|
Відомо, що соками лікувалися, омолоджувалися і доглядали за шкірою ще з античних часів.
Зараз, коли ще немає місцевих ягід, овочів, фруктів, ми можемо використовувати для приготування соків ті овочі, що залишилися з осені і привізні фрукти.
Якщо ми займемося цим, не відкладаючи справу в довгий ящик, то весну зустрінемо у всеозброєнні, без втоми, сонливості, апатії, депресії, з пишним волоссям, міцними нігтями і зубами, сяючим поглядом і гладкою шкірою.
Натуральні соки багаті вітамінами, мінералами, цукрами, пектином і містять ще купу корисних речовин, що очищають і зміцнювальних наш організм, істомлённий взимку. Наприклад, в одній склянці апельсинового соку міститься 70 мг вітаміну С, тобто рівно стільки, скільки потрібно дорослій людині на добу.
Апельсиновий сік
є також антиканцерогенною, служить потужною профілактикою онкології.
У середині минулого століття американські вчені провели ряд досліджень і, отримавши переконливий позитивний результат, запропонували уряду провести рекламну компанію апельсинового соку, що й було зроблено. Напевно, багато хто з нас читали в книгах і бачили в кіно, що майже всі американці вранці п'ють апельсиновий сік.
Грейпфрутовий сік
Заспокоює нерви і допомагає при безсонні. Він також допомагає позбавитися від зайвої ваги і нормалізує кров'яний тиск.
Гранатовий сік
Є кращим засобом при недокрів'ї, допомагає відновленню організму після хвороби, операцій, занепаду сил. Його часто використовують як загальнозміцнюючий засіб. Гранатовий сік потрібно обов'язково розводити водою.
Яблучний сік
Хороший помічник тим, хто хоче зберегти струнку фігуру. Дієтологи рекомендують пити його при ожирінні і діабеті. Яблучний сік допомагає при захворюваннях серцево-судинної системи, хворобах печінки, нирок, суглобів.
Ананасовий сік
Всі чули, що цей сік містить бромелайн, який допомагає організму спалювати надлишки жиру і омолоджує організм. Ананасовий сік благотворно впливає на печінку і нирки.
Лимонний сік
Рекомендують приймати при простудних захворюваннях, атеросклерозі, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, сечокам'яної хвороби, лихоманці. Лимонний сік потрібно обов'язково розводити водою не менше, ніж на половину, але найчастіше 1 частина лимонного соку розлучається двома частинами кип'яченої води. Зовнішньо лимонний сік використовують при грибковому захворюванні шкіри.
Сік з інжиру
Застосовують при простудних захворюваннях, недокрів'ї та запорах.
Капустяний сік
Найчастіше п'ють для очищення організму, для зміцнення кровоносних судин. Капустяний сік нормалізує жировий обмін і його призначають при ожирінні.
А так само при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.
Буряковий сік
Його нерідко називають соком жіночої краси. Він містить величезну кількість вітамінів і мікроелементів, очищає і омолоджує організм, покращує склад крові, нормалізує кров'яний тиск, виводить пісок. Корисний при недокрів'ї, серцево-судинних захворюваннях, хворобах шлунково-кишкового тракту. Але буряковий сік потрібно пити невеликими дозами по 1 ст. ложці з водою, а найкраще в суміші з морквяним соком.
Морквяний сік
Відновлює сили після хвороби, допомагає при недокрів'ї, служить профілактикою онкології, покращує зір, допомагає впоратися з великими фізичними та розумовими навантаженнями. У любительок моркви гладка, довго не старіюча шкіра і блискучі очі. Вони майже ніколи не застуджуються і перебувають у відмінному настрої.
Томатний сік
Багатий вітамінами і мікроелементами, зміцнює імунітет, активно гальмує старіння і допомагає схуднути.
Всі соки можна використовувати в косметиці. Розлучені водою 1: 1 вони підходять будь-якого типу шкіри. Протирання соками омолоджує шкіру, робить її більш пружною, яскравою і розгладжує дрібні зморшки.
У домашніх масках соки добре поєднуються зі сметаною, сиром, медом, рослинним маслом. Майже всі соки можна потроху додавати в нічний крем.
|
Якщо ви досі перебуваєте в повній впевненості, що випивати після роботи зовсім не шкідливо, а навіть у відомому сенсі корисно, то цей пост для вас. Спробуйте більш серйозно поставитися до своєї краси та молодості. А деякі факти, про які ви, можливо, і здогадуєтеся, допоможуть вам зробити усвідомлений вибір.
