Так чи страшно - не змивати макіяж на ніч?
 Ми рідко собі це дозволяємо, але хоча б одного разу кожна дівчина засинає з макіяжем, а після прокидається в жаху: «і що я наробила! ». Спокій, тільки спокій, - поспішаємо сказати ми.

Чи будуть на шкірі прищі після однієї ночі сну з макіяжем? Скоріш за все ні. Але от якщо ви регулярно спите з мейкап на обличчі - то варто задуматися. Хоча і тут не все так страшно.

Насправді, немає особливої ​​різниці між тим, коли виносите макіяж 8:00 протягом дня, і тим, коли ви знаходитесь в макіяжі протягом 8:00 вночі. І це справедливо по відношенню до тих, хто спить на спині і не ворушиться. І тільки коли ваше обличчя починає тертися об подушку, тоді і відбуваються неприємності зі шкірою. Тому що косметика буде стиратися подушкою, потім знову виштовхувати в шкіру подушкою, пори будуть забиватися, шкіра перестане дихати. Ви відразу побачите пару прищиків на обличчі, особливо, якщо шкіра схильна до акне.

Ще однією причиною, чому не варто спати з макіяжем, є ризик отримати очні інфекції. Але знову, це актуально, якщо ви спите неспокійно і соприкасаетесь особою з подушкою. У цьому випадку велика ймовірність встати вранці з почервоніннями, печінням на очах, з ознаками кон'юнктивіту.

Одним із залізних аргументів проти сну в макіяжі може стати те, що ви втрачаєте можливість наситити шкіру необхідними поживними елементами. Зараз навіть молодих жінок віддають перевагу нічні засоби з ретиноїдами або антиоксидантами, нічний зволоження та живлення дуже важливо, оскільки вночі шкіра більшою мірою готова до регенерації і оновленню.

Звичайно, від однієї ночі в макіяжі шкоди особливої ​​не буде, особливо якщо ви спите на спині. Так що, не звинувачуйте себе, якщо після насиченої новорічної ночі у вас не вистачило сил на демакіяж. Але все-таки в звичку перетворювати не варто.
Автор: Юлія Гнедина


 Який коректор вибрати?
 Поговоримо нема про кольорі (про кольорові коректорах у нас на сайті є відмінний матеріал, почитайте & gt; & gt; & gt;), а про текстуру. Який коректор вибрати: рідкий, стік або порошковий?

Рідкий коректор (консилер)
Рідкі текстури призначені, якщо потрібно замаскувати досить велику ділянку шкіри. Рідкі консілери добре змішуються з тоном шкіри, їх можна наносити пальцями або губкою для макіяжу. Такі продукти добре підходять для сухої шкіри. Власниці жирної шкіри можуть виявити, що коректор зісковзує до кінця дня. Наносити слід легкими дотиками, і головне - не терти і не масажувати!

 Який коректор вибрати?


Кремовий консилер
Це теж рідка формула, але більш густа. До них відноситься не тільки консилер в стике (як помада), але й консилер в палетка (густа кремова формула). Недолік цих продуктів у тому, що вони досить складно змішуються, але це одночасно і перевага, що дозволяє покривати проблемну ділянку непрозорим шаром. Призначений для маскування пігментованих плям, родимок, шрамів, дуже темних кіл під очима. Покриття стійке і не зрушується навіть на жирній Т-зоні.

 Який коректор вибрати?


Пудровий консилер
Цей тип консілера найкраще підходить для тих ділянок, які найбільше блищать через лискучою шкіри. Пудровая текстура поглинає жирний блиск, тому продукт підходить для жирної шкіри. Пудровий коректор хороший, щоб приховати нерівності шкіри, прищі, тонкі зморшки, такі як «гусячі лапки». Але цей коректор абсолютно не підходить для темних кіл під очима, а також для маскування гіперпігментації і шрамів.

 Який коректор вибрати?

Автор: Юлія Гнедина


 8 природних цілителів від шрамів
 Шрами не зникають в один момент. Для їх загоєння іноді потрібні роки. Але стан шкіри можна значно поліпшити за допомогою простих домашніх засобів. І прискорити процес загоєння.

