Макіяж після 40, 50, 60
 У дівоцькі роки нам часто говорили, що яскраво фарбуватися і зловживати тональними засобами ще рано. І ось ніби настав момент, коли можна безбоязно скуповувати всі останні новинки в області мейкапа і пробувати, пробувати ... Але, знаєте, не надовго. Вже після 40 візажисти знову попереджають: чим менше, тим краще.

Тобто, кількість декоративної косметики з віком має зменшаться. А куди ж застосовувати наші вміння в макіяжі? Є куди! Макіяжу потрібно менше, але умінь його правильно покласти і часу на все це - більше.

Безумовно, у кожного свої особливості, кожна з нас старіє по-своєму. У когось більш уразливі волосся, у когось очі, у когось шкіра. Хтось вже вдається до пластики, а хтось поки не зважився. Але щось спільне в макіяжі все ж є. Вивчіть ці кілька загальних правил, які працюють і якщо вам 40, і якщо вам за 60.

• Не намагайтеся перетворювати макіяж в камуфляж. Не будьте тим, ким ви не є. Макіяж для 40-річних не ставить перед собою завдання приховати років 20, основне завдання макіяжу - приховати деякі недоліки і підкреслити достоїнства, а не намалювати нове обличчя.

• Сама основна проблема віку - сухість. Згадайте, чим відрізняться всі старі? Сухістю і в прямому і в переносному сенсі. Значить - побільше вологи! Пийте більше рідини. Зволоження має надходити не тільки ззовні, але і зсередини.

• Губи - найбільш уразлива риса особи у тих, кому за 50. Вони видають вік найбільше. Так що, якщо в молодості ви на них не звертали особливої ​​уваги, то тепер вони повинні стати основною вашою турботою. До того ж губи - найбільш рухома частина особи, їх мейкап треба постійно поправляти і оновлювати. Хоча б раз на годину.

• Частіше зволожуйте губи. Навіть якщо у вас завжди була така звичка, то тепер колишні засоби можуть не так допомагати, як раніше. Проведіть ревізію своєї косметички. Після 40 засоби повинні відповідати вашому віку. Приємна гігієнічна помада з ніжним ароматом, яка вас задовольняла раніше, зовсім не підходить тепер. Шукайте ефективні вікові засоби. Головний критерій - особисті відчуття. Зволожувачі для губ не повинні занадто стягувати після вбирання або бути занадто жирними.

• База під макіяж або тональна основа повинні бути прозорими або напівпрозорими. Якщо ви вирішили намалювати собі новий колір обличчя - це погана затія. Крім сухості, закупорених пір і неохайного виду це нічого не дасть. Вибирайте засоби з легкою текстурою, які будуть просвічувати ваш натуральний колір. Сучасні палітри мають достатню шкалу різних відтінків, що дає можливість правильного вибору. Не треба малювати собі загар або вибелять обличчя за допомогою тональної основи. Краще сходити в солярій або користуватися отбеливающими сироватками або масками.

• Якщо звикли користуватися важкими кремоподібними основами під макіяж, то змішуйте їх з денним кремом, тоді вони стануть напівпрозорими, і не будуть виглядати маскою.

• Користуйтеся світловідбиваючої основою, це додасть шкірі світіння, яке природно пропадає після 40.

 Макіяж після 40, 50, 60


• Купуйте хороші якісні пензлика. Це половина успіху рівного і непомітного нанесення засобів макіяжу. Напрямок рухів кисті повинні бути знизу вгору і від центру до периферії. Таким чином, ви як би всі риси обличчя трохи піднімаєте, як вони були в молодості.

• Завітайте професіонала, який покаже вам секрети правильного нанесення макіяжу. Такі майстер-класи іноді влаштовують візажисти відомих марок на виставках або в бутиках. Або сходіть в салон і зробіть хоча б раз професійний візаж, щоб повчитися у професіонала.

• Подивіться на себе неупереджено і зрозумійте, що прийоми макіяжу, якими ви користувалися 10, 20, 30 років тому, повинні змінитися. Приміряйте новий макіяж, новий колір волосся, нову зачіску. Це не експеримент, це - веління часу.

• Волосся. Змінюється не тільки колір обличчя, але і волосся, і це не тільки завдяки сивому волоссю. Сам відтінок стає тьмяним і млявим, як в'яне листя. Його обов'язково потрібно регулярно «оновлювати».

• Довге волосся - не кращий варіант для жінок у віці. Хоча є приємні винятки. Якщо ваше волосся отримують достатній догляд, то можете ризикнути і залишити довжину. Але якщо в молодості довге волосся - це найбільш безпроблемний варіант, то у віці довге волосся вимагають навіть більше уваги, ніж стрижка.

• Як тільки ви міняєте колір волосся, переглядайте та макіяж. Якщо колір волосся стає світліше, макіяж теж повинен облегшуватися. Якщо ви наважуєтеся зробити колір волосся яскравіше - фарби макіяжу теж потрібно «підтягувати», робити більш насиченими.

