Нижня білизна: прання і зберігання, щоб зберегти надовго
 Що допомагає тобі відчувати себе сексуально? Якісне та стильне нижню білизну! Тоді погодься, потрібно подбати, щоб воно завжди виглядало гідно.

Як правильно зберігати і містити нижню білизну, щоб воно якомога довше залишалося сексуальним:

 Нижня білизна: прання і зберігання, щоб зберегти надовго

 Нижня білизна: прання і зберігання, щоб зберегти надовго


1. Захищай білизна не тільки при пранні, але й при носінні. Одноразові гігієнічні прокладки допомагають це зробити. У продажу є великий вибір, і можна знайти варіанти для будь-якого крою трусиків: від класики до стрінгів.

2. Стирай вручну. Ручне прання - найкраще рішення для нижньої білизни. Особливо це стосується бюстгальтерів на кісточках і трусиків з тонких тканин. Використовуй при пранні ніжне миючий засіб і прохолодну воду.

3. Прання в пральній машині - тільки в захисних чохлах.   Для прання делікатних речей існують спеціальні мішки для прання. А є й захисні кофри, які дозволяють білями взагалі не деформуватися і не стикатися з іншими речами при пранні. Це такі пластикові кулі або кубики з дірочками і гумовим кулькою-їжачком всередині.

4. Не суши нижню білизну в пральній машині! Сушка в машинках-автоматах моментально псує тканини і форму білизни. Сушити мереживні бюстгальтери і трусики краще на горизонтальній поверхні, розклавши на рушник.

5. Тримай білизна в чистоті. Купи спеціальні аркуші для сушіння, їх можна класти між білизною - листи вберуть зайву вологу і додадуть білизні приємний аромат свіжості і чистоти. Трусики слід прати після кожного використання, а бюстгальтер можна відправляти в прання після 2-3 застосувань. Зроби ароматну папір сама: бризни улюблений парфум на аркуш чистого паперу і поклади папір між білизною в шафу. Таку ж роль виконують сухі парфуми або ароматні саше.

6. Купи футляри для білизни. Вони особливо придадуться в поїздках: білизна не сомнется, і не деформується, збереже свіжість. У спеціальних футлярах можна зберігати свої бюстгальтери і трусики, якщо в гардеробі мало місця.

Графіка: MyCharm.ru
Автор: Юлія Гнедина


 Пиво? Тільки для шкіри і волосся!
 Пивні вечірки скасовуються. Більш актуальні айс-ти і апельсиновий фреш. Навіть при зустрічі з друзями. Однак баночку пінного напою купити варто. Щоб насолодитися тими перевагами, які він дарує шкірі і волоссю.

 Пиво? Тільки для шкіри і волосся!


ПИВО ДЛЯ ВОЛОССЯ

Що всередині. Ти напевно не раз чула перелік цих інгредієнтів від експертів по волоссю: білок, вітаміни, біотин, фосфор, магній. Всі вони містяться в пиві.

Що зовні. А на ділі це означає, що пиво робить волосся здоровими, сильними, пружними і блискучим. Пивні рецепти працюють проти посічених кінчиків, полегшують розчісування й укладання, допомагають видаляти залишки нарощеного волосся, і навіть лікують від випадання.

Як застосовувати. Рецептів з пивом для волосся дуже багато. Спробуй найпростіші:
• Змішай пиво з лимонним соком і медом. Це буде найпростіша маска, пом'якшувальна волосся.
• Додай до пива трохи рослинного масла і помассируй шкіру голови. Потім залиш суміш на волоссі на півгодини і змивай шампунем. Роби таку процедуру раз на тиждень. Тебе більше не будуть хвилювати сухість шкіри голови, свербіж і посічені кінчики.
• Обполосни волосся пивом після миття шампунем. Потім промий водою. Блиск і пружність волосся гарантовані. Якщо буде хвилювати запах пива - нанеси після ополіскування незмивний кондиціонер.

ПИВО ДЛЯ ШКІРИ

Що всередині. Пиво містить вітамін В - один з найважливіших для шкіри. Крім цього, напій багатий антиоксидантами, володіє протизапальними і антибактеріальними властивостями.

Що зовні. Кажуть, ще древні єгиптянки цінували пивні рецепти для краси. А сьогодні їх секрети рятують нашу шкіру від токсинів, зайвого сала, надають світіння, сприяють кислотному балансу і навіть борються з акне.

