Зробимо повітря в будинку чистіше і приємніше
 Свіжість в будинку - відмінне підмога для гарного настрою і впевненості в собі. Люди люблять приходити в добре пахнуть будинку. Популярними запахами для домашніх приміщень зараз є квіткові, аромати свіжої зелені, а також апетитний запах свіжих булочок.

Спробуємо зробити для свого будинку модний аромат самі? Ось кілька порад, як зробити запах будинку новим і приємним.

- Чистота запорука здоровя
Перш ніж ми обговоримо оригінальні домашні ароматизатори, варто нагадати про прописну істину. Поганий запах народжується брудом і пилом в будинку. Чи не винесений вчасно сміття, не помита відразу посуд, що не випрану білизну ... Якщо в будинку домашні тварини, стоїть особливо постаратися, щоб від них не було запахів. І, до речі, завдання це цілком здійсненне. Я якось читала поради однієї котолюба, у якої вдома дев`ять (!) Кішок, вона займається чистотою в будинку постійно, і запаху навіть від такої кількості тварин немає: розвішані пакетики з лавандою, завжди свіжі тирсу в котячому туалеті і так далі.

- Особлива увага - збирачам запахів
Це я про килими. Вони збирають всі запахи в будинку: тютюновий дим, пил, запахи з кухні. Усунути запах з килима допоможе простий рецепт: розподіліть порошок харчової соди на килим, залиште на 15 хвилин. Потім почистіть килим пилососом. Разом з чистотою отримаєте свіжість.

 Зробимо повітря в будинку чистіше і приємніше
 - Повітряний фільтр
Ви користуєтеся фільтрами для води? А тоді, чому не користуєтеся фільтрами для повітря? Принцип роботи, звичайно, дещо іншою. Але коли струмінь свіжого повітря з воздухоочистителя заповнює кімнату - відчуття чудові. Якщо є можливість отримати такий агрегат, обов'язково спробуйте. Крім чистоти повітря ці прилади підтримують потрібний вам рівень вологості.

- Кориця
Паличка кориці пахне чарівно, погодьтеся! Ось вам екологічно чистий ароматизатор повітря. Можна розтовкти її і розподілити по кімнаті. Наприклад, у полотняних мішечках або у вазочках. Коли повітря в будинку починає нагріватися, зазвичай влітку це буває до вечора, то кориця почне виділяти приємний аромат.

- Кава
Доступний ароматизатор у вигляді зерен кави. Можна розкласти зерна по кімнаті, а можна зробити щось типу ароматичної свічки. Обкласти свічку кавовими зернами. Коли свічка почне нагріватися, аромат кави заповнить всю кімнату.

- Кімнатні квіти
Не бійтеся витратити гроші на гарні квіти. Це найпростіший (хоча і не дешевий) і натуральний спосіб зробити повітря в квартирі чистим. Про користь живих рослин ми знаємо зі школи («забирають вуглекислий газ, виділяють кисень»), але іноді забуваємо, вважаємо, що вони зажадають багато уваги ...

 Зробимо повітря в будинку чистіше і приємніше
 - Цитрусові
Погано пахнуть поверхні в кухні і кімнаті (від водостоку в раковині до скляних і пластикових стільниць та дверцят меблів) можна обробити освіжаючим цитрусовим запахом. Прокип'ятіть в каструльці один лимон, лайм або апельсин (краще порізати на частини). І цим розчином обробіть поверхні. А якщо залишки такого киплячого розчину вилити в раковину, то труба перестане виділяти неприємний запах. Килими теж добре позбавляються від запаху, якщо перед чищенням їх обробити за допомогою цитрусового розчину.

- Ефірні масла
Вони пахнуть відмінно, у них стійкий аромат, але як це застосувати вдома? Додайте ефірне масло в пляшку з водою, накрийте кришкою з розпилювачем. Користуйтеся як звичайним покупним балончиком з освіжувачем повітря. Дизайнери інтер'єрів радять варіювати запахи. Для різних куточків квартири використовуйте свій запах, наприклад, лаванда для вітальні, сандал для спальні, м'ята для ванної.

- Оцет
Білий оцет відмінно вбирає і нейтралізує запахи. Розставте чашки з оцтом по кутах кімнати на час прибирання. Не забудьте прибрати!

- Кондиціонер для тканин
Усі домашні тканини (штори, чохли для меблів, рушники) періть з кондиціонером, вони будуть довго виділяти прекрасний аромат. Якщо цього не достатньо, можете налити кондиціонер в чашку і поставити цю чашку в шафу з одягом, а також в кутку кімнати. Але якщо є маленькі діти і домашні тварини, то і з оцтом, і з кондиціонером експериментуйте уважно, ставте їх в не доступні для них місце.

