Умивання обличчя: як правильно
 Ми не будемо сьогодні розповідати про двофазні або навіть трифазні системи очищення. Давайте згадаємо базові кроки в очищенні шкіри обличчя. Тема актуальна, особливо навесні, коли в повітрі стає більше пилу і бруду.

Перевірте, чи всі ви робите правильно:

 Умивання обличчя: як правильно


Крок 1. Почніть з рук. Багато хто робить помилку, починаючи відразу намалювати шкіру обличчя. А адже на руках, як правило, накопичується найбільша кількість мікробів. Перш ніж торкатися руками обличчя, ретельно вимийте їх з милом.

Крок 2. Видаліть макіяж. Використовуйте засіб, який вам найбільше подобається: масло, лосьйон, крем.

Крок 3. Сполосніть обличчя. Найкраще - теплою водою, щоб пори трохи відкрилися. Але не використовуйте гарячу воду для обличчя! Це пошкоджує ніжну шкіру обличчя, позбавляє її еластичності і пружності.

Крок 4. Миючий засіб. Спочатку розм'якшите його в руках, а потім наносите на шкіру обличчя, кінчиками пальців і круговими рухами. Масажуйте 30-60 секунд, без сильного тертя. Змийте миючий засіб спочатку теплою водою, потім сполосніть обличчя прохолодною водою.

Ви вже вибрали своє миючий засіб? Для жирної шкіри можна купити продукт з саліцилової кислотою, для сухої шкіри - без сульфатів і з зволожуючими інгредіеамі.

Крок 5. Висушіть шкіру рушником. Не тріть, а м'яко поплескуйте обличчя. Цей крок можна пропустити, якщо на вулиці весна або літо, а в холодну пору року можна теж не висушувати шкіру, якщо не збираєтеся виходити на вулицю в найближчу годину.

Крок 6.   Т & M. Розшифровуємо: Toner & Moisturizer (тонизирование і зволоження). Тонік особливо важливий для власниць жирної шкіри. А зволоження потрібно будь-якого типу шкіри. Застосовуйте засіб, спеціально розроблене для вашого типу.

P.S. Умивайте обличчя 2 рази на день. Не варто робити це частіше, якщо ви не потребуєте додатковому очищенні. Періодично поєднуйте умивання з пілінгом (1-2 рази на тиждень).
Автор: Юлія Гнедина


 Перетворюємо нічний відпочинок в сон краси
 Сон краси - це той, який допомагає нам виглядати привабливіше і підтримувати здоров'я. Яким він повинен бути, щоб носити ім'я «Сон Краси»?

Є кілька простих принципів, яких потрібно дотримуватися:

 Перетворюємо нічний відпочинок в сон краси


Тривалість
Тривалість сну впливає на його якість. Але це не означає, що спати потрібно якомога більше. 10:00 сну не тільки не корисніше, ніж 7-8 годин, а навіть шкідливіше.

Положення тіла під час сну
Сон краси - це тільки на спині. На животі і на боці - наводить до зморшок і затримці рідини.

Постільна білизна
Подушка висока, шовкова. Постільна білизна - бажано біле, в ньому немає барвників і, як правило, це екологічно чисті варіанти матеріалу.

живлення
Немає алкоголю, куріння перед сном. Допускається 2 келиха вина. Немає кофеїну в другій половині дня. Перекус до сну дозволений: не більше 200 калорій, співвідношення вуглеводів і білка 50/50.

Безпосередньо перед сном можна випити знежирене молоко (1 склянка) і з'їсти півчашки легкого крекеру. Не можна м'ясо перед сном.

Вітаміни
Перед сном для поліпшення якості сну можна приймати вітамінний комплекс з вітаміном В, а також кальцієм, цинком, залізом і міддю.

Догляд за шкірою
Обов'язково очищення: м'яке миючий засіб + зволожуючий крем. А також живильні креми і сироватки з ретиноїдами.

Графіка: mycharm.ru
Автор: Юлія Гнедина


 5 секретів, щоб завивка трималася довше
 Зробити завивку досить легко. Для цих цілей у нас багато коштів: бігуді, щипці, затискачі і навіть праску ... А ось, як зробити так, щоб локони трималися довше? Один лак для волосся не може утримати стійкий локон.

Є 5 секретів, які допоможуть вам в цьому:

 5 секретів, щоб завивка трималася довше


1. Чисте волосся тримають завиток довше. Робіть завивку завжди на вимите волосся. Якщо волосся недостатньо чисті - скористайтеся сухим шампунем, нанесіть його на корені.

2. Гладке волосся майже не тримають завиток. Тому не використовуйте кондиціонери і занадто важкі ополіскувачі. Хороше рішення для занадто гладких волосся - текстуріруют засіб.

