Інтимна пластика
 Сьогодні досягнення медицини дозволяють не тільки боротися з недугами, але і здійснювати безліч косметичних операцій. Не оминув прогрес і косметологію інтимних зон, яка дозволяє позбутися вроджених або набутих дефектів. Проведені операції прийнято розділяти на два типи: це косметичні операції, за допомогою яких поліпшується зовнішній вигляд статевих органів, і ті, які дають можливість повернути втрачені з яких-небудь причин функції.

Основні види послуг, які зараз пропонує пластична хірургія в інтимних зонах це: гіменопластіка, пластика клітора, пластика піхви і пластика статевих губ. Сьогодні все частіше жінки у всьому світі вдаються до подібних хірургічних втручань.

Види інтимної пластики

Варто докладніше розповісти про кожній процедурі і її застосуванні. Пластичні операції на малих статевих губах зазвичай пов'язані виключно з естетичним фактором. Найчастішою причиною для таких операцій є асиметричність правого і лівого боку, або ж надмірна помітність малих статевих губ. Такі випадки, як правило, вирішуються операціями, при яких видаляються надлишки шкіри з малих статевих губ, що дозволяє надати їм бажаний вид і форму.

Дана процедура дозволяє жінкам позбутися багатьох психологічних комплексів стосовно виду інтимних місць свого тіла. Це позитивно позначається на спілкуванні з протилежною статтю та особистому житті. Дефекти, які виправляються таким видом пластичної хірургії, можуть бути різного характеру: вроджені, вікові або ж післяпологові. Нерідко корекція малих статевих губ супроводжується пластикою клітора.

 Інтимна пластика


Корекція піхви

Наступна по затребуваності послуга інтимної пластики - це операції, пов'язані зі зміною форми піхви. Як правило, неправильна форма або обсяг цього органу, так само як і в попередньому випадку, створює великі психологічні проблеми, які негативно позначаються на сексуальному житті. Крім цього, надмірно широкий або вузький розмір піхви може викликати серйозний дискомфорт.

Такі зміни пов'язані з розслабленням тазових м'язів, і з часом можуть призвести до проблем не тільки сексуального плану, але і до інших захворювань і функціональним збоїв, наприклад, до нетримання сечі. Виходячи з цього, можна сказати, що інтимна хірургія піхви має не тільки косметичний характер, але також може позбавити від різних проблем зі здоров'ям. Часто це процедура потрібна після пологів, щоб поліпшити якість інтимної близькості.

Відновлення невинності

Незважаючи на те, що суспільство постійно переконує нас у тому, що його мораль значно ліберальнішим, ніж у середні віки, і етичні норми досягли тих висот, на яких вже не обговорюється питання так званої «непорочності», така проблема все-таки існує. Саме в цьому випадку використовується операція з відновлення дівочої пліви (більш поширена назва - гіменопластіка). Якщо для вас або вашого партнера має значення це питання, то ймовірно варто звернутися до даного виду інтимної пластики.

 Інтимна пластика


На даний момент існує дві популярні методики гіменопластики. Вони розрізняються за ціною і терміну повного відновлення. Короткочасна методика застосовується у випадках, коли результат повинен бути отриманий протягом не більше десяти днів. При такій операції збереглися ділянки пліви зшиваються, що дає вид її цілісності. Мінуси цього способу - це недовговічність, так як повноцінне загоєння не відбувається. Довгостроковий метод гіменопластики передбачає відновлення пліви за допомогою тканин входу. Це складна операція, але, тим не менш, вона відновлює пліву назавжди. Операція проходить під загальним наркозом, і при ній використовуються саморассасивающіеся нитки, це дозволяє не знімати шви. З цієї причини вирішальним фактором при виборі способу операції, як правило, буде не вартість, а цікавить термін відновлення. Яких або протипоказань даний вид хірургії не має.

Корекція клітора

Інтимна хірургія клітора так само заслуговує окремої згадки. Основна причина такого втручання - втрата або зниження чутливості. В даному випадку застосовується або корекція безпосередньо клітора, або клиторального капюшона. Це дозволяє значно збільшити чутливість. Так само можлива контурна пластика, яка змінює розмір органу. Як правило, проблеми з чутливістю виникають внаслідок вікових змін або після пологів. Подібна операція може допомогти в таких випадках.

 Інтимна пластика


Інтимна пластика часто не займає багато часу, і сильно допомагає жінкам, які відчувають якісь проблеми естетичного або функціонального плану. Важливо, що подібні операції допомагають позбутися комплексів, пов'язаних з інтимним життям.
Автор: Марина Сонячна


 Пранаяма для жіночого здоров'я
 Правильне дихання - основа здоров'я будь-якого організму. У хатха-йозі є цілий комплекс дихальних вправ, який називається пранаяма. Техніки пранаям спрямовані на оздоровлення і підтримання організму в тонусі. Вони не передбачають сильних фізичних навантажень, тому ідеально підходять для всіх жінок, будь-якого віку і статури.