 Зробимо повітря в будинку чистіше і приємніше
 - Ароматичні свічки
Дуже просто і чарівно: купуємо і освіжаємо аромат кімнати. Найбезпечніші свічки - соєві, вони міцніші, краще для навколишнього середовища, не канцерогенні. Можна зробити і свої свічки, це навіть може перетворитися на хобі. Ось рецепт свічки, зробленої своїми руками.

Цитрусова свічка
Інгредієнти:
- Цитрусові фрукти (лимон або апельсин)
- Маленький ножик
- Ложка
- Нитка для гніту
- Бджолиний віск
  -Кастрюлька
- Консервна банка
- Ефірне масло

Спосіб приготування:   Розріжте фрукт навпіл і акуратно вийміть всю м'якоть. Розтопити на водяній бані віск: віск покладіть в консервну банку, і помістіть у воду (в каструльці). Коли віск розтане, його потрібно вилити в шкірку лимона або апельсина. Але попередньо на дно покладіть нитку для гніту. Притримуючи нитку, налийте віск. Зверху додайте краплю ефірного масла. Свічка готова!
Автор: Юлія Шестакова


 ��������-�����: �������� �� ���
 �� �������� ������� ����� ���������� ����� ������ �������� (����� �����?), ������� � ��� ������ ������� � �������� (�����, �� �� ���������!), �� ������� �'��������� �������, ���� ������� ������ ������ ������� (����� �� �?). �� � ������? �������� ��������� ���� � �������!

������������ ������ � ������� ��������� ��������� ����� � ���� �� ���������� ������ �����, �������: ��������� ���������� ��������-����� ����� �����, ��� �� ����� ������ ���� � �� ������ ������� ��������.

����: �������� ���
���� ���� �� ����� ����� ������ ����������� � �'�����. �� � ��� ��, �������� �� ����, ����� ����� ��������.

���� 1. ��������� ���.
��� ��������� ��� ��������, ���������� ��������� ����������������� �����, ���� ����������� ����������� �� ����� ���, �������� �������� ������������ � �� �������. ��� ���� ������� ���. ������������� ���.

³������� ���� �� ����� ���������, ����������� ������, ������ �'��� ����� �� ������, ����, ������, ����� �� � ����, �� ���� �������� �����. ������� ���� ���� ����� ����� � �������� �� ���� �� ����.

��� �� ���������: 5 ������ �����.

���� 2. ���������� ����.
��������� ������ ���������� ����, �������������� ��������� ������, ������ ���� ���� ����������. � ����� ����� �������� ���� � ������� �����: ����� ����������� �����. � ��� ��� ���������� ������ ������� ��� ��� �� ��������� ��������: �� ����� ���� ��� ��� ���� ������ 5-7 ������� ������� ����� ������, ��������� ��� ����������, �������� ��� �� � ������� ������� ������. ����� ���������� �������� �����, �� �� �������� 38 �������, ������� � �� ��������� ������. ���� ���� ����������, ��� ����� ������������ �������� ������ �����. ���� �������� � ���� �� 15 ������ � �� ����� ��������� �������� ������ ������� ��������� ������.

��� �� ���������: 30 ������ ���� ��� �� �������. �������, ��� ��� �����������, �� �� �������� � ����� �������� ������ ���������� ��� (��������, �� ��� � ���������).
 ��������-�����: �������� �� ���


����: �������� �����
���� 1. ̳�����������.
�� ���������, ���� �����, ���������� �����! ��������, ��� ���� ������! ��� ������-����� ������� ������ 1 ����� ����� ���� � 1 ������ ������ �������� (��������� � ������), ������� �� ����� 3 ����� ����� ������ ���� (���������� ��������� ������� � �������). ������� ��������, ������ ���� �� ������������ ����� �������. ������� �� ������� �� 15 ������. ������ ����������� ����� (���� �������� ����� ���������� ������, ���������� ����� ������� ��� �������� �����).

��� �� ���������: 15 ������ ����� ���� 6 ���.

���� 2. �������� ���� �������.
������� 1 ������� ����� ���� ������� ��� ���볿 � ������� ������, ����� ����������, �������. ��������� � ����� 2 ������ ����� ������� �������� ����� (����� ������ � ������). �������� � ����� ������ �������� � ��� ���� ����� � �������� �� ������� �� 3 �������, �������� ��������� 3-4 ����.

��� �� ���������: 15 ������ 1 ��� �� �������.
�����: Tanistaia
�������: ���������.��