 Макіяж після 40, 50, 60


• Брови можуть видати ваш вік і те, як ви за собою доглядаєте. Колір брів став тьмяним. Його можна оновити спеціальним фарбуванням в салоні. Або не забувати підфарбовувати брови щодня перед виходом з дому. Форма брів теж повинна бути тепер іншою ніж у молодості. Оскільки всі риси обличчя починають трішечки «обвисати», брови краще робити легкими, без сильно опущених кінців.

• Рум'яна краще вибирати рідкі, а от тіні - розсипчасті. Справа в тому, що для скул потрібно зволоження. Для століття теж, але рідкі тіні легше скочуються, позначаючи всі складочки, які є навколо очей, особливо виділяючи складку над верхнім століттям.

• Уникайте блискучих тіней, це додає віку.

• Вибирайте природні, натуральні кольори. Такі, які є в природі: кольори осіннього листя, колір весняного неба, колір натуральних каменів і мінералів. Ці кольори не є яскравими і виглядають природно і благородно.

• Обов'язково користуйтеся тушшю з підкручує щіточкою. Чим краще вії закручені вгору, тим більше відкривається очей, тим менше помітні опущені куточки очей. Колір туші: чорний, сірий або коричневий, яскрава кольорова туш після 50 - це вульгарно.

• Якщо користуєтеся підведенням, намагайтеся, щоб над зовнішніми куточками очей вона була спрямована трохи вгору або хоча б горизонтально, але ніяк не вниз. Тоді очі будуть такими, якими ви мали в молодості. Адже в старості все риси обличчя кілька «обвисають».

 Макіяж після 40, 50, 60


• Починайте і закінчуйте макіяж з губ. На початку покладіть будь бальзам. Нехай він живить губи, готує їх до помаді. Заключним штрихом може стати спеціальний флюїд, який кладеться поверх помади, він буде закріплювати колір, а також не давати губам сохнути.

• Обводите губи лайнером, максимально наближеним за кольором до натурального кольору губ. Після обведення зафарбуйте цим же олівцем і всі губи і тільки потім покладіть зверху помаду.

• Для зачісок з прибраним назад волоссям чоло повинне бути ідеальним. В іншому випадку, це тільки додасть віку. Якщо не впевнені в тому, що вам вдасться прибрати недоліки чола за допомогою макіяжу, приміряйте зачіски з м'якими чубчиками. Чітка лінія чубчика буде виглядати дещо неприродно, як перука. Відмовтеся від чітких контурів і ліній, краще локони або невеликий вітерець.
Автор: Юлія Гнедина


 Чи поверне молодість колаген?
 Колаген - панацея від зморшок і в'ялості шкіри, майже постійний елемент кремів, масок, гелів, навіть у шампуні і фарбу для вій вже почали додавати колаген. Що ж це таке і чим обумовлена ​​його популярність?

Колаген - це не відкриття сьогоднішнього дня, він зацікавив вчених і медиків більше 40 років тому - в середині ХХ століття. Саме тоді вчені пов'язали процеси старіння шкіри і скорочення синтезу колагену в організмі. Результатом цього процесу є не тільки зморшки на обличчі і втрата пружності та еластичності шкіри. Погіршується стан волосся, нігтів, м'язів, з'являються болі в суглобах, знижується еластичність судин, утворюється целюліт. Але в першу чергу страждає все-таки шкіра, каркасом якої і є колаген. Колаген - найпоширеніший білок організму людини. Він становить від 25 до 33% загальної кількості білка і, отже, близько 6% маси тіла, і складається виключно з ланцюгів амінокислот з'єднаних в химерну спіраль.

Колаген, коллагену - ворожнечу!

Високомолекулярний колаген тваринного походження , Який навчилися виділяти, використовуючи шкури великої рогатої худоби, і який, швидше за все і входить до складу порівняно недорогих косметичних засобів. Він не має здатність проникати в глибокі шари шкіри і замінювати пошкоджені колагенові волокна старіючої шкіри. Щоправда, і цей колаген приносить цілком відчутну користь: плівка, яку він утворює на поверхні шкіри, утримує воду і пропускає повітря. Саме завдяки цій властивості препарати з таким колагеном зволожують, пом'якшують і підтягують шкіру.

Гідролізований колаген.   За допомогою речовин - підсилювачів (енхасеров, від англ. Слова enhance - покращувати, посилювати) цей вид колагену проникає крізь захисний шар шкіри і включається в метаболічні реакції організму, живлячи та зволожуючи шкіру зсередини. Саме про це говорять виробники, коли згадують в анотаціях «живильну дію» препаратів з колагеном.

Наприкінці 90-х років з'явився ще один новий клас косметичних засобів - колагенові гелі   з нативного (природного) трехспірального колагену. У 90-х роках минулого століття польські вчені Факультету Хімії Гданського університету, працюючи над винаходами, далекими від косметології, отримали з екстракту шкіри риб колаген, структура якого дуже близька до колагену людини.

