|
Про шкоду холестерину сьогодні не чув тільки ледачий. З ним пов'язано безліч легенд і міфів, але насправді все набагато прозаїчніше. Це жироподібна речовина життєво необхідно нам і велика частина його (80%) виробляється організмом людини. Інша ж надходить з їжею, яка, зізнаємося чесно, не завжди корисна. Вона-то і є винуватицею наявності у нас «поганого» холестерину, службовця причиною розвитку атеросклерозу.
Якщо ваші аналізи виявили підвищений вміст небезпечної речовини, не варто опускати руки. Матінка-природа подбала про нас, подарувавши можливість знизити холестерин безпечними методами. Представляємо вашій увазі прості народні рецепти:
• вживання насіння льону або лляної олії
Найпростіший спосіб - натщесерце щоранку приймати по парі столових ложок олії льону. Якщо вам неприємна навіть сама думка про ковтанні подібної рідини, купіть в аптеці лляне насіння. Його потрібно попередньо просушити в духовці, подрібнити і пересипати в банку. Можна присмачувати їм будь-які продукти і вживати хоч щодня.
• порошок з липового цвіту
Візьміть квітки липи, власноруч зібрані чи куплені в аптеці, і сміливі їх в порошок. Найзручніше це робити в кавомолці. Отриману квіткову борошно приймайте щодня три рази на день по чайній ложці, запиваючи водою. Результат місячного курсу вас порадує: не тільки знизите холестерин до норми, а й виведете шлаки, скинете вагу.
• прийом прополісу
Продукти бджільництва прекрасно очищають судини від шкідливого холестерину. Достатньо тільки налаштуватися на досить тривалий курс лікування (4 місяці) і не пропускати прийоми ліки. Нам знадобиться 4% настоянка прополісу. Вживати її потрібно вранці, вдень і ввечері за півгодини до прийому їжі, розводячи по 7 крапель засобу в 30 мл води.
• свіжі плоди червоної горобини
Рецепт дуже простий, але це цього не менш дієвий. Потрібно всього-навсього з'їдати щодня по 20 ягід червоної горобини, розділивши їх на 3-4 прийоми. Курс проводиться за наступною схемою: 4 дня їмо плоди, далі робимо перерву на 10 днів, по закінченню якого повторюємо послідовність ще 2 рази. Приємніше (і смачніше) подібне лікування проводити на початку холодів, коли ягідки підморозило і стануть солодший.
• вітамінна суміш з меду, журавлини та часнику
Відмінним засобом для очищення судин від холестерину є цей доступний засіб. Достатньо взяти по склянці меду і журавлини, півсклянки дрібно натертого часнику і розтерти інгредієнти до однорідного стану. Вживати суміш слід по чайній ложці бажано на ніч. Позитивний результат при регулярному застосуванні «міксу» ви помітите вже через місяць.
• вживання на сніданок вівсяної каші
Вівсянка - ваш друг в боротьбі по зниженню холестерину, причому він «здається» беззастережно і не підвищується. Одне «але»: за умови, що ви заміните їй всі звичні продукти для сніданку. Щоб позитивний ефект не змусив себе чекати, заливайте на ніч склянку вівсяних пластівців гарячою водою для набухання. Вранці буде досить додати в них будь-які сухофрукти на ваш смак.
Зрозуміло, жодне лікування немислимо без певних харчових обмежень. Погодьтеся, нерозумно посипати лляними зернами пережаренние котлети в надії знизити ненависний холестерин. Тому скажемо «ні» вершковому маслу, цілісного молока, сметані, сиру, жирних м'ясних страв, салу і подібним «делікатесів», а також шкідливим звичкам. Зате даємо «зелене світло» овочам і фруктам, злаковим, нежирним сортам риби і м'яса.
І наостанок: лікарі стверджують, що підвищений холестерин не загрожує людям позитивним і веселим, які присвячують вільний час активного способу життя замість застіль. Тому переглянете свої харчові звички, будьте активні і доброзичливі, і тоді ви назавжди забудете, що такі страшні слова як холестерин і атеросклероз.
|
Розпухле особа, червоний ніс, сльозяться очі ... Неприємні слідства застуди. Як допомогти собі залишитися привабливою, якщо ви боретеся з вірусом? Є кілька порад.
1. Бальзам для губ ... і для носа
Часте сморкание призводить до того, що шкіра на носі і навколо ніздрів стає сухою, роздратованою і непривабливою. Використовуйте для носа бальзам для губ. Вибирайте не тонують склади. Можна також користуватися гігієнічною помадою. Слід обробити бальзамом шкіру всередині ніздрів, зовні і над верхньою губою.
Ця рада допомагає моментально відчути себе краще і свіже. Цей же пораду ви можете застосовувати, якщо ніс забитий від алергії на пилок. Обробляти ніздрі бальзамом можна кілька разів протягом дня. Які бальзами підходять для носа: бальзами без запахів і ароматів (наприклад, м'ятні або цитрусові смаки ще більше дратують слизову), без кольору і мерехтливого фінішу.
