Як вибрати крем проти зморшок?
 Фруктові кислоти, вітамін A, антиокислювачі ... У кінцевому рахунку, дорогі креми проти зморшок, вони дійсно "працюють"? Або краще все-таки вирушати під ніж естетичного хірурга?
На питання MyCharm відповідає лікар-косметолог Марі-Естель Руж (Roux) - автор книги "50 років топ-вік").


Які сьогодні випускаються креми проти зморшок?

У найпершу чергу існують креми проти зморшок, у складі яких є антиокислюючі компоненти, завдяки присутності вітамінів C, E або селену, наприклад. Вони захищають шкіру від зовнішніх нападів (забруднення, ультрафіолетове опромінення і т.д.)

Потім, слід група кремів на основі фруктових кислот, використовуваних, головним чином для легкого пілінгу. Результат на який вони націлені - очищення, освітлення шкіри і стимуляція продукції колагену, яку вони підсилюють.

  Нарешті, теж велика група кремів на основі вітаміну A, найбільш потужного компонента для обробки зморшок, але, як правило, погано переносимого шкірою. Тому сьогодні існує багато кремів, складених на основі ретинолу, похідних від вітаміну A - які краще приймаються шкірою. Їх використання рекомендовано, починаючи з 35 років.

Всі ці різні категорії кремів проти зморшок повинні також бути пристосованими до різних типів шкіри, так як не існує шкіри з одними і тими ж потребами.

Як вибирати крем саме для свого типу шкіри?

Тонка і ніжна шкіра повинна переважно «обслуговуватися» кремами на основі вітаміну C (ті самі, які сприяє виробленню колагену), щоб повертати пружність, і в разі необхідності до кремів, що містить похідні з вітаміну A.

Для молодої шкіри (20 - 30 років) з профілактичними цілями підходять ті ж самі креми.

Для більш щільною і грубої шкіри, у випадку, наприклад, людей, які курять або багато перебували під сонцем, можна порадити швидше крем з натуральними фруктовими кислотами, для їх пілінговими результату, який стоншує роговий шар шкіри і повертає яскравість такій шкірі, яка часто буває трохи тьмяною.

Коли шкіра пошкоджена часом і коли вона має багато зморшок, потрібно орієнтуватися на креми на основі вітаміну A, якщо індивідуальна переносимість до нього нормальна, або до близьких за типом кремам.

Як правильно використовувати всі ці креми? У якій черговості, наприклад ?

Спочатку, для жінок, які курять, часто бувають під сонцем або живуть у великому місті, я раджу застосовувати вранці креми з антиокислювачами, щоб захищати шкіру протягом цілого дня, а ввечері застосовувати крем проти зморшок (на основі вітаміну A або фруктових кислот). Така композиція кремів, яку я сама, зізнатися, дуже люблю, дає в результаті дуже чисту свіжу шкіру.

Нарешті, необхідно застосовувати регулярно засоби по догляду за своєю шкірою, і міняти використані типи продуктів, кожні шість місяців, наприклад. Напевно, багато жінок помічали, що спочатку новий крем дає приголомшливий ефект, який поступово - у міру використання, зникає і в Зрештою, той же самий незвичайний крем стає марним. Це і є якраз той самий момент, коли пора замінити крем.

Ціна - чи є вона запорукою якості крему?

Так, у тому сенсі, що якщо ціна на крем висока, то це тому, що лабораторія, яка його випускає в продаж, має великий бюджет, присвячений дослідженню та створенню крему з високопродуктивними і ефективними молекулами. Але не в тому сенсі, що отриманий прибуток закладена у вартість такого дорогого крему достатньо по відношенню до "нормальним" кремам, щоб виправдати таку різницю цін. Інакше кажучи, якщо крем в три рази дорожче, ніж звичайний крем, то він, зрозуміло, не три рази більш ефективний.

У кінцевому рахунку, креми проти зморшок, це працює? Або краще все- таки вирушати під ніж естетичного хірурга?

Креми проти зморшок необхідні, якщо пам'ятати, що саме регулярне застосування кремів може відсунути появу все нових зморшок. Адже, навіть після хірургічної підтяжки неможливо обійтися без кремів. Але в той же час потрібно реально розуміти, що у засобів проти зморшок є тільки косметична ефективність: вони не роблять чудес, вони лише покращують естетичний результат, дають кращий аспект шкіри ... Втім, це вже немало!

Спасибі за інтерв'ю!


 Ера анти-age
 Вік стає набагато привабливішою для жінок, ніж раніше. Якщо раніше добре виглядає жінка в 40 - це було швидше винятком, і всі говорили: «ух ти, як збереглася! ». То тепер виглядати молодо і в 45 - це норма, а в 50 продовжувати доглядати за собою - це доступне задоволення. Якщо раніше добре виглядати після 50-и могли собі дозволити актриси, балерини і телеведучі, то тепер будь-якій жінці це під силу. Більш того, це стає нормою. Такий же, як купувати одяг і ходити в перукарню.

Ботокс-революція

Ботокс змінив наше уявлення про те, як можна виглядати у віці. Зараз нікого не дивують телеведучі, які за один день змінюються настільки, що, здається, вони потрапили трохи не в свій час. Раптом з'явився на екрані 18-річний Галкін або вічно 25-річні Тетяна Вєдєнєєва і Лариса Вербицька, або явно помолоділий Сергій Безруков. Чи використовують вони ботокс - сказати важко, вони поки це не афішують, але те, що змінилися помітно - це факт. А зробити це за пару днів тільки за допомогою правильного харчування і медитацій неможливо.