1. Глина.
Бентонітова глина стоїть на першому місці серед всіх засобів від шрамів (докладніше про бентонітової глині ​​читайте тут - Дієта на бентонітової глині ). Глина унікальна речовина для видалення рубців, вона очищає тіло внутрішньо і зовні. Її склад коригує рівень PH вашої шкіри, а також допомагає видалити мертві клітини. Детоксикація і видалення верхнього шару шкіри - це найефективніші стратегії в лікуванні шрамів.

2. Кокосове масло.
Цей продукт допомагає виліковувати і захищати шкіру. Жирні кислоти діють як антиоксиданти і запобігають ушкодженню від вільних радикалів. Ці радикали уповільнюють процес регенерації шкіри. Щодня застосовуйте на шрами кокосове масло, а також приймайте його всередину, щоб отримати хороші результати.

 8 природних цілителів від шрамів


3. Морквяний сік.
Морквяний сік багатий калієм. Калій допомагає запобігти сухість шкіри і зменшити плями. Морквяний сік також має протизапальну дію, і багатий антиоксидантами. Для того щоб сік поліпшив стан шкіри, достатньо щодня випивати хоча б по склянці. Морквяний сік також допоможе при інших шкірних проблемах, таких як висип, екзема, дерматит.

 8 природних цілителів від шрамів


4. Морська сіль.
Регулярні ванни з морською сіллю допомагають не тільки розслабитися, але позбавляють від токсинів і діють як антисептик. Приймати сольові ванни можна 1 або 2 рази на тиждень по 40 хвилин.

5. Масло фундука.
Масло лісового горіха зволожує шкіру і сприяє її регенерації, а також зміцнює капіляри і зменшує плями. Застосовуйте масло лісового горіха на уражену ділянку, а після змивайте теплою водою.

6. Вітамін Е.
Один з улюблених інгредієнтів для шкіри! Сприяє виробленню колагену і покращує текстуру шкіри. Купіть в аптеці вітамін Е в олії і капайте на шрам до повного зцілення.

7. Алое Віра.
Доведена ефективність у боротьбі з рубцями і запаленнями. Плюс гарне зволоження шкіри. Свіжий сік алое капніть на уражене місце, залиште на 5 хвилин, потім змийте вологою серветкою.

 8 природних цілителів від шрамів


8. Олія чайного дерева.
Має противірусну, протигрибковою і антибактеріальною дією. Щодня застосовуйте його на рубці, і вже через 2 тижні помітите результати: шрам стане менш помітним.
Автор: Юлія Гнедина


 Блиск для губ ... не тільки для губ
 Ви любите експериментувати? Тоді, напевно, вже пробували застосовувати тіні для повік - на губи, тональний крем для обличчя - на руки, а помаду - на повіки. А як можна використовувати блиск для губ?

Є кілька ідей:

• Для волосся.   Якщо волоски стирчать в різні боки, пушатся, - використовуйте звичайний блиск для губ, щоб приборкати неслухняне волосся. Краще прозорий блиск, але можна і кольоровий, на волоссі кольору ніхто не помітить. Тільки наносите не на корені, а на кінці! Найкраще цей трюк працює на забарвлених волоссі.

• Для очей.   Можна використовувати на повіки в якості праймера. Але і чистий рожевий колір блиску додасть векам зволожений і свіжий вигляд. Підійдуть відтінки рожевого, гвоздики, бежеві, коричневі. Блиск краще брати напівпрозорий або прозорий. Наносити на повіку пальцем і розподіляти по всій верхній повіці.

Інша ідея - оживити підводку очей. Ви можете намалювати пензликом для лайнера лінію поряд з лінією росту вій, блиском для губ. А зверху тієї ж самої пензликом нанести гліттер або яскраві тіні. Вийде святковий яскравий образ. А блиск для губ допомагає продуктам триматися і робить їх відтінок більш насиченим.

• Для щік.   Блиск для губ легко перетворити на рум'яна. Але один блиск погано розтушовують і розподіляється. Його потрібно змішати в долоні з зволожуючим кремом і після цього нанести на щоки. А прозорий блиск для губ може працювати як хайлайтер на щоках, нанесіть короткий штрих (або два), і вбийте подушечками пальців в шкіру.
Автор: Юлія Гнедина