Як застосовувати. Рецепти є і для шкіри обличчя, і для тіла.
• Пиво може стати одним з інгредієнтів масок для жирної і нормальної шкіри. Змішай з вівсянкою або медом - і на обличчя на 10 хвилин.
• Пиво - відмінний очищающий склад, ти можеш їм вмиватися, напій матує шкіру і володіє терпкою властивістю.
• А як щодо пивний ванни? Додавай пиво в джакузі або просто обполосни тіло водним розчином пива - для ефекту бархатистою шкіри.

Важливо! Обов'язково зроби тест на алергічну реакцію перед застосуванням будь-якого рецепту народній косметології.
Автор: Юлія Гнедина


 7 секретів, щоб парфум не зіпсувався
 Термін зберігання ароматів - один з найдовших серед всіх косметичних засобів. Це радує. Але є й інший факт: при неправильному зберіганні парфуми і одеколони псуються і втрачають свої властивості, навіть раніше, ніж вказано на упаковці.

Перевірте себе: чи всі ви знаєте про зберігання своїх улюблених парфумів?

 7 секретів, щоб парфум не зіпсувався


1. У прохолоді, але не в холоді!
При високій температурі парфумерія моментально руйнується. Зберігати аромати слід в прохолодному місці. Ідея зберігати флакони з туалетною водою в холодильнику - не найвдаліша: харчові продукти можуть поглинути аромат, в глибині холодильника - занадто низькі температури, а в стулці - можуть бути часті перепади температури і збовтування.

2. У темряві.
Зазвичай флакони ароматів роблять з прозорого скла, а промені сонця швидко руйнують парфумерну композицію. Тому важливо знайти для зберігання темне місце.

3. У сухому місці.
Вологість - ще один ворог парфумерії. Поличка у ванній не підходить, і не тільки через високу температури в цьому приміщенні.

4. У закритому стані.
Залишати парфум без кришечки небажано. Аромат буде випаровуватися і руйнуватися. Не втрачайте кришки від флаконів, вони мають не тільки декоративне призначення.

5. У чистоті.
Якщо парфуми мають роликовий аплікатор, або аплікатор-паличку для нанесення, - тримайте їх у чистоті. Через ролик бруд може проникати до складу ароматної води і знищить її через якийсь час.

6. Не струшувати.
Звичка збовтувати засобу перед застосуванням гарна тільки для тоніків і рідких тональних засобів. Духи не можна сильно трясти і збовтувати.

7. Не переливати.
Контакт парфуму з повітрям руйнівний. Тому, якщо постала необхідність перелити аромат в іншій флакон - дійте максимально швидко, щоб духи не втратили своїх якостей. І, звичайно, новий флакон повинен бути герметичним.

Графіка: myCharm.ru, Гнідина Ю.
Автор: Юлія Гнедина


 Макіяж під окуляри: 5 головних порад
 Красива оправа окулярів може додати в образ родзинку, додати впевненості в собі. Тільки макіяж під окуляри слід трохи скорегувати. Як? Про це наша нова шпаргалка.

Є 5 головних порад, як змінюється макіяж, якщо ви носите окуляри:

 Макіяж під окуляри: 5 головних порад


1. Щоб тональні засоби не залишилися на оправі. Виключіть праймер, це робить покриття дуже товстим. Принаймні, виключіть його в ділянках, де оправа стикається з особою. Крем для очей покладіть дуже тонким шаром, або зовсім відмовтеся. Консилер допустимо, але добре розтушований і припудрений.

2. Під очима і навколо перенісся необхідності не використовуйте тональний крем. У цих ділянках нанесіть тонкий шар пудри.

3. Не забувайте про брови, заповніть їх олівцем. Багато хто помилково вважають, що верхні арки оправи повинні виконувати роль брів, тому власні брови не слід виділяти. Врахуйте, що окуляри привертають увагу до очей, тому все має бути бездоганно і мати закінчений вигляд.

4. Замаскуйте темні кола під очима. Очі не повинні виглядати втомленими. Вам пощастило: окуляри маскують більшу частину зморшок, і навіть «гусячі лапки», але набряки і темні кола не приховують. Уникайте помаранчевого консілера, лінзи окулярів його можуть перетворити в яскраво-теракотовий.

5. Тіні: блискітки і ефект мокрої текстури - це помилкове рішення. Текстуровані продукти під окуляри - однозначно, не підходять. Матові - найкраще рішення. Кремові тіні допустимі, але якщо вони залишають занадто сильний відблиск, то слід приглушити його транслюцентного пудрою.

Графіка: mycharm.ru
Автор: Юлія Гнедина