|
У листопаді цього року відомій голлівудській актрисі Демі Мур виповниться 49 років. У цей досі складно повірити, дивлячись на чарівну пекучу брюнетку, яка зіграла більше 90 ролей, що стала матір'ю для трьох дівчаток-красунь і в 2005 році втретє вийшла заміж за комедійного актора, який молодший за неї на 16 років.
Справжнє ім'я актриси - Деметрія Гінес. Прізвище Мур вона залишила від свого першого чоловіка - рок-музиканта Фредді Мура і навіть не змінила її, коли одружилася з актором Брюсом Віллісом. І, незважаючи на те, що в 2007 році кінозірка офіційно змінила своє прізвище на нову, Катчер, світ знає її і знатиме як Демі Мур.
Демі Мур розставила у своєму житті пріоритети: на першому місці діти і чоловік, на другому - акторська кар'єра. Але і в останньому випадку вона домагається неймовірних перемог і світової слави. Успішна і широко відома актриса, турботлива мама, любляча дружина і просто красива жінка.
Як їй вдається поєднати в собі стільки складних ролей, адже життя - це далеко не кіно? У реальному житті не можна вгадати, що буде завтра, тому ніхто попередньо не напише для вас сценарій. У реальному житті складно прийняти правильне рішення і зробити крок, тому завжди є небезпека розчарувань. І в реальному житті ми не завжди засинаємо і прокидаємося з яскравим макіяжем, як це відбувається у героїнь художніх фільмів.
У такому віці володіти витонченою фігурою дається можливим не кожному. Але Демі Мур не приховує свій секрет стрункості -
це система харчування
. Дійсно, нічого дивного в цьому немає, тому що кожна жінка хоча б раз у житті замислювалася про правильність свого харчування, і половина з нас дотримувалася якихось дієт. Демі воліє сироїдіння, хоча і дотримується його не так суворо, як багато сироїди, - страви в сирому вигляді складають близько 75% раціону. Основні продукти - пророслі зерна і трави, горіхи, сухофрукти, салат з томатів, спаржі і авокадо, чай з м'ятою та цитрусові соки.
З особливих вивертів Демі Мур можна відзначити гострий перець Чилі, який вона додає в їжу для стимулювання обміну речовин і прискорення спалювання жиру, а також томатний коктейль, адже помідори самі низькокалорійні овочі. З солодкого актриса воліє заморожений сік з вишні без цукру.
Основне меню Демі Мур
:
Сніданок - проросла пшениця - 3 зерна, насіння гарбуза, мигдаль - 50 гр, салат з фруктів без заправки - 150 гр і знежирене молоко - 200 мл;
Обід - сочевиця - 50 гр, заправлена оливковою олією, і салат з капусти, авокадо і помідорів - 100 гр, м'ятний чай - 1 склянка;
Вечеря - овочевий суп - ½ порції, насіння соняшнику - 20 гр, теплий салат з спаржі і кедрових горіхів - 100 гр і свіжа малина.
Протягом усього дня актриса п'є необмежену кількість води і свіжих соків. До напоїв з пакетів налаштована негативно. Не вживає солодощі і білий хліб.
Це важливо і цікаво!
Звичайно, плюс в сироїдінні помітний - нічого не потрібно готувати, та й для організму таке харчування надає ряд позитивних впливів, у тому числі очищення від шлаків і позбавлення від зайвих кілограмів
. Але перш, ніж перейти на сироїдіння, слід ознайомитися з зворотною стороною медалі -не нашкодите ви собі в кінцевому рахунку
. Особливу небезпеку викликають сире м'ясо і риба, до яких травна система з народження не звикла і від яких в неї можуть потрапити різні паразити, у тому числі сальмонела
. Тому при покупці сирого м'яса і риби необхідно переконатися в їх якості та свіжості
. На сьогоднішній день у багатьох країнах відкриваються ресторани, в яких подають страви тільки в сирому вигляді
. Особливо вони популярні в Японії, де вам запропонують сиру рибу, восьминога, кальмарів і навіть м'ясо курки
. Ці продукти не піддаються ні заморожуванню, ні тепловій обробці
. Їх трохи охолоджують, а потім готують з різними соусами, і деколи навіть важко вгадати, що насправді вони сирі
.
