Старить не тільки ультрафіолет
 Про куріння і сонячні промені вже все давно в курсі: вони старять і нещадно. Але чомусь старіння не зупиняється після того, як ми кидаємо палити і починаємо користуватися сонцезахисними продуктами. Звичайно, вікові зміни неминучі, але, може, є ще щось, що не дозволяє трохи подзадержалась цей процес?

Ми знайшли для вас нові секретні відомості. Виявляється, звичайні речі можуть старити. Прочитайте, які, і як з цим боротися.

1. Мобільний телефон . Японські вчені нещодавно протестували групу 20-30-річних. Виявляється, у кожного десятого були вже в цьому віці серйозні проблеми з пам'яттю. У решти також пам'ять не відрізнялася хорошими показниками, в порівнянні з поколінням молоді, яка не користувалася мобільними телефонами. Справа в тому, що у сучасного покоління зростає залежність від таких речей, як мобільні телефони або навігатори, а також електронні словники і довідники, які завжди під рукою. Виходить, що ми абсолютно не використовуємо частина нашого мозку, відповідальну за пам'ять на певну інформацію. Як це пов'язано зі старінням? Справа в тому, що втрата пам'яті - один з перших ознак старіння мозку і організму в цілому. А що робити? - Запитаєте. Відповісти складно. Але фахівці радять, для початку хоча б влаштовуйте собі дні без телефону, це можуть бути вихідні.

 Старить не тільки ультрафіолет
 2. Сильні шуми.   Чи знаєте ви, що коли ви чуєте гучний шум, ваш організм починає виробляти вільні радикали для боротьби з шумами. Для боротьби з вільними радикалами організму потрібні антиоксиданти. Найефективніший шлях отримати антиоксиданти - взяти їх разом з харчуванням. Овочі та фрукти - ось найбагатші джерела антиоксидантів. Візьміть за правило з'їдати в день хоча б один фрукт і один овоч, хоча краще, якщо ви будете споживати близько п'яти овочів і фруктів на день.

 Старить не тільки ультрафіолет
 3. Червоне м'ясо . Любителям червоного м'яса доведеться трохи збавити свої апетити. Виявляється, ті, хто їсть червоне м'ясо більше 10 порцій на тиждень, піддають дуже великому ризику своє ... зір. У них на 47% вище шанси отримати старечу сліпоту. Вихід такий: відмовлятися від свого улюбленого страви не варто. Просто постарайтеся хоча б один день на тиждень робити рибним, а ще один день на тиждень є біле м'ясо.

4. Недостатня фізична активність.   Всі ми хочемо ходити у фітнес-зали, займаємося різними вправами. І робимо це, щоб схуднути. Але навіть якщо вам не потрібно худнути, то нехтувати фізичними вправами не варто. Між іншим, є фахівці, які стверджують, що з віком фізичні навантаження потрібно тільки збільшувати. Наприклад, є думка, що до 30 хвилинам стандартної щоденного тренування у віці після 45-і потрібно додавати по 5 хвилин за кожен рік, що перевищує 45-річний рубіж. Тобто, в 46 потрібна тренування тривалістю 35 хвилин, а в 47 - 40, і так далі. Це не означає, що все тренування потрібно виснажувати себе навантаженнями. Зверніть увагу, насамперед, на вправи на гнучкість, це найголовніший показник молодості організму.

 Старить не тільки ультрафіолет
 5. Не прагніть посидіти.   Навіть якщо дуже втомилися, не варто бігти займати сидяче місце в транспорті, або засмучуватися, що доводиться стоячи чекати лікаря. Зайве сидіння призводить до збільшення рівня цукру в крові, а також до відкладень жиру в черевній порожнині, що дуже негативно відгукується на серце. Обов'язково, щогодини ходите! Якщо хочете відпочити, то краще лежати, ніж сидіти.

 Старить не тільки ультрафіолет
 6. Захоплення дієтами старить.   Жінки живуть, як правило, довше за чоловіків, оскільки наша імунна система застаріває повільніше, і тримає нас здоровими більш тривалий час. Але постійні дієти якраз знижують дію імунної системи, позбавляють захисту. Тому, правильніше за все, не сідати на короткочасні дієти, щоб схуднути, а повністю переглянути свій режим харчування, і прийти до такого, який не підвищує вагу і не призводить до повноти і ожиріння.

 Старить не тільки ультрафіолет
 7. Алкоголь або тверезість?   У помірних кількостях такий продукт як алкогольні напої не так уже й поганий. Було доведено, що алкоголь покращує щільність кісток, зміцнює їх. Щоправда, заради справедливості, треба сказати і про те, що більшість з нас не вміють пити правильно і помірно. Тому укріплювати кістки можна, постійно споживаючи молочні продукти, вони дадуть аналогічний захист вашим кісткам.

 Старить не тільки ультрафіолет
 8. Дешеві пластикові контейнери.   Обов'язково використовуйте пластиковий посуд, а також пластикові контейнери тільки перевірених марок. Не женіться за дешевизною. Справа в тому, що неякісні пластикові контейнери можуть заражати продукти синтетичним естрогеном, який викликає створення шкідливого жиру. Обов'язкове правило: тримати пластикові контейнери далеко від сонячних променів! Чи не розігрівати їжу в пластикових контейнерах!   Розгляньте також можливість замінити якісь речі в холодильнику на скляні. Їжте достатньо цитрусових, вони можуть боротися з таким компонентом як синтетичний естроген.