1. Алкоголь викликає не тільки короткостроковий ефект, він може викликати і довгострокові зміни в здоров'ї.
Алкоголь - це не тільки емоційна розрядка і релакс після напруженого робочого дня. Випиваючи постійно, ви потихеньку руйнуєте свій організм. Зокрема, зовсім скоро ви помітите проблеми з печінкою, крім цього, з часом погіршується пам'ять, концентрація уваги, чіткість дій. Чи хочете ви через кілька років мати загальмовану реакцію і погане самопочуття?
2. Навіть крапля алкоголю може змінити ваші дії.
Ви не знали про це? Чи не стакан, і не чарка, а просто крапля може вплинути на фізичні та розумові кондиції (виявляється, вбиває не тільки крапля нікотину). Так що, не спокушайтеся, сп'яніння має різні форми, і це необов'язково нерівна хода.
3. Якщо ви приймаєте ліки, алкоголь особливо небезпечний.
Ніколи не забувайте про це! Серйозні побічні явища виникають, наприклад, від міксу алкоголю з таблетками для нормалізації кров'яного тиску. Бувають і страшні випадки. Тому, завжди, навіть якщо інструкція до ліків ні про що не попереджає, не заважайте лікарські препарати і алкоголь.
4. У жінок алкоголь всмоктується в кров швидше, ніж у чоловіків.
Так, чоловіки засвоюють алкоголь трохи повільніше. Тому прирівнювати чоловічі і жіночі дози можна. Пам'ятайте про це, коли влаштовуєте вечірку, або святкуєте щось з колегами. Чи не орієнтуйтеся на кількість випитого іншими людьми.
5. Жінки також помирають від цирозу печінки.
Останнім часом ця статистика стає особливо тривожною. Якщо раніше це захворювання вважалося суто чоловічим, то сьогодні показники жіночої та чоловічої смертності від цирозу печінки порівнюються. Вмираючі алкоголіки - це не тільки чоловіки, пам'ятайте про це.
6. Термін дії алкоголю триваліша, ніж ви думаєте.
Іноді, навіть після однієї дози алкоголю, його дія продовжується і 12, і навіть 18 годин після вживання. Тому, зайвий раз подумайте, чи варто приймати спиртне перед відповідальним заходом або поїздкою за кермом. Навіть сон не завжди нівелює дію алкоголю повністю.
7. Молодь п'є все більше.
Особливо ця статистика стала стосуватися студентів, а не тільки молоді їх неблагополучних сімей. Серед молодих також високий відсоток смертності від споживання алкоголю, а більшість травм студентів та молоді безпосередньо пов'язані зі споживанням спиртного.
8. Майже половина всіх викликів швидкої медичної допомоги, так чи інакше, пов'язана зі споживанням алкоголю.
Задумайтеся, скільки травм і загострень хвороб можна було б уникнути, якщо не узливання. Тому, чи варто заохочувати, коли п'ють знайомі, колеги, рідні? А самий «п'яний» день у жінок, виявляється, - п'ятниця. Не втішає і той факт, що і в інші дні тижня жінки п'ють досить багато.
9. Алкоголь - частий супутник згвалтувань.
Це дивно, але статистика невблаганна. Причому, вживання алкоголю в деяких випадках спостерігається не тільки у ґвалтівника, але й у жертви. Ніколи не пийте на першому побаченні, статистика каже, що пристойний відсоток згвалтувань відбувається на побаченні, при знайомстві, в незнайомій компанії. Інша проблема - наркотики, і, як випливає з досліджень, вона також часто пов'язана зі споживанням алкоголю. Про куріння теж нагадувати зайве. Майже 90% питущих жінок палять.
10. Депресія і алкоголь.
Алкоголь - НЕ заспокійливе, ніколи він нікого не вилікував. А тільки погіршив важкий душевний стан або психологічну травму. Депресивні стани лікуються, тільки не алкоголем.
Ви вибачте, якщо щось прозвучало різко. І ми з вами, в більшості, чи не алкоголіки. І часто це не наша проблема. Але якщо у вас є діти, поясніть їм, що це за шкоду. Та й самим нам іноді вартувало б відповідальніше підходити до споживання алкоголю. Все-таки мова йде про життя, про молодість і красу. Випивка все це у нас забирає.
|
|
|
|
|
|