Бальзами потрібні і для губ. Потрібні стійкі формули, з вітамінами А і В (від потрісканих губ), з сонячним фільтром SPF 10 або 20.
2. Відмовтеся від туші для вій
Вона буде текти або обсипатися при постійному чханні і сльозоточивості очей. Природно, накладні вії теж зараз - не кращий вибір для макіяжу очей. Можете завити вії перед виходом з будинку, але якщо вам потрібен для вій колір, то скористайтеся водостійким продуктом.
Якщо ви використовуєте тіні, то уникайте фіолетові і сині відтінки, вони лише виявляють червоні і сльозяться очі. Використовуйте м'які сірі або коричневі тіні. Лайнер краще не використовувати, він все одно від сліз «попливе».
3. Пудра замість тонального крему
Коли у вас нежить, то особа в районі носа доводиться часто протирати серветками і хустками. Шар тонального крему на цих ділянках обличчя стирається миттєво. І в них немає сенсу, адже ви не будете кожні 10 хвилин наносити тональний засіб заново. Рішення - компактна пудра. Носіть її з собою, підправляти жирні ділянки шкіри, маскуйте почервоніння. Зверніть увагу на неалергенні варіанти пудри без запаху, тому що зайве подразнення слизової вам зараз ні до чого.
4. Консилер - ваше спасіння!
А ось, консилер - це той тональний продукт, від якого не варто відмовлятися. Застосовуйте точково: замаскуйте виступили сосудики, темні кола під очима. Нанесіть краплю кошти і розтушуйте пензликом. Для того щоб приховати почервоніння носа - знадобиться консилер на жовтій основі, він найкраще нівелює червоний від нежиті ніс.
5. Зволоження та релакс
Під час застуди немає бажання користуватися скрабами і миючими засобами. Вони дратують і сушать. Завдання зволоження і заспокоєння шкіри можна доручити масці. Зробіть зволожуючу маску на основі сметани або жирного крему, видаліть її з лиця серветкою з лосьйоном. Шкіра заспокоїться, зволожиться, перестане бути стягнутої, ви будете почувати себе краще.
6. Серветки з зволожуючим ефектом
Якщо у вас нежить, то доводиться часто терти ніс серветкою або хусткою. Купуйте упаковку хусток, просочених алое вера або зволожуючим лосьйоном. З такими хустками зцілення шкіри навколо носа займе пару днів. Не використовуйте паперові серветки, купуйте ткані, які не подразнюють і не ранять шкіру.
7. Очні краплі
Улюблений багатьма дівчатами Визин, який прояснює погляд і позбавляє від втоми у звичайні дні, під час застуди теж допоможе. Купуйте краплі і покладіть в косметичку - почервонілі і опухлі очі вам не загрожують. Але врахуйте, що краще шукати «свій» продукт. Визин підходить не всім, деякі кажуть, що їх очам ці краплі шкодять. Можна знайти на ринку подібні краплі, які мають охолоджуючий ефект, і призначені для гіперчутливої шкіри.
8. Рум'яна
З продуктів макіяжу must-have можна назвати рум'яна. Коли ми хворіємо, то, як правило, обличчя бліде і хворобливе. Освіжити його допоможуть рум'яна. Можна спробувати продукт з легким мерехтінням, щоб додати обличчю здоровий блиск.
9. Сухий шампунь
При застуді краще зайвий раз не мити голову. Але волосся повинні залишатися свіжими. Вас виручить сухий шампунь. Його можна застосовувати хоч кожен день. У перше застосування використовуйте невелику кількість продукту, а в наступні можна наносити на волосся багато сухого шампуню.
10. Антибактеріальне мило
Дерматологи не в захваті від цього продукту. Але в період вірусів найкраще мити руки з антибактеріальним продуктом. Сучасні варіанти такого мила врахували вимога до зволоження шкіри і мають у складі кондиціонери для шкіри, фіто-екстракти і масла.
11. Пийте!
Щоб відчуття в горлі були комфортними, пийте якомога більше трав'яного чаю. Якщо в шлунку погані відчуття - додавайте в напої імбир. Деякі алкогольні напої полегшують першіння в горлі, наприклад, такі як віскі або грог. Природно, їх треба вживати в лікарських дозах, або додавати в чай. Алкоголь можна не ковтати, а полоскати ним рот 1-2 рази на день. Ця маніпуляція вбиває віруси і мікроби.
І головна рекомендація. Якщо ви застудилися, залишіться на пару днів вдома, тоді швидше і легше перенесете нездужання. Дотримуйтесь поради лікаря: краса без здоров'я неможлива. І, нарешті, посміхніться. Адже посмішка маскує краще, ніж будь-яка косметика!
|
|
|
|
|
|