Звичайно, боротьба за молодість не повинна перетворюватися на манію або фобію. Але, як показує більшість досліджень, увагу до себе і свого способу життя можуть значною мірою поліпшити якість життя і продовжити молодість.
Автор: Ольга Ларсен


 Як жити довго і при цьому зберегти здоров'я
 Напевно, не знайдеться жодної людини, там більш жодної жінки, яка не хотіла б жити довго і при цьому не старіти. Еліксир вічної молодості, на жаль, поки не винайшли. Але шанси зберегти молодість і сили до похилого віку є майже у всіх.

Звичайно, чимало залежить і від спадковості. Так, вчені стверджують, що якщо бабусі й дідусі прожили більше 80-85 років, шанс на довголіття різко зростає. Має значення і здоров'я батьків, а так само дядечків і тіточок.

Але, якщо мислити логічно, то отримавши від природи гарне здоров'я і сліпучу красу, можна розтратити їх точно так само, як деякі шалапути розтратив мільйонні статки своїх предків. Тим паче, що здоров'я і краса, хоч і купуються тепер за гроші, але вже не є справжніми ...

Зате можна отримати і не дуже який здоров'я, але почати свідомо його примножувати і, врешті-решт, прожити довго і щасливо. У світі багато таких прикладів, наприклад, Поль Брегг.

Що ж ми можемо зробити для досягнення поставленої мети?

Багато що залежить від екології. На жаль, ми не можемо кинути мегаполіси і всі скопом втекти жити в село. Цього й не потрібно. Досить просто проводити на природі вихідні та відпустку. Якщо є можливість, можна з весни до осені жити на дачі. Благотворно позначається навіть домашнє квітникарство. Варто частіше провітрювати свою міську квартиру і побільше ходити пішки. Наприклад, прогулятися в сквері або парку в обідню перерву.

Без фізичних вправ, хоча б мінімального комплексу, так само довго не прожити. Гіподинамія помітно укорочує життя, не дарма древні греки стверджували, що «Рух - це життя». Заняття фітнесом 3 рази на тиждень по 40-50 хвилин додають за твердженням фахівців 4-5 років активного життя.

Тим, хто хоче жити довго, потрібно вийти щасливо заміж, одружуватися, завести кота чи собаку ... Гармонія в подружніх стосунках, ласкаві слова, дотики, впевненість в тому, що є людина, яка зрозуміє, підтримає і порадіє разом з вами, помітно омолоджує організм . Близько до цього і вплив спілкування з тваринами. Будь-якій людині корисно піклуватися про іншу істоту і відчувати флюїди його прихильності, подяки і любові. Все це разом додає 8-10 років життя.

Хороший сон тривалістю 7-8 годин теж благотворно впливає на довголіття, у той час як безсоння може відняти 2-3 роки життя.

 Як жити довго і при цьому зберегти здоров'я


Хоч і кажуть, що «бідність не порок», безгрошів'я і нужда не кращим способом відображаються на тривалості життя. Якщо все-таки грошей мало, то психологи радять не нервувати з цього приводу. Просто подумати, де можна підробити або як скоротити витрати. Багато мудреці були абсолютно жебраками, але вони жили у злагоді з самим собою.

Подовжують життя освіту і самоосвіту, читання хороших книг, розгадування кросвордів, дружні посиденьки, бесіди за чашкою чаю. Навіть у похилому віці люди виглядають моложаво, якщо у них є друзі і вони часто підтримують спілкування.

А ось сидіння, а тим більше лежання перед екраном телевізора скорочує життя значно, від 4 до 6 років.

Природно, що скорочують життя міцний алкоголь, куріння, ожиріння.

Вино і шоколад в помірних дозах корисні.

Чай визнаний вченими благотворно чинним напоєм, особливо зелений. Навколо кави досі ведуться суперечки.

 Як жити довго і при цьому зберегти здоров'я
   Омолоджує організм гарний настрій, настрій на позитив, в той час як смуток, заздрість, озлобленість не тільки скорочують життя, але ще й великими порціями крадуть жіночу красу, додаючи передчасні зморшки і роблячи шкіру млявою. Не конфліктує з навколишнім світом людина живе на 8-10 років довше.

Довше живуть жінки, які освоюють нові технології, що користуються всіма сучасними досягненнями прогресу.

Дами, що приділяють час собі коханій, догляду за собою, зберігають молодість на 10-12 років довше, ніж махнувшего на себе рукою ровесниці.

І, напевно, ніщо так не молодить жінку, як щира посмішка, коли одночасно сяють очі й посміхаються губи. Навіть промінчики зморшок, що утворюються при цьому, нагадують не що інше, як вічно прекрасне і бажане, незважаючи на всі плями на ньому, Сонце.

І ніщо не заважає будь-який з нас бути сонцем і світити для себе і для всіх оточуючих нас людей.
Автор: Наталя Алексєєва