3. Вибирайте правильний інструмент для завивки. Чим менше діаметр щипців або бігуді, тим крутіше виходить завиток. Такий локон тримається набагато довше, ніж великий і розслаблений. Використовуйте керамічні щипці і тільки якісні бігуді. І обов'язково просушуйте волосся повністю перед тим, як зняти бігуді.

4. Не розчісуйте локони. Після видалення бігуді або щипців розправляйте волосся пальцями, не користуйтеся гребінцем.

5. Ніяких дотиків! Після завершення завивки нанесіть на локони лак для волосся сильної фіксації, і більше не чіпайте волосся. Зайві дотику руйнують завиток.
Автор: Юлія Гнедина


 10 чашок чаю, які вирішують всі весняні проблеми жінок
 Що вам заважає радіти весні? Головні болі, втома, зайва вага, поганий сон, алергія ... Порятунок знайдеться в чаї. Є 10 сортів, кожен з яких вирішує виниклі весняні проблеми. Подивіться наш огляд.

 10 чашок чаю, які вирішують всі весняні проблеми жінок


1. Улун   (назва, яке може бути на упаковці - Oolong). Чай улун покращує метаболізм. Колірна гамма заварки - від блідо-нефритового (як у зеленого чаю) до темно-золотистого і темно-червоного. Чим червоно чай, тим він більше допомагає в схудненні, за рахунок містяться в ньому поліфенолів. Чотири чашки улуна дозволяють з'їсти 1 невеликий десерт без шкоди для фігури.

2. Пассифлора   (назва, яке може бути на упаковці - Passion flower). Цей напій з квіток страстоцвета володіє унікальним заспокійливу дію. Якщо ви відчуваєте себе як «клубок нервів», то пийте чай з квіток пасифлори. Зрозуміло, що і від безсоння цей чай допоможе. Заваріть крутий напій і випивайте протягом дня, щоб підтримувати спокійний стан.

3. М'ятний чай. Зупинить болі в животі. Запори, здуття, гази - від цих недуг пийте м'ятний чай, він знімає стрес травної системи. М'ятний чай розслабляє шлунково-кишковий тракт і прибирає спазми в гладких м'язах, що полегшує травлення. Найкраще працює не чай в пакетиках, а відривні листочки м'яти, занурені в чайник.

4. Імбирний чай. Зупиняє головний біль. Імбирний чай є ефективним протизапальним засобом. Пряний корінь допомагає блокувати синтез простагландинів, які викликають набряк, коли болить голова. Крім цього, імбирний чай справляється з нудотою, викликаної не тільки головним болем. Кращий спосіб - не жувати шматочки кореня, а заварити їх в гарячій воді, зробивши чай.

5. Зелений чай.   Спалює жир. Ідеальний напій при схудненні. Зелений чай бореться з нападами голоду, знижує апетит і потяг до перекусу. Також доведено, що зелений чай заряджає енергією, анітрохи не меншою, ніж цукор або каву. І містить при цьому нуль калорій!

6. Валеріановий. Найкращий засіб для здорового сну. Разом з цим, корінь валеріани можна використовувати при різних нездужання, включаючи болі в м'язах, припливи при менопаузі.

7. Чорний чай. Освіжає подих. Поліфеноли рятують від неприємного запаху з рота. Антиоксиданти можуть руйнувати наліт та інші скупчення на зубах. Полоскання порожнини рота чорним чаєм може призупинити ріст бактерій і нейтралізувати кислоти, що викликають карієс. Правда, варто пам'ятати, що чорний чай, як і кава, робить зубну емаль темніше, тому не може замінити звичайну зубну пасту.

8. Чай з кореня солодки. Пригнічує тягу до солодкого. На смак цей напій солодкий, але має всього 2 калорії на 1 чашку. Корінь солодки в 50 разів солодше цукру, тому всього кілька крапель напою втамовують тягу до солодкого. Варто пам'ятати, що гранична денна норма кореня солодки - 20 грамів, її перевищення призведе до збільшення кров'яного тиску.

9. Гінкго. Покращує роботу мозку. Чай з гінкго підвищує розумову функцію, мозок отримує поживні речовини, необхідні для вирішення найскладніших завдань.

10. Кропив'яний чай. Допомагає при алергії. Навесні багато відчувають симптоми сінної лихоманки: закладений ніс, першіння в горлі, червоні очі, опухле обличчя ... Кропива - органічне антигістамінний засіб, полегшує свербіж і закладеність носа. Ефективно приймати напій два рази на день по 300 мг. Для смаку можна додавати мед та інші трави.

Графіка: myCharm.ru
Автор: Юлія Гнедина