Чи можна використовувати звичайний графітовий олівець в макіяжі?
 Більшість поставиться до цього, як до курйозу, але ті ескізні олівці, якими користуються художники, можуть стати в нагоді не тільки для шедеврів на картоні.

Виявляється, м'який олівець можна використовувати для брів. Тільки потрібен дійсно дуже м'який, його ще називають ескізним, олівець. Якщо ми в нашому житті часто стикаємося з найбільш м'якими олівцями з маркуванням «2В», то такі олівці мають показник «8В».

 Чи можна використовувати звичайний графітовий олівець в макіяжі?


Ось як це виглядає: вгорі - звичайний олівець для брів, внизу - ескізний графітовий олівець.

 Чи можна використовувати звичайний графітовий олівець в макіяжі?


Як видно, графітовий олівець виглядає навіть більш природно. Хто хоч раз малював таким олівцем, знають, що він дійсно залишає небагато кремовий слід, це не простий офісний олівчик. А надлишки можна струсити щіточкою для брів.

Звичайно, виникає питання: чи не шкідливо це для шкіри. Не токсичний Чи такий олівець художників? Склад графітового ескізного олівця досить простий: натуральний віск, глина і графіт. Ніякої з цих інгредієнтів не є небезпечним.

Так що - художницям пощастило, вони іноді можуть щось зі свого арсеналу і для макіяжу застосувати)))) Хоча, звичайно, ми з вами навряд чи проміняємо хороший якісний олівець для брів від улюбленої марки на ескізний графітовий олівець 8В.
Автор: Юлія Гнедина


 Секрети нейтрального макіяжу для світлої шкіри
 Можливо, ви читали наш «Б'юті-секрет дня» з порадами щодо nude макіяжу для смаглявої шкіри (& gt; & gt; & gt;). Сподіваємося, вам знадобляться і нові поради, призначені для нейтрального макіяжу світлої шкіри.

Для світлої шкіри важливо зберегти натуральний блідий відтінок шкіри, а в якості кольорової палітри використовувати персикові і бежеві кольори.

1. Почніть з консілера. Нанесіть скрізь, де потрібно, особливо на темні кола під очима і темні плями, якщо вони у вас є. Підійде напівпрозорий пудровий продукт.

 Секрети нейтрального макіяжу для світлої шкіри


2. Візьміть персикові рум'яна. Нанесіть на яблука щік, можна торкнутися перенісся.

 Секрети нейтрального макіяжу для світлої шкіри


3. Для очей - світлий сіро-коричневий або бежевий відтінок тіней для повік. Нанести на все віко. А білі тіні - під брову.

 Секрети нейтрального макіяжу для світлої шкіри


4. Завийте вії. Нанесіть один шар туші. Можна підбити верхню лінію росту вій.

 Секрети нейтрального макіяжу для світлої шкіри


5. Закінчите макіяж шаром рожевою, коралової або персикової матовою помади.

 Секрети нейтрального макіяжу для світлої шкіри


Блиску і глянцю в образі повинно бути мало, тоді збережеться ідея природного макіяжу. Тому вибирайте продукти без глянцю і блискіток, краще матові, в крайньому випадку, мерехтливі.
Автор: Юлія Гнедина


 6 способів поліпшити метаболізм
 Найвища швидкість метаболізму спостерігається вранці. Але нам потрібен хороший обмін речовин весь день. Спробуйте слідувати цим простим рекомендаціям, щоб метаболізм працював однаково добре протягом дня.

1. Овочі, фрукти і цілісне зерно   - Ось три складових, які бажано мати при кожному прийомі їжі, тому що ці речі стимулюють травлення. А наявність в продуктах клітковини змушує організм спалювати калорій на 10% більше.

2. Білок   потребує більше енергії при перетравленні, його обробка активізує метаболізм. При цьому білкові страви надовго зберігають відчуття ситості, тому не забудьте, що білок теж повинен бути присутнім у вашому раціоні.

3. Фізичне навантаження перед прийомом їжі . Перед кожним прийомом їжі, будь то перекус або обід, робіть 20 віджимань і більше. Такі інтенсивні вправи допомагають спалювати більше калорій, ніж зазвичай (на 200 калорій в день), змушують метаболізм працювати краще. До того ж, це гарантує, що ви будете спалювати жир, а не м'язову масу.

4. Зелений чай . Зелений чай містить антиоксиданти (катехіни), які підвищують метаболізм на 4%, що дозволяє спалювати щодня додатково 80 калорій.

5. Вода . Пийте якомога більше води протягом дня. Це допомагає уникнути зневоднення, яке уповільнює обмін речовин.

6. Позбувайтеся стресу . Напружений графік роботи і постійна концентрація уповільнюють метаболізм. Постарайтеся навчитися розслаблятися і відпочивати. Дослідження показали, що безперервна робота, сидячи за комп'ютером протягом години і більше, знижують здатність спалюють жир ферментів на цілих 90%! Сидіти за столом і медитувати - не найкраще рішення. Для відпочинку слід щогодини вставати з-за столу, і хоча б 5 хвилин потанцювати, порухатися, або позайматися йогою.
Автор: Юлія Гнедина


 5 вправ, які спалюють найбільше калорій
 Експерти Health.com вибрали топ-5 вправ для жінок, які спалюють найбільше калорій. Публікуємо їх підказки.

Всі оцінки дані, виходячи з розрахунку на жінку, яка важить 70кг.

Вправа 1. Планка з опором.
Цікаве вправу. Прийміть положення, відоме як «планка». У такому положенні зазвичай роблять віджимання від підлоги. Ноги випрямлені. Робити слід на паркеті. Під кожну ногу покладіть рушник. Спробуйте на руках обійти кімнату, ноги не допомагають. Повторіть це «подорож по кімнаті» 3 рази.
Спалені калорії за 1 підхід - 12.

 5 вправ, які спалюють найбільше калорій


Вправа 2. Випади.
Почніть з положення «стоячи, ноги разом». Потім робіть випад однією ногою. Міняйте ноги в стрибку, лікті зігнуті під 90 градусів. Робіть протягом дня стільки разів, скільки зможете.
Спалені калорії - 12 за хвилину.

 5 вправ, які спалюють найбільше калорій


Вправа 3. Планка з гантелями.
Прийміть положення «планка». Руки спираються об підлогу через гантелі. Піднімайте по черзі руки до тіла, згинаючи в ліктях. Затримайтеся на 2 секунди.
Спалені калорії - 15 за хвилину.

 5 вправ, які спалюють найбільше калорій


Вправа 4. Присідання з навантаженням.
Все легко: тримайте в руках по гантелі, присідайте, затримуйтеся на 2 секунди, і піднімайтеся. Руки завжди зігнуті в ліктях на 90 градусів, дивляться вперед.
Спалені калорії - 14 на хвилину.

Вправа 5. Планка зі стрибками.
Поверніться до вправи 1. Ходити не треба. Слід прийняти упор руками. Коліна підтягувати до грудей, роблячи стрибок і встаючи в положення «сидячи навпочіпки». Потім знову стрибком повертатися з положення «упор руками».
Спалені калорії - 10 на хвилину.

 5 вправ, які спалюють найбільше калорій

Автор: Юлія Гнедина