Моложавість не відбивається на здатності завагітніти
 Джулія Робертс, Сальма Хайек, Холлі Беррі, Емма Томпсон, Джуліанна Мур, Джейн Сеймур, Олена Добровольська ... Список можна продовжувати. Що об'єднує цих знаменитих жінок? Всі вони зважилися народити у віці 40 і більше років. І ці приклади надихають багатьох вікових жінок, що і вони зможуть завагітніти після 40. Лікарі не такі оптимістичні.

Виявляється, не варто робити зв'язок між зовнішньою молодістю і молодістю внутрішніх органів. Навіть, незважаючи на те, що жінка в 40 відчуває себе на 30 років, це не означає, що її внутрішні органи відповідають 30-річним. Все більше лікарів висловлюються про те, що біологічний годинник жінки ніяк не пов'язані із зовнішністю, і їх зупинити неможливо так само, як зростання зморшок.

Ваше тіло може виглядати на 35 в віці 45-и, але ваші органи і здатність до зачаття відповідають вашому реальному віку .

Знаменитості, що народжують після 40, дають нам не дуже хороший орієнтир. Найчастіше, жінки, охочі їх наслідувати, виявляються шоковані тим, як справа з вагітністю після 40 йде насправді. Лікарі підтверджують, число жінок, які хочуть вагітніти слідом за знаменитостями після 40, стає все більше, але все менше число з них на це здатні. Як не крути, але яйцеклітини стають старше, на них анти-age крем не діє.

Дерматолог і доктор Карін Гроссман (Нью-Йорк) попереджає, що найчастіше у жінок є певний розрив між реалістичним поглядом на свій організм і тим, як вона виглядає в дзеркалі. Багато підпадають під небезпечне уявлення, що їх здатність завагітніти триватиме вічно. «Десь між 30 і 40 роками наші внутрішні органи починають процес старіння, але ми цього не відчуваємо і це ніяк зовні не виявляється», - говорить доктор. Це і дезорієнтує багатьох жінок.

 Моложавість не відбивається на здатності завагітніти
Сальма Хайєк народила доньку Валентину в 41 рік


Ще один доктор з Нью-Йорка Інгрід Роді зі школи медицини при Каліфорнійському університеті висловилася більш жорстко: «Вони всі думають, що вони більш родючі, ніж це є насправді». Це вона розповідала виданню New York Times про свої клієнток. «У мене є пацієнтки, яким за 40. І кожна з них в 48 років вважає, що їй ще тільки 38. Можливо, вони виглядають на 38, але вони вже не так здатні до зачаття як 38-річні».

Недавнє опитування порталу BabyCentre.com також виявив, що більшість жінок не зовсім адекватно оцінюють себе і свої здібності до зачаття. За даними опитування, 74% жінок вважають, що для зачаття важливо, що вони добре виглядають і відчувають себе здоровими, а не біологічний вік.

 Моложавість не відбивається на здатності завагітніти
Джуліана Мур народила другу дочку в 42, Джейн Сеймур народила близнюків в 44 роки


Але знову доводиться повторювати: те, як почуває себе жінка, і те, як почувають себе її яєчники, - не одне і те ж . Більшості з нас відомо, що кількість яйцеклітин стрімко зменшується з віком. І цей процес поки не навчилися зупиняти. Якщо народжується жінка з двома мільйонами яйцеклітин, то до 37 років з них залишається всього від 10 до 40 000.

Так, є цікаві випадки, коли жінки народжують і в 49, і в 54. Але це, швидше, винятки. На них не варто орієнтуватися. Адже факт залишається фактом: незалежно від того, скільки ви займаєтеся йогою, скільки ви зробили собі ботокса і навіть від того, як добре ви харчуєтеся, ваша здатність до зачаття з віком тільки знижується.

Важливий висновок . Більшість лікарів нагадують нам, що у 40-річних шанси на зачаття - всього 5%! Не хочемо вас лякати, шанси, звичайно, є завжди, але й затягувати з питанням народження спадкоємця не варто. Хочемо лише ще раз нагадати про це. Можливо, в запалі своїх справ ви трохи про це призабули.
Автор: Юлія Шестакова


 Йога для жінок
 Без сумніву, асани благотворно позначаються на нашому здоров'ї. Але чи знаєте ви, що є пози в йозі, які допомагають жінкам поліпшити своє самопочуття і впоратися з деякими проблемами. Є йога для вагітних жінок, заняття їй допомагають перенести вагітність і полегшити пологи. А, крім того, заняття йогою допомагають підвищити самооцінку і поліпшити якість сексуального життя жінки.

