Вболіваємо без нудьги
 Ще недавно щебетали птиці за вікном, і ви ходили на побачення в кафе, гуляли в парку, купували модний одяг у бутику, а зараз - похід до лікаря, поліклініка, лікарня. Так, ви захворіли. На жаль, але кожна людина, навіть із самим міцним здоров'ям, теж іноді хворіє. І не важливо, звичайна чи це застуда або невиліковна хвороба, у кожному разі, вона приносить величезний дискомфорт у ваше життя. Активність знизилася, ви вже не можете відчувати себе повноцінною людиною, бо в чомусь обділені. Наприклад, болить голова - не можете працювати за комп'ютером, перелом ноги - не можете рухатися і т.д.

  Проженете хвороба!

Важко спостерігати за іншими радісними людьми, коли на душі просто «кішки скребуть». Як хочеться з'їсти морозива, якщо болить горло, або обійняти меленького синочка, коли хворієте грипом, чи не так? Так, хворим людям завжди доводиться відмовлятися від своїх бажань.

Прочитавши такі слова, відразу стає шкода самих себе, - не життя, а каторга. Ну, якщо так думати, то звичайно будуть муки, але їх можна уникнути і все-таки зробити такі будні яскравішим! Ви, напевно, запитаєте: «Ну, як прикрасити сірі дні, якщо я витрачаю час марно? ». У цьому ви помиляєтеся. Будь-яка релігія підтвердить: все, що відбувається в нашому житті, не просто так - воно для чогось потрібно. Хворіючи, ви теж можете витратити свій час з користю.

Важливо - психологічно правильно налаштувати себе і, в першу чергу, перестати скиглити. І почати максимально жити, як здорова людина, і отримати з цього користь. Адже у вас зараз з'явилася вільна хвилина, вам нікуди не потрібно бігти, бути зайнятою чимось весь день. Прийшов час подумати про те, що б ви хотіли зробити з того, на що раніше просто не вистачало часу. Наприклад, може ви давно думали завести сторінку в соціальній мережі і знайти своїх старих подруг? Або ж, ви склали вірші і хотіли придумати для них музику? Якраз саме час все зробити. Нехай мрії збудуться!

 Вболіваємо без нудьги


  Будь-яка жінка завжди хоче витрачати хоч трохи часу на себе кохану, але чоловік, діти, кар'єра не залишають часу для такої можливості. Так користуйтеся шансом напризволяще, не сумуйте при хворобі, а втілюйте свої маленькі плани, які принесуть вам радість.

  Підійдіть до дзеркала. Кого ви там побачили: принцесу або жахливу старезну стареньку? Те, що ви там бачите, говорить про те, в якому стані ваша душа, а не тіло. Поставте перед собою завдання прогнати хвороба. Добре одягніться, зробіть легкий макіяж (можна використовувати народні засоби, враховуючи вашу хворобу, косметика може бути вам заборонена). Так, стане легше. Для жінки, масаж, салон краси і похід по магазинах - зняття стресу. Тим більше, побачивши себе в дзеркалі красивою, вам самій ніколи в житті не захочеться більше хворіти.

  Чим зайнятися вчасно хвороби?

Лежачи на ліжку, розважити себе не складно, але треба тільки включити уяву. Може, вам давно хотілося поділитися з кимось своїми переживаннями, але розуміючих людей не було навколо. Заведіть щоденник, спробуйте створити роман, напишіть комусь лист. Напевно, ви давно думали це зробити, чи не так?

Згадайте, як ви заздрили своїй бабусі, у якої завжди є час на перегляд серіалів. Можете тепер їх дивитися разом з нею, або ж, якщо вони вам не цікаві, то вибір большо: фільми, новини, шоу, телепередачі. Ну, якщо чесно, повчальних серіалів зараз мало, так що і користі від них не дуже багато, але іноді, щоб відпочити і відволіктися від суєти, їх перегляд буває корисний.