Крім харчування Демі Мур приділяє увагу і фізичних дій на свою фігуру - плавання, пілатесу і йоги. Вона вважає, що займатися спортом потрібно без фанатизму, але повністю виключати його зі свого життя не можна. Близько 2-3-х годин на день - піші прогулянки з улюбленими собаками.
Не можна не відзначити, як красиво і молодо виглядає шкіра актриси. Як зазначає Демі, важливо берегти шкіру від прямих сонячних променів і стежити за щоденним її очищенням і зволоженням, тому вона застосовує тільки якісну косметику.
З декоративної використовує не багато. Але смаглява шкіра актриси і чорне довге волосся фарбують її і без косметики. До волосся у неї теж трепетне ставлення. Демі стежить, щоб кінчики НЕ сіклися, і один раз на тиждень робить масаж шкіри голови в салоні.
Чарівна і яскрава особистість Демі Мур своєю неймовірною зовнішністю кидає виклик часу і віком. І це може робити кожна жінка!
|
Марлен Дітріх народилася в 1901 році недалеко від Берліна. Її кар'єра актриси почалася ще в дитинстві, коли Марлен грала в шкільному театрі, захоплювалася фортепіано і скрипкою. На початку 20-х років стала співати в кабаре, а вже в 1922 році зіграла свою першу роль в кіно (це був фільм «Молодший брат Наполеона»).
У 1930 році Марлен, будучи вже заміжньою пані, їде зі своїм коханцем, режисером Джозефом фон Штеренберг, в Голлівуд і стає відомою завдяки фільму «Марокко». Сотні прочитаних сценаріїв, десятки ролей, успіх з кожною новою картиною - Марлен стає однією з найбільш високооплачуваних актрис того часу. Окрім гри в кіно, вона вела передачі на радіо і писала замітки в гламурні журнали. Потім повернення до Європи, війна, нова післявоєнне життя, виступи на Бродвеї, успішний кар'єра співачки, нещасний випадок в 70-х, після якого актриса більше не змогла піднятися зі свого ліжка до моменту смерті (1992 рік).
Незважаючи на те, що Марлен була одружена всього один раз і була дружиною Рудольфа Зібера до його смерті, спільне життя тривала всього перші 5 років шлюбу. У Марлен було безліч коханців: і режисер, і актори, і дуже відомий письменник Еріх Пауль Ремарк, і складно сказати, з ким саме вона відчувала себе більш щасливою.
Марлен Дітріх стала легендою, недосяжною величиною, з власним іміджем, акторською майстерністю, прекрасним голосом і природного привабливістю.
Її професійний успіх ґрунтувався на трьох китах - терпіння, старанність і дисципліна
.
Сама по собі Дітріх була модницею. Вона любила покрасуватися перед дзеркалом, часом придумувала собі вбрання, годинами підбираючи фасон нових туфель і замовляючи у кравця сценічні костюми, сукні, рукавички та хутра. Марлен не любила відкривати пальці ніг, вважаючи це вульгарністю, тому не носила босоніжки. Вона спокійно ставилася до багатогодинних примірку, викурюючи одну сигарету за іншою. Навіть Альфред Хічкок зізнавався, що вважає Марлен професійним модельєром. У будь-якому образі вона завжди була непереборна і блискуча. Марлен і блищала і блищала в прямому сенсі слова, якщо згадати її «голе» плаття, зшите Жаном Луї, від якого створювалося враження, що яскраві блискітки нашиті на ніжну шкіру актриси. Вона захоплювалася роботами Баленсіаги, Діора і Шанель.