Процедура ця не для всіх поки доступна. Все ж заплатити 85000 рублів за кілька ін'єкцій - це поки для тих, хто «працює обличчям» або для дуже заможних дам. Але плюси деякі у цій процедурі є і для тих, кому вона ще недоступна. Справа в тому, що створюється якийсь новий стандарт краси жінки після 45-и , До якого ми і починаємо прагнути. І незабаром, дивись, жінка пенсійного віку без глибоких зморшок стане звичайним екземпляром. І не тільки через підтяжок і ботокса. Ми прагнемо до молодості, а значить, омолоджуємо організм, плекаємо його зсередини, розвиваємо тіло, користуємося віковими засобами з догляду та для макіяжу. І все це призводить до гарних видимих ​​результатів, і без участі ботокса. Так що треба ботоксу сказати спасибі. Або навіть, швидше не йому, а його першим пропагандистки: Демі Мур, Мадонні, Лінда Євангеліста, які не приховували свого часу, як вони досягли такої молодості. Хоча і прикро трохи, що ми не можемо собі дозволити кожні півроку себе омолоджувати за допомогою пари укольчиків краси.

Новий щадний ботокс

 Ера анти-age
 До речі, намітилася приємна тенденція і в уколах молодості. До нас вона поки не дійшла, і може, прийде не скоро. Але здорово, що у світі до цього вже прийшли. Чи знаєте ви, що в Європі, наприклад, вважається не дуже хорошим тоном виглядати набагато молодше свого віку? Помічали, наскільки французькі актриси, приміром, відрізняються, від американських. Якщо в Америці, як і у нас, прийнято демонструвати свої зусилля, щоб було відразу видно, скільки ви витратили на останній похід до косметолога. Не зайвим вважається всіляко це піарити, пишатися цим, виставляти напоказ. То в Європі останнім часом більш популярними вважаються ін'єкції з більш слабким вмістом препарату, щоб не молодіти надто вже чітко, не "засліплювати» оточуючих своєю молодістю, не кричати своєю красою.  Ера анти-age
 Якщо Демі Мур пишається тим, що останній похід до косметолога їй обійшовся майже в 500 000 доларів, то, дивлячись на Патріцію Каас, приміром, неможливо сказати, чи робить вона собі Ботокс, але те, що виглядає чудово - це факт. І до речі, більш природно і рухомо, на мій погляд. Хоча вона, звичайно, і трохи молодше, ніж Демі.

Б'юті-манія

Б'юті-манія - цей термін з'явився не так давно .  Подейкують навіть, що це така форма залежності, майже хвороба .  Люди, які вдало собі щось підтягнули, не можуть зупинитися .  І хочуть з кожним візитом до косметолога або хірурга виглядати все молодше і молодше .  Сучасні препарати, такі як ботокс і диспорт цьому сприяли у свій час .  Вони дали таку неповторну можливість виглядати молодше, причому практично відразу і без яких би то не було побічних ефектів .  Просто коли закінчується дія препарату, ви йдете і робите ще одну таку ін'єкцію .  Все просто .  Р-р-раз і вам вже 28, а не 47 .  Хто ж відмовиться після цього знову виглядати на 47? Але й на 28 вже нецікаво .  Хочеться на 25, як мінімум! Це як у відомій байці: скільки може вийти шапок з однієї шкурки .  Коли клієнт запитував: а 10 зшиєш? Так і вони .  Постійно ходять до різних спеціалістів і смикають їх: «а ще пару років можна прибрати? » .  Можна, звичайно можна, відповідає косметолог .  Тільки от будете ви потім схожі на себе - це питання .  Але це вже їх не хвилює .  Головне - завдання поставлене, треба її домагатися .

Коли б'юті-манія хвороба - це, звичайно, погано. Але і в цьому явищі я знову-таки вбачаю багато позитивного. Коли суспільством володіють загальні настрої виглядати молодо і добре, то значна частина людей все-таки не біжить лягати під ніж, а починає займатися своєю тілом, своїм способом життя і вдається до омолодження цими правильними способами, відмовившись від куріння, алкоголю, животіння і ліні.

Вікова косметика «старіє»

 Ера анти-age
 Раніше маркування «35+» на кремі означала, що це - продукт віковий. Зараз жінки після 35-і мають більш широкий спектр засобів залежно від свого віку. І ці цифри вражають! Ось, наприклад, вітчизняна марка «Чорна перлина» має різні лінії по віках, а крайній діапазон «46-55». Або «Чиста лінія», де є лінія по догляду за шкірою обличчя «після 56». Але найбільше порадувала марка Vichy, що запропонувала нову лінію «60+». Не за горами час, коли на прилавках з'являться кошти з лейблами 65+ і 70+. Те ж можна сказати і про салонних процедурах. Все більше клієнток салонів краси і б'юті-клінік - не жінки так званого активного віку, а пенсіонерки. І багато фахівців кажуть, що жінки, які доглядають за собою, можуть теж не мати віку. Принаймні, багато співробітниці салонів кажуть, що такі жінки «зупиняються» в діапазоні «після 45-и» і про точний вік у таких жінок говорити складно.

Ера анти-age, що наступила в цьому столітті, безумовно, несе чимало складнощів. Декого і зламати може нескінченна гонка за молодістю. Але плюси все ж існують. Медицина і косметологія стали дивитися на вік більш лояльно і дружньо. Медики вже спокійно допомагають нам і народжувати після 40, і вести активний спосіб життя після 60-і, хоча раніше це неможливо було собі уявити. Косметологи не здивовані тим, що наші вимоги до засобів і процедурам анти-age значно зросли, просте зволоження та живлення нас вже не задовольняє. Загалом, час молодості, яке вже наступило, або настає, принесе нам ще чимало приємних і корисних відкриттів.
Автор: Юлія Гнедина