Бабусі ж у нашому віці не мали телевізора, але зате читали розумні книги. Вони знали знаменитих класиків, ходили на вистави. Серед сучасної молоді навряд чи знайдеш таку зацікавленість інтелектуальним розвитком. Але чому не час зараз, вболіваючи, підвищити свої знання, зайнявшись читанням книг?

 Вболіваємо без нудьги


Ну, і, звичайно, варто згадати про красу. Давно хотіли зробити собі манікюр і розмалювати нігті якимось малюнком? Повний вперед, займайтеся гімнастикою, робіть зачіски, кроіте новий одяг, обшивають пояс бісером, і не тільки! Створюйте затишок у домі, вишивайте скатертину, малюйте картини.

Способів провести час з користю можна придумати безліч. Дозвольте собі навіть займатися такими ж справами, що й здорові люди - співайте пісні, танцюйте, базікайте по телефону, готуйте смачну їжу, робіть ремонт, вчите іноземну мову ... І немаловажним фактором на шляху до одужання є почуття: проводите багато часу зі своїм коханим, а також з близькими людьми - вони ваша підтримка.

Коли ж дійсно захопитеся чимось, не забувайте лікуватися, все-таки потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря і приймати ліки.

Зарядіть себе позитивом!

Не піддавайтеся хвороби. Пам'ятайте, що йде боротьба за ваше зцілення. З усіх сил, незалежно від того, чим ви хворієте, намагайтеся бути здоровою. Будьте мудрішими і хитріше підступної недуги. Думайте тільки про хороше, про те, чим ви будете займатися і після одужання; про те, на що зараз не вистачає здоров'я. Уявляйте своє майбутнє з найкрасивішою боку, мрійте про прекрасне, геть проблеми, життя триває! Цінуйте кожну мить, живіть недаремно, радійте своїм, нехай навіть маленьким, перемогам на шляху до здоров'я.

 Вболіваємо без нудьги


Хвороба може дати вам шанс розібратися в своїй душі, переживаннях. Міняйте в собі те, що заважає. Удоскональте свій внутрішній світ, захопіться чимось, та й просто відпочиньте. Не вбивайте через те, що хворієте, не засмучуйтеся, що щось не отримали. Адже ще не все закінчено, у вас буде ще шанс отримати це в майбутньому.

Майже у всьому, що з нами відбувається, винні ми самі, і в хворобі в тому числі. Може неправильно харчувалися, нервували, перепрацювалися і т.д. Швидше за все, це так. Так, що організм вимагає спокою, а не зневіри! Проводьте час з користю і одужуйте.
Автор: Світлана Доскоч


 Чи потрібно вбивати грибок Candida
 Багато дівчат, жінки, регулярно стикаються з такою проблемою жіночого здоров'я, як кандидоз. Захворювання, викликане життєдіяльністю грибків Candida, досить важко піддається лікуванню, оскільки дріжджоподібні грибки з часом мають властивість виробляти імунітет до протигрибкових препаратів. Які дії можна зробити, якщо війна з кандидозом програна? Про альтернативні методи лікування кандидозу розповість Аюрведа.

Аюрведична медицина або давньоіндійська медицина, як її ще називають, на сьогоднішній день вважається альтернативною практикою класичної системи охорони здоров'я. Доктора ведичної медицини мають свій похід до лікування кандидозу. Не варто витрачати сили, час і гроші на фармацевтичні способи нормалізації мікрофлори піхви, набагато ефективніше спрямувати всі ресурси на зміцнення імунітету і відновлення гормонального фону організму жінки - стверджують вони.

Згідно зі статистикою, близько 75% жінок хоча б раз у житті стикалися з вульвовагінальним кандидозом (молочницею). Нерідко ця проблема передує початку критичних днів або виникає під час вагітності. При первинному виникненні захворювання впоратися з молочницею можна швидко і без проблем, але, надалі, лікування протигрибковими препаратами не рятує пацієнток від рецидивів хвороби.

Шукайте першопричину!