Щоб здаватися на сцені більш досконалою, Марлен придумала дуже простий спосіб - гру тіней на своєму обличчі, в цьому і була її загадка. Так вилиці ставали більш об'ємними, а очі - більш виразними. Пізніше вона зізналася, що спеціально не фарбувала тушшю свої нижні вії, щоб тінь від них не перетворилася на чорні кола під очима.
«Але чи була у неї природна краса? »- Запитаєте ви. Краса - поняття розтяжне.
«Краса йде зсередини», - відповіла б Марлен
. Коли Дітріх зіткнулася зі Штеренберг, він побачив у ній не зовсім симпатичну жінку, хоча це не завадило зав'язатися їх бурхливому роману. При цьому Штеренберг дуже сильно критикував зовнішність коханої. Саме він велів їй схуднути, відмовившись від тістечок і ситних супів і переключившись на каву, англійську сіль у воді і сигарети. Власне, тоді майже кожна актриса-жінка викурила в день ні одну сигарету.
Так з'явилася всім відома
«Дієта Марлен Дітріх»
. Німецька дієта вважається досить простий, але вимагає великої сили волі. Після 13 днів послідовного дотримання режиму харчування можна втратити 7 кілограмів зайвої ваги і придбати бадьорість і сили. Між усіма прийомами їжі дозволяється пити мінеральну воду, при цьому не допускається заміна продуктів зі списку іншими.
День перший: Сніданок - маленький сухарик і чашка чорної кави (або чаю);
Обід - помідор, 80 гр. шпинату з маслом, яйця, зварені круто, 2 штуки;
Вечеря - 150 гр. салату із зеленого лука і свіжих помідорів з маслом, одна котлета.
День другий: Сніданок - маленький сухарик і чашка чорної кави (або чаю);
Обід - 200 гр. салату зі свіжої капусти і помідорів з маслом, фрукти - 1 штука на вибір (апельсин, яблуко, мандарин або сливи);
Вечеря - яйця, зварені круто, 2 штуки, 80 гр. зеленого салату і 200 гр. вареного м'яса.
День третій: Сніданок - чашка чорної кави (або чаю);
Обід - яйце, зварене круто, 1 штука, 100 гр. сиру і 200 гр. вареної моркви з олією;
Вечеря - 250 гр. фруктового салату (з банана, яблука, груші, мандарина і т.д.).
День четвертий: Сніданок - склянка яблучного соку;
Обід - помідор, яблуко, 250 гр. відвареної (можна смаженої) риби;
Вечеря - 150 гр. зеленого салату з маслом (можна сік лимона) та м'ясна котлета.
День п'ятий: Сніданок - склянка морквяного соку;
Обід - 100 гр. зеленого салату і 200 гр. смаженої курки;
Вечеря - яйця, зварені круто, 2 штуки, терта морква з маслом.
День шостий: Сніданок - маленький сухарик і чашка чаю без цукру;
Обід - 150 гр. салату з капусти з соком лимона, 200 гр. смаженого м'яса;
Вечеря - 150 гр. сиру і 100 гр. тертої моркви.
День сьомий: Сніданок - маленький сухарик і чашка чаю без цукру;
Обід - 200 гр. відвареної курки (можна смаженої);
Вечеря - склянка натурального йогурту, 300 гр. фруктів на вибір.
Дні з восьмого по тринадцяте повторити відповідно дням з першого по шостий включно.
Фахівці в області дієтології радять слідувати даній дієті не частіше 1 разу на 6 місяців. І, як при будь-якій дієті, спочатку рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Сьогодні на полицях книжкових магазинів можна знайти книгу
«Азбука мого життя» під авторством Марлен Дітріх
, В якій вона розповіла про своє бачення на життя, про свої ролі і події, що відбуваються навколо, з ким і чому вона була, як вона любила.
|
|
|
|
|
|