Колаген риб'ячий,   все впевненіше витісняє колаген зі великої рогатої худоби з косметології та медицини. І що особливо важливо, за словами виробників, їм вдалося створити колаген, який має трансдермальні властивості, тобто він проникає крізь шкіру! Виниклі складнощі з збереженням риб'ячого колагену при підвищенні температури зберігання, були успішно подолані з часом. Адже колаген, особливо риб'ячий - продукт нестійкий, достатньо присутності невеликої кількості кислої субстанції, що викликає, наприклад, розмноження бактерій або незначного підвищення температури білка, і вже через двадцять хвилин починається розкладання його частинок.

 Чи поверне молодість колаген?
 Колаген, вироблений новим методом, таємницю якого виробники строго бережуть, зберігає свою багатогранну структуру амінокислот, подібну до людської (потрійна спіраль). Це означає, що тепер відкрита дорога до повернення шкірі білка, дефіцит якого призводить до старіння. Клінічні аналізи, проведені в 2001-2002 роках одночасно в різних країнах, підтвердили безперечне досягнення винаходи, проте з попередженням, що колагеновий препарат показує біологічну активність і позитивну результативність в межах температури 5-23 С.

І вже на початку 2007 року знайшли новий метод збереження потрійної спіралі амінокислот при температурі 5-28 ° C. Швидше за все, саме цей колаген входить в дорогі омолоджуючі косметичні засоби з колагеном, але тут вже все на совісті фірми - виробника косметики.

Колаген рослинний?   А ось тут, слід зауважити, що колаген - білок тваринного   походження, і якщо рибу ми все ж можемо зарахувати до світу фауни, і допустити використання терміну «колаген», то рослинні протеїни називати «колагеном» - некоректно. Ну а раз рослинного колагену не існує за визначенням, до складу рекламованих косметичних засобів, швидше за все, входять рослинні білки, у структурі яких, можливо, є коллагеноподобние фрагменти. Що речі, зовсім не заперечує їх позитивне зволожуючу вплив на стан шкіри.

Я уколу не боюся ...

Доставити колаген в потрібні шари шкіри гарантовано можна за допомогою ін'єкцій   Важко знайти косметичний салон, що не пропонує подібні послуги .  Колагенові ін'єкції використовуються, щоб замінити колаген шкіри, який пацієнт втрачає з віком або допомогти відновити його .  Для ін'єкцій використовують колаген в основному тваринного походження, і наскільки він засвоюється шкірою питання спірне .  Багато експертів вважають, що організм сприймає такий колаген як чужорідне тіло і виводить його на протязі року .  Тому кожні 6-12 місяців потрібні додаткові ін'єкції, щоб підтримувати зовнішній вигляд .  Але, тим не менш, при колагенової ін'єкції відбувається механічне заповнення складок і зморшок введеним гелем, і поверхня шкіри вирівнюється .  Крім того, вважається, що введений ззовні колаген стимулює імунну систему організму, і в місці втручання починають синтезуватися власні колагенові волокна, які і заповнюють зморшку або складку .  Так що позитивний результат все ж є, і процедура користується популярністю .  За останні два десятиліття ін'єкції колагену були проведені двом мільйонам чоловік в різних країнах світу .

Ну, а якщо ви боїтеся уколів, і не довіряєте косметиці, то поліпшити стан шкіри можна таблетками . На ринку присутня величезна безліч коллагено-містять продуктів. В основному в них входять комплекси амінокислот, вітамінів, мінералів. Виробники заснованих на коллагене харчових добавок стверджують, що їхні продукти можуть поліпшити якість шкіри і нігтів, а також здоров'я суглобів. Правда це чи ні, судити важко, і який саме компонент чудодійною пігулки надає позитивну дію, також складно визначити. Але ось те, що вітамін С стимулює вироблення організмом власних колагенових зв'язків і дозволяє відновити баланс амінокислот, який порушується з віком, доведено абсолютно точно. Вітаміни А і Е також є стимуляторами вироблення колагену. Так що, харчуючись повноцінно, включаючи в своє меню велика кількість фруктів і овочів, ви вже приносите велику користь своїй шкірі.

Ну а як же креми та маски з колагеном? Наскільки вони ефективні?

Мені видається, що використання колагену в якості структурообразующего компонента косметичної продукції, цілком виправдано. Він успішно грає роль матриці, на якій з'єднуються методом включення в гель інші компоненти крему, чиє дію, таким чином, посилюється. Колаген нетоксичний, що не канцерогенний, володіє хорошим регенеруючою, зволожуючим діям, високу біосумісність, а також низкою інших корисних властивостей.

Не дивно, що вже протягом багатьох десятиліть колаген продовжує залишатися одним з найпопулярніших інгредієнтів у складі омолоджуючих і зволожуючих косметичних засобів. Але чекати чудес від його застосування, все ж не слід, тим більше що, купуючи засіб з колагеном, ми найчастіше навіть не знаємо, який колаген ввели туди виробники!
Автор: Ольга Травлеева