Почнемо з пози «Дитятко» . За допомогою цієї вправи можна розтягнути м'язи спини, стегон і рук. Допомагає зняти болі в попереку. Отже, встаньте на коліна, великі пальці ніг торкаються один одного. Тепер сядьте на п'яти і нахиліться вперед, так, щоб торкнутися лобом підлоги. Ви можете витягнути руки вперед або ж, навпаки, вздовж тіла. Зарийте очі і зробіть кілька глибоких вдихів і видихів.

 Йога для жінок

Тепер переходимо до позі «Кішки» . Вправа допомагає зняти напругу в області спини. Встаньте на коліна, упріться долонями в підлогу. Спина пряма, плечі відведені трохи назад. На вдиху прогніться в спині. На видиху округлите спину. Зробіть 10 - 15 глибоких вдихів і видихів.

 Йога для жінок


Далі з пози «Кішки» спробуємо зробити поворот корпусу . Ця вправа допомагає вивести токсини з організму. А як нам відомо, чим менше їх в нашому організмі - тим краще ми виглядаємо. Приступимо. Встаємо на коліна і впираємося долонями в підлогу. Опустіть праве плече на підлогу і витягніть руку поперек тіла під лівою рукою. Розгорніть долоню вгору. Покладіть голову на підлогу, на праву сторону. Тепер поставте ліву руку на кінчики пальців. Зігніть лікоть так, щоб він знаходився точно над пензлем, і відведіть ліве плече назад, відкривши тим самим область серця. Вдихніть глибоко. А на видиху злегка збільште розворот корпусу. Зробіть 5 - 10 глибоких вдихів і видихів.

 Йога для жінок


Переходимо до позі «Верблюд» . Ця поза сприятливим чином позначається на жіночій репродуктивній системі. Встаньте на коліна. Напружте сідниці, покладіть руки на поперек і прогніться. Можете зупинитися на цьому, а можете піти далі. Тепер акуратно опустіть руки на щиколотки, пальцями всередину. І затримайтеся хвилини на дві.

 Йога для жінок


Тепер сядьте на п'яти. І зробіть глибокий вдих. Переходимо до позі «Собака з опущеною головою» . Добре розтягує м'язи спини, стегон, рук. Покращує кровообіг. Встаньте на карачки. На вдиху випрямити коліна і підніміть сідниці. Встаньте навшпиньки, Бажано, щоб ноги були прямими, але якщо ви новачок, тоді можна коліна злегка зігнути. Зробіть кілька кроків руками вперед. Злегка прогніться вниз. Опустіть ноги на п'яти. Розслабтеся. Дихайте глибоко. Затримайтеся так приблизно на хвилину.

 Йога для жінок


Далі слід поза «Маласаев» , Або поза «Вінка» . Така поза допомагає зняти напругу в черевній порожнині і полегшити біль. Встаньте, щоб ноги були трохи ширше ширини плечей. Руки зігніть в ліктях і з'єднайте на рівні грудей так, як ніби ви молитеся. Пальці злегка розгорнуті. Глибоко присядьте. Руки тримайте разом. Виконуйте присідання повільно. Спину тримайте прямо. Посидьте так приблизно хвилину. Не забувайте дихати.

 Йога для жінок


Не можу сказати, як точно називається наступна поза, але дотепні американці назвали її на честь «Ангелів Чарлі» . Напевно, тому, що вона розвиває витривалість, а виставлені вперед руки допомагають концентрувати енергію. Але найцікавіше в тому, що вона допомагає розвинути інтимні м'язи, що допоможе поліпшити якість сексу. Почнемо з пози «Маласаев», тобто зробіть глибоке присідання. Коліна повинні бути на ширині плечей. Витягніть руки перед собою на рівні грудей. Зчепите пальці, і виставте вказівний палець вперед. Уявіть, що ви сама досконалість від п'ят до маківки. Зробіть глибокий вдих, глибокий вдих, глибокий видих. І плавно починайте вставати. Напружте м'язи живота. Ноги повинні залишатися злегка зігнутими. Вдих-видих-вдих. На вдиху знову присядьте, на видиху знову підніміться. Зробіть 3 присідання.

 Йога для жінок


І на завершення поза «Саранчі» . Користі від неї маса. Допомагає боротися з артритом і ревматизмом, полегшує болі під час менструації і болю в спині. Покращує поставу, допомагає нормалізувати роботу печінки і жовчного міхура. Ляжте на підлогу, руки опустіть вздовж тіла. Підборіддя лежить на підлозі, на вдиху підніміть ноги якомога вище. Затримайтеся в такій позі на хвилину. Не забувайте глибоко дихати.

 Йога для жінок


При правильному виконанні цих вправ, ви помітите значні поліпшення в своєму стані. Ви станете більш витривалою, суглоби стануть більш пластичними, і ви зможете не тільки відчувати себе впевнено в повсякденному житті, але і в ліжку.
Автор: Віра Карабутове