтеся. Повторіть 3 рази.
- Змістите пальці трохи нижче, на щоки. Щільно притисніть і обережно натисніть на 3-4 секунди.
- Протягом 2-х хвилин, ніжно «постукуючи» кінчиками пальців, пройдіться по всьому обличчю знизу вгору, легко помасажуйте куточки очей і віскі, постукайте кінчиками пальців навколо очей.
- Притисніть долоні до обличчя, злегка натисніть і затримайте на 3-4 сек. Розслабтеся і повторіть 3 рази. Потім, не змінюючи положення рук, повільно розведіть долоні в сторону, при цьому вони злегка повинні натискати на обличчя
Процедуру слід виконувати вранці і ввечері.
Закріпити результат домашніх вправ можна салонні процедури, що поліпшують мікроциркуляцію крові і лімфи (електростимуляція, мезотерапія). Проконсультуйтеся з косметологом з приводу косметики, якою ви користуєтеся. Іноді, поява килоподібну мішків під очима може бути спровоковано вживанням неякісної косметики, косметики, не призначеної для шкіри навколо очей, і просто не підходящої саме вам косметикою.
|
|
|
|
|
|