Регулярні заняття пранаямой допоможуть очистити органи дихання від слизу і застояного повітря, зміцнити імунітет і нервову систему. Поступово відновлюється правильна робота серця і нормалізується тиск. Дихальна гімнастика благотворно впливає на стан «жіночої природи». І найголовніше, тіло звільняється від напруги, приходить відчуття легкості і гарного настрою.

Техніки йогівської дихання

Удджайі - «Заспокійлива дихання»

Прийміть зручну позу сидячи, бажано схрестивши ноги по-турецьки. Спину при цьому тримайте прямо. Йоги називають цю позу - лотос. Заспокойте розум і зосередьтеся на диханні. Зробіть повільний вдих через ніс, злегка стискаючи гортань на видиху. За часом вдих і видих повинні бути приблизно однаковими. Тривалість цієї пранаями не повинна перевищувати 4-5 хвилин.

Удджайі допомагає тілу розслабитися, позитивно впливаючи тим самим на нервову систему організму. Ця техніка знижує больові відчуття при менструаціях і допомагає жінці впоратися з поганим настроєм.

 Пранаяма для жіночого здоров'я


Бхастріка або «Подих ковальських міхів»

Прийміть позу лотоса або сядьте на стілець, тримаючи при цьому спину прямо. Руки опустіть на коліна. Закрийте очі і зробіть повільний і плавний зітхання. Потім, не затримуючи дихання, різко виштовхніть з себе залишилася повітря. Бажано, щоб живіт при цьому якомога ближче прилягав до хребта. Не затримуючи дихання, зробіть різкий зітхання і такий же за силою видих. Не гаючи інтенсивності, продовжуйте вдихати і видихати не менше 10 разів поспіль.

Бхастріка повністю очищає органи дихання від слизу, лікуючи при цьому застарілі бронхіти, синусити і навіть астму. Ця техніка є своєрідною профілактикою будь-яких видів застуди. Той, хто робить Бхастріку щодня, ніколи не захворіє запаленням легенів або туберкульоз. При такому диханні верхні відділи легень отримують достатню кількість кисню, який перешкоджає розмноженню різного роду туберкульозних бацил.

Капалабхаті - «Очисне Подих»

Капалабхаті рекомендується виконувати в позі лотоса. Для тих, хто відчуває з цього приводу будь-які труднощі і незручності, можна сісти на коліна. Слідкуйте за спиною. Вона повинна бути завжди в прямому положенні. Опустіть кисті рук на коліна, з'єднуючи при цьому великі і вказівні пальці. Розслабтеся і зробіть глибокий, рівний вдих. Видих же повинен бути повністю протилежним вдиху за часом і силі. Сенс у тому, що вдих виконується повільно і плавно, а видих різко і енергійно.

Таке дихання очищає організм від токсинів, підсилює кровообіг, за рахунок чого поліпшується мозкова діяльність і пам'ять. Інтенсивно опрацьовуються проблемні ділянки шлунково-кишкового тракту. Йде їх повне відновлення на клітинному рівні.

 Пранаяма для жіночого здоров'я


«Повне дихання йога»

Ця техніка передбачає посилення активності всіх дихальних м'язів. Виконується вона в будь-якій позі і навіть при ходьбі. Головна умова - рівний хребет і максимальне відсутність напруги в розумі і тілі.

Займіть будь-яку зручну для вас позу. Зробіть рівний, глибокий вдих. Він повинен починатися в животі і повільно переходити в область діафрагми. При цьому живіт трохи випирає вперед, а діафрагма природним чином піднімається вгору. Видих також повинен носити поступовий і безперервний характер. Грудна клітка без будь-якого напруження опускається, а живіт підтягується до хребетного стовпа на стільки, на скільки це можливо. По тривалості, виконання повного йогівської дихання займає від 5 до 20 хвилин. Починайте з невеликих навантажень, поступово збільшуючи час їх виконання.

Поведінка організму при виконанні пранаям

Організм, при виконанні дихальних вправ, може повестися самим непередбачуваним чином. Головне при цьому не лякатися і зберігати повний спокій. Перший час, через відсутність звички, може відчуватися легке і навіть сильне запаморочення. Це пояснюється тим, що в кров починає надходити необхідне, для нормальної життєдіяльності організму, кількість кисню. Запаморочення може супроводжуватися нудотою і головними болями, але при регулярних тренуваннях вони швидко проходять. Так як всі дихальні вправи спрямовані в першу чергу на очищення організму від шлаків і токсинів, то неминуче доведеться пережити сильні відчуття потовиділення. З часом вони також зійдуть нанівець.

 Пранаяма для жіночого здоров'я


Протипоказання

Пранаяма протипоказана людям страждають серцево та легеневими захворюваннями. Також необхідно зберігати обережність при будь-яких проблемах з тиском, особливо якщо воно підвищене. Найкраще спостерігатися в цей період у свого лікуючого лікаря. Він напевно виявить вплив дихальних вправ на стан вашого здоров'я.

В цілому ж пранаяма зміцнює не тільки тіло, а й дух людини. Щоденні заняття допомагають зберегти молодість, здоров'я і оптимістичний настрій на весь день!
Автор: Нелля Дорофєєва