Тактика аюрведичній медицини бачить корінь проблеми у загальному стані організму. Першопричина захворювання - НЕ збудник! Грибок стає небезпечним лише у випадку ослаблення організму. Не варто «шукати ворога» в оточуючих людини мікроорганізмах - грибках, бактеріях і інших формах. Вони мають своє право на життя. Мікроорганізми приносять шкоду людині тільки тоді, коли він веде спосіб життя, що суперечить його природі.

Мікроскопічний грибок роду Candida входить до складу нормальної мікрофлори людини і «мешкає» у роті, піхву і товстій кишці більшості здорових людей. Якщо ваші аналізи говорять про те, що у вас немає грибків Candida, значить, слід розуміти, що їх кількість не перевищує 10 в 4-го ступеня. Кандідомікозного стоматит і вульвовагініт обумовлені не наявністю самих грибків, а їх надмірним розмноженням. Останнє можливо в умовах ослаблення імунітету.

Зміцнюйте організм!

Рятівна роль у підвищенні тонусу організму відводиться иммуномодуляторам, в число яких входять фітопрепарати: ехінацея пурпурова, женьшень, елеутерокок, калган, левзея. Але перший крок на шляху до здоров'я - це визначення причини ослаблення захисних властивостей організму.

5 причин для занепокоєння:

- Занадто інтенсивні робочі навантаження;
- Низький рівень фізичної активності;
- Неправильний режим дня;
- Незбалансований раціон харчування;
- Порушення гормонального балансу жіночого організму.

Роль стресу у виникненні молочниці

Сучасне життя жінки нерідко пов'язана зі стресом. У стресовій обстановці у жінки перестають вироблятися статеві гормони, замість них виробляються гормони надниркових залоз. Якщо вчасно не вживати заходів, життя в умовах постійної напруги призведе до дисфункції яєчників. У цьому випадку, наскільки ефективними б не були фармацевтичні препарати, позитивного результату від їх застосування не буде.

Їжте правильні продукти

Під час протікання хвороби введіть у ваш раціон більше продуктів, що володіють антигрибковими властивостями: кисляк, брусницю, грейпфрут; часник і гострий червоний перець помірно. Уникайте поєднання жирного і солодкого, наприклад, торт з масляним кремом, картопля з смаженою свининою і т.д.

Не залишайте кандидозу шансів

Відмовтеся від використання тампонів і прокладок з дезодорує. Носіть по можливості бавовняну нижню білизну. Чи не спринцюйтеся без гострої необхідності, оскільки останнє порушує природну мікрофлору піхви.

Дотримуйтесь по шляху здоров'я

При виникненні симптомів вульвовагініту (сирнистий виділення, свербіж, печіння) прийміть наступні заходи:

- Дотримуйтеся багатої білками дієти;
- Пропийте імуномодулятори (згідно інструкції);
- Більше відпочивайте;
- Знайдіть способи протистояння стресам;
- Введіть легкі фізичні навантаження;
- Проводьте місцеву терапію лікування молочниці.

Візьміть на замітку

Класична медицина наполягає на обов'язковому лікуванні обох партнерів. Аюрведична ж вважає це безглуздим. Чоловік, як правило, є тільки носієм грибка Candida. Якщо організм жінки буде здоровий, хвороба не настане!

Щадний метод позбавлення від кандидозу

Відмінно з проявами молочниці справляється фітотерапія. Приготуйте відвар з трьох трав: чайну ложку фітосировини (латаття жовте, плющ, дрік фарбувальний - можна придбати в аптеці) залийте 150 мл води і кип'ятіть після закипання 5 хвилин на малому вогні. Дайте настоятися протягом години.

Спосіб застосування:   змочіть у відварі бинт і акуратно обмийте стінки піхви. Потім зробіть невеликий тампон, просочіть його відваром трав і введіть в піхву на півтори години. Увага - готові тампони використовувати не можна, так як вони забирають вологу.

Будьте здорові!
Автор